رفتن به مطلب

اغاز فروش رم های DDR4

Recommended Posts

سلام دوستان خودتون قضاوت کنید http://www.corsair.com/en-gb/site-search?searchQuery=ddr4

لینک به دیدگاه

مثل ddr3 کاملا طبیعیه

البته این اوج قیمت رم های ddr4 هستن

قطعا سال های آینده با ورود پلتفورم های جدید اینتل و افزایش تولید انبوه قیمتش میاد پایین(کاری به بازار ایران نداریم d; )

لینک به دیدگاه

فاجعه است :wacko:

قیمت عالی هست باور نکردنیه!!!!!چطور میگید فاجعه!!در اخر عالی بودنش رو توضیح میدم

مثل ddr3 کاملا طبیعیه

قطعا سال های آینده با ورود پلتفورم های جدید اینتل و افزایش تولید انبوه قیمتش میاد پایین(کاری به بازار ایران نداریم d; )

ddr3وقتی اومد تو ایران قیمتش وحشتناک بود!!!

اولین کسی که اورد فک کنم انفورماتیک گستر بود(من خیلی منتظر اومدنش بودم  و اولین بار تو سایت انفورماتیک گستر مدل گلد او سی زد رو دیدم)یه مدل معمولی!

خوب تا اونجا که من یادمه برا یه کیت 2 گیگش حدود 500 هزار تومن( البت این که برا 2 گیگ یا 4 گیگ بود مطمعن نیستم)

کی زمان دو.ل_ار تک نرخی

زمانی که یه پی سی نو با مانیتور CRT با تمام تجهیزات میگرفتی 450 تومن!!!

الان زده مدل 350 دلاری داره اونم برا چند گیگ 16 گیگ !!

یعنی دو.ل_ار 4000 هزار تومنم حساب کنی میشه 1400000(برا هر 2 گیگ 175)تازه با نرخ دو.ل_ار 4 برابر !

اصلا قابل باور نیست! فناوری جدید معرفی بشه و قیمتش خوب باشه!!!!

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

فاجعه است :wacko:

قیمت عالی هست باور نکردنیه!!!!!چطور میگید فاجعه!!در اخر عالی بودنش رو توضیح میدم

مثل ddr3 کاملا طبیعیه

ddr3وقتی اومد تو ایران قیمتش وحشتناک بود!!!

اولین کسی که اورد فک کنم انفورماتیک گستر بود(من خیلی منتظر اومدنش بودم و اولین بار تو سایت انفورماتیک گستر مدل گلد او سی زد رو دیدم)یه مدل معمولی!

خوب تا اونجا که من یادمه برا یه کیت 2 گیگش حدود 500 هزار تومن( البت این که برا 2 گیگ یا 4 گیگ بود مطمعن نیستم)

کی زمان دو.ل_ار تک نرخی

زمانی که یه پی سی نو با مانیتور CRT با تمام تجهیزات میگرفتی 450 تومن!!!

الان زده مدل 350 دلاری داره اونم برا چند گیگ 16 گیگ !!

یعنی دو.ل_ار 4000 هزار تومنم حساب کنی میشه 1400000(برا هر 2 گیگ 175)تازه با نرخ دو.ل_ار 4 برابر !

اصلا قابل باور نیست! فناوری جدید معرفی بشه و قیمتش خوب باشه!!!!

بله کلن وقتی تکنولوژی جدید میاد قیمتش خیلی زیاده.حالا ممکنه یه ماهه قیمتش خوب و قابل خرید بشه ممکن هم هست ۱۰ سال طول بکشه.

این هم احتمالا تا یه سال دیگه قیمتش خوب میشه.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

ویرایش شده توسط MohamadCm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزیزان 

فعلا خرید سوکت x99 و خرید رمهای ddr4 بنظر من به جز پول دور ریختن هیچی رو در پیش نداره چون هنوز اینا چند روزه که تازه معرفی شدن و به مرور قیمتاشون افت پیدا خواهد کرد و باید تستاشون بیاد و دید و اینکه در حال حاضر در تمام بازی ها از همین رم DDR3 به صورت فول استفاده نمیشه چه برسه به رم DDR4 که فقط برای کارای رندر و کارای سنگین خواهد بود . 

سوکت x99 مثل سوکت x79 برای بازی طراحی نشده و صرفا برای کسانی خوب خواهد بود که بخوان از این سوکت کارهایی همچون رندرو کارهای سنگین انجام بدن برای کسی که گیم میزنه چه از سوکت x99 استفاده کنه چه از سوکت 1150 تو بازی خیلی خیلی زیاد بشه حدود 8 الی 10 فریم تفاوت خواهد داشت و بنظر من برای کسی که میخواهد این سوکت رو بگیره یا میخاد بهترذین و قویترین سیستم رو داشته باشه یا میخاد کارای گرافیکی سنگین اجنام بده که از روش درآمد داشته باشه . 

در ضمن این سوکت تا یک سال آینده ده ها مادربرد جدید دیگر خواهد زد دقیقا مثل x79 که چندی مادربرد زد و به همین چند نمونه خاتمه پیدا نخواهد کرد . 

سوکت x99 به مرور زمان کاهش قیمت خواهد داشت. 

دوستانی که میخوان بازی کنن فعلا بهترین سیستم با سوکت 1150 خواهد بود . 

لینک به دیدگاه

یه سایت خبری گفته x99 هفتم شهریور میاد بازار،خب اولش که نمیشه حتی فکرشو کرد ولی بعدا قیمتا متعادل میشه :)

لینک به دیدگاه

قیمتش عالی هست.

الان قیمت رمهای کورسیر همینقدر هستن.

من انتظار 800 دولار رو داشتم.

قیمت فوق العاده است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...