رفتن به مطلب

Corsair پاورهای سری HXi خود را روانه بازار کرد

Recommended Posts

پاورهای سری HXi کورسایر که پیشتر در کامپیوتکس معرفی شده بودند هم اکنون در دسترس عموم قرار گرفت.

kyqarj1o97wbczmd39rj.jpg

این پاور ها که در سه مدل 750 وات،850 وات و 1000وات عرضه میشوند از استاندارد 80Plus  پلاتینیوم بهره میبرند.

rodik0omsfpeobgs3h.jpg

از قابلیت های این پاور ها میتوان به ماژولار بودن کامل، خازن های 100% ژاپنی ، پشتیبانی از برنامه Corsair Link ، فن 140 میلی متری با بلبرینگ های دینامیکی روان به همراه حالت ZeroRPM (در load پایین فن روشن نمیشود!) و محافظ های افزایش و کاهش ولتاژ، افزایش دما و اتصال کوتاه اشاره کرد.

gt1sglzuvdstc5n9i569.jpg

این پاورها با 7 سال گارانتی تعویض ارائه میشوند.

این پاورها به ترتیب HX750i ، HX850i ،  HX1000i با قیمت های 169.99 دلار ، 189.99 دلار و 229.99 دلار رعضه میشوند.

22ivhcpx6aqxtuf1r2k.jpg

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد نبی علیرضایی

ویرایش شده توسط silvermn
لینک به دیدگاه

مرسی محمد جان @};-

یه سوال داشتم قسمت جلو پاور پورت Mini USB چه کاربردی داره؟ post-15536-0-29629100-1408276474.jpg

ویرایش شده توسط alireza_6345
لینک به دیدگاه

مرسی محمد جان @};-

یه سوال داشتم قسمت جلو پاور پورت Mini USB چه کاربردی داره؟ attachicon.gif12345.JPG

یک کابل بهش وصل می شه و سر دیگه کابل به مادربرد(USB2) می خوره و از طریق برنامه مخصوص خودش اطلاعات پاور مثل دور فن، دمای کلی و میزان فشار پاور رو اعلام می کنه.

پاور خوبیه، تولید کنندش هم CWT هستش @};-

لینک به دیدگاه

یک کابل بهش وصل می شه و سر دیگه کابل به مادربرد(USB2) می خوره و از طریق برنامه مخصوص خودش اطلاعات پاور مثل دور فن، دمای کلی و میزان فشار پاور رو اعلام می کنه.

پاور خوبیه، تولید کنندش هم CWT هستش @};-

پوریا جان مرسی از پاسخت @};-

لینک به دیدگاه

مرسی محمد جان @};-

یه سوال داشتم قسمت جلو پاور پورت Mini USB چه کاربردی داره؟ attachicon.gif12345.JPG

خواهش میکنم @};-

پوریا جان زحمت کشیدن، از طریق برنامه Corsair Link به مانیتورینگ پاور پرداخته میشه،

این پورت روی بیشتر واتر کولر های کورسایر هم هست علیرضا جان

لینک به دیدگاه

مرسی محمد جان !!! :دی خیلی خبر خوبی بود ... من که بی صبرانه منتظر ورود این پاور ها هستم ... قیمتش خیلی مناسبه ! البته امیدوارم دیگه فروشنده های ایرانی بعد از وارد کردنش زیاد روش نکشن !
یه سوال دیگه هم داشتم :دی اونم اینکه میشه به برنامه Corsair link سرعت فن پاور رو تنظیم کرد؟! میشه خروجی فعلی پاور رو دید (مقدار کل خروجی پاور) و چیزای دیگه ؟ کسی از دوستان از این برنامه استفاده کرده؟
آیا شرکت های دیگه ای هم هستن که این امکان رو برای پاورشون در نظر گرفته باشن ؟!(مانیتورینگ منظورمه)
به هر حال فکر کنم ارزش خرید داشته باشه ! :دی

لینک به دیدگاه

مرسی محمد جان !!! :دی خیلی خبر خوبی بود ... من که بی صبرانه منتظر ورود این پاور ها هستم ... قیمتش خیلی مناسبه ! البته امیدوارم دیگه فروشنده های ایرانی بعد از وارد کردنش زیاد روش نکشن !

یه سوال دیگه هم داشتم :دی اونم اینکه میشه به برنامه Corsair link سرعت فن پاور رو تنظیم کرد؟! میشه خروجی فعلی پاور رو دید (مقدار کل خروجی پاور) و چیزای دیگه ؟ کسی از دوستان از این برنامه استفاده کرده؟

آیا شرکت های دیگه ای هم هستن که این امکان رو برای پاورشون در نظر گرفته باشن ؟!(مانیتورینگ منظورمه)

به هر حال فکر کنم ارزش خرید داشته باشه ! :دی

خواهش میکنم @};-

سرعت فن رو حتما باید بشه تنظیم کرد، اما نیازی به این کار نیست، چون خود پاور زحمتش رو میکشه، در مورد خروجی هم میشه

کلا این چیز هارو میشه مشاهده کرد توش

idle.jpg

سوال آخر هم من به شخصه توی برند دیگه ندیدم، اما با نرمافزار های مانیتورینگ میشه این کار رو انجام داد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...