رفتن به مطلب

شیر کردن دو کامپیوتر برای ارسال اطلاعات

m.talaei
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

دوستان من میخوام مثلا یه فولدر مشترک بین دوتا سیستمم داشته باشم که مثلا یه فایل رو بذارم توش از اون یکی سیستمم بردارمش

هردوتا به اینترنت وصلن

اصلا از نتورک و شبکه هم سر رشته ندارم

آیا با Home Group  ویندوز میشه؟

لطفا راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط m.talaei
لینک به دیدگاه

با remote desktop connection میتونی... قبل از کانکت، تو option هاردهاتو تیک بزن...

لینک به دیدگاه

دیگه نرم افزار میخواد چیکار؟ نت داره، همه ویندوزهام که ریموت دارن...

لینک به دیدگاه

پیرو حرف های عزیزان خب شما می تونید به غیر از راه هایی که عزیزان گفتند که متوصل به اینترنت هست با استفاده از یک عدد کابل لن دو سیستم رو با هم شیر کنید

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

پیرو حرف های عزیزان خب شما می تونید به غیر از راه هایی که عزیزان گفتند که متوصل به اینترنت هست با استفاده از یک عدد کابل لن دو سیستم رو با هم شیر کنید

میشه لطقا بیشتر اوضیح بدید؟
لینک به دیدگاه

با remote desktop connection میتونی... قبل از کانکت، تو option هاردهاتو تیک بزن...

من اصلا ازین چیزا سر در نمیارم

میشه خواهش کنم بیشتر توضیح بدید؟

لینک به دیدگاه

آقا یه کابل Usb3 to usb3 Bridge بخر  با سرعت فشنگ تا 1 ترا بایت اطلاعات رو برات انتقال میده

لینک به دیدگاه

دوستان من میخوام مثلا یه فولدر مشترک بین دوتا سیستمم داشته باشم که مثلا یه فایل رو بذارم توش از اون یکی سیستمم بردارمش

هردوتا به اینترنت وصلن

لینک به دیدگاه

هردوتا به اینترنت وصلن

http://network.itpro.ir/tutorials/244/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%D8%B3%D9%88%D9%86

از این لینک اموزش تصویری رو می تونید کاملا مطالعه کنید

لینک به دیدگاه

remote desktop connection

تو استارت ویندوزت هست... با یه سیستمت run میکنی، مشخصات (ip و یوزر و پسورد) اون یکی سیستمت رو میدی، دیگه تمام...

گفتم که قبل کانکت، هاردهاتو تیک بزن که شیر بشن...

http://8pic.ir/images/b7u62o6jxib12pn17zdm.jpg

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

remote desktop connection

تو استارت ویندوزت هست... با یه سیستمت run میکنی، مشخصات (ip و یوزر و پسورد) اون یکی سیستمت رو میدی، دیگه تمام...

گفتم که قبل کانکت، هاردهاتو تیک بزن که شیر بشن...

http://8pic.ir/images/b7u62o6jxib12pn17zdm.jpg

مرسی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

حالا یه  سوال 

من پشت کیسم جای یه کابل بیشتر نداره

برای وصل کردن دوکامپیوتر به هم با کابل کراس ، کیس که دیگه جای کارت شبکه ندار که!

کجا کابل رو نصب کنم؟

ویرایش شده توسط m.talaei
لینک به دیدگاه

حالا یه  سوال 

برای وصل کردن دوکامپیوتر به هم با کابل کراس ، کیس که دیگه جای کارت شبکه ندار که!

کجا کابل رو نصب کنم؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما یه کامپیوتر تون با سیم به مودم وصله و اون یکی دیگه با وایرلس درسته؟!در این صورت میتونید به صورت وایرلس شیر کنید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما یه کامپیوتر تون با سیم به مودم وصله و اون یکی دیگه با وایرلس درسته؟!در این صورت میتونید به صورت وایرلس شیر کنید.

نه من یه مودم ADSL دارم که با کابل وصلش کردم به یه Router  (گه اسمشو اشتباه نکنم) بعد از اون به هر دوتا کیسم وصل کردم

لینک به دیدگاه

حالا یه  سوال 

کجا کابل رو نصب کنم؟

خب روی همون جای کابل شبکه دیگ

شما هم زمان هم اینترنت رو می خواهید هم یک سیستم هارو به هم به اشتراک بگذارید>؟ و گرنه با همون یک جا کابل راحت می تونید شبکه کنید

لینک به دیدگاه

خب روی همون جای کابل شبکه دیگ

شما هم زمان هم اینترنت رو می خواهید هم یک سیستم هارو به هم به اشتراک بگذارید>؟ و گرنه با همون یک جا کابل راحت می تونید شبکه کنید

بله

ولی خب چون از Router  (گه اسمشو اشتباه نکنم) به هر دوتا کیس ها کابل وصل کردم  تا به اینترنت متصل باشند دیگه جا نداره پشتش که به هم وصل کنمشون

چکار باید بکنم؟!

لینک به دیدگاه

درود

شما میتونید بدون استفاده از اینترنت و مودم و... فقط با یه کابل لن و وارد کردن چندتا عدد دوتا کامپیوتر رو بهم وصل وفایلهارو شیر کنید همچنین بعضی بازیارو مثل کانتر بصورت شبکه بادوستان بازی کنید

لینک به دیدگاه

درود

شما میتونید بدون استفاده از اینترنت و مودم و... فقط با یه کابل لن و وارد کردن چندتا عدد دوتا کامپیوتر رو بهم وصل وفایلهارو شیر کنید همچنین بعضی بازیارو مثل کانتر بصورت شبکه بادوستان بازی کنید

سلام

من اینترنت رو برای هردو سیستمم میخوام آخه! بایدم با کابل وصل کنم

hub usb 1 to 2 داریم؟ با اون میشه که به کارت شبکه کیس ها وصل کنم یکیش برا اینترنت یکیشم برای اتصال دو کامپیوتر، میشه؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نیاز نیست کابل دیگه ای رو به پی سیاتون وصل کنید.

همین الان دوتا پی سی به هم وصل هستن ! از طریق روتر. انگار مستقیم وصل کردید. فقط تنظیمات رو انجام بدید و دیگر خلاص.

این لینکم میتونه مفید باشه.

شبکه کردن کامپیوتر برای بازی

فقط قسمت اول که ای پی دادن هست رو انجام ندید چون اینترنتتون قطع میشه و باید تنظیمات گت وی و.... رو انجام بدید که نیاز ندارید.

بعد روی فایل یا فولدر مورد نظر کلیک راست و share و بعد add و  every body  سپس read & write

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...