رفتن به مطلب

بر طرف شدن لگ در بازی های نصل جدید 100٪ تست شده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

حتما مشخصات سیستم من رو میدونید

خوب باید بگم بد ترین لحظه زندگیم لحظه ای بود که با بازی های واتچ داگ و کال آف دوتی لگ داشتم.

البته من اگه بازی رو آخرین حد نباشه بازی نمیکنم..باید همه چیز آخرین حد گرافیکی باشه.

خوب اول کالاف (روح) رو گذاشتم دیدم خیلی خفیف لگ داره َ مثلا یک لحظه تیک میداد...لودینگ ها کند لود میشد. مثلا لودینگ هنگام نمایش فیلم قبل از شروع بازی َفیلم تموم میشد اما هنوز لودینگ تمام نمیشد. بازی که اصلا نگو ن\رس. مثلا ۳۰۰ فریم یک دفه میشه ۱ فریم بعد می\ره ۳۰۰ فریم. این میشه اعصاب خرد کن...

در مورد واتچ داگ . . . (اوه خدای من!!!!!!!!!!!!!!!!) انگار با کارت 6790 بخوای این بازی رو آلترلا اچدی روی تنظیمات تمام بازی کنی!

باور کردنی نبود که انقدر لگ بالا بیاد. یعنی دوتا ۷۹۹۰ نمیکشه ؟؟! ‍‍‍‍ چی باید این بازی رو بالا بیاره؟؟؟؟

خوب من شک کردم مشکل از درایو باید باشه و شروع کردم به دانلود تمام درایو ها

باورتون نمیشه من دو روز تمام تمامی درایو ها رو دانلود کردم...با شروع عقب گرد

نتیجه : درایو های سری ۱۴ اصلا سازگار با بازی های نام برده شده نبود در حالی که من بازی هایی مثل تامب رایدر  با ساس ۴ ایکس 300 فریم ثابت میگرفتم.

بازی بتلفیلد که خیلی خوشم اود هم با درایو سری ۱۴.۷ تمام کردم.   اما.....

این دو بازی جدید یعنی کالاف و واتچ داگ چرا بالا نمیومدند.

باز هم نتیجه:

من تک تک درایو ها رو نصب و حذف کردم. در طول این همه نصب و حذف چندین بار ریستارت سیستم و تست گرافیکی گرفتم شاید بگم ۱۰۰ بار که دو روز طول کشید.

خوب بهترین درایو که با دو ویندوز زیر تست کردم َ درایو کاتالیست ۱۳.۹ بود. واتچ داگ الان با مود جدیدش که تکستر رو دستی عجیب زیاد کردن ۱۰۰ فریم بدون لگ یا شاید هم بیشتر از ۱۰۰ فریم بالا اوردم. خدای من!!!! این بازی واقعا جزعیات داره. خدا میدونه هر کسی میبینه دهنش باز میمونه.انگار ۴ کی رو توی ۱۰۸۰ اجرا کردی. و روی ساس ۸ ایکس با تمامی تنظیمات ته بالا اوردم.

کالاف هم که دیگه تیک نزد و عالی اجرا شد.

خوب الان من فکر میکنم حالا حالا ها برای اجرای بازی های سنگین با همین درایور بیمه هستم.

شما هم اگر کارت ای ام دی دارین امتحان کنین ببینین این درایو تاثیری در لگ بازی های زیر داره یا نه..برای من که دیگه نداره...و مشکلم حل شد

لینک به دیدگاه

عزیز حالا ناراحت نشو چرا امتیاز منفی میدی . 2000 تومن هم خریدارم

hiper x 2133 8 gb هم 500 تومن میخرم . آخه اصلی نیست اصلی هاش Hyper هست ولی مال شما Hiper ه . 

ویرایش شده توسط bzx
لینک به دیدگاه

با اینکه گرافیکم انویدیاست ولی خیلی خوشم اومد با این دوتا غول به معنای واقعی کلمه گیم بهت زانو زده

لینک به دیدگاه

داداش یه عکس واسه ما از کیست بگیر روحمون شاد بشه... 2تا 7990 دیدن داره... :D

لینک به دیدگاه

عزیز حالا ناراحت نشو چرا امتیاز منفی میدی . 2000 تومن هم خریدارم

hiper x 2133 8 gb هم 500 تومن میخرم . آخه اصلی نیست اصلی هاش Hyper هست ولی مال شما Hiper ه . 

سلام. ممنون بابت نظر

غلط املایی داشتم عزیز وگر نه اصل هست...حتی اگه فرع باشه قبولش دارم داره کار میکنه. تازه من ۳۰۰ تومن خریدم. شما ۵۰۰ میخری بفروشم بتون :)

در مورد CPU !!! ۱ ملیون تومن هم نمیدم عزیز . . خیلی دوسش دارم و برای من ساخته شده. کارایی که من میکشم از این \ردازنده َ CPU  قبلی من یعنی 4770 کا َ انجام نمیداد. خوب اون خوب بود اما انتظارم رو براورده نمیکرد در سطح \هنای داده وسیع

لینک به دیدگاه

دوستان بازی واتچ داگ با اینکه تی وی من ۱۶:۹ هستش اما به نظر میاد بازی خوب تصویر رو نمیتونه به خروجی بده و باید تصویر رو توی تنظیمات بازی روی حالت ۱۹:۱۰ قرار بدین. اینجاست که میبینین چرا من به این بازی میگم (((دنیای واقعی یا بازی؟!!!)))

بدون شک بعد از کریسیس ۳ (در حالت سه بعدی) َ این بازی دومین بازی بود که برای چند لحظه از نظر گرافیک و جذابیت َ حتی افرادی که از گیم بدشان می آید یا مسن هستند را در جای خود میخکوب کرد. چرا که دیدن این بازی ها به اندازه بازی کردنشان در حالت های ماکسیموم لذت دارد.البته انصافا کریسیس سه در حالت سه بعدی با بیش از ۱۵۰ فریم روی ۴۰۰ هرتز خیلی دیدنی بود.

لینک به دیدگاه

سلام

اگر 4790K بگيريد فريم بيشتري خواهيد گرفت :

Intel Core i7-4790K (Devil's Canyon) Review - Gaming Performance

Intel Core i7-4790K (Devil's Canyon) Review - Multi-tasking and Overall Performance

Intel Core i7-4790K (Devil's Canyon) Review - Image Editing and Video Encoding

جالبه که توي اکثر تست ها حتي از يک i3 هم ضعيف تر عمل کرده بعد شما مي فرماييد که از 4770K بهتر هست ؟

ویرایش شده توسط Service Manual
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بدون شک 8350 برای دوعدد 7990 ایجاد گلوگاه میکنه که می تونید با برنامه msi afterburner متوجه این قضیه بشید.

ویرایش شده توسط hamed110
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بدون شک 8350 برای دوعدد 7990 ایجاد گلوگاه میکنه که می تونید با برنامه msi afterburner متوجه این قضیه بشید.

سلام... والا این تستایی که من گرفتم!!!!! تا حالا چیزی تو گلوش گیر نکرده :)

اما ۴۷۷۰ کا من گیر میکرد... حالا یا مال من خراب بود!  یا چیز دیگه

مین قبلیم هم MSI Z87-G45 Gaming بود.

اما الان از این سیستم راضیم.... سیستم قبلی تو بازی مشکل نداشت.... تو ‍‍‍‍PAHNAE BAND  مشکل داشت. تو رندر های سنگین کم می آورد.

منم جوری میگفتن که ۸ هسته ا ی های ای ام دی ضعیفن که ترسیدم ۸۳۵۰ خریدم. اما الان فهمیدم که همش چرند بود و اصلا به چشم نمیاد. تا نداشته باشی نمیفهمی و همش گول بازاریابی ها و غیره رو میخورین. 

من اگه بازم بازی سنگین تر که مثل فیلم باشه بیاد و سیستم کم بیاره میرم یه ۷۹۹۰ دیگه میخرم میندازم تنگش. ۳ تایی کروس میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنده هم مشتاق هستم عکسی از این سیستمتونو ببینم اگر اشکالی نداشته باشه 

لینک به دیدگاه

تست ها چیز دیگه ای میگن دوتا 7990 باید لگ هم نداشته باشه

منظور ما قدرت دو کارت گرافیک 7990 هست که کامل ازش استفاده کنید

شما علاقه به amd دارید 

اما این دلیل بر ضعف 4770 نیست چیزیی که همه دنیا می دونن 4790  و 4770 فعلا بهترین گزینه 

برای اجرا بازی ها هستن

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز استاتر محترم : 

اگر بخایم برند پرستی رو کنار بزاریم فعلا 4770k حتی در بازی ها از 4960x سوکت 2011 هم بهتر هستن این تستها به وضوح در تمام سایتا هست و همچنین در بعضی از تستا 4770k حتی از 4790k هم بهتره . :)

لینک به دیدگاه

قرار بود ایشون عکس بزاره از سیستمش.

من نمیدونم آدم 2 تا 7990 میبنده بعد لنگ یدونه دوربین معمولی میشه ؟

یه زمانی بحث بود که کدوم پردازنده ها برای 7990 تو حالت کراس گلوگاه میشن ؟

جالبه که خیلی ها حتی به سراغ پردازنده های amd هم نرفته بودن.

راستی عزیز جان amd میخواد ssd هم بزنه .گویا از سرعت رید سامسوگ پرو هم بیشتر هست سرعتش. =))

لینک به دیدگاه

اگه فضولی نباشه شما چرا دو تا R9 295x2 نمی بندید و دوباره به فکر 7990 دیگه ای هستید؟

لینک به دیدگاه

اگه فضولی نباشه شما چرا دو تا R9 295x2 نمی بندید و دوباره به فکر 7990 دیگه ای هستید؟

چند تا عکس گذاشتم تو فروم عکس...

والا هزینش زیاد میشه

بازدهی این سیستمی که جم کردم والا بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب اینجاست که اگر 10 تا 7990 هم داشته باشیم 2 تاش بیشتر نمیتونن همزمان برای بازی استفاده بشن. چون هر کدوم 2 تا GPU دارند و حد اکثر 4 GPU برای بازی پشتیبانی میشه. مگر این که برای ماینینگ استفاده بشه که اون موقع تعداد بیشتر هم قابل استفادست

لینک به دیدگاه

قرار بود ایشون عکس بزاره از سیستمش.

من نمیدونم آدم 2 تا 7990 میبنده بعد لنگ یدونه دوربین معمولی میشه ؟

یه زمانی بحث بود که کدوم پردازنده ها برای 7990 تو حالت کراس گلوگاه میشن ؟

جالبه که خیلی ها حتی به سراغ پردازنده های amd هم نرفته بودن.

راستی عزیز جان amd میخواد ssd هم بزنه .گویا از سرعت رید سامسوگ پرو هم بیشتر هست سرعتش. =))

میبینیم که Fanboy های عزیز همه جا هستن . جالبه شما پردازنده های اینتل که پول خون پدرشون رو میگیرن ترجیه میدین .

مگه غیر از اینه که بازی باید روی 60 فریم اجرا بشه ؟ چند تا بازی 3D یارو میخواد بازی کنه که نیاز به 120 فریم داشته باشه ؟ پردازنده های AMD هیچ کدوم الان برای 60 فریم کم نمیارن . Price/Performance پردازنده های AMD اصلا با اینتل قابل مقایسه نیست . شما میتونی با یه پردازنده AMD کارایی خوبی ازش بکشی در محیط های Multi Thread در حالی که کارایی Single Thread در حد مناسبی برای تمامی بازی ها و پخش فیلم و غیره قرار داره .

مثلا بازی Battlefield 4 توی رزولوشن 4K قراره برای پردازنده های AMD بیاد Bottleneck ایجاد کنه ؟ کارت گرافیک ها خیلی شاهاکار کنن فریم هارو روی 60 نگه دارن ... ! وقتی هم V-Sync فعال هست فریم اصلا بالای 60 نمیره از اونجا که خیلی از مانیتور ها 60Hz هستن .

کلا پستتون بیهوده بود

لینک به دیدگاه

دوستان یکی از کارت هام رو برای فروش میزارم. هر کسی خواست بخره.

اول تست بعد \رداخت.

اینم لینک خرید کارت ۷۹۹۰ خودم. البته یکیش

http://esam.ir/itemView.aspx/462966/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%BA%D9%88%D9%84-%D8%A8%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85-.htm

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میبینیم که Fanboy های عزیز همه جا هستن . جالبه شما پردازنده های اینتل که پول خون پدرشون رو میگیرن ترجیه میدین .

مگه غیر از اینه که بازی باید روی 60 فریم اجرا بشه ؟ چند تا بازی 3D یارو میخواد بازی کنه که نیاز به 120 فریم داشته باشه ؟ پردازنده های AMD هیچ کدوم الان برای 60 فریم کم نمیارن . Price/Performance پردازنده های AMD اصلا با اینتل قابل مقایسه نیست . شما میتونی با یه پردازنده AMD کارایی خوبی ازش بکشی در محیط های Multi Thread در حالی که کارایی Single Thread در حد مناسبی برای تمامی بازی ها و پخش فیلم و غیره قرار داره .

مثلا بازی Battlefield 4 توی رزولوشن 4K قراره برای پردازنده های AMD بیاد Bottleneck ایجاد کنه ؟ کارت گرافیک ها خیلی شاهاکار کنن فریم هارو روی 60 نگه دارن ... ! وقتی هم V-Sync فعال هست فریم اصلا بالای 60 نمیره از اونجا که خیلی از مانیتور ها 60Hz هستن .

کلا پستتون بیهوده بود

من طرفدار برند خاصی نیستم ولی همین که خود AMD برای نشون دادن قابلیت کارتهای گرافیک خودش اکثرا اونها رو روی سیستمی که سی پی یو اینتل داره تست میکنه فکر میکنم گویای مطلب باشه....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...