رفتن به مطلب

پين سوختگي پاور

eq-sun
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

يك پاور 1600 گرين دارم كه يكي از پين هاي روي پاور سوخته ميخواستم بفروشمش بنظرتون شامل گارانتي ميشه؟

اگر نميشه چقدر بايد زير قيمت بدم؟   حدود 3 ماه كاركرده

عكس:

80922357224209561906.jpg

ویرایش شده توسط eq-sun
لینک به دیدگاه

سلام ... ببرید گارانتی نهایتا میگن شامل گارانتی نمیشه با هزینه برات تعمیر میکنن ... من یکبار برای گرین پاور فرستادم ۵ تومن هزینه ارسال گرفتن ( نمایندگی )

Sent from my iPhone using Tapatalk

ویرایش شده توسط hormozan
لینک به دیدگاه

من زنگ  زدم امروز گفتند حتي يه ذره سياه هم شده باشه شامل گارانتي نميشه ديگه پلاستيكه آب شده باشه كه هيچي

واقعا از گرين انتظار نداشتم براي همچين چيز كوچكي گارانتي ساقط ميشه خيلي ها پاورشون سوخته براشون تعويض كردن بخاطر اينكه بار اضافه كشيدن ازش

حالا بخاطر يه ذره اين سوختگي گارانتي ساقط ميشه واقعا در عجب ام !!!!

خود پاور سالمه و دارم ازش استفاده ميكنم اما ميخواستم بفروشم

تنها مشكلش همون پينش هست

ویرایش شده توسط eq-sun
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط و فقط ببرید خود شرکت اصلی اگر با گارانتی تعمیر نکنند حداقل بعد تعمیر روش برچسب میخوره و اگر بعدا خراب شد خودشون تعمیر می کنند .اما اگر دست تعمیرکار متفرقه دادید دیگه گرین براتون تعمیر نمی کنه و این پاورها قطعاتش را هیچ تعمیرکاری نداره جز خود شرکت(اونم تازه تعداد محدود)

لینک به دیدگاه

فقط و فقط ببرید خود شرکت اصلی اگر با گارانتی تعمیر نکنند حداقل بعد تعمیر روش برچسب میخوره و اگر بعدا خراب شد خودشون تعمیر می کنند .اما اگر دست تعمیرکار متفرقه دادید دیگه گرین براتون تعمیر نمی کنه و این پاورها قطعاتش را هیچ تعمیرکاری نداره جز خود شرکت(اونم تازه تعداد محدود)

پاور هيچ مشكلي نداره فقط همون قسمت پلاستيكش ذوب شده تو عكس مشخصه  سه ماهه دارم باهاش كار ميكنم

چيزي نيست كه بخواهم تعميرش كنم سالمه سالمه

مهم اينكه بخواهم بفروشم  شامل گارانتي نميشه

ویرایش شده توسط eq-sun
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاور هيچ مشكلي نداره فقط همون قسمت پلاستيكش ذوب شده تو عكس مشخصه  سه ماهه دارم باهاش كار ميكنم

چيزي نيست كه بخواهم تعميرش كنم سالمه سالمه

مهم اينكه بخواهم بفروشم  شامل گارانتي نميشه

با سلام

دوست گرامی شما حضوری باید میرفتید

الان هم دیر نشده یخورده وقت بزارید و حضوراً برید گارانتی حتماً یه کاری میکنن براتون

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

باید ببری گارانتی گرین توی بهشتی . ک سرافراز . ک اول (کوه نور ) . ساختمان گرین ...

فقط نگو که چنین مشکلی پیش اومده ...یه دروغی راه بنداز ... درست و حسابی ... اونا هم به احتمال 90 درصد تعویض میکنن . مثل من ...

ولی اگه خواستی ازت میخرم ...

لینک به دیدگاه

سلام

يك پاور 1600 گرين دارم كه يكي از پين هاي روي پاور سوخته ميخواستم بفروشمش بنظرتون شامل گارانتي ميشه؟

اگر نميشه چقدر بايد زير قيمت بدم؟   حدود 3 ماه كاركرده

عكس:

سلام دوست عزیز.

فک کنم عکس شما حاوی یه کد یا فایل مخرب هست انتی ویروس من عکس رو بلوک میکنه.(البت اپلود سنتر رو بلوک میکنه)

اگه امکانش هست  یه جایی دیگه اپ لود کنید

k9zgai5xctqyuik9g0b.png

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

فک کنم عکس شما حاوی یه کد یا فایل مخرب هست انتی ویروس من عکس رو بلوک میکنه.(البت اپلود سنتر رو بلوک میکنه)

اگه امکانش هست  یه جایی دیگه اپ لود کنید

k9zgai5xctqyuik9g0b.png

سلام

يه جا ديگه  آپلود كردم

ویرایش شده توسط eq-sun
لینک به دیدگاه

باید ببری گارانتی گرین توی بهشتی . ک سرافراز . ک اول (کوه نور ) . ساختمان گرین ...

فقط نگو که چنین مشکلی پیش اومده ...یه دروغی راه بنداز ... درست و حسابی ... اونا هم به احتمال 90 درصد تعویض میکنن . مثل من ...

سلام

پيام خصوصي رو چك ميكنيد/

ویرایش شده توسط eq-sun
لینک به دیدگاه

سلام

يه جا ديگه  آپلود كردم

سلام  دوسته عزیز

همون طور که حدث زدم از اپلود سنتر بود و الان حل شد

منون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

گارانتی باطله  سعی و تلاش کن که دروغ نگی  تو کل دنیا هر گونه ضایعه فیزیکی و سوختگی باعث ابطال گاارنتی میشه

بهتره دنبال راهکار باشی برای حل مشکل ولو به ضرر

لینک به دیدگاه

سلام

گارانتی باطله  سعی و تلاش کن که دروغ نگی  تو کل دنیا هر گونه ضایعه فیزیکی و سوختگی باعث ابطال گاارنتی میشه

بهتره دنبال راهکار باشی برای حل مشکل ولو به ضرر

کاملا درسته.

نشون میده این دوست عزیز الکی فروشنده با سابقه نشده. واقعا آدم وقتی اینجور افراد رو میبینه روحیه میگیره.

این افراد از صد تا سایت با نماد اعتماد بالاترن.

------------------------------------------------------

چون مشکل ظاهری پیدا کرده احتمالا گارانتی قبول نمیکنه اما ببرید با کمترین هزینه براتون تعمیر میکنن.

لینک به دیدگاه

سلام

احتمالا به خاطر مشکل پاور هستش ( جریان دهی زیاد و نوسان ولتاژ )

و یا مشکل تو سوکت اون قسمت که باعث شده مقاومتش افزایش پیدا کنه و گرم بشه.

وگرنه تو حالت عادی برای چی باید دمای اون ناحیه بسوزه.

لینک به دیدگاه

دوستان از اين پاور  1200 وات تكميل بيشتر برق نكشيدم

و هر دو كابل  pcieرو وصل كردم به يك كارت گرافيك R280 Vapor   يعني هر گرافيك دو تا كابل PCIE همينطور تا يكماه كار كرد بعد يكي از سوكت ها تو عكس مشخصه سوختگي پيدا كرد  4 تا كارت بوده

الان هم چك كردم اون سوكت كار نميكنه

من فكر ميكنم مشكل بايد از خود پاور باشه چون 1200 وات رو براحتي بايد تحمل كنه نه؟

ویرایش شده توسط eq-sun
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...