رفتن به مطلب

هارد سیگیت باراکودا

rahmanshahi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام خدمت همه اساتید و دوستان محترم.

من یه هارد سیگیت گرفتم از یکی از دوستان که البته ظاهرا مشکلی نداره.

اما چیزی که من رو ازیت میکنه این اروره hd tune هست که حتی با عوض کردن 3 تا کابل و جابجا کردنش روی مادربورد هم از بین نرفت.

آیا این مشکل ساز هست؟و برای رفعش چه باید کرد؟

post-10820-0-38972800-1408503834_thumb.png

لینک به دیدگاه

فک کنم با فرمت کردن درست بشه البته فرمت نرمال نه کوئیک !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فک کنم با فرمت کردن درست بشه البته فرمت نرمال نه کوئیک !

با تشکر از راهنمایی شما.

اما من همون اول که هارد رو گرفتم به علت نداشتن پارتیشن مجبور شدم فرمتش بکنم که من هم هیچوقت از کوییک استفاده نمیکنم و فرمت عادی رو زدم که حدود 3 ساعت طول کشید!!!

لینک به دیدگاه

مشکل همون کابل هست . ولی با عوض کردن کابل ، ارور پاک نمیشه . فقط دیگه عددی که الان نوشته ، بیشتر نمیشه . اگر بیشتر شد ، یعنی باز هم مشکل داره . اگر بیشتر نشد ، یعنی مشکل حل شده  .ولی تو SMART هارد دیگه این ارور ذخیره شده و نمیتونی پاکش کنی . در حالیکه هارد مشکلی نداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل همون کابل هست . ولی با عوض کردن کابل ، ارور پاک نمیشه . فقط دیگه عددی که الان نوشته ، بیشتر نمیشه . اگر بیشتر شد ، یعنی باز هم مشکل داره . اگر بیشتر نشد ، یعنی مشکل حل شده  .ولی تو SMART هارد دیگه این ارور ذخیره شده و نمیتونی پاکش کنی . در حالیکه هارد مشکلی نداره .

آقا حامد ممنون از پاسختون.

کدومشون از این بیشتر نباید بشه؟ current یا worst یا data

و دیگه اینکه این مشکلی پیش نمیاره؟در صورت بیشتر شدن چه اتفاقی می افته ؟

لینک به دیدگاه

دیتا نباید بیشتر بشه .

بیشتر بشه ، یعنی اینکه انتقال اطلاعات با مشکل مواجه هست . این ممکن در دراز مدت به هارد آسیب بزنه . چون بهش بیشتر فشار میاد که اطلاعات رو منتقل کنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از راهنمایی های خوبتون

دیتا نباید بیشتر بشه .

بیشتر بشه ، یعنی اینکه انتقال اطلاعات با مشکل مواجه هست . این ممکن در دراز مدت به هارد آسیب بزنه . چون بهش بیشتر فشار میاد که اطلاعات رو منتقل کنه .

با تشکر از راهنمایی های خوبتون.

من میخواستم از این هارد برای نصب بازی استفاده کنم چن سرعتش ۵۰ درصد از هارد خودم بیشتره.

اما با این حساب برای آسیب نرسیدن بهش فکر کنم اگه برای آرشیو استفاده کنم بهتره.

لینک به دیدگاه

اگر کابل رو عوض کردی ، مشکلی پیش نمیاد . فقط این ارور میمونه . اگر دیدی داره زیاد میشه ، ممکنه اذیت کنه . در غیر این صورت کاملا درسته . فقط اطلاعات ارورش مونده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم تاپیک در کمتر از چند ساعت به لطف کمک های آقا حامد به نتیجه رسید و سوالی باقی نمونده.

ختم تاپیک.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...