رفتن به مطلب

قبول سفارش واردات کالاهای زیر تا 27/9/1388

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام جناب حسینی,

اگر بخوایید مانیتور زیر را وارد کنید چند تمام میشود؟

samsung xl2370 monitor

http://www.samsung.com/hk_en/consumer/computer-peripherals/monitors/intelligence-series/ls23efpkfv/xk/index.idx?pagetype=prd_detail

همچنین من دنبال کارت گرافیک sapphire 5870 هستم.

این مدل: http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?psn=000101&pid=293

و اگه نشد این مدل: http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?psn=0001&pid=287

ممنون میشم اگر امکان وارد آنرا هم داشته باشید

درود

دوست عزیز این مانیتور مدل xl2370 رو باید سفارش بدم که مدت زمانش حدودا بین 30 تا 40 روز میشه تا بیادش حدودا برای شما به دلیل سنگین بودن وزنش و گمرکیه بالا حدودا بین 500 تا 550 در میادش

در مورد 5870 سافایر تو بازار میشه پیداش کرد معمولیشو بهتون میتونم بدم 495 تومان

لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سعید جان این کنترلر را بی زحمت به سفارش های ما اضافه کنید

Zalman ZM-MFC1 6-Channel Fan Speed Controller

http://www.zalman.co.kr/ENG/product/Product_Read.asp?idx=207

در ضمن بهانه این سفارشات چقدر میشود تا برایتان واریز کنم :)

لینک به دیدگاه

سعید جان این کنترلر را بی زحمت به سفارش های ما اضافه کنید

zalman zm-mfc1 6-channel fan speed controller

http://www.zalman.co.kr/eng/product/product_read.asp?idx=207

در ضمن بهانه این سفارشات چقدر میشود تا برایتان واریز کنم :)

جناب حسینی این کنترلر حدودا بین 55 تا 65 در میادش و تو همین سفارش اینو میگذارم

لینک به دیدگاه

والا جناب حسینی الان مدل 5850 رو حتی 320 تومان هم میفروشن, بعدش 5870 رو که به راحتی با oc کردن 5850 میشه بهش رسید چرا باید انقدر گرون باشه ؟!؟!؟!؟!

به نظرتون صبر کنم ارزونتر میشه؟؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید :)

درود

دوست عزیز این مانیتور مدل xl2370 رو باید سفارش بدم که مدت زمانش حدودا بین 30 تا 40 روز میشه تا بیادش حدودا برای شما به دلیل سنگین بودن وزنش و گمرکیه بالا حدودا بین 500 تا 550 در میادش

در مورد 5870 سافایر تو بازار میشه پیداش کرد معمولیشو بهتون میتونم بدم 495 تومان

لینک به دیدگاه

والا جناب حسینی الان مدل 5850 رو حتی 320 تومان هم میفروشن, بعدش 5870 رو که به راحتی با oc کردن 5850 میشه بهش رسید چرا باید انقدر گرون باشه ؟!؟!؟!؟!

به نظرتون صبر کنم ارزونتر میشه؟؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید :)

درود

قبلا هم گفتم اینجا بحث تخصصی نکنیم بهتره ولی ساده جواب میدم . شما خودت همه چیز رو میدونی پس شما خودت تصمیم بگیرید .

در مورد اینده من چیزی میدونم .

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

قیمت معقول باشه بنده هم یدونه از این مدل می خوام.اگر امکان اوردنش هست قیمت بدید بیعانه واریز کنیم

لینک به دیدگاه

متاسفانه فعلا مقدور نیستش

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی.

خواستم ببینم این گرافیک http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?psn=0001&pid=259

با گرافیکی که تو فروشگاه سایت موجوده چه فرقی داره ؟

امکان وارد کردنش هست و قیمتش چند در میاد ؟

لینک به دیدگاه

سلام

دو تا western digital velociraptor 300gb بیارید چند در میاد؟

حدودا بین 330 تا 350 تومان

سلام آقای حسینی.

خواستم ببینم این گرافیک http://www.sapphiretech.com/presenta...n=0001&pid=259

با گرافیکی که تو فروشگاه سایت موجوده چه فرقی داره ؟

امکان وارد کردنش هست و قیمتش چند در میاد ؟

این کالا فقط فنهش برای اور و امثال اینکارها موثره و تفاوتش همیینه و این مدل اورکلاک شده شرکته . وارداتش ارزش نداره چون تو بازار میشه پیدا کرد

لینک به دیدگاه

سلام من دی وی دی رایتر خاص میخاستم

اخه سال پیش توی رزونامه خونده بودم شرکتی دی وی دی رایتری زده که 20 سال لنز اونه گارانتی کرده و....

میتونید راهنماییم کنید؟

لینک به دیدگاه

سلام من دی وی دی رایتر خاص میخاستم

اخه سال پیش توی رزونامه خونده بودم شرکتی دی وی دی رایتری زده که 20 سال لنز اونه گارانتی کرده و....

میتونید راهنماییم کنید؟

درود

دوست من بنده از چنین چیزی کاملا بیخبرم و به نظرمن کالایی در کامیپیوتر بیشتر از 5 سال استفاده نمیشه چی بشه تا 7 سال کسی استفاده کنه چون همیشه در تغییرات هستش

آقای حسینی چه خبر از سفارشات؟

خدا رو شکر سفارشات داده شد و مادربورد شما هم خریداری شد ولی مونده بقیه کارها انجام بشه به محض اینکه حرکت کرد از مقصد خبرشو میگذارم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
سلام

آقای حسینی انشا الله کی از مقصذ حرکت می کنه این سفارشات؟

اتابک جان من واقعا شرمندم و این کالاها حرکت کرد ولی خیلی دیر همش به خاطر همین تعطیلات ژانویه و سال نوی میلادی بود .

در کل من یه توضیحی در مورد پرسه وارد شدن این کالاها و سایر کالاهای سفارشی براتون اینجا میدم :

اول از همه باید بگم که این کالاها رو از امریکا میخریم یعنی 95 درصد کالاهای سفارشی از امریکا میادش .

چون ما با امریکا ارتباط مستقیم نداریم ما مجبوریم که از یک کشور واسطه برای این مسئله استفاده کنیم . بنده سفارش رو وقتی تکمیل کنم مبلغ رو برای دوستم که در کشور واسطه هستش واریز میکنم این پرسه بین 2 تا 4 روز طول میکشه

اون هم سفارشش رو به شرکت امریکایی میده این خودش 2 روز طول میکشه و وقتی فاکتور رو گرفت پول رو واریز میکنه بین 2 تا 4 روز باز هم طول میکشه پول به شرکت امریکایی برسه .

وقتی پول به دست اونها رسید اونها کالاها رو جمع میکنن که این پرسه 7 روزه هستش

ارسال به کشور واسطه حدودا 7 روزه و از کشور واسطه به کشور ما بین 7 تا 10 روز

پس کالا چقدر شد . ؟ این پرسه بین 30 تا 35 روز طول میکشه اگر همه چیز اوکی باشه

این توضیح رو دادم که دوستان روشنتر بشن

در ضمن اینو مطمئن باشید که بنده بیشتر از شما پیگیر کالاها هستم

ممنونم از صبر و حوصلتون

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

یه خبر بد دارم و منو ببخشید

همین الان مطلع شدم که کالاهامون به مشکل بر خورده و دلیلش هم این بوده که مبلغی که ما واریز کرده بودیم برای شرکت اونور فقط و فقط 15 دلار هزینه نقل و انتقال خورده بوده که بی انصافها به خاطر هم 15 دلار کالا رو ارسال نکردن امروز ما چند قلم کالای دیگه اضافه کردیم و مبلغ فردا واریز میشه امید به خدا سریعا حرکت میکنه .

منو ببخشید و چون برای اولین بار بودش اینجوری شد و من بهتون قول میدم کالاها رسید براتون جبران کنم:eek::o:o:o:o

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود دوستان خوبم

بعد از قرنی کالاها تا هفته دیگه یه سری از کالاها میرسن گمرک ایران که تمام سعیم رو میکنم که سریع ترخیصشون کنم و واقعا خیلی سخته با این روش جنس خورد خورد تهیه کردن و اوردنش ولی دفعات بعدی سریعتر خواهد بود .

البته کسانیکه رمهای corsair gt 2000 CL7 میخواستن اگر خدا بخواد فردا از گمرک ترخیص میشه

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

بعد از قرنی کالاها تا هفته دیگه یه سری از کالاها میرسن گمرک ایران که تمام سعیم رو میکنم که سریع ترخیصشون کنم و واقعا خیلی سخته با این روش جنس خورد خورد تهیه کردن و اوردنش ولی دفعات بعدی سریعتر خواهد بود .

البته کسانیکه رمهای corsair gt 2000 CL7 میخواستن اگر خدا بخواد فردا از گمرک ترخیص میشه

رم corsair رو هم از آمریکا وارد کردید؟

در ضمن قیمتش چنده؟

لینک به دیدگاه

رم corsair رو هم از آمریکا وارد کردید؟

در ضمن قیمتش چنده؟

بله عزیزم از امریکا وارد شده .

قیمت بیاد مشخص میشه .

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان خوبم

در همینجا از تمام کسانیکه کالا به ما سفارش دادن و با اینکه میدونستن اولین باره از این روش میخوایم خرید کنیم به ما اعتماد کردن تشکر میکنمن و بهشون این خبر رو میدم که تمام سفارشات شما انجام شده و نهایتا تمام بارها و سفارش نهایتا تا سه شنبه در گمرک ایران هستش و نهایتا یک هفته طول میشکه که ترخیص بشه و تقدیم شما عزیزان بشه .

البته اینرو بگم که امروز یه سری از کالاها رسیده دستمون مثل رم کورسیر 2000 cl7 که تا اخر وقت امروز قیکتهاشو مشخص میکنم و چند تا کارت کوادرو برای رندر بوده که دوستان سفارش داده بودن و یه سری رم سرور و چند تا مادربرود سرور که اینها رسیده .

امید به خدا سایر کالاها هم میرسه دستمون و تقدیمتون میکنم و بهتون قول میدم که در سال 1389 کالاها رو با تجربه ای که به دست اوردیم سریعتر به دستتون برسونم .

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان خوبم

کالاها رسید و تا اخر امشب قیمت گذاری میکنم به جز چند تا کالای کوچیک نرسیده .

مبارکتون باشه و کالاها رو اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

سلام

جناب حسینی این برد رو میخوام

هست تو بازار یا باید منتظر بمونم

Asus_03S.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

جناب حسینی این برد رو میخوام

هست تو بازار یا باید منتظر بمونم

asus_03s.jpg

مدلش چیه عزیز ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...