رفتن به مطلب

دوستان دعا کنید

Recommended Posts

دادا خودت تو این وضعیت بودی چی می گفتی ... نه چی می گفتی :I

این داداش ما خواسته یه کار خیری کنه که ... این بلا سرش اومده.

لینک به دیدگاه

داداش اشکالی نداره من از اول شانس نداشتم بقران به همه خوبی کردم اخر بدی یا بهم خیانت کردنند 

لینک به دیدگاه

داداش جان اصلا اشکال از شما نیست به هر حال میخواستی دست دو خرید و فروش کنی این مشکلات رو هم داره کاشکی از سیستم واسطه لیون یا واسطه یه کاربر با سابقه استفاده می کردی به هر حال گذشته ها گذشته باید سفت و محکم از حقت دفاع کنی این ماجرا رو هم به اطلاع آقای حسینی برسون ایشون به احتمال زیاد کمکتون می کنن و یه نکته همه مثل شما حلال و حروم یا اصلا این رو هم بذاریم کنار انسانیت حالیشون نمیشه پس یکم مشکوک بودن بد نیست باعث میشه کمتر دچار این موارد بشی به هر حال از صمیم قلب برات دعا می کنم که حتما به حقت برسی توکلت فقط و فقط به خدا باشه موفق باشی داداش جان «و من الله توفیق»

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی متاسف شدم. ای کاش با دوست دیگمون که باز مثل شما مشکل دارن با اون کاربر هماهنگ میشدین تا زودتر به جواب میرسیدین.

اسمشون رو هم بگید مشکل نداره چون ممنوع المعامله شدن و مشخصات کاملشون تو تاپیک ممنوع المعامله ها هست. ادرس هم آقای حسینی و بنده ازش داریم اگر خواستید بگید تا در اختیارتون قرار بگیره.

هیچ وقت بدون واسطه از کاربران معمولی خرید نکنید. من ۹۰۰ از همین فرد با واسطه خرید داشتم و جنس الان پیشمه.

کاش قبل از خرید یکم احتیاط می کردید. اما به هیچ عنوان ناراحت نشید و مطمئن باشید به حقتون میرسید.

حتما بگید تا یوزر اون دوستمون رو بدم و با هم هماهنگ کنید.

لینک به دیدگاه

در واقعیت حضوری سر ادم کلاه میزارن چه برسه که اصلا نبینیش 

انشاء الله کار شما هم درست میشه و توکلتون به خدا باشه

لینک به دیدگاه

خدا ریشه ی این جور آدما رو کم کنه از محیط نت چه زيباست صداقت درستی... توکل به خدا انشاله موفق بشی دوست خوبم.متاسفانه دقت کم و عدم شناخت واقعی از طرف مقابل بعضی مواقع دردسر ساز میشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

امیدوارم مشکلتون حل بشه

روزگار، روزگار بدی شده

لینک به دیدگاه

گرامی این سیستم واسط برای یه همچین وقتایی هست ... من از یه سایت معتبر خرید کردم نزدیک بود کلاه بره سرم دیگه همین جوری چشم بسته اعتماد کردن بماند

لینک به دیدگاه

یه چی رو راحت بگم به هیچ عنوان دادگستری نرو چون فقط وقت خودت رو می گیری ! 

هیچ کاری نمی کنن برات ! 

باید کلی خرج کنی چرت و پرت بدی برات بنویسن برای معاون دادستان ! بعد میری میگه می خواستی ندی جنستو و ....! 

فتا هم بدون دستور کاری نمی کنه ! 

از همین جا پیگیری کن ! 

لینک به دیدگاه

فتا خودش گفت برو دادگستری ی شکایت بگیر بده دادستان امضا کنه بیار ما پیکیری کنیم

لینک به دیدگاه

1 اگر واقعا این داستانی که گفتی حقیقت داشته باید نام کاربریش رو بذاری تا بیشتر سوءاستفاده نکنه، یا اومدی جو این فروم رو خراب کنی!

2 ارتباطش با این بخش چیه من متوجه نشدم؟

3 وقتی ادمین سایت واسطه میشه دیگه دلیل فروش بی واسطه چی بوده+ 50 هزارتون دادن به طرف(کلا مشکوک میزنی نه تاپیک فروشی نه چیزی)

ویرایش شده توسط sm2029
لینک به دیدگاه

داداش یک بقران راست میگم بعد هیچ مرض ندارم بیام اینجا سر همه کلاه بذارم 

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت از دوستان

اما این بساط رو جمش کنین

بارها گفته شده با نیو یوزرها معامله چشم بسته نکنید

بارها توسط دیگران گفته شده از واسطه تو اینجور معامله ها استفاده کنید

حتما باید ده برابرش تو دادگستری و پاسگاه و فتا و ... خرج کنید تا توی معامله چشمتون باز بشه؟

لینک به دیدگاه

امیدوارم مشکلتون حل بشه ولی حتما نام کاربزی طرف رو باید بدید این حق همه بچه هاست تابشناسنش وباهاش معمامله نکنند!

ضمنا اینکه میگن دادگستری فلان وبلان رو جدی نگیر اگه حق باهات باشه ومدرک مناسب داشته باشی بحقت میرسی فقط اراده سنگین میخواد تواین وضع اداری !فتاهم خیلی پیگیره خودم یه بار از یه فروشگاه  توسایتشون شکایت کردم خودشون بهم زنگ زدن بعداز سه ماه  حل شدن قضیه باز  فروشنده زنگ زد وگفت تور و جون هرکی دوست داری یه بار دیگه به اینا بگو شکایت نداری  :)

لینک به دیدگاه

ایشالا مشکل حل شه.(خدا با ماست)

خوب برادر من چرا از گفتن اسمش طفره میری؟(عجیبها)

خیلی از کاربران اینجا  دوست دارن تو دام ایشون نیفتن لطفا اطلاع رسانی کنید!!!

لینک به دیدگاه

برادر من نمیخواد اسم وآدرسش بگی که عابروش بره اگه واقعا راست میگی اسم کاربریش بزار بچه ها باهاش معاماله نکنن

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز امیدوارم مشکلتون زودتر حل بشه این لینک ویه نگاهی بندازید شاید بهتر بتونید پیگیری کنید.

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D8%A7-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%A7-%D8%AD%D9%88%D8%B1%D9%85%D9%87%D8%B1-%DB%8C%D9%88%D8%B2%D8%B1-nima_hm52.589745/

لینک به دیدگاه

دوستان

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=8121

میتونید اسم ایشون رو ببینید.

مدیران میان جابجا میکنن. ناراحتی نداره.

سیستم واسطه برای تعویض کاری نمیکنه. ایشون تعویض داشتن.

انشالله به حقشون میرسن. شاکیها دو نفر هستن و فتا بسیار پیگیر.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...