رفتن به مطلب

پر گرافیک ترین بازی!

T.M
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر شما

سئوال شمارو اینطوری اصلاح میکنم کدوم بازی در کدوم سبک پر گرافیک تره؟

چون نمیشه گرافیک Watch Dogs با BF4 و یا COD مقایسه کرد چون این سبک بازی Open World و هزارن آبجکت آنلاین توشه و هر آن باید فراخوان بشه اما یک بازی اول شخص و سوم شخص مرحله و آبجکت ها بعد اون مرحله تمام بسته میشن پس نتیجه اش این میشه دست برنامه نویس ها برای آبجکت ها و تکسچرها بازتر و میتونن کار بیشتری روش کنن

بهترین و بزرگترین موتور گرافیکی آنلاین جهان مطلقه به Crytek و بعد EA ART البته در اول شخص در بازی های Open World در حال حاضر GTA V

ویرایش شده توسط M.JANPOUR
لینک به دیدگاه

درود به همه

به نظرم من بازی The Order1886 عالیه دقیقا انگار داری فیلم میبینی . ای کاش انحصاریهای سونی رو برای pc میزدن . همینجوریشم با سخت افزار معمولی کنسول سونی 3 و 4 که انحصاریهاش گرافیکشون محشره حالا فکر کن میومد رو pc  :wacko: 

لینک به دیدگاه

فعلا از جديدا ميشه

ويچر 3

بتمن جديد

جى تى اى وى

رو نام برد ولى 2016 چه شود

دويژن - استار وارز - ميرو ادگ 2 فكر كنم جزو ليست پرگرافيكها باشن..

لینک به دیدگاه

به نظر من Shadow of Mordor با گرافیک ترین بازیه چون تمامه بازیهای جدیدرو مثل Witcher3 یا WatchDogs یا GTA:V با تنضیمات Ultra بیشتر 30 فریم بازی میکنم اما shadow of mordor رو فقط کافیه Texture رو بزارین رو Ultra اون موقع بازی 8 فریم میشه. البته حداقل گرافیک مورد نیاز رو توی خود تنظیماته بازی برای Texture: Ultra زده 6GB از رم کارت گرافیک استفاده میشه.

توی بازی هم که مشخصه دیگه چه قدر قشنگ روی محیط اطراف و نور پردازی کار شده

لینک به دیدگاه

به نظر من Shadow of Mordor با گرافیک ترین بازیه چون تمامه بازیهای جدیدرو مثل Witcher3 یا WatchDogs یا GTA:V با تنضیمات Ultra بیشتر 30 فریم بازی میکنم اما shadow of mordor رو فقط کافیه Texture رو بزارین رو Ultra اون موقع بازی 8 فریم میشه. البته حداقل گرافیک مورد نیاز رو توی خود تنظیماته بازی برای Texture: Ultra زده 6GB از رم کارت گرافیک استفاده میشه.

توی بازی هم که مشخصه دیگه چه قدر قشنگ روی محیط اطراف و نور پردازی کار شده

هر بازی که سنگین باشه که نمیشه گرافیک بالا

لینک به دیدگاه

shadow of mordor به خاطر کمبود حافظه رم و مخصوصا گرافیک نمیشه تکسچر رو نهایت گذاشت.اگه حافظه گرافیک 4 گیگ باشه یا رم 16 گیگ با یه 770 میشه راحت بالای 40 فریم گرفت

Nvidia-GTX-960-Middle-Earth-Benchmark.jp

لینک به دیدگاه

هر بازی که سنگین باشه که نمیشه گرافیک بالا

هر بازی که سنگین باشه دقیقا میشه گرافیک بالا. دو حالت سنگینی وجود داره یک: مصرف GPU   دوم: مصرف رم گرافیک و سیستم

بازیه shadow of mordor هردوی این گزینه هارو داره پس بازیه سنگینیه.

Witcher 3 که شما اینقدر عاشقشی سنگین نیست؟ سنگینه دیگه. اما از فقط از نظره پردازنده (GPU)

تنها حُسنی که نسبت به بازیهای دیگه داره اینه که روی چهره و کلا صورت خیلی کار شده بقیش مثل بازیهای معمولیه راه رفتنش هم چنگی به دل نمیزنه در حال دویدن کنترلش جالب نیست همش توی در و دیوار گیر میکنی با اسب هم که دیگه فَبَها

اما از بحث گرافیک که بیایم بیرون به شخصه عاشق داستانشم. بر خلاف shadow of mordor داستان Witcher 3 فوقولادست

ویرایش شده توسط warcraft2010
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر بازی که سنگین باشه دقیقا میشه گرافیک بالا. دو حالت سنگینی وجود داره یک: مصرف GPU   دوم: مصرف رم گرافیک و سیستم

بازیه shadow of mordor هردوی این گزینه هارو داره پس بازیه سنگینیه.

Witcher 3 که شما اینقدر عاشقشی سنگین نیست؟ سنگینه دیگه. اما از فقط از نظره پردازنده (GPU)

تنها حُسنی که نسبت به بازیهای دیگه داره اینه که روی چهره و کلا صورت خیلی کار شده بقیش مثل بازیهای معمولیه راه رفتنش هم چنگی به دل نمیزنه در حال دویدن کنترلش جالب نیست همش توی در و دیوار گیر میکنی با اسب هم که دیگه فَبَها

اما از بحث گرافیک که بیایم بیرون به شخصه عاشق داستانشم. بر خلاف shadow of mordor داستان Witcher 3 فوقولادست

ویچر ؟؟؟ نه بابا صورت ندارند mw3 به نظرم بهتر صورت رو ساخته تا ویچر بعدم ویچر 3 بازی کردم انگار دارم wow بازی میکنم صفر تا صدش کپی برداری از اون بود 

لینک به دیدگاه

ویچر ؟؟؟ نه بابا صورت ندارند mw3 به نظرم بهتر صورت رو ساخته تا ویچر بعدم ویچر 3 بازی کردم انگار دارم wow بازی میکنم صفر تا صدش کپی برداری از اون بود 

Exterme Plus خدا امواتت رو بیامرزه حرف دل منو زدی داداش :laughing:

دقت کردی چطوری میپره؟ ؟ کاملا شبیه پَرش کردن توی بازیه Wow هست

غیر از داستانش بقیش Copy - Paste از روی Wow شده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Exterme Plus خدا امواتت رو بیامرزه حرف دل منو زدی داداش :laughing:

دقت کردی چطوری میپره؟ ؟ کاملا شبیه پَرش کردن توی بازیه Wow هست

غیر از داستانش بقیش Copy - Paste از روی Wow شده .

بخدا فقط یک بخش انلاین هم اضافه کنند ما بهش میگیم wow 

بیشتر ورک ها و روش هاش کپی هست بخش کرفتینگ دقیقا مثل wow بخش alchemy بخش enchanted تو wow اینجا تکرار شده کلا انگار wow هست 

فقط یک چیز هم اضافه کنند من خوشم میاد بجز این اسب بشه سوار اژدها و ... بشه و اخر بازی میشه برا من یکمی هم موقع حرکت ژست کجوکوله بگیره مثلا مریضه خخخ

لینک به دیدگاه

بخدا فقط یک بخش انلاین هم اضافه کنند ما بهش میگیم wow 

بیشتر ورک ها و روش هاش کپی هست بخش کرفتینگ دقیقا مثل wow بخش alchemy بخش enchanted تو wow اینجا تکرار شده کلا انگار wow هست 

فقط یک چیز هم اضافه کنند من خوشم میاد بجز این اسب بشه سوار اژدها و ... بشه و اخر بازی میشه برا من یکمی هم موقع حرکت ژست کجوکوله بگیره مثلا مریضه خخخ

=))

اسمشم میزاریم wowcher3

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

با سلام

کرایسیس 3 گرافیک خوبی داره

همچنین نیاز به CPU قوی هم داره

اصلا سیپیو نمیخواد من تو رزولیشن فول اچ دی با 4460 کار میکردم فقط 30 درصد سیپیو فعال بود

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درست هست که از ویندوز استور خوشم نمیاد و این بازی آنقدر مشکل داره که تو ایران نمیشه بازی کرد ولی از لحاظ گرافیکی الان quantom break هست داستانی که هممون میدونید و خسته کننده هست ولی از لحاظ گرافیک بی نظیر وارد رقابت شده

حیف که تنها خوبیش گرافیک و گیم پلیش هست

لینک به دیدگاه

اصلا قبول ندارم کرایسس بیشترین گرافیک رو داشته باشه!منم رو ultraبازی کردم ولی مثل اینکه بعضی دوستان بازی های دیگه رو بازی نکردن!

Order 1886رو هنوز هم بازی میکنم در حدش هیچ بازی ای ندیدم اینکه این بازی بحث گرافیکش وسط کشیده نمیشه به این خاطر هست که کسایی که کنسول دارند زیاد رو بحث گرافیک تاکید ندارند چه خوب باشه چه بد راجع بهش صحبت نمیکنند اگه بازی مال PCباز ها بود وا وایلا میشد و با نمادorderمیزدند تو سر کنسول!من فن هیچ پلتفرمی نیستم همه ی پلتفرم ها رو دارم

بازی های که گرافیکشون واقعا شگفت انگیز بوده:

Order1886

Ryse Son Of rome

Beyond two Souls PS4(اینو وقتی بازی کنید فرق فیلم و بازی از یادتون میره)

Arkham Knight(با آخرین آپدیتش ضمن اینکه برفک بازی رو غیر فعال کنید که همون Film Grainهست)

Last Of Us Remastred(چهره ها فوق العاده طراحی شدند)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به نظر شما پر گرافیک ترین بازی تا به امروز چیه؟

من خودم فکر میکردم بازی battle field و watch dogs پر گرافیک ترین هستند ولی در بعضی از بحث ها خیل از دوستان کرایسیس 3 را پر گرافیک ترین بازی دونستن!

به نظر شما کدام بازی از همه پر گرافیک تره و چرا؟ :-?

assassin's creed unity

من   950اکستریم گیگا دارم

تنها گیمی که تونست تصویر رو ببره زیر 30fps همین گیم بود

بقیه گیما مثله gta v و watch dogs کمه کمش 45fps اجرا میشد تو FullHd

لینک به دیدگاه

نظر دوستان محترمه
ولی اونایی که گفتن کرایسیس 3 بهترینه واقعا یک گیمر هستند.

خیلی  دوستان هم  بازی های جدید رو با کرایسیس مقایسه کردند!
این میتونه نشانه این باشه کرایسیس رو خواسته یا نا خواسته  معیار قرار دادند!

کسی خبری از نسخه 4 نداره ؟

لینک به دیدگاه

بین علما اختلاف هست !

بازی هایی که از گرافیکشون لذت بردم

کرایسیس 3

مترو لست لایت

کرایسیس 3

فار کرای 4

کرایسیس 3

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

شخصا عبارت "پر گرافیک ترین بازی رو درک نمیکنم"  :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...