رفتن به مطلب

مشکل در مانیتور LG W2242s

xxaman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

من یه ماهه این مانیتورو گرفتم خیلی چشما رو اذیت میکنه طوری که نمیتونم زیاد نوشته های اینترنت رو بخونم

و باید کنتراست و روشناییشو خیلی کم کنم . آیا مدلهای بالاتر یا سامسونگ هم این مشکل رو دارن ؟ یه چیزیم

میگم نخندین از وقتی خریدم موی سرم شدیدآ ریزش پیدا کرده لطفا بگین که ربطی به مانیتور داره یا نه؟

ویرایش شده توسط xxaman
لینک به دیدگاه

قبلا چه مانیتوری داشتید؟چون من وقتی برای اولین بار مانیتور ال سی دی گرفتم چشمام یکی دو ماه خیلی اذیت می شدن!

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

من یه ماهه این مانیتورو گرفتم خیلی چشما رو اذیت میکنه طوری که نمیتونم زیاد نوشته های اینترنت رو بخونم

و باید کنتراست و روشناییشو خیلی کم کنم . آیا مدلهای بالاتر یا سامسونگ هم این مشکل رو دارن ؟ یه چیزیم

میگم نخندین از وقتی خریدم موی سرم شدیدآ ریزش پیدا کرده لطفا بگین که ربطی به مانیتور داره یا نه؟

اگه قبلآ خیلی CRT استفاده میکردی خوب طبیعی هست که این مشکل رو داشته باشی . یعنی من هم 6 سال crt داشتم و بعد از اینکه lcd خریدم خیلی کنتراست و نورش اذیتم می کرد ولی کم کم عادت کردم

یه چیزیم

والا من یه چند جا خوندم بعضی وقتا نور یک سری از مانیتور ها واسه پوست ضرر داره اما ریزش مو رو نمی دونم !!

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

درود

دوست عزیز شما رزولیشن و فاصله مانیتور رو از خودتون رعایت کنید . و اگر چنینی اتفاقی نیفتاد میتونید lcd خودتون رو پیش یکی از دوستانتون ببرید که خودش داره از lcd استفاده میکنه و مانیتورهاتون رو جایجا کنید و چند روز دست ایشون باشه اگر ایشون هم چنین مکشلی داشت با مانیتور شما مانیتورتون مشکل داره و اگر غیر از این بود سعی کنید پیش چشم پزشک برید .

این هم پیشنهاد من بود

لینک به دیدگاه

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قبلا چه مانیتوری داشتید؟چون من وقتی برای اولین بار مانیتور ال سی دی گرفتم چشمام یکی دو ماه خیلی اذیت می شدن ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اگه قبلآ خیلی crt استفاده میکردی خوب طبیعی هست که این مشکل رو داشته باشی . یعنی من هم 6 سال crt داشتم و بعد از اینکه lcd خریدم خیلی کنتراست و نورش اذیتم می کرد ولی کم کم عادت کردم

والا من یه چند جا خوندم بعضی وقتا نور یک سری از مانیتور ها واسه پوست ضرر داره اما ریزش مو رو نمی دونم !!

درود

دوست عزیز شما رزولیشن و فاصله مانیتور رو از خودتون رعایت کنید . و اگر چنینی اتفاقی نیفتاد میتونید lcd خودتون رو پیش یکی از دوستانتون ببرید که خودش داره از lcd استفاده میکنه و مانیتورهاتون رو جایجا کنید و چند روز دست ایشون باشه اگر ایشون هم چنین مکشلی داشت با مانیتور شما مانیتورتون مشکل داره و اگر غیر از این بود سعی کنید پیش چشم پزشک برید .

این هم پیشنهاد من بود

واقعا ممنون از راهنمایی و پیشنهاد شما دوستان عزیز

قبلا بمدت 5سال سی آر تی داشتم ولی واقعا این مانیتور چشما رو خیلی اذیت میکنه . وای که چقد تو کف ال سی دی بودم

والا تا پنجاه سانتم فاصله با این مانیتور دارم واقعا پیشنهادتون خیلی خوب بود آره با یکی از دوستام یه مدتی عوض میکنم

ویرایش شده توسط xxaman
لینک به دیدگاه

من هم چنین مشکلی داشتم

چشمام که دیگه اذیت نمیشه اما ریزش مو رو نمیدونم که به خاطر مانیتور است یا نه چون من هم تقریبا از زمانی که ال سی دی گرفتم یکم مو هام میریزه

لطفا اگه فهمیدی از ال سی دی هست به من هم بگو ...(مدل ال سی دی من w2052s هست )

لینک به دیدگاه

من هم چنین مشکلی داشتم

چشمام که دیگه اذیت نمیشه اما ریزش مو رو نمیدونم که به خاطر مانیتور است یا نه چون من هم تقریبا از زمانی که ال سی دی گرفتم یکم مو هام میریزه

لطفا اگه فهمیدی از ال سی دی هست به من هم بگو ...(مدل ال سی دی من w2052s هست )

والا واقعیتشو بخوای من از وقتی که این لامصبو گرفتم ریزش موی شدیدی دارم طوری که موی سرمو با تیغ زدم (من یکی از هیچی شانس نداشتم )و اگه صابت بشه

بدلیل این مانیتوره خداییش خورد وخمیرش میکنم.این سری از مانیتورا احتمال 80% این مشکل رو داره

لینک به دیدگاه

والا واقعیتشو بخوای من از وقتی که این لامصبو گرفتم ریزش موی شدیدی دارم طوری که موی سرمو با تیغ زدم (من یکی از هیچی شانس نداشتم )و اگه صابت بشه

بدلیل این مانیتوره خداییش خورد وخمیرش میکنم.این سری از مانیتورا احتمال 80% این مشکل رو داره

یعنی به نظر شما فقط این مدل ال سی دی این مشکل رو داره یا ما به نورشون حساسیت داریم

اگه این مدل ال سی دی مشکل داره واقعا ال جی گل کاشته ....:):(

لینک به دیدگاه

یعنی به نظر شما فقط این مدل ال سی دی این مشکل رو داره یا ما به نورشون حساسیت داریم

اگه این مدل ال سی دی مشکل داره واقعا ال جی گل کاشته ....:):(

مدلهای 20 اینچ به بالا مخصوصا 22 اینج .من مطمئن نیستم ولی خدایی از وقتی خریدم این مشکل رو پیدا کردم

کسی از دوستان اگه انگلیسیش خوبه یه سرچ در موردش کنه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من با پیشنهاد آقای حسینی یه هفته ای مانیتور خودمو (w2242s ) رو با یکی از دوستام که مدل مانیتورش (w1943s) هست عوض کردم . وحالا متوجه شدم که مانیتورهای 22 اینچ عوارض بیشتری در برابر 19 اینچ به پایینا دارند حتی دوستمم چشماش اذیت شده

ومنم با مانیتور دوستم مشکلی پیدا نکردم

حالا با اطمینان میگم که مانیتورهای 19 اینچ به بالا مشکلات بینایی و حتی ریزش موی انسان رو دارند این به خودم ثابت شده!

و مانیتور خودم به 100 تومن فروختم و حالا یه سی آرتی (crt 1795 ) که 1600 در 1200 هم رزولوشنشه خریدم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...