رفتن به مطلب

مشکل چشمک زدن led کیس

ali2424
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من دیروز برای دوستم کیسشو عوض کردم (بعد از 4 ساعت اسمبل دقیق کیس مگنوم 2 بستم ) و سیستم رو روشن کردم  که بدون مشکل بالا امد و کار کرد ولی بعد از گذشت یک روز متوجه شدم led پاور کیس که باید ثابت باشه چشمک زدن کار میکنه  یعنی عین حالت استنبای تنظیمات بایاس رو صفر کردم و دوباره تنظیم کردم بازم مشکل حل نشد جای led پاور و هارد رو عوض کردم بازم نشد یک led دستی در بین پینهای پاور مین گذاشتم بازم چشمک زن کار میکنه کسی میدونه مشکلش چیه (درسته مشکل حادی نیست ولی بدجور کلافم کرده)اینم مشخصات سیستمش

main:msi 990 fx gd 80

cpu:amd fx 8350

power:red max 600 real

vga:asus r9 270 x

لینک به دیدگاه

برای این سیستم استفاده از پاور برند red max پیشنهاد نمی شه و این که منظور شما فن های کیس هست یا فن های داخل پاور ؟

اگه فن کیس می گید اکثر من در مدل های x3 گرین این مشکل چشمک زدن رو دیدم فن هیا فوق بی کیفیتی استفاده شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

شاید کلا بجای ثابت موندن چشمک میزنه

لینک به دیدگاه

برای این سیستم استفاده از پاور برند red max پیشنهاد نمی شه و این که منظور شما فن های کیس هست یا فن های داخل پاور ؟

اگه فن کیس می گید اکثر من در مدل های x3 گرین این مشکل چشمک زدن رو دیدم فن هیا فوق بی کیفیتی استفاده شده

درود دوست عزیز منظور من فنها نبود چراغ پاور جلوی کیس هستش که چشمک میزنه

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز منظور من فنها نبود چراغ پاور جلوی کیس هستش که چشمک میزنه

سلام علی آقا

احتمالا کانکتور پاور و هارد پنل کیس رو جابجا وصل کردین به مادربرد چون چراغ پاور چشمک میزنه.

pkd3assbar1z6040ez84.jpg

لینک به دیدگاه

سلام علی آقا

احتمالا کانکتور پاور و هارد پنل کیس رو جابجا وصل کردین به مادربرد چون چراغ پاور چشمک میزنه.

درود مجدد

مثل اینکه دوستان متوجه منظور من نشدند من میگم کلا LED جدا که به مین  قسمت POWER LEDوصل میکنی بازم چشمک میزنه مگه نه اینکه باید POWER LED همیشه ثابت بشه و موقع استنبای چشمک بزنه ولی این هریک ثانیه خاموش و روشن میشه اشکال از LED کیس نیست چون جای پاور و هارد پنل کیس عوض میکنم بازم جفتشون چشمک میزنه باید بالاخره یکیش ثابت بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یعنی هم پاور هم هارد فلش میزنه؟

اگه جا به جا کنی بازم هر دو چشمک میزنن؟

در حالت روشن بودن یا استند بای و اسلیپ؟

لینک به دیدگاه

درود

یعنی هم پاور هم هارد فلش میزنه؟

اگه جا به جا کنی بازم هر دو چشمک میزنن؟

در حالت روشن بودن یا استند بای و اسلیپ؟

دقیقا همینجوریه جابه جا هم میکنم چشمک میزنه مگه نباید یکیش ثابت باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمنا

دقیقا همینجوریه جابه جا هم میکنم چشمک میزنه مگه نباید یکیش ثابت باشه

داداش کانکتور 24 پینی رو کامل وصل کردی یا فقط 20 پینش رو؟چک کن لطفا

سیستم بوت میشه ؟

با یک منبع تغذیه دیگه تست کنید.

ضمنا سایر کابلهای front panel رو قطع کن ببین حل نمیشه؟

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

ضمنا

داداش کانکتور 24 پینی رو کامل وصل کردی یا فقط 20 پینش رو؟چک کن لطفا

سیستم بوت میشه ؟

با یک منبع تغذیه دیگه تست کنید.

ضمنا سایر کابلهای front panel رو قطع کن ببین حل نمیشه؟

کانکتور 24 پینی رو که وصل کردم سیستم هم به راحتی بوت میشه وویندوز بالا میاد بدون هیچ مشکلی (ضمنا سایر کابلهای front panel رو قطع کن ببین حل نمیشه؟)این کارم کردم جواب ندادولی یک چیزی که هست اون کابل 8 پین پاور که به مین وصله یک چهار پینش شکسته  ممکنه از اون باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کانکتور 24 پینی رو که وصل کردم سیستم هم به راحتی بوت میشه وویندوز بالا میاد بدون هیچ مشکلی (ضمنا سایر کابلهای front panel رو قطع کن ببین حل نمیشه؟)این کارم کردم جواب ندادولی یک چیزی که هست اون کابل 8 پین پاور که به مین وصله یک چهار پینش شکسته  ممکنه از اون باشه

احتمال زیاد مشکل از منبع تغذیه باشه-چرا با یه پاور دیگه تست نمیکنید؟

متوجه کابل مورد نظر نشدم-منظورتونATX8pinهستش؟نوع ایراد؟لطفا عکس بگیرین.

لینک به دیدگاه

ATX8pin بله منظورم همینه یعنی سیستمو با یک چهار پین بالا میارم انشاالئه فردا با یکپاور دیگه تست میکنم احتمال میدین از اون باشه

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

ATX8pin بله منظورم همینه یعنی سیستمو با یک چهار پین بالا میارم انشاالئه فردا با یکپاور دیگه تست میکنم احتمال میدین از اون باشه

متاسفانه با یک پاور 1200 گرین هم تست کردم مشکل همچنان پا برجاست اینم بگم سیستم بدون هیچ مشکلی کار میکنه ریستارت یا صفحه ابی هم ندارم  توی بازی واچ داگ هم 3 ساعت تست کردم هیچ مشکلی نداشت فقط مشکلش همین چشمک زدن چراغ کیسه احتمال داره مین مشکل داشته باشه

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

کانکتورها مثبت و منفیشونو رعایت کردید؟

برق مثبت یه فلش ریز داره روش

لینک به دیدگاه

خب این که این همه دردسر نداره که .. led رو کلا از مدار خارجش کن ... :D :D :D

لینک به دیدگاه

• 9 سال بعد...

سلام دوستان خسته نباشید. 

من تقیق از pc سر در نمیارم به خاطر همین چند روزی هست گیر اینم که بهفهمم این چیه. 

یک چراغ قرمز رنگ نزدیک دکمه خاموش و روشن هست. 

وقتی از سیستم زیاد کار نمیکشم هر یک ثانیه یکبار تقریبا چشمک میزنه ولی اگه باهاش کار سنگینی کنم. چراغ خیلی سریع میزنه با اصلا انگار کلا روشن است. 

این به چه دلیل. 

این چراغ RGB ها نیست!. 

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Linos XBR گفته است:

یک چراغ قرمز رنگ نزدیک دکمه خاموش و روشن هست. 

وقتی از سیستم زیاد کار نمیکشم هر یک ثانیه یکبار تقریبا چشمک میزنه ولی اگه باهاش کار سنگینی کنم. چراغ خیلی سریع میزنه با اصلا انگار کلا روشن است. 

این به چه دلیل. 

چراغ نشوندهنده فعالیت و استفاده از هارد است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...