رفتن به مطلب

اشغال بودن 100% هارد دیسک لپ تاپ

daffarpour
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر اساتید محترم

هارد دیسک لپ‌تاپ من (ASUS K55V) مدتیه هاردش همیشه در بخش Task Manager مقدار 100درصد رو نشون میده.

گاهی هم CPU دچار این مشکل میشه.

- نرم‌افزارهای بسیار کمی نصب کردم

- اصلاً بازی نصب نمی‌کنم

- ویروسکش نود همیشه آپدیت

- با برنامه‌های Tweaking.com - Windows Repair و CCleaner هم سعی کردم ویندوز رو اصلاح کنم اما نشد.

بنظر شما راه حل بجز Refresh ویندوز لپ‌تاپ چی میتونه باشه؟  :-? 

متشکرم

ویرایش شده توسط daffarpour
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب عزیز توی همون بخش تسک منیجر ببین چه پردازه ای اینکار رو میکنه؟

یا یه شات بزار ما بگیم

توی سربرگ پروسس روی دیسک کلک کن تا نزولی مرتب بشه-ظمنا از بخش view \update speed حالت high رو انتخاب کن.

qcpqhipacr5ylh4nn7os.jpg

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

راحتترین کار اینه که اول ویندوز رو در حالت سیف مود بالا بیارید و ببینید هسته تنها ویندوز هم همین وضعیت رو ایجاد میکنه یا نه

اگه نه عیب از برنامه های مخرب یا ویروس هاست

پس باید با یه آنتی ویروس اورجینال کل اطلاعات رو اسکن کنید و سپس ویندوز رو عوض کنید

یا علی

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام دوستان خواهش میکنم منم راهنمایی کنید

منم دقیقا همین مشکلو دارم و چند روز هم هست که لپ تاپم به این روز افتاده

چند دقیقه که باهاش کار نکنم میره به حالت هنگ و وققتی تسک منیجر رو میزنم به این شکلهpost-23768-0-70102800-1460199396_thumb.jpg

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

منم این مشکل رو داشتم و مشکل فراگیری هم هست

یادم رفته چه جور درستش کردم ولی راحت ترین کار نصب مجدد ویندوز هست .

فکر کنم سرویس superfetch رو غیر فعال کنید درست میشه ، این مشکل در ویندوز 8 برام پیش اومد و در ویندوز های قبلی وجود نداره . 99% میدم مشکلتون حل بشه ( البته با غیر فعال شدن این سرویس دیگه نمیتونید از حافظه های فلش برایافزایش مجازی میزان رم استفاده کنید که مهم هم نیست )

برید به قسمت سرویس های ویندوز ( در کادر جست و جوی استارت تایپ کنید services ) و این سرویس رو غیر فعال کنید : 

اینم عکسش : f842_bandicam_2016-04-09_15-39-08-071.jp

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

منم این مشکل رو داشتم و مشکل فراگیری هم هست

یادم رفته چه جور درستش کردم ولی راحت ترین کار نصب مجدد ویندوز هست .

فکر کنم سرویس superfetch رو غیر فعال کنید درست میشه ، این مشکل در ویندوز 8 برام پیش اومد و در ویندوز های قبلی وجود نداره . 99% میدم مشکلتون حل بشه ( البته با غیر فعال شدن این سرویس دیگه نمیتونید از حافظه های فلش برایافزایش مجازی میزان رم استفاده کنید که مهم هم نیست )

برید به قسمت سرویس های ویندوز ( در کادر جست و جوی استارت تایپ کنید services ) و این سرویس رو غیر فعال کنید : 

ایممنونم ازت دوست عزیز bighero

لینک به دیدگاه

ایممنونم ازت دوست عزیز bighero

خواهش میکنم ، درست شد ؟

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در 1395/01/26, 01:26:53، y.aliasghar گفته است :

اره داداش . فقط ویندوز یه کم دیرتر موقع روشن شدن میاد بالا

دوستان من هم همین مشکل رو دارم ، مشکل اصلا مربوط به سرویس ها نیست ، همه سایت ها تقریبا همین رو نوشتن اما اصلا ربطی نداره من 3  4 روزی هست که این مشکل کلافم کرده ، تقریبا مطمئنم که مشکل از قطعه نیست ، سرویس ها هم بار ها غیر فعال کردم باز هم حل نشد ، به نظرتون مشکل از چیه ؟ میگن این یه مشکل تقریبا عمده تو سری asus و راه حل داره اما من هر سایتی ( چه خارجی چه ایرانی ) رفتم فقط از غیر فعال کردن سرویس نوشته بود، تا یه برنامه باز میشه کوچکترین تا بزرگترین نرم افزار disk میشه 100% مشکل از چیه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...