رفتن به مطلب

میزان رم کارت گرافیک

T.M
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من یه کارت msi 770 gaming  با 2GB رم دارم و در جاهایی خاندم که اجرای بازی روی رزولوشن زیر Full HD نیازبه رم کارت بیش از 2 نداره!؟ میخواستم بدونم این موضوع صحت داره؟ یعنی من تا چند سال دیگه رم  کارت کم میارم؟یا خیر؟ اصلا امکان اضافه کردن رم کارت گرافیک وجود داره؟! :( 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا امکان اضافه کردن رم کارت گرافیک وجود داره؟! :( 

من موندم شما با چه اطلاعاتی رفتی یه کارت یک میلیون و خورده ای خریدی!!!!!

نه دوست عزیز ، امکان اضافه کردن رم به کارت گرافیک نیست.

لینک به دیدگاه

بازی های نصل جدید حد اقل ۳ گیگ میخوان ....نمونه واتچ داگ ،،، کالاف ارواح،

لینک به دیدگاه

کم کم داره به 3 گیگ نزدیک میشن بازی ها فعلا بیشتر بازی ها 2 گیگ میخان 3 گیگ خیلی کم هستن 

جدا از رم چند سال دیگه 770 کارایی اولیه در برابر بازی های جدید چند سال دیگه نداره اگه رمش 

4 گیگ هم باشه بازم فرقی به حالش نداره دورش تموم میشه بلاخره 

البته این گفته ها رو حالت الترا  هست روی گرافیک پایین مشکلی ندارید تا چند سال

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

نگران نباش دوست عزیز .2 گیگ رم گرافیکی فعلا جواب میده . خیلی هم خوب جواب میده . شاید تو چند تا بازی خاص  ، چند فریم کمتر از کارتهای 3 یا 4 گیگ بگیری . ولی تاثیر چندانی روی بازی نداره .اگر هم رم کم بیاره ، نردیک به 2 گیگ هم از رم سیستم میتونه برداره . البته اگر حداقل 8 گیگ رم داشته باشه . نگران نباش . کارت خوبیه و حداقل 2 سال رو راحت جواب میده . البته به مرور باید از کیفیت اجرای بازیهای جدید کم کنی تا افت فریم نداشته باشی . ولی این اتفاق به این زودی نمی افته . یک از بهترین کارتهای بازار رو داری . خیالت راحت .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

نگران نباش دوست عزیز .2 گیگ رم گرافیکی فعلا جواب میده . خیلی هم خوب جواب میده . شاید تو چند تا بازی خاص  ، چند فریم کمتر از کارتهای 3 یا 4 گیگ بگیری . ولی تاثیر چندانی روی بازی نداره .اگر هم رم کم بیاره ، نردیک به 2 گیگ هم از رم سیستم میتونه برداره . البته اگر حداقل 8 گیگ رم داشته باشه . نگران نباش . کارت خوبیه و حداقل 2 سال رو راحت جواب میده . البته به مرور باید از کیفیت اجرای بازیهای جدید کم کنی تا افت فریم نداشته باشی . ولی این اتفاق به این زودی نمی افته . یک از بهترین کارتهای بازار رو داری . خیالت راحت .

از نظرت ممنون! من تو بازی Watch dogs کمی مشکل دارم که روی هر تنظیماتی لگ نمیزنه ولی هر چند ثانیه یک بار بازی کمی گیر میکنه! به نظر شما مشکلش چیه؟ از بازیه؟ و اگه میشه کمی بیشتر راجع به استفاده ی کارت گرافیک از رم سیستم توضیح بدین!چون من رم 4 دارم میخواستم بدونم اگه رم رو به 8 ارتقا بدم دیگه مشکل کمبود رم کارت نخواهم داشت؟

لینک به دیدگاه

از نظرت ممنون! من تو بازی Watch dogs کمی مشکل دارم که روی هر تنظیماتی لگ نمیزنه ولی هر چند ثانیه یک بار بازی کمی گیر میکنه! به نظر شما مشکلش چیه؟ از بازیه؟ و اگه میشه کمی بیشتر راجع به استفاده ی کارت گرافیک از رم سیستم توضیح بدین!چون من رم 4 دارم میخواستم بدونم اگه رم رو به 8 ارتقا بدم دیگه مشکل کمبود رم کارت نخواهم داشت؟

واسه منم همین مشکل هست.... خود بازی ایراد داره... یه مود نصب کنی اوکی میشه بگردی پیدا می کنی

لینک به دیدگاه

واسه منم همین مشکل هست.... خود بازی ایراد داره... یه مود نصب کنی اوکی میشه بگردی پیدا می کنی

شما کدوم نسخه از watch dogs رو دارید و با کدام مد اوکی میشه!؟

لینک به دیدگاه

سلام من نظرات وپیشنهادات را خوندم

دوست عزیز اگه رمی که داری تک ماژول هست 100% یکی دیگه اضافه کنی کمکه زیادی میکنه

گرافیک هم به قدر کافی قوی هست پس مشکلی نداره و گرافیک همیشه از نظره حافظه کم نمیاره تکنولوژی ساخت هم معصر هست برای مثال من یه GTS450 2GB GDDR5 دارم ولی نمیتونه بازیها را با کیفیت Ultra اجراع کنه گیر میکنه

سیستم با یک ماژول رم 64Bit باند دهی داره ولی اگه 2 تا باشن 128Bit که باز هم اینها خصوصیات خودشون را دارن یعنی رمهای  DS و SS دو رو و تک رو که حالت چینش چیپهای رم بر روی برده رم هست معمولا DS یا دو رو بهتر هست ولی شما باید لنگه همون رمی که داری بخری

اگر سیستم کمی گیر داره نمیتونی بگی ایراد 100% از گرافیک یا یه جای دیگست کامپیوتر شامله مجموعه ای از سخت افزارهاست و از هر چیزی میتونه باشه

لینک به دیدگاه

شما کدوم نسخه از watch dogs رو دارید و با کدام مد اوکی میشه!؟

این بازی کلا مشکلات زیادی داره برای تست سیستم یک فارکرای 3 یا کرایسیس 3 یا بتلفیلد 4 یا کال اف دیوتی نصب کنید

تا قدرت کارت ملاحظه کنید این بازی همچین اش دهن سوزیم نبود نمیگم بد بود اما در حد اسمی شدن نبود 

بیشتر بازی ها روز راحت 770 جواب میده در اینده هم یک 770 دیگه برید sli کنید  :D  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

اگر بازی تو تنظیمات پایین هم گیر داره،مشکل از بازیه.ولی اگر او تنظیمات پایین مشکل نداره و فقط تو تنظیمات بالا گیر میکنه احتمال داره به خاطر رم باشه.البته پردازنده هم تاثیر داره.

لینک به دیدگاه

اگه این طوره و از او جایی که خیلی کاربران همین مشکل رو داشتن! کدو نسخه بازی Watch dogs  سالمه؟؟؟؟؟؟ :mad:

لینک به دیدگاه

مال من که سالمه،،،

لگ داشتم ولی با عقب گرد درایو حل شد.

۳ تا DVD بود‌ ،نمیدونم چه طوری میشه فهمید نسخه چیه؟

لینک به دیدگاه

مال من که سالمه،،،

لگ داشتم ولی با عقب گرد درایو حل شد.

۳ تا DVD بود‌ ،نمیدونم چه طوری میشه فهمید نسخه چیه؟

اونایی که کارت AMD دارن با عقب گرد درایو درست میشه ولی اونایی که Nvidia دارن باید چی کار کننن؟!

لینک به دیدگاه

اونایی که کارت AMD دارن با عقب گرد درایو درست میشه ولی اونایی که Nvidia دارن باید چی کار کننن؟!

اول اخرین نسخه رو دانلود کن ( درایو انویدیا رو می گم ) 

بعد هم یه سر به http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=30875&hl= بزن و اخرین نسخه ای که بیرون اومده رو نصب کن که همون نسخه ی 1 هست فقط تکسچر های مالدو رو دانلود نکن بعد از نصب مود برو توی تنظیمات و کیفیت تکسچر ها رو روی high قرار بده که 2 گیگ مصرف کنه من کارتم 3 گیگ هست باز هم گیر داره موتور بازی خوب بهینه نشده پس نگران نباش و فعلا هم خیال راحت 2 گیگ کافی هست 

لینک به دیدگاه

اول اخرین نسخه رو دانلود کن ( درایو انویدیا رو می گم ) 

بعد هم یه سر به http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=30875&hl= بزن و اخرین نسخه ای که بیرون اومده رو نصب کن که همون نسخه ی 1 هست فقط تکسچر های مالدو رو دانلود نکن بعد از نصب مود برو توی تنظیمات و کیفیت تکسچر ها رو روی high قرار بده که 2 گیگ مصرف کنه من کارتم 3 گیگ هست باز هم گیر داره موتور بازی خوب بهینه نشده پس نگران نباش و فعلا هم خیال راحت 2 گیگ کافی هست 

ممنون خیالم راحت شد!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...