رفتن به مطلب

شکسته شدن رکورد اوورکلاک رم ایران...

Olesius
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز...

چندی پیش در حین تست هایی که (از روی سرگرمی!!) انجام می دادم نتیجه نسبتا خوبی در اوورکلاک رم حاصل شد...

شاید باور کردنش سخت باشه ولی این فرکانس با 1لیتر نیتروژن و چند تنظیم ساده بایوس در عرض 15 دقیقه بدست اومد!

هیچ یک از تایمینگ های پیشرفته دست نخورده و با صرف زمان بیشتر قطعا می توان به فرکانس های بالاتر نیز دست یافت...

این نتیجه در حال حاضر رکورد اوورکلاک رم ایران (با تایمینگ 5) محسوب می شود...

رکورد قبلی ایران فکر می کنم فرکانس 1500 بود..

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان...:)

DDR2 1600 5.5.5.18 @ ln2

image-C02D_4B096C7E.jpg

8su70mgbbu4sfrj866y.jpg

برای اطلاع بیشتر در مورد تنظیمات و جزئیات تست می تونید به 2لینک زیر مراجعه کنید:

http://forums.hotoverclock.com/showpost.php?p=6896&postcount=170

http://forums.hotoverclock.com/showpost.php?p=6974&postcount=172

ویرایش شده توسط Olesius
لینک به دیدگاه

=d>=d>=d>

بسیار عالی بود و هیجان انگیز . واقعا به شخصه بگم که من از این رمها چنین ناتظاری نداشتم و کارتون بدون شک تک بوده .

منو برای واردات مجدد و ادامه به کار روی محصولات تیم امیدوارم کردید

لینک به دیدگاه

شما لطف دارید جناب حسینی...

این رمهای تیم واقعا قابلیت بالایی در اوورکلاک دارند... فقط با 15 دقیقه کار کردن فرکانس 1600 ولید گرفته شد!!!

مطمئن باشید که می شه 1700 و بالاتر هم ثبت کرد... :)

فقط یک خواهشی داشتم!

یکی از دوستان با نام کاربری Turok (بهزاد عزیز) سخت به دنبال این رمهاست.. متاسفانه رمهای من با ولتاژ های نرمال خودش بوت نمی شه! به عبارتی ولتاژ خور شده و نمی تونم رمهای خودم رو به ایشون بدم..

ممنون می شم 1 کیت برای ایشون فراهم کنید...:(

لینک به دیدگاه

لینکهایی که گذاشتید باز نمیشه ، ارور رفرش پیج میاد

بله دوست عزیز...

حق با شماست/ سایت هات اوورکلاک قرار هست به سروری در انگلستان منتقل بشه احتمالا این مشکل هم به این خاطر به وجود آمده...

کمی تامل کنید مشکل رفع می شه...:)

با سپاس...

ویرایش:

مشکل سایت هات اوورکلاک رفع شد...

ویرایش شده توسط Olesius
لینک به دیدگاه

جناب کریمخانی از این دو تا کیت دارم چشم یکشو نگه میدارم برای ایشون

لینک به دیدگاه

جناب کریمخانی از این دو تا کیت دارم چشم یکشو نگه میدارم برای ایشون

لطف می کنید جناب حسینی...

چون بهزاد عزیز واقعا به اوورکلاک علاقه مند هستند و نتایج خیلی خوبی می تونن کسب کنن..

با سپاس...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من هیچ چی سخت افزار بلد نیستم :)( و می خوام یه کم از سر این سخت افزار کارها سر در بیارم:(

اورکلاک رم یعنی چی؟ این کار مثل اورکلاک CPU هست؟

منظورتون از نیتروژن چیه؟ همون N2 خودمون؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من هیچ چی سخت افزار بلد نیستم :)( و می خوام یه کم از سر این سخت افزار کارها سر در بیارم:(

اورکلاک رم یعنی چی؟ این کار مثل اورکلاک CPU هست؟

منظورتون از نیتروژن چیه؟ همون N2 خودمون؟

سلام دوست عزیز...

اوورکلاک رم هم شبیه اوورکلاک پردازنده هست و به افزایش فرکانس رم (و در برخی مواقع کاهش تایمینگ رم) گفته می شه!

به طور مثال رمهایی که تست شدند فرکانس نرمالشون 1066 Cl5 بودند که با خنک کردن به وسیله نیتروژن مایع (Ln2) تا فرکانس 1600 Cl5 اوورکلاک شدند...

موفق باشید...

خوب بود...

لینک ولید رو ممنون میشم بزارید....

آرمان جان بنا به دلایلی (بیشتر شخصی!) از دادن لینک معذورم و به همین خاطر در پست اول شات مربوط به ولید رو قرار دادم...

دقت کنید می فهمید که علاوه بر cpu id تب مادربورد هم حذف شده!!

ویرایش شده توسط Olesius
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز...

اوورکلاک رم هم شبیه اوورکلاک پردازنده هست و به افزایش فرکانس رم (و در برخی مواقع کاهش تایمینگ رم) گفته می شه!

به طور مثال رمهایی که تست شدند فرکانس نرمالشون 1066 cl5 بودند که با خنک کردن به وسیله نیتروژن مایع (ln2) تا فرکانس 1600 cl5 اوورکلاک شدند...

موفق باشید...

آرمان جان بنا به دلایلی (بیشتر شخصی!) از دادن لینک معذورم و به همین خاطر در پست اول شات مربوط به ولید رو قرار دادم...

دقت کنید می فهمید که علاوه بر cpu id تب مادربورد هم حذف شده!!

بهتره علاوه بر id تاریخ و ساعت رو هم پاک کنید چون اینطوری راحت میشه پیداش کرد!

لینک به دیدگاه

بهتره علاوه بر id تاریخ و ساعت رو هم پاک کنید چون اینطوری راحت میشه پیداش کرد!

تشکر دوست عزیز...

ولی آنچنان هم Secret نیست! :)

موضوع این هست که دوست ندارم گارانتی و نماینده این مادربورد در ایران از این نتیجه سوء استفاده کنه!!

هرچند این نتیجه هم آنچنان نتیجه ای نیست و با کمی تلاش می شه 1700 هم ثبت کرد (اون وقت باید مواظب بود!!) ولی بهرحال من به شخصه یک خورده حساب هایی با این شرکت دارم که می خوام اینجوری تلافی کنم...!!

و سعی می کنم در تست آینده حتما از بورد دیگری استفاده کنم! (هرچند این بوردی که اسمش رو حذف کردم سیستم شخصی هست...)

با سپاس...

لینک به دیدگاه

تشکر دوست عزیز...

ولی آنچنان هم secret نیست! :)

موضوع این هست که دوست ندارم گارانتی و نماینده این مادربورد در ایران از این نتیجه سوء استفاده کنه!!

هرچند این نتیجه هم آنچنان نتیجه ای نیست و با کمی تلاش می شه 1700 هم ثبت کرد (اون وقت باید مواظب بود!!) ولی بهرحال من به شخصه یک خورده حساب هایی با این شرکت دارم که می خوام اینجوری تلافی کنم...!!

و سعی می کنم در تست آینده حتما از بورد دیگری استفاده کنم! (هرچند این بوردی که اسمش رو حذف کردم سیستم شخصی هست...)

با سپاس...

درود

جناب کریمخانی من کاملا عرایض شماا رو قبول دارم . بعضی از همین نمایندگیها یا وارد کننده کالاها همیشه از ایجور تستها سوء استفاده میکنن و اصلا حتی به اندازه یک ارزن به دوستانی که مثل شما زحمت مکشن فکر نمیکنن من بارها با این شرکتها بابت تست قطعات و اینجور حرفها تماس گرفتم ولی فقط میگتن بخش تبلیغات باید صحبت کنید . بهشون گفتم من نمیخوام تبلیغ کنم میخوام کیفیت کالاتون رو در سطوح مختلف برای مشتریها مشخص کنم با اینکه دوستان بنده بودن دیدم فائده نداره و نمفهمن بیخالشون شدم و کالاهاشون رو نفروختم . چون من باعث معرفی کالاشون شده بودم ولی اینها حتی کالاشون رو نمیخواستن در اختیار بگذارن به صورت امانت .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود بر دوستان گلم

اولش اینو بگم که این تاپیک امروز ابرومو خرید !!!!!!!!!!!!!!!!

امروز رفته بودم پیش یکی از دوستان که مغازه داره اونجا صحبت از رم خوب شد بهش گفتم رم تیم رو با باس 1066 دوستان 1600 رسوندن میگفت غیر ممکنه البته یه نفر بود طوری گفت غیر ممکنه که انگار کره مریخ رو فتح کرده قبلا و حالا میگه کسی نمیتونه بره تا همین شاه ابدالعظیم . خلاصه بحث بالا گرفت و من همیشه فکر میکردم که جناب کریمخانی عزیز برای من پیغام خصوصی داده بودن و من هم برای اینکه حجم پیغام حصوصی هام زیاده همیشه بعد از چند وقت پاکشون میکنم . خلاصه کنم بحث بالا گرفت و خیلی یارو توهین میکرد و دم به ساعت میگفت سایتهای خارجی ال و بل و ایرانیها نمیتونن چنین کارهایی بکنن و بعد فهمیدم که خودش نمیتونه کاری کنه خلاصه من زیاد با دیگران بحث نمیکنم چون اطلاعاتم به پای شما دوستان نمیرسه خلاصه یه سرچ تو گوگل لینک هات رو پیدا کردم و تو سایت خودمون گشتم دیدم اینجا هم هستش خیلی خیلی خوشحال شدم و روشو کم کردم و حسابی خندیدم بهش و اعصابش خیلی خورد شد و من نمیخواستم ایشون رو ناراحت کنم ولی اینکه همیشه اینجور ادمها هستن و هموطن خودشون رو قبول ندارن خوشم نمیاد.

در اخر کم اورده بود و میگفت لینک رو چرا نذاشته . خلاصه میخواست یه ایرادی بگیره که نگرفت .

خلاصه باز هم ممنونم از شما دوستان خوب =d>

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان گلم

اولش اینو بگم که این تاپیک امروز ابرومو خرید !!!!!!!!!!!!!!!!

امروز رفته بودم پیش یکی از دوستان که مغازه داره اونجا صحبت از رم خوب شد بهش گفتم رم تیم رو با باس 1066 دوستان 1600 رسوندن میگفت غیر ممکنه البته یه نفر بود طوری گفت غیر ممکنه که انگار کره مریخ رو فتح کرده قبلا و حالا میگه کسی نمیتونه بره تا همین شاه ابدالعظیم . خلاصه بحث بالا گرفت و من همیشه فکر میکردم که جناب کریمخانی عزیز برای من پیغام خصوصی داده بودن و من هم برای اینکه حجم پیغام حصوصی هام زیاده همیشه بعد از چند وقت پاکشون میکنم . خلاصه کنم بحث بالا گرفت و خیلی یارو توهین میکرد و دم به ساعت میگفت سایتهای خارجی ال و بل و ایرانیها نمیتونن چنین کارهایی بکنن و بعد فهمیدم که خودش نمیتونه کاری کنه خلاصه من زیاد با دیگران بحث نمیکنم چون اطلاعاتم به پای شما دوستان نمیرسه خلاصه یه سرچ تو گوگل لینک هات رو پیدا کردم و تو سایت خودمون گشتم دیدم اینجا هم هستش خیلی خیلی خوشحال شدم و روشو کم کردم و حسابی خندیدم بهش و اعصابش خیلی خورد شد و من نمیخواستم ایشون رو ناراحت کنم ولی اینکه همیشه اینجور ادمها هستن و هموطن خودشون رو قبول ندارن خوشم نمیاد.

در اخر کم اورده بود و میگفت لینک رو چرا نذاشته . خلاصه میخواست یه ایرادی بگیره که نگرفت .

خلاصه باز هم ممنونم از شما دوستان خوب =d>

خواهش می کنم جناب حسینی..

من که کاری نکردم...:eek:

این مشکل به خود ایران محدود نمی شه! خارج از مرزهای ایران هم این طرز فکر حاکم هست...

فکر می کنن ایرانی ها هیچی از اوورکلاک نمی دونن!! :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...