رفتن به مطلب

نظر سنجی: مقایسه و بررسی فنی پاورهای 400 الی 450 وات موجود در بازار ایران توسط عصر شبکه

اشتراک گذاری

لطفا حداقل 5 گزینه مورد نظر خود را انتخاب فرمایید  

39 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. لطفا حداقل 5 گزینه مورد نظر خود را انتخاب فرمایید

Recommended Posts

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛

سلام،

امروز با خبر شدم که دوهفته نامه محترم عصر شبکه (همانند مقایسه فنی بین پنج مدل پاور 850 الی 900 وات) قصد برگزاری یک مقایسه کاملا فنی دیگر بین چند مدل از بهترین پاورهای موجود در بازار داخلی در رنج توانی 400 الی 450 وات را دارد. ایشان از بنده خواستند تا با کمک و نظر شما دوستان ، در مورد تنوع برندها (حداکثر پنج برند) تصمیم گیری شود.

لذا از شما عزیزان تقاضا دارم تا با شرکت در این نظر سنجی ، برند پاور مورد نظر خود را برای حضور در این بررسی مشخص فرمایید. (دوستان لطفا توجه فرمایند که حتما 5 مورد را انتخاب نمایند تا نتیجه گیری آسان تر شود)

همچنین پس از اطلاع از تاریخ این بررسی ، حتما شما را در جریان قرار خواهم داد تا انشاا.. شاهد حضور یک نماینده از طرف سایت خوب لیون کامپیوتر (به انتخاب خود شما) در این بررسی باشیم.

با تقدیم احترام

ویرایش شده توسط J.Omrani
لینک به دیدگاه

درود

باز کاری عالی از عصر شبکه با همکاری اینده سیما .

پیشنهاد من اینهاست :

430W Green

redmax

silverston

cooler master که فکر کنم تو بازار کم شده

iqude کیوان خان هم اگر تو این رنج دارن خیلی دوست دارم بدونم که تو رنجی از کار هستن

فعلا همینها

لینک به دیدگاه

با عرض خسته نباشید

چرا seasonic 330 وات رو از قلم انداختین به عقیده من تو این رنجی که فرمودین این پاور از همه بهتره

:->

الته ما ICUTE تو این رنج فعلا نداریم ولی ANTEC با وات 380 و 430 هم میشه تست بفرمایید

من فکر میکنم هیچ پاوری تو دنیا به این ANTEC نمیرسه از کیفیتش همچنان متحیرم

اگه دیده باشین آقای شامینو تو اکستریم سیستم از 1200 واتش 1621 وات توان کشید و پاور آخ نگفت اینم لینکش:)

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=239539

ویرایش شده توسط kakihot
لینک به دیدگاه

[به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

من اینا رو اونجا تو فروم لیون نوشتم لازم دونستم اینجا هم بگم

با عرض خسته نباشید

چرا seasonic 330 وات رو از قلم انداختین به عقیده من تو این رنجی که فرمودین این پاور از همه بهتره

smug.gif در ضمن وقتی این پاور اکتیو هست تازه ارزان هم هست پس بهترین انتخابه چه دلیلی داره غیر

اکتیو های گرونتر و با کیفیت پایین تر رو تست کنیم ؟؟؟

ANTEC با وات 380 و 430 هم میشه تست بفرمایید

من فکر میکنم هیچ پاوری تو دنیا به این ANTEC نمیرسه از کیفیتش همچنان متحیرم

اگه دیده باشین آقای شامینو تو اکستریم سیستم از 1200 واتش 1621 وات توان کشید و پاور آخ نگفت اینم لینکشcool.gif

http://www.xtremesystems.org/forums/...d.php?t=239539

به نظر من آقای عمرانی پاور های زیر 40 هزار تومان بازار رو تو تست شرکت بدین چون همه بودجه هاشون تو این

محدوده هست و بعد چند مدل توش ریکومند کنید تو بودجه های مختلف نه اینکه باز نتیجه بگیرید که گرین خوبه

در خوب بودن محصول شما شکی نیست ولی یکی از بزرگترین معایب شرکت شما اینه که تحمل رقیب ندارید و این

خوب نیست من خودم ترمال تیک رو آوردم ولی بعدا فهمیدم که اون پاورهایی رو که به ایران میده اونایی نیست که به آمریکا و اروپا میده درشو تخته کردم (چون استوک نمیفروخت همیشه با سفارش جنس میساخت و این قضیه بودار بود)

امید وارم از حرفای من ناراحت نشید

با تشکر

کیوان علی نژاد

کیوان جان؛

سلام،

- اصلی ترین پارامتر پاور برای حضور در یک مقایسه فنی، رنج یا دامنه توانی آن است. چرا؟ شما فرض کنید که پاور Seasonic 330 در این بررسی حضور داشته باشد، در حالی که شرایط تست برای پاورهای 400 الی 450 مهیا شده است (میزان اعمال بار را می بایست برای همه پاورها در یک بررسی یکسان در نظر گرفت تا حرف و حدیثی به وجود نیاید) و در آن صورت مطمئنا نتایج به ضرر پاور Seasonic تمام خواهد شد. آیا در آن صورت اولین نفری که اعتراض نماید، شما نیستید؟ به همین دلیل پیشنهاد می کنم که پاور 330 وات Seasonic را بگذارید برای مقایسه در رنج 300 الی 350 وات تا مشکلی به وجود نیاید.

- اما در مورد Antec 1200 صحبت فرمودید. بنده که ارتباطی بین این پاور با این مقایسه نمی بینیم. (اگر حمل بر عدم تحمل بنده نمی شود!) اما در پاسخ به اعمال بار 1621وات هم عرض نمایم که این موضوع شاید برای شما یا برخی از حرفه ای های جهانی ، تعجب برانگیز باشد، اما لطفا قبل از تحیر جدید تر به همان عکس مجددا نگاه فرمایید:

i21755_Antec1200.jpg

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=239539

این عدد 1621 وات، میزان مصرف انرژی پاور در بخش ورودی است و نه میزان قدرت خروجی!

حال لطفا به تصویر ذیل که مربوط به اورلود کردن پاور GP1035B گرین است توجه فرمایید: (این تست ، همین چند لحظه پیش انجام شد)

i21757_GP1035BTestoverload.jpg

در نهایت برای بنده هیچ تفاوتی ندارد که چه برندی در این بررسی حضور داشته باشد و اگر شما تمایل به حضور Antec یا Seasonic دارید، پیشنهاد می کنم قبل از حضور این برندها در تست گروهی، این پاورها را با خودتان برای بنده بیاورید تا شخصا نتایج تست آنها را قبل از عمومی شدن، مشاهده فرمایید. اگر باز هم عقید داشتید که حتما حضور داشته باشند، بنده با کمال میل در خدمت شما خواهم بود.

با تقدیم احترام

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با عرض سلام

جناب عمرانی عزیز بنده اطلاع ندارم که چه مدلهایی رو انتخاب فرمودید ولی به نظرم پاور AcBel R8 430W هم در تستها حضور داشته باشه بد نیست.

با تشکر فراوان:D

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

جناب عمرانی عزیز بنده اطلاع ندارم که چه مدلهایی رو انتخاب فرمودید ولی به نظرم پاور AcBel R8 430W هم در تستها حضور داشته باشه بد نیست.

با تشکر فراوان:D

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوست خوب من؛

سلام،

این بررسی در سطح Low-End و در رده قیمتی 40 الی 50 هزار تومان است که شرکت محترم آسمان رایانه، پاور AcBel 470 مدل PC7010 را پیشنهاد دادند.

با توجه به بررسی نظرات دوستان در چندین انجمن محترم و پیشنهاد جناب اقای پناهی، نظر بر این شد که در این بررسی شاهد حضور شش مدل پاور به شرح ذیل باشیم:

پاور 470 AcBel مدل PC7010 با حداکثر توان خروجی 470 وات (توان حقیقی 420 وات)

پاور 460 CoolerMaster مدل RS-460-PCAP-A3 با حداکثر توان خروجی 460 وات (توان حقیقی 420 وات)

پاور 405 ENERMAX مدل ETK405AST با حداکثر توان خروجی 405 وات

پاور 430 GREEN مدل GP430A با حداکثر توان خروجی 430 وات

پاور 400 SilverStone مدل SST-ST400 با حداکثر توان خروجی 400 وات

پاور 470 Thermaltake مدل W0089 با حداکثر توان خروجی 470 وات (توان حقیقی 420 وات)

اما یک خبر بد برای دوست داران کولرمستر!

شرکت محترم دریا کامپیوتر، انصراف خود را از حضور پاور کولر مستر در این بررسی اعلام فرمودند.

اما خبر خوب نداریم...!

با تقدیم احترام

ویرایش شده توسط J.Omrani
ذکر خبر خوب بنا به دلایلی صلاح نمی باشد
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

چطور این تاپیک شده جز آخرین ارسال ها !!!! ;)

آخرین ارسالش که سال 88 هست @};-

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

چطور این تاپیک شده جز آخرین ارسال ها !!!! wacko.png

آخرین ارسالش که سال 88 هست blink.png

بخاطر اینکه یه نفر تو نظر سنجی شرکت کرده و تاپیک دوباره اومده بالا!

لینک به دیدگاه

چطور این تاپیک شده جز آخرین ارسال ها !!!! wacko.png

آخرین ارسالش که سال 88 هست blink.png

جناب HEX کاملا درست میفرمایند و به همین دلیل این تاپیک اومده بالا عزیز

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به هر حال بنده که از تاپیک خوشم اومد.!!

ویرایش شده توسط UP90
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...