رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود،

فروش 3 قطعه زیر و توضیح هم اینکه : 1) همه قطعات 100% در سلامت کامل هستند و در اصل سیستم منزل بنده بوده که الان می خوام بفروشم و هیچ مشکل فنی، فیزیکی، نرم افزاری و ... هم ندارند و تا به حال هم اورکلاک نشده اند. 2) لوازم مادربرد 100% کامل هستش به همراه جعبه و متعلقات (گارانتی یکی دو ماهی هستش که به پایان رسیده) 3) قطعات به صورت جداگانه فروخته نمی شود، مگر اینکه در لحظه برای هر 3 قطعه مشتری وجود داشته باشه. 4) دلیل فروش: جایگزین کردن سیستم 1150 که برای اور بود به جای سیستم منزل.

مادربرد Gigabyte X58 OC     لینک سازنده: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3870#ov

رم Corsair GT 1866 Cl 7-8-7-20    لینک سازنده: کورسیر از روی سایتش برداشته

پردازنده Core i7 920   لینک سازنده: http://ark.intel.com/products/37147/Intel-Core-i7-920-Processor-8M-Cache-2_66-GHz-4_80-GTs-Intel-QPI

رعایت قوانین و عکس ها:

u82ootcctt67fgff6x7.jpg

csc8lpa7xvwjtuwwpc10.jpg

xef4yfdavhbdzqyqbuws.jpg

5a22brbfq2bdywj5tylr.jpg

xig14yl6rhpc01fli0o.jpg

kk1aoskno8805uegtx0.jpg

hprj7ndvvzypjfeoom2.jpg

ctgca13da00uhk77cjjq.jpg

s5trkb0563iiessctfx.jpg

lzpfwhz1lknglb4p132b.jpg

ml4dulvkdi6o9utxx14n.jpg

دیگه عکس ها واضح هستش :D فقط بخشید لنز فیکسم در دسترس نبود با واید انداختم عکس ها رو.

یک توضیح کوچیک دیگه: این مادربرد زمانی که وارد بازار شد فکر کنم حدوداً 1 میلیون تومن قیمتش بوده. یکی از بهترین بردهای 1366 هستش هم برای اور و کار روزانه که دارای USB3 و SATA 3 هستش. رم ها هم از چیپ های Elpida MNH برخوردار هستند که جزو بهترین رم های الپیدا هستند. پردازنده هم که توضیح نداره.

قیمت پیشنهادی بنده: مادربرد 350 تومن ، پردازنده 300 تومن ، رم ها 200 تومن که مجموعاً می شه 850 تومن. اگر مادربرد و پردازنده با هم فروش بره و کسی رم ها رو نخواد نگهشون می دارم و دقت کنید این قیمت 3 قطعه با هم هستش نه تکی @};- 

لینک به دیدگاه

رمها چند گیگ هستن؟

با مادربرد 1150 اک تعویض دارید ؟

توی عکس ها پیداست: 3 تا 2 گیگ هستند.

خیر. خودم سیستم 1150 دارم @};- کلاً تعویض ندارم.

لینک به دیدگاه

دوستان به قیمت پایه در پ.خ خواستند.

اولویت با عزیزان معتبرتر هستش. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بصورت کلی پایه خریدارم دوست عزیز اگه مایل بودید هماهنگ کنید

لینک به دیدگاه

بصورت کلی پایه خریدارم دوست عزیز اگه مایل بودید هماهنگ کنید

درود،

عزیز دیگری در پ.خ به قیمت پایه خواستند. اگر شما بالاتر می خواهید تقدیم شما می شه.

@};-

لینک به دیدگاه

855 :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

تا فردا پیشنهاد بالاتر نباشه تقدیم شما می شه @};-

دوستان در پ.خ اعتراض کردند که لطفاً همه عزیزان در تاپیک اعلام کنند. لطفاً پیشنهاد خودتون رو در تاپیک اعلام بفرمایید.

ویرایش: فعلاً برای نوید جان @};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

پایان مزایده کی هست؟

البته بنده قصد مزایده ای فروختن رو نداشتم ولی خود شما عزیزان رفتید به سمت مزایده :D باز با این حال اشکالی نداره، بنده فردا تاپیک رو ختم می کنم (دقت کنید ساعت بخصوصی رو نگفتم) @};-

لینک به دیدگاه

البته بنده قصد مزایده ای فروختن رو نداشتم ولی خود شما عزیزان رفتید به سمت مزایده :D باز با این حال اشکالی نداره، بنده فردا تاپیک رو ختم می کنم (دقت کنید ساعت بخصوصی رو نگفتم) @};-

یه تاریخ هم لطف کنید ممنون میشم.

حق کسی ضایع نشه .

لینک به دیدگاه

یه تاریخ هم لطف کنید ممنون میشم.

حق کسی ضایع نشه .

والا منظورتون رو متوجه نمی شم، عرض کردم فردا تاپیک بسته می شه (اگر تاریخ می خواین می شه فردا مورخ 4 شهریور 1393) ساعتش هم مشخص نیست. ممکن ساعت 12 ظهر تاپیک بسته بشه، ممکنه 3 بعد از ظهر ممکن هم هستش هر ساعت دیگه، ولی فردا بسته می شه، شما اگر احساس می کنی ممکن حقت ضایع بشه زودتر و بالاتر قیمت رو اعلام کنید @};-

معمولاً آدمی نیستم که به خاطر 10 ، 20 تومن تاپیک رو کش بدم، سعی می کنم فردا زود تاپیک بسته بشه...

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

والا منظورتون رو متوجه نمی شم، عرض کردم فردا تاپیک بسته می شه (اگر تاریخ می خواین می شه فردا مورخ 4 شهریور 1393) ساعتش هم مشخص نیست. ممکن ساعت 12 ظهر تاپیک بسته بشه، ممکنه 3 بعد از ظهر ممکن هم هستش هر ساعت دیگه، ولی فردا بسته می شه، شما اگر احساس می کنی ممکن حقت ضایع بشه زودتر و بالاتر قیمت رو اعلام کنید @};-

معمولاً آدمی نیستم که به خاطر 10 ، 20 تومن تاپیک رو کش بدم، سعی می کنم فردا زود تاپیک بسته بشه...

دوست من ، خوب باید از کجا بونیم کی تموم میشه !!

مثلا شما میتونید بگید سال 93 تموم میشه !!!( البته مشکلی نیست)

وفتی ساعت بگید تکلیف هر کسی معلومه.

@};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه عکس ها واضح هستش :D فقط بخشید لنز فیکسم در دسترس نبود با واید انداختم عکس ها رو.

عکسها خیلی خوب شده و اگر لنز فیکس بود بهترهم میشد  ;)

این لنزذاتا اعوجاجش یه مقدار زیاده  :)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

یه سوال ازخدمتتون داشتم " این ست به درد بازی  میخوره؟" آخه بیشتر استفاده بنده ازسیستم بازی کردنه.

لینک به دیدگاه

عکسها خیلی خوب شده و اگر لنز فیکس بود بهترهم میشد  ;)

این لنزذاتا اعوجاجش یه مقدار زیاده  :)

ممنون

سلام دوست عزیز

یه سوال ازخدمتتون داشتم " این ست به درد بازی  میخوره؟" آخه بیشتر استفاده بنده ازسیستم بازی کردنه.

واقعیتش اینه که یک سیستم با پردازنده 2600k فریم ریت بهتری توی بازی ها به شما می ده ولی قیمتی که برای این سیستم در نظر گرفته شده به نصبت عملکردش می تونه مناسب تر از سیستم های به روزتر باشه. من بازی ولفن اشتاین و گرید رو توی رزولیشن فول اچ دی در حالت تنظیمات high با کارت گرافیک 5870 راحت 50 فریم به بالا با این سیستم می گرفتم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...