رفتن به مطلب

ایا شما از خرید در لیون راضی هستید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من می خواهم از لیون خرید کنم ولی یه سری از دوستام گفتن بعضی مغازه ها قطعات مشکل دار می فروشند بعد قبول نمی کنن می گن ببر گارانتی ایا شما از خرید در لیون راضی هستید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من می خواهم از لیون خرید کنم ولی یه سری از دوستام گفتن بعضی مغازه ها قطعات مشکل دار می فروشند بعد قبول نمی کنن می گن ببر گارانتی ایا شما از خرید در لیون راضی هستید؟

سلام

1- خوش اومدین به گروه لیون کامپیوتر

2- انشاالله که همیشه باشین در این گروه و مثل برخی از دوستان بعد از چند روز کلاً قطع رابطه نکنین

3- من خودم از رمانیکه عضو لیون شدم حداقل 10 میلیون تومنی خرید داشتم و آخرین خریدم 2 تا گرافیک توی امضام هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کوچکترین شکی رو به دلتون راه ندین.

قبلش با دفتر تماس بگیر مشاوره حرفه ای میدن.

لینک به دیدگاه

درود

کوچکترین شکی رو به دلتون راه ندین.

قبلش با دفتر تماس بگیر مشاوره حرفه ای میدن.

مرسی از راهنماییتون من هنوز بلد نیستم با این سیستم کار کنم اشنا نشدم
لینک به دیدگاه

سلام

1- خوش اومدین به گروه لیون کامپیوتر

2- انشاالله که همیشه باشین در این گروه و مثل برخی از دوستان بعد از چند روز کلاً قطع رابطه نکنین

3- من خودم از رمانیکه عضو لیون شدم حداقل 10 میلیون تومنی خرید داشتم و آخرین خریدم 2 تا گرافیک توی امضام هستش

انشاالله سال های زیادی دوست و کنار هم خواهیم بود
لینک به دیدگاه

سلام من یک کارت گرافیک 770  خریدم 1285 هزارتومان قیمتش حرف نداشت یک بارم کیس ایکس 7 خریدم وسایل کوچیک هم زیاد گرفتم 

کلا خرید کنید لیون قیمت هاش خیلی پایین هست نسبت به سایر سایت های اینترنتی حتی دربازار هم گاهی گرون تر از لیون میدن 

با تهران حدود 1 ساعت فاصله دارم اما خوب خرید از داخل نت با وجود لیون ترجیح میدم تا خرید حضوری :D  :)

لینک به دیدگاه

سلام من یک کارت گرافیک 770  خریدم 1285 هزارتومان قیمتش حرف نداشت یک بارم کیس ایکس 7 خریدم وسایل کوچیک هم زیاد گرفتم 

کلا خرید کنید لیون قیمت هاش خیلی پایین هست نسبت به سایر سایت های اینترنتی حتی دربازار هم گاهی گرون تر از لیون میدن 

با تهران حدود 1 ساعت فاصله دارم اما خوب خرید از داخل نت با وجود لیون ترجیح میدم تا خرید حضوری :D  :)

مرسی از شما انشاالله همیشه تو خریدتتون خوش شانس باشید
لینک به دیدگاه

درود

من که کاملاْ راضی هستم و تا حالا هم چند بار خرید داشتم. از همه نظر عالی هستن. حتی یک بار قطعه مشکل دار بود که خود لیون برام به گارانتی تحویل داد و خیلی کمکم کرد.

خیالتون راحت باشه چون در لیون، مشتری مداری حرف اول رو می زنه.

ویرایش شده توسط OC_King
لینک به دیدگاه

درود خدمت شما دوست عزیزم.واسه خرید ومشاوره یکی از بهترین جاها نصیبت شده اصلا نگران نباش.اینجارو ببین

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=25062

شعار لیون حق با مشتری هستش که جناب حسینی به واقعیت تبدیلش کردن.مسئولیت پذیریشون مثال زدنیه

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

مرسی از همتون متشکرم فقط می شه کار کنان لیون رو بهم معرفی کنید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...