رفتن به مطلب

2 تاگرافیک اس ال ای کنم یا یدونه قوی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من میخواستم یه دونه گیگابایتgtx760 4gbبگیرم ولی گفتم یه مشورت با شما داشته باشم

جی تی ایکس 760     1.140.000

پس میتونم 2تا گرافیک به مبلغ 570.000 (حداکثر دونه ای 600.000حساب کنید 2تاش بشه 1.200.000)بخرم حالا شما چه گرافیکی رو پیشنهاد میکنید که قدرتش بیشتر بشه از یه دونه باشه

از لحاظ مشکلات چند تا تاپیک خوندم یکیش گرما بود

کیس ایکس 1 گرین که قسد دارم 5تا فن توربو ال ای دی 12گرین 1500ار پی ام بخرم که فکر میکنم کافی باشه

مشکل بعدیش مصرف بالاست که پاور 750oc وات فکر میکنم به خوبی بتونه پرش کنه

من یه گیمر حرفه ای نیستم که روزی 14 ساعت گیم بزنم ولی میخوام هر وقت نشستم پای کامپیوتر یه بازی آورم به غلط کردن نیفتم

و سعی دارم تا 4سال آینده سیستم رو ارتقا ندم ولی توقع ندارم ری های بازی کنم

وسیستم

Intel Core™ i5-4460 Haswell Processor

Gigabyte GA-Z97X-SLI

Gskill Ripjaws X 8GB 4GBx2 1600Mhz CL7 DDR3 Ram

Green GP750B-OC

green x1

نظر من

2تا   Asus R7 260X DCII OC 2GB GDDR5: 580,000

2تا   590,000 :Gigabyte GTX 750 OC 2GB GDDR5

2تا    Gigabyte R7 260X OC WF X3 2GB GDDR5: 590,000

2تا  

620,000 :Asus GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5

من این هارو فقط از روی قیمت انتخاب کردم ونمیدونم مشخصاتشون چیه لطفا یه راهنمایی کامل بکنید اگه کارت بهتر هست بگید
ممنون

لینک به دیدگاه

عزیز سری 750 gtx  اصلا SLi  نداره

شما برای دوتا داشتن کارت باید سراغ چیپست amd  برین با این مقدار هزینه

اگه بتونین 2 تومن کنی هزینت رو اونوقت میشه SLI داشته باشی

یا مگه اینکه دست دوم چیزی تهیه کنی

لینک به دیدگاه

به نظر من بهترین گرافیک با این بودجه یه دونه R9 290 TRI .X تهیه کنین خیلی بهتره،البته کار کرده

ویرایش شده توسط axor
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من شما الان یدونه 280x بگیرید که راحت بازی هارو جواب میده ، بعد یک سال دیگه که قیمتش افت کرد یکی دیگه هم بگیرید بندازید تنگش.

لینک به دیدگاه

چطوری کارت Amdرو sli می کنید؟

دوست عزیز کارت های amd ,,,  اس ال ای نمیشوند و CrossFire میشوند. و شما دوست عزیز مستر       ..sajjas.. یه gtx 760 یا 280x بگیر و هم مصرف سیستم را بیار پا یین و در اس ال ای کردن و کراس فایر کردن اتلاف وقت وجود داره که خوب نیست  پس یک کارت بگیر. کارت های 600 هزار تومانی ارزش sli و cross fire کردن را نداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا ۲۸۰x خواستید با کارکرد کم در خدمتیم.

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از جواب هاتون

پس شما میگید من sliرو بی خیال شم :crying:

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از جواب هاتون

پس شما میگید من sliرو بی خیال شم :crying:

یک 770 بخرید کارت خوبی هست  :)

لینک به دیدگاه

تو فروم های خارجی دیدم که جواب داده. و sli , cross خیلی پر طرفداره و اینکه به جای دو فن شما ۴ تا فن دارید! گرما همین طور . کمتر میشه نسبت به یکی البته با تهویه خوب. سری 660 برای sliخوبه. Amd تک یه سری مشکل خاموشی صفحه هم وجود داره. تو R9 290 و غیره. البته sliکردن کارت های متوسط زیاد جالب نیست مگر اینکه کاری که می خواین انجام بدید خیلی قوی نباشه. مثلا مانیتور ۲۲ فول اچ دی و یه کارت ۲ گیگ ۱۹۲ بیت هم کارتون رو را میندازه و مشکل خاصی نخواهید داشت. مگر اینکه بخواین ۲۹ الترا واید بردارید یا داشته باشد.

لینک به دیدگاه

کلا اگر سعی کنید یه کارت قوی بگیرید خیلی بهنره از چند جهت ....

یک اینکه گرمای 2 تا کارت همیشه بیشتر هست

مهمترین دلیل اینکه بعضی بازی ها با 2 تا کارت مشکل پیدا میکنن و باید منتظر پچ و درایور و ..... باشید که زیاد جالب نیست ....

دلیل دیگه برای بعد ها هست که بخواید کارتتون رو ارتفا بدید ضرر بیشتری رو برای فروش 2 تا کارت خواهید داشت در صورتی که بعد ها میتونید یک کارت دیگه به سیستم اضافه کنید

پبیشتر هم پیشنهاد میکنم سراغ کارتهای سری R9 ای ام دی نرید و یه کارت از سری 7 انویدیا خرید کنید

پیشنهاد من به شما این کارت هست

http://lioncomputer.ir/product/2587/GIGABYTE+GTX+760+OC+WF+3X+2GB+GDDR5/

که بعدها هم میتونید مثل همین کارت رو SLI کنید

ویرایش شده توسط metall_hero
لینک به دیدگاه

تو فروم های خارجی دیدم که جواب داده. و sli , cross خیلی پر طرفداره و اینکه به جای دو فن شما ۴ تا فن دارید! گرما همین طور . کمتر میشه نسبت به یکی البته با تهویه خوب. سری 660 برای sliخوبه. Amd تک یه سری مشکل خاموشی صفحه هم وجود داره. تو R9 290 و غیره. البته sliکردن کارت های متوسط زیاد جالب نیست مگر اینکه کاری که می خواین انجام بدید خیلی قوی نباشه. مثلا مانیتور ۲۲ فول اچ دی و یه کارت ۲ گیگ ۱۹۲ بیت هم کارتون رو را میندازه و مشکل خاصی نخواهید داشت. مگر اینکه بخواین ۲۹ الترا واید بردارید یا داشته باشد.

پس همون gtx 760میگیرم

لینک به دیدگاه

مهمترین دلیل اینکه بعضی بازی ها با 2 تا کارت مشکل پیدا میکنن و باید منتظر پچ و درایور و ..... باشید که زیاد جالب نیست ....

دلیل دیگه برای بعد ها هست که بخواید کارتتون رو ارتفا بدید ضرر بیشتری رو برای فروش 2 تا کارت خواهید داشت در صورتی که بعد ها میتونید یک کارت دیگه به سیستم اضافه کنید

پبیشتر هم پیشنهاد میکنم سراغ کارتهای سری R9 ای ام دی نرید و یه کارت از سری 7 انویدیا خرید کنید

باشه همین gtx760 میگیرم

لینک به دیدگاه

فقط اینی که دوستمون گفتن دو گیگ هست. شما سری ۴ گیگ بردارید.

لینک به دیدگاه

خدا میدونه! صد در صد کمتر میشه. شما یه ۴ برداری تا دو سال تظمینی شایدم بیشتر ، با توجه به مانیتور.

بعد یه دست دو دیگه بزار کنارش و برو تا ۲-۳ سال دیگه.!!!!! رامم بایبد احتمالا اضافه کنی. که زیاد مهم نیست و خیلی راحته.

لینک به دیدگاه

خدا میدونه! صد در صد کمتر میشه. شما یه ۴ برداری تا دو سال تظمینی شایدم بیشتر ، با توجه به مانیتور.

بعد یه دست دو دیگه بزار کنارش و برو تا ۲-۳ سال دیگه.!!!!! رامم بایبد احتمالا اضافه کنی. که زیاد مهم نیست و خیلی راحته.

مرسی ok

لینک به دیدگاه

استارتر محترم

به نظر من کراس دوتا 270 یا البته اگه بودجه رو بیشتر کنید 270x کارایی عالی به شما خواهد داد بطوریکه حتی از 290x هم قویتر خواهد بود بقول خودتون توی فرومهای خارجی cross و sli  طرفدار زیاد داره من خودم هم تجربه عملی دارم هم با کراس هم با sli

در ضمن میشه این دوستمون چند مورد از اون بازیها رو نام ببیرند خوشحال میشیم

لینک به دیدگاه

دوستان بر اساس تعصب بر مارک نظر میدن که درست و واقعی نیست

شما یک 290 بگیرید کارکرده با گارانتی معتبر حدود 1.100 هست این کارت 760 در خیلی بازی ها 30-20 فریم بیشتر داده با 780 هم برابری می کنه

لینک به دیدگاه

استارتر محترم

به نظر من کراس دوتا 270 یا البته اگه بودجه رو بیشتر کنید 270x کارایی عالی به شما خواهد داد بطوریکه حتی از 290x هم قویتر خواهد بود بقول خودتون توی فرومهای خارجی cross و sli  طرفدار زیاد داره من خودم هم تجربه عملی دارم هم با کراس هم با sli

در ضمن میشه این دوستمون چند مورد از اون بازیها رو نام ببیرند خوشحال میشیم

من هم با شما موافقم

اگر شحصی از نظر پاور مشکل نداره بهترین راه برای کارایی بیشتر انتخاب دو کارت گرافیکه

در حال حاظر هم تقریبا تمام بازی های روز که به بازار میاد از SLI و CrossFire پشتیبانی میکن

فقط مشکلی که ممکنه پیش بیاد اینه که بعدا دستش بسته است برای افزایش کارایی سیستم!!!! :)

اگر هم بتونین یک کارت دست دوم پر قدرت بخرید که بسیار عالی میشه چون هم مصرف پایین میاد و هم بعدا دستتون برای تغییر قطعات بازه!!!! :D

لینک به دیدگاه

ببخید دیر جواب دادم

من الان یه دونه gtx760 4gb نومیگرم بعدا دیدم داره کم میاره یه دونه دیگه میزارم کنارش

چون الان بودجه هم برای کارت گرون ندارم فعلا با همین سر میکنم

لینک به دیدگاه

داش بی خیال اسلای شو 

گوش کن حرفمو با این هزینه همون 760 خوبه خودشم کم کارتی نیس بعدشم amd نخر واسه گیم خوب نیس  

بعضی گیم ها هم با اسلای مشکل دارن و خوب کار نمی کنن  @};-

لینک به دیدگاه

داش بی خیال اسلای شو 

گوش کن حرفمو با این هزینه همون 760 خوبه خودشم کم کارتی نیس بعدشم amd نخر واسه گیم خوب نیس  

بعضی گیم ها هم با اسلای مشکل دارن و خوب کار نمی کنن  @};-

درود

من نمیدونم اخه این دوستمون روی چه منطقی همچین حرفی میزنه :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ALI2424 باهاتون موافقم

بابا به خدا فرقی بین AMD , NVIDIA نیست . فقط به این برمیگرده کی با کدوم برند حال میکنه تا اونو بگیره

شما دو کارت همقدرت از هر دو برند رو تست کن هیچ فرقی تو بازی متوجه نمیشی این حرفای این از اون بهتره رو بریزید دور

تازه تو بازار داخلی با این ضعف مالی ملت AMD بهتر هست چون کالاهاش ارزونتر از رقیبش هست

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...