رفتن به مطلب

کنسول یا pc?

اشتراک گذاری

انتخاب شما کدام است؟(لطفا بعد از مطالعه تاپیک انتخاب کنید)  

79 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. Microsoft

2. 2. sony

3. 3. pc

• سیستم 500 تا 1 میلیون
    • سیستم 1 میلیون
    • سیستم 1 تا 2 میلیون
    • بالا تر از 2 میلیون
    • هیچکدام

Recommended Posts

وقتی بازی های کنسول با پی سی ساخته میشه همین مسئله یکی از برتری های پی سی هست

روی پی سی ساخته میشه

روی پی سی باگ ها رفع میشه

روی پی سی تست میشه

بعد عرضه روی کنسول میشه

دست اخر همون بازی روی پی سی جزییات بالاتری نسبت به کنسول داره

پی سی یعنی پدر تکنولوژی  به نظرم بزرگترین اختراع بشر ساخت pc بود دنیا توسط پی سی به اینجا رسیده

نگاه به تاریخ بکنید از زمان ورود کامپیوتر دنیا چقدر پیشرفت کرده

تنها مزیت کنسول نسبت به pc جدا از مسئله بودجه خلاص شدن گیمر از نصب بازی هست :D چون این مورد خیلی رو اعصاب هست :D

داداش فکر میکنی کنسول بازیاش نصب نمیخواد ~x(

شما مشکلت نصب  بازیه ؟خوب بازی نصب شده را روی دی وی دی معمولی یا ناین یا بلوری رایت کن وهروقتی خواستی بزار تو درایو وبرو روی فایل اجرایی وکلیک کن روش تمام :)

ویرایش شده توسط danyal-s2
لینک به دیدگاه

وقتی بازی های کنسول با پی سی ساخته میشه همین مسئله یکی از برتری های پی سی هست

روی پی سی ساخته میشه

روی پی سی باگ ها رفع میشه

روی پی سی تست میشه

بعد عرضه روی کنسول میشه

دست اخر همون بازی روی پی سی جزییات بالاتری نسبت به کنسول داره

پی سی یعنی پدر تکنولوژی  به نظرم بزرگترین اختراع بشر ساخت pc بود دنیا توسط پی سی به اینجا رسیده

نگاه به تاریخ بکنید از زمان ورود کامپیوتر دنیا چقدر پیشرفت کرده

تنها مزیت کنسول نسبت به pc جدا از مسئله بودجه خلاص شدن گیمر از نصب بازی هست :D چون این مورد خیلی رو اعصاب هست :D

عجب  مهدی خان شما چرا؟ :D

طرف با ps3 ابر رایانه میسازه روش لینوکس نصب میکنه باش برنامه نویسی هم میکنه!!

http://khabaronline.ir/detail/90003/ict/internet

بازیها رو پی سی نوشته میشه ولی وقتی میخان بازی نوشته شده برا کنسول رو پورت کنن رو پی سی(دقیق نمیدونم چیه)چرا این همه بد در میاد؟

بعدشم بزرگترین اختراع بشر برق بود که پی سی مدیون اون هست :laughing:

امار ارقام سودهای فروش بازی رو هم دنبال کنی خاهی دید که بازار دست کنسولهاست

اغلب مردم دنیا برا بازی کنسول رو انتخاب میکنن

لینک به دیدگاه

یه چیزم بگم فک نکن اگه هک شد می تونی رو pc بازیای انحصاری رو بزنی نه چون محاله! درسته اگه هک شد و تونستن یه برنامه شبیه ساز بنویسن واسه سونی 4 بشه رو pc اجرا کرد اما برای اجرای بازی سونی 4 رو شبیه ساز شما نیاز به گرافیک انچنانی نداری  ودر عوض به یه غول سی پی یو نیاز خواهی داشت که فک نکنم حتی 6 هسته ای های اینتل از پسش بربیان اینا واقعیته من خودم چنتا بازیه wiiu رو باب شبیه ساز رو pc 4 هسته ای اینتل بازی کردم خوب بود اما بعضا گیر داشت دوستای متخصص می دونن که نرم افزار شبیه ساز بیشتر با سی پی یو سروکار داره لذا فک نکن که با هک شدنشون می تونی بازارو رو pc بازی کنی پس بری یه pc قوی بخری چون همچنی pc فعلا ساخته نشده که بازی ps4 رو بتونه بدون ایراد اجرا کنه 

لینک به دیدگاه

بیا نظرتو بگو و 7 تا منفی الکی هم نوش جان بکن روش جدید مدیران دیکتاتور هست؟!  :eek:

عجب مهمان نوازی هستید! 

:clapping:

داداش دیگه دوستان چیزایی که باش مخالفنو اینجوری جواب میدن!!(ربطی به مدیران هم نداره)

اینم میگذرهو یادت میره(  مثبتام برا امروز تمامه فرا چنتا مثبت میدمت منفیات کم شه.)

انرژیتم از دست نده و همیشه مثبت فک کن(دور همی خوش باشیم و تبادل اطلاعات کنیم)

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا موضوع بازی انحصاری نیست چون هر کدوم  بازی انحصاری خودشون رو داره پس این مورد رو مزیت یکی نسبت به دیگری قلمداد نکنید

تو مسئله هزینه کردن برد با کنسول هست بدون شک چون با بودجه ای به مراتب کمتر از pc میشه صاحب یه دستگاه بازی شد که ساعت ها ادم رو مشغول کنه

زمان بازی کردن با کنسول هم طرف بازی رو با پی سی همزمان مقایسه نمیکنه که متوجه بهتر بودن جزییات و گرافیک بازی روی پی سی بشه پس میشینه و لذت بازی رو با جزییات کمتر میبره و اصلا متوجه کمبود جزییات بازی نمیشه

شما رو pc هم اگه کمی جزییات بازی رو کاهش بدید شاید متوجه کم شدن جزییات حین بازی نسبت به قبل از کاهش جزییات نشید چون عملا مقایسه ای در کار نیست فقط فرقش رسیدن به فریم بالاتر هست

اگه مسئله بودجه مطرح نباشه و دست خریدار برای خرید دستگاهی که همه نیازهاشو براورده کنه باز باشه چه تو مبحث گیم از هر لحاظ فریم بالا-جزییات بالا حین بازی چه تو مبحث مولتی مدیا قطعا برد با pc هست

در کنسول ها شما نمیتونی توقع توان بالاتر ازش داشته باشید زمان برنامه نویسی و ساخت بازی برای کنسول به شدت سعی میشه بازی با سخت افزار کنسول مچ بشه و بازی به روان ترین شکل ممکن اجرا بشه

چون برای کنسول مرز قدرت نرم افزاری تعیین میشه و اجازه رسیدن به قدرت بالاتر نسبت به توان سخت افزاری داده نمیشه برای همین هست که کنسول ها مینونن چند سال دوام بیارن ولی روی pc این چنین نیست در pc اجازه رسیدن به قدرت نرم افزاری بالاتر(گیم منظور هست) نسبت به توان سیستم هست مثلا فرق بازی کردن با  گرافیک 6870 با 290x یا نمونه های بیشمار دیگه

اینجا سخت افزار هست که به نرم افزار قدرت مانور و خودنمایی بیشتر میده

دوستانی که طرفدار کنسول هستن گرافیک داخلی دستگاه کنسول رو با همتراز گرافیک pc مقایسه کنن ببینن به چه گرافیکی میرسن بعد همین گرافیک بدست امده رو با جدیدترین گرافیک های pc حین بازی مقایسه کنن ببینن تو بازی چقدر فرق احساس میکنن 

فرق بازی کردن روی حالت low با ultra خیلی هست این کجا و آن کجا

والا من اگه بدونم کنسول بازی رو مثل مثلا 780ti اجرا میکنه از همین امروز pc رو میزارمش کنار فقط برای مولتی مدیا میرم یه کنسول میگیرم برای گیم

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

بنده هم چند سالیه پی سی باز هستم و کلی هزینه کردم و ارتقا دادم ولی انصافا نتونستم اون جور که باید از بازی لذت ببرم چون پی سی هیچ بازی انحصاری نداره چند سالیه تو کف فینال فانتزی هستم که فقط به خاطر ترینر و چیت کد سمت کنسول نرفتم چون حوصله سوختن و از اول مرحله رفتن رو ندارم به خاطر همین مساله پی سی رو 

انتخاب کردم و پشیمونم چون کلی بازی انحصاری رو تو این چند ساله از دست دادم اونم فقط به خاطر ترینر و چیت کد اما به تازگی فهمیدم چیت کد هم روی ps3 جواب میده و تو فکر خریدنش افتادم 

بزرگترین مزیت پی سی نسبت به کنسول کیفیت بهتر نمایش بازی است وگرنه با این که چند سالیه گیمر پی سی هستم ولی بازم میگم کنسول بهتره چون بازی انحصاری واقعا عالی داره پی سی موقعی میتونه کنسولو از رده خارج کنه که تبعیض بازی انحصاری برداشته بشه 

لینک به دیدگاه

داداش دیگه دوستان چیزایی که باش مخالفنو اینجوری جواب میدن!!(ربطی به مدیران هم نداره)

اینم میگذرهو یادت میره(  مثبتام برا امروز تمامه فرا چنتا مثبت میدمت منفیات کم شه.)

انرژیتم از دست نده و همیشه مثبت فک کن(دور همی خوش باشیم و تبادل اطلاعات کنیم)

قربونت داداش شما معرفت داری همه مثل خودت نیستند

خب کار درستی نیست الکی منفی میدن مگه ادم نباید به نظر وعقاید دیگران احترام بزاره؟!

بحث و تبادل نظر کردن این بچه بازیارو نداره 

منفی ها را بزار باشه عیبی نداره و مرام خودتو عشقه  :x

مگه همه کاربران میتونن منفی بدن؟!  :-?

لینک به دیدگاه

اصلا موضوع بازی انحصاری نیست چون هر کدوم  بازی انحصاری خودشون رو داره پس این مورد رو مزیت یکی نسبت به دیگری قلمداد نکنید

تو مسئله هزینه کردن برد با کنسول هست بدون شک چون با بودجه ای به مراتب کمتر از pc میشه صاحب یه دستگاه بازی شد که ساعت ها ادم رو مشغول کنه

زمان بازی کردن با کنسول هم طرف بازی رو با پی سی همزمان مقایسه نمیکنه که متوجه بهتر بودن جزییات و گرافیک بازی روی پی سی بشه پس میشینه و لذت بازی رو با جزییات کمتر میبره و اصلا متوجه کمبود جزییات بازی نمیشه

شما رو pc هم اگه کمی جزییات بازی رو کاهش بدید شاید متوجه کم شدن جزییات حین بازی نسبت به قبل از کاهش جزییات نشید چون عملا مقایسه ای در کار نیست فقط فرقش رسیدن به فریم بالاتر هست

اگه مسئله بودجه مطرح نباشه و دست خریدار برای خرید دستگاهی که همه نیازهاشو براورده کنه باز باشه چه تو مبحث گیم از هر لحاظ فریم بالا-جزییات بالا حین بازی چه تو مبحث مولتی مدیا قطعا برد با pc هست

نه ببینید ما مدت هاس که خودمونو با بازیایی مثل دیابلو گول می زنیم که آره pc هم انحصاری داره اونم چه انحصاریی ! ولی در واقع انحصاری ساز چیره دستی واسه pc دیگه نیس ! حتی بازیای استراتژیک هم دیگه کم کم دارن به کنسول ها میان حالا دیگه نمی دونم چجوری بازی می کنن اینارو چون ماوس لازمه بازی استراتژیک هس ولی دیگه به جرئت باس گفت که از لحاظ انحصاری ها pc خیلی منزوی شده حتی خود مایکروسافت نامرد هم بازیاشو واسه ایکس باکس خودش می زنه و بعد یه سال ! میاد به pc میده تنها بازی انحصاری که میشه گفت همون کرایسیسه که اونم تنها گرافیک داره و هیچ محتوای جالبی نداره من همه نسخه ها شو بازی کردم اما فقط یه بار! چون خسته کنندس 

لینک به دیدگاه

:laughing: مهرداد جان شما ملیون ها کار دیگه بغیر از بازی با  کامپیوترت انجام میدی؟!منظورت وب گردی و فیلم دیدن و همین دیگه متاسفانه بقیه ملیون کارهای دیگه رو خاطرم نیست

بعد این میلیون کارارو با pc معمولی نمیشه انجام داد؟حتما باید high end باشه؟ یکی میگفت ما میتونیم رایت کنیم بازیای سگا و میکرو .... همه ی اینارم با pc معمولی میشه انجام داد

الان دیگه همه pc دارن پس کارای دیگه رو در نظر نگیرید فقط بازی رو در نظر بگیرید

استفاده و اجرای راحت بازی ها؟ همون نصب بازی دهن آدمو سرویس میکنه حالا واستا نسخه ی skidrow بیاد نمیدونم نسخه چی بیاد بازی ایراد داره براش پچ بیاد بازی درست بشه

میخای اجراش کنی  میگه فلان فایل dll موجود نیست باید آپدیت کنی و...البته اینا برای pc بازا عادی شده ولی نگو راحته استفاده ی راحت یعنی دیسک رو بزار تو تمام

بعد پیشنهاد میدی با 1.5 سیستم جمع کنن تا مدت ها براشون جواب میده؟! :eek:

کارت گرافیکت فقط 1.5 پولشه همین چند روز پیش به من میگفتی تا 2 سال بیشتر جواب نمیده

cpu 2500k ای که داری چندین ساله برات کار میکنه ؟!این cpu الان برای کارت گرافیکت گلوگاه ایجاد کرده باید عوضش کنی

خوب این از جواب دوست عزیزم :devilish:

دوستانی که میگن فلان سایت با500 دلار سیستم بستن بهتر جواب گرفتن درک کنید که اوله نسله سخت افزار کنسولای جدید با سخت افزار pc فرق میکنه پیچیده تره

برای بازی سازا هنوز ناشناختست کنسول ها موتور های گرافیکی مخصوص خودشونو دارن که هنوز اول کاره مونده تا کامل بشن دوستانی که از موتور های گرافیکی

سردر میارن میدونن-سخت افزار کنسول ها دقیقا یکیه بنابر این میتونن از تک تک قطعاتش آخرین استفاده رو بکشن

الان شما برو با مشخصات xbox360 یه pc جمع کن با رم512ببینم میتونی بتلفیلد 3 رو مثل xbox360 روش اجرا کنی؟

دوستانی که میگن 8گیگابایت رم gddr5 بدرد نمیخوره و ملاک نیست نمیتونن ازش استفاده کنند و ....الان شاید نتونن ولی چند سال دیگه با پیشرفت تکنولوژی ازش

استفاده میکنن.یکی میگفت apu آشغال ضعیف ps4 میخاد چیکار کنه؟توی خبرهای همین فروم بود یکی از کاربرا گذاشته بود که سری جدید apu های قدرتمند amd قراره بیاد که بر پایه ی

apu های بکار رفته در ps4 هست بغیر از اون هم خیلی از pc بازها تو همین فروم ها گفتن اول کارت گرافیک بعد ram بعد cpu

درباره ی directx 12 هم زیاد گندش نکنید قبل هر شمارش که میخاد بیاد از این حرف ها زیاد میزنن تازه اصلا همون چیزیم که میگن باشه

خوب تو کنسول ها هم میتونن ازش استفاده کنند همونطور که مایکروسافت با اومدن directx 11 ازش در xbox360 استفاده کرد

تو این بحث های مشابه چند نفر میگفتن کنسول ها نمیزارن بازی ها پیشرفت کنن! میدونین چی باعث پیشرفت میشه؟رقابت اگه رقابت بزرگ بین کنسول ها نبود

اگه کنسول ها نبودن الان داشتیم نهایتا igi2 بازی میکردیم بهترین بازی ها روی کنسول ها اومدن از ماریو سونیک کراش بگیر بیا تا گاد اف وار و آنچارتد و هیلو و....

به دوست عزیزیم که تاپیکو راه انداخت بگم اگه فقط 500 تومن لازم داری تا کامپیوترت بتونه بازیای الانو اجرا کنه همون کامپیوترت رو ارتقا بده فعلا بازی کن

و پولاتو جمع کن برای موقعی که ps4 کپی خور شد یدونه بگیر طرف xbox one هم نرو

اگه مثل من از نظر مالی تعطیلی! همین پولو هفتصد بزار روش یه ps4 دست دو بگیر نگران قیمت بازیاشم نباش یه بازیو با چند نفر میتونی تعویض کنی

یا بفروشی توی فروم های مختلف حتی مغازه ها به حرف این pc gamer ها هم گوش نکن اینا هر دو سال 2-3تومن خرج میکنن بخاطر یخورده رزولوشن و فریم بالاتر

بعضیا هم که از هیچی سر در نمیارن فقط بلدن پول به فنا بدن مهرداد جان یه موقع فکر نکنی تورو میگما :laughing:

لینک به دیدگاه

:laughing: مهرداد جان شما ملیون ها کار دیگه بغیر از بازی با  کامپیوترت انجام میدی؟!منظورت وب گردی و فیلم دیدن و همین دیگه متاسفانه بقیه ملیون کارهای دیگه رو خاطرم نیست

بعد این میلیون کارارو با pc معمولی نمیشه انجام داد؟حتما باید high end باشه؟ یکی میگفت ما میتونیم رایت کنیم بازیای سگا و میکرو .... همه ی اینارم با pc معمولی میشه انجام داد

الان دیگه همه pc دارن پس کارای دیگه رو در نظر نگیرید فقط بازی رو در نظر بگیرید

استفاده و اجرای راحت بازی ها؟ همون نصب بازی دهن آدمو سرویس میکنه حالا واستا نسخه ی skidrow بیاد نمیدونم نسخه چی بیاد بازی ایراد داره براش پچ بیاد بازی درست بشه

میخای اجراش کنی  میگه فلان فایل dll موجود نیست باید آپدیت کنی و...البته اینا برای pc بازا عادی شده ولی نگو راحته استفاده ی راحت یعنی دیسک رو بزار تو تمام

بعد پیشنهاد میدی با 1.5 سیستم جمع کنن تا مدت ها براشون جواب میده؟! :eek:

کارت گرافیکت فقط 1.5 پولشه همین چند روز پیش به من میگفتی تا 2 سال بیشتر جواب نمیده

cpu 2500k ای که داری چندین ساله برات کار میکنه ؟!این cpu الان برای کارت گرافیکت گلوگاه ایجاد کرده باید عوضش کنی

خوب این از جواب دوست عزیزم :devilish:

دوستانی که میگن فلان سایت با500 دلار سیستم بستن بهتر جواب گرفتن درک کنید که اوله نسله سخت افزار کنسولای جدید با سخت افزار pc فرق میکنه پیچیده تره

برای بازی سازا هنوز ناشناختست کنسول ها موتور های گرافیکی مخصوص خودشونو دارن که هنوز اول کاره مونده تا کامل بشن دوستانی که از موتور های گرافیکی

سردر میارن میدونن-سخت افزار کنسول ها دقیقا یکیه بنابر این میتونن از تک تک قطعاتش آخرین استفاده رو بکشن

الان شما برو با مشخصات xbox360 یه pc جمع کن با رم512ببینم میتونی بتلفیلد 3 رو مثل xbox360 روش اجرا کنی؟

دوستانی که میگن 8گیگابایت رم gddr5 بدرد نمیخوره و ملاک نیست نمیتونن ازش استفاده کنند و ....الان شاید نتونن ولی چند سال دیگه با پیشرفت تکنولوژی ازش

استفاده میکنن.یکی میگفت apu آشغال ضعیف ps4 میخاد چیکار کنه؟توی خبرهای همین فروم بود یکی از کاربرا گذاشته بود که سری جدید apu های قدرتمند amd قراره بیاد که بر پایه ی

apu های بکار رفته در ps4 هست بغیر از اون هم خیلی از pc بازها تو همین فروم ها گفتن اول کارت گرافیک بعد ram بعد cpu

درباره ی directx 12 هم زیاد گندش نکنید قبل هر شمارش که میخاد بیاد از این حرف ها زیاد میزنن تازه اصلا همون چیزیم که میگن باشه

خوب تو کنسول ها هم میتونن ازش استفاده کنند همونطور که مایکروسافت با اومدن directx 11 ازش در xbox360 استفاده کرد

تو این بحث های مشابه چند نفر میگفتن کنسول ها نمیزارن بازی ها پیشرفت کنن! میدونین چی باعث پیشرفت میشه؟رقابت اگه رقابت بزرگ بین کنسول ها نبود

اگه کنسول ها نبودن الان داشتیم نهایتا igi2 بازی میکردیم بهترین بازی ها روی کنسول ها اومدن از ماریو سونیک کراش بگیر بیا تا گاد اف وار و آنچارتد و هیلو و....

به دوست عزیزیم که تاپیکو راه انداخت بگم اگه فقط 500 تومن لازم داری تا کامپیوترت بتونه بازیای الانو اجرا کنه همون کامپیوترت رو ارتقا بده فعلا بازی کن

و پولاتو جمع کن برای موقعی که ps4 کپی خور شد یدونه بگیر طرف xbox one هم نرو

اگه مثل من از نظر مالی تعطیلی! همین پولو هفتصد بزار روش یه ps4 دست دو بگیر نگران قیمت بازیاشم نباش یه بازیو با چند نفر میتونی تعویض کنی

یا بفروشی توی فروم های مختلف حتی مغازه ها به حرف این pc gamer ها هم گوش نکن اینا هر دو سال 2-3تومن خرج میکنن بخاطر یخورده رزولوشن و فریم بالاتر

بعضیا هم که از هیچی سر در نمیارن فقط بلدن پول به فنا بدن مهرداد جان یه موقع فکر نکنی تورو میگما :laughing:

صحبت های زیبا و به جایی بود خودم چندین ساله پی سی بازم و تا حالا بعد از میکرو کنسولی نداشتم ولی الان بزرگترین افسوسی که میخورم اینکه کلی بازی انحصاری کنسول رو از دست دادم شرکت های بزرگ تولیید کننده گرافیک مثل انویدیا و ای ام دی این همه سود بابت فروختن گرافیک کسب میکنن دریغ از یک بازی به درد 

بخور برای پی سی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یکی از بستگانم کنسول داره هر وقت میاد منزلمون ازش میپرسم این بازی گرافیکش رو پی سی بیشتره یا رو کنسولت میگه رو pc

ذات دنیای گیم به سمت گرافیک بیشتر میره بدون شک پس چرا باید این گرافیک بیشتر رو در نظر نگرفت و کنسول گرفت

من خودم سخت افزارم همچین چیز مالی نیست که فکر کنید دارم خودنمایی داشتن سخت افزار انچنانی رو میکنم و هنوز در ارزوی گرفتن سخت افزار بالاتر هستم

در کل از اول این تاپیک همه pc بازها تو پست هاشون گفتن زمان نداشتن بودجه کافی برای بستن سیستم خوب بایـــــــــــــــــــــــد رفت سمت کنسول

یادمه یکی از کاربرای با تجربه این سایت زمانی که gta v برای پی سی نیومد از pc باز ها عضرخواهی کرد و گفت طاقتش سر اومد و رفت بازی رو برای کنسولش خرید و گفت در حسرت امدن بازی روی pc هست تا بازی رو با 770 sli بازی کنه چون میدونه قطعا بازی متفاوت خواهد بود

خوب بود یه نظر سنجی با این مضمون هم انجام میشد:

گیمر های قدیمی آیا روی کنسول گیم میزنن یا pc?

لینک به دیدگاه

ممنونم حسین جان اگه از میکرو به اینور کنسول نداشتی یعنی بهتریت بازیارو از دست دادی من اینهمه سال که بازی کردم

فقط از بازیای انحصاری کنسول ها لذت بردم

یعنی شما سری ,gears of war,god of war,,uncharted,halo

اینارو بازی نکردی؟انحصاری های ps2

god hand-altered beast-final fight-25 to life...

انحصاری های ps1

crash-twisted metal-wining eleven 3-soul reaver.....

مغزمو ترکوندی

یه ps2 بگیر بازیای انحصاری ps1-2 رو فعلا بازی کن به نظر من هنوزم دیر نشده البته الان دیگه مثل اونموقع حال نمیده ولی بازم بگیر بازی کن

آقا مهدی حرف شما درسته رو pc کفیت بهتره ولی مشکل اینجاست که سیستمی که فقط کارت گرافیکش 2 میلیون پولشه کیفیتش یکم بهتر از ps4 هست

در صورتی که باید چند برابر ps4 گرافیک داشته باشه بنابر این با عقل جور در میاد آدم بره چند ملیون پول pc بده هر 2 سال هم 2 تومن برا ارتقاش بزاره کنار؟

ویرایش شده توسط curtis1
لینک به دیدگاه

من یکی از بستگانم کنسول داره هر وقت میاد منزلمون ازش میپرسم این بازی گرافیکش رو پی سی بیشتره یا رو کنسولت میگه رو pc

ذات دنیای گیم به سمت گرافیک بیشتر میره بدون شک پس چرا باید این گرافیک بیشتر رو در نظر نگرفت و کنسول گرفت

من خودم سخت افزارم همچین چیز مالی نیست که فکر کنید دارم خودنمایی داشتن سخت افزار انچنانی رو میکنم و هنوز در ارزوی گرفتن سخت افزار بالاتر هستم

در کل از اول این تاپیک همه pc بازها تو پست هاشون گفتن زمان نداشتن بودجه کافی برای بستن سیستم خوب بایـــــــــــــــــــــــد رفت سمت کنسول

یادمه یکی از کاربرای با تجربه این سایت زمانی که gta v برای پی سی نیومد از pc باز ها عضرخواهی کرد و گفت طاقتش سر اومد و رفت بازی رو برای کنسولش خرید و گفت در حسرت امدن بازی روی pc هست تا بازی رو با 770 sli بازی کنه چون میدونه قطعا بازی متفاوت خواهد بود

اگرخوب توجح کنید میبینید بازیهای غول گرافیکی انچنان فروش خاطره انگیزی ندارن!

اون وقت یه بازی مثل mw3 با او گرافیکش(من mw3با رزولیشن 640 در 480 با گرافیک6200le اونم سایلنت اجراش کردم رو مایتور 40 اینجrolling%20on%20the%20floor.gif)  رکوردهای به جا میزاره به یاد موندنی  یا بازی مثل کال اف 4 هنوز باقیمت نسبتا بالاش داره فروش خوبی میکنه (اخرین بار که دیدم 19 دلار بود!)

این نشون دهنده اینه که اغلب مردم دنبال گرافیک بالا نیستن و دنبال گیم پلی روان وخوب هستن

این که ما ایرانی ها دنبال گرافیک بالاو کیفیت بالا هسیتم دلیلش اینه که اغلب بازیها رو برا سینگل میگیریم و بعد از یه دوره بازی میندازیمشون کنار

اگر مولتی باز باشی اصلا گرافیک برات معنایی نداره و تا جایی که میتونی تو بازی تنظیماتو کم می کنی

من مانیتورtv 40 اینچ فول دارم و گرافیک 550ti داشتم (فروختمش)ولی  تو بازی mw3 وقتی رو 720 میزاشتم و جزئیات رو کم میکردم هم نتیجه بهتری میگرفتم هم لذت بیشتری میبردم

تازه داستان چیتو برتری داشتن تعدادی در سیستمو هزار داستان دیگه هم برا گیم هست

و با اینکه تا حالا کنسلی غیر از ps1 نداشتم باز میگم کنسولبرا گیم بهتره و دردسرشم کمتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما چرا میری به 206 تیپ 6 چند میلیون بیشتر پول میدی تیپ 1 هم که همون سواری تیپ 6 رو میده

شما به اپشن های بیشتر پول میدی درسته ولو حتی یک اپشن باشه

نسبت pc به کنسول هم همینه حتی گرافیک بازی کمی بیشتر باشه همون لذته هست که ادم رو به خرج کردن وادار میکنه

ذات انسان اینه که دوست داره چیز بهتر رو داشته باشه درسته؟ اینجا بهتره کدومه؟

من در مورد بازی کردن با حداقل بودجه رو حق به دوستان کنسول دار میدم

لینک به دیدگاه

ممنونم حسین جان اگه از میکرو به اینور کنسول نداشتی یعنی بهتریت بازیارو از دست دادی من اینهمه سال که بازی کردم

فقط از بازیای انحصاری کنسول ها لذت بردم

یعنی شما سری ,gears of war,god of war,,uncharted,halo

اینارو بازی نکردی؟انحصاری های ps2

god hand-altered beast-final fight-25 to life...

انحصاری های ps1

crash-twisted metal-wining eleven 3-soul reaver.....

مغزمو ترکوندی

یه ps2 بگیر بازیای انحصاری ps1-2 رو فعلا بازی کن به نظر من هنوزم دیر نشده البته الان دیگه مثل اونموقع حال نمیده ولی بازم بگیر بازی کن

آقا مهدی حرف شما درسته رو pc کفیت بهتره ولی مشکل اینجاست که سیستمی که فقط کارت گرافیکش 2 میلیون پولشه کیفیتش یکم بهتر از ps4 هست

در صورتی که باید چند برابر ps4 گرافیک داشته باشه بنابر این با عقل جور در میاد آدم بره چند ملیون پول pc بده هر 2 سال هم 2 تومن برا ارتقاش بزاره کنار؟

رزیدنت ایویل 5 پلی استیشن 3 هم خیلی گرافیک خوبی داره

من استاد رزیدنت ایویل هستم :D

لینک به دیدگاه

رزیدنت ایویل 5 پلی استیشن 3 هم خیلی گرافیک خوبی داره

من استاد رزیدنت ایویل هستم :D

رزیدنت فقط 1و

کدورنیکا

لینک به دیدگاه

رزیدنت فقط 1و

کدورنیکا

ایویل 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6  را هر کدومشونو هزاران بار تا اخرش رفتم

یادش بخیر چه  دورانی داشتیم  :crying:

لینک به دیدگاه

شما چرا میری به 206 تیپ 6 چند میلیون بیشتر پول میدی تیپ 1 هم که همون سواری تیپ 6 رو میده

شما به اپشن های بیشتر پول میدی درسته ولو حتی یک اپشن باشه

نسبت pc به کنسول هم همینه حتی گرافیک بازی کمی بیشتر باشه همون لذته هست که ادم رو به خرج کردن وادار میکنه

ذات انسان اینه که دوست داره چیز بهتر رو داشته باشه درسته؟ اینجا بهتره کدومه؟

من در مورد بازی کردن با حداقل بودجه رو حق به دوستان کنسول دار میدم

حرفتون کاملا درسته ذات انسان اینه که بهترین چیزهارو میخاد  بعضی ها اگه پولشو داشته باشن یه ابر کامپیوتر جمع میکنن حتی اگر بازی ای هم نباشه که بتونه حتی

از یک پنجمش استفاده کنه چون از تکنولوژی و سخت افزار و ...لذت میبرن باعقل جور در نمیاد ولی خیلی ها اینکارو میکنن چون بهترین هارو میخان

من کنسولو پیشنهاد کردم و میکنم چون اکثریت  اینطور نیستن و بهترین کارایی رو با کمترین هزینه میخان

درباره آپشن ها اشتباه میکنید pc یه آپشن مهم نداره اونم بازی های انحصاری هست اگه میخاید بهترین رو داشته باشید

داشتن کنسول ها و pc باهم هست

لینک به دیدگاه

رزیدنت فقط 1و

کدورنیکا

بله دوست pcgamer من  رزیدنت ا و کد ورونیکارو کجا بازی کردی؟روی کنسول!

قدرت کنسول بهبازیشه نه به گرافیکش

در ضمن فقط RESIDENT EVIL 3

:cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرفتون رو قبول دارم pc و کنسول در کنار هم یعنی خرید کنسول زمانی که pc از قبل وجود داشته اون هم به خاطر به اصلاح اون مسئله بازی انحصاری که هی ازش دم میزنید

حالا کدوم کنسول رو خرید؟هر دو کنسول رو؟ چون هردو انحصاری دارن و باید بازی کرد دیگه؟ به نظرتون خیلی لوس نمیشه داشتن سه پلتفرم

ایا بازی کردن در میان این همه بازی حتی روی یک پلتفرم وقتی برای کارهای دیگه انسان میزاره چه برسه به بازی روی سه پلتفرم که واقعا به تعداد زیادی بازی میرسه

من خودم به شخصه توان pc هنگام اجرای بازی رو فدای چندتا بازی انحصاری کنسول نمیکنم و بازم میگم خرید کنسول فقط زمان نداشتن پول برای سیستم خوب منطقی هست

مثلا خودم عاشق بازی های ریسینگ هستم حالا بازی forza sport که انحصاری کنسول هست رو بازی نکردم اگه  پی سی رو بفروشم به قصد بازی کردن این انحصاری و کنسول بخرم  عملا قدرت پی سی رو از دست بدم منطقی هست یا چند تا انحصاری مشابه

فقط نیاید بگید شما نیاز نیست پی سی رو بفروشی فقط کنسول بخر چون مشکل همین مسئله بودجه هست که از اول این تاپیک روش بحث شده

لینک به دیدگاه

ایویل 3 یک عالمه کد گیم شارک داشت

راکت لانچر بینهایت و گاتلینگ گان بینهایت و جان نامحدود و ...

رکورد من از اول تا اخرش کمتر از 2 ساعت بود

یادش بخیر :cool:  

لینک به دیدگاه

در زمان دوره جاهلیت

الان فهمیدم هیچی به گرد پای pcنمیرسه

در ضمن دنبال بازیا اسون نگرداگه واقعا گیمری که نمیشه به شما گفت گیمر

pcیعنی کنسول مادر :)

لینک به دیدگاه

حرفتون رو قبول دارم pc و کنسول در کنار هم یعنی خرید کنسول زمانی که pc از قبل وجود داشته اون هم به خاطر به اصلاح اون مسئله بازی انحصاری که هی ازش دم میزنید

حالا کدوم کنسول رو خرید؟هر دو کنسول رو؟ چون هردو انحصاری دارن و باید بازی کرد دیگه؟ به نظرتون خیلی لوس نمیشه داشتن سه پلتفرم

ایا بازی کردن در میان این همه بازی حتی روی یک پلتفرم وقتی برای کارهای دیگه انسان میزاره چه برسه به بازی روی سه پلتفرم که واقعا به تعداد زیادی بازی میرسه

من خودم به شخصه توان pc هنگام اجرای بازی رو فدای چندتا بازی انحصاری کنسول نمیکنم و بازم میگم خرید کنسول فقط زمان نداشتن پول برای سیستم خوب منطقی هست

مثلا خودم عاشق بازی های ریسینگ هستم حالا بازی forza sport که انحصاری کنسول هست رو بازی نکردم اگه  پی سی رو بفروشم به قصد بازی کردن این انحصاری و کنسول بخرم  عملا قدرت پی سی رو از دست بدم منطقی هست یا چند تا انحصاری مشابه

فقط نیاید بگید شما نیاز نیست پی سی رو بفروشی فقط کنسول بخر چون مشکل همین مسئله بودجه هست که از اول این تاپیک روش بحث شده

اونایی که pc دارن مثل شما که مبارکشون باشه بازیشون رو بکنن بحث سر انتخاب بین pc و کنسول هست برای کسی که میخاد یکی از این هارو انتخاب کنه

بودجه ندارید؟کسی که high end pc چندین میلیونی جمع میکنه پول نداره دوتا کنسول بخره؟بازیاش زیاد میشه خوب pc میلیون تا بازی داره مگه مجبوره طرف همه رو

بازی کنه. سه تاشون باهم لوس میشه؟اینو نفهمیدم یعنی چی گیمر ها اکثرا چندین کنسول جدید و قدیمی دارن بغیر از pc

من بیخود دم از بازیای انحصاری نمیزنم بهترین بازیایی که تو عمرم انجام دادم اکثرا انحصاری بودن

شما چندتا بازی از pc نام ببرید که تو نسل گذشته شاهکار بوده

شاید شما انحصاری هارو بازی نکردید اگه بازی کنید حتما نظرتون عوض میشه

در زمان دوره جاهلیت

الان فهمیدم هیچی به گرد پای pcنمیرسه

در ضمن دنبال بازیا اسون نگرداگه واقعا گیمری که نمیشه به شما گفت گیمر

pcیعنی کنسول مادر :)

به به آقای هارد کور دو تا بازی سخت نام ببر بدونیم سخت یعنی چی طفلی خیلی سختی کشیدی نه؟! :laughing:

به من نمیشه گفت گیمر؟ مگه منو میشناسی؟!شما چیکار کردی که به شما میگن گیمر؟ :-?

واقعا متاسفم برای  بعضی فن های pc که بدون منطق از روی تعصب صحبت میکنن

به خاطر یک ذره گرافیک  کمتر میان کنسول هارو ترول می کنن

اگه کنسول  ها و بازار و فروش زیادشون که راه انداختن نبود الان نه بازی بدرد بخوری وجود داشت نه سخت افزار درست حسابی

لینک به دیدگاه

اونایی که pc دارن مثل شما که مبارکشون باشه بازیشون رو بکنن بحث سر انتخاب بین pc و کنسول هست برای کسی که میخاد یکی از این هارو انتخاب کنه

بودجه ندارید؟کسی که high end pc چندین میلیونی جمع میکنه پول نداره دوتا کنسول بخره؟بازیاش زیاد میشه خوب pc میلیون تا بازی داره مگه مجبوره طرف همه رو

بازی کنه. سه تاشون باهم لوس میشه؟اینو نفهمیدم یعنی چی گیمر ها اکثرا چندین کنسول جدید و قدیمی دارن بغیر از pc

من بیخود دم از بازیای انحصاری نمیزنم بهترین بازیایی که تو عمرم انجام دادم اکثرا انحصاری بودن

شما چندتا بازی از pc نام ببرید که تو نسل گذشته شاهکار بوده

شاید شما انحصاری هارو بازی نکردید اگه بازی کنید حتما نظرتون عوض میشه

به به آقای هارد کور دو تا بازی سخت نام ببر بدونیم سخت یعنی چی طفلی خیلی سختی کشیدی نه؟! :laughing:

به من نمیشه گفت گیمر؟ مگه منو میشناسی؟!شما چیکار کردی که به شما میگن گیمر؟ :-?

واقعا متاسفم برای  بعضی فن های pc که بدون منطق از روی تعصب صحبت میکنن

به خاطر یک ذره گرافیک  کمتر میان کنسول هارو ترول می کنن

اگه کنسول  ها و بازار و فروش زیادشون که راه انداختن نبود الان نه بازی بدرد بخوری وجود داشت نه سخت افزار درست حسابی

وقتی پول نداری pcببندی چرا گریه میکنی

خخخخخ

RIVER RAID برو بازی کن بقیم تو پستهای که گذاشتم ببین جوجه گیمر

موقعی که ما آتاری بازی میکردم با دسته خلبانی شماها کجا بودید ...

به شماهی که از پلی 1یا2یا3شروع کردید وراحت سیو وکد میزنید اخه میگند گیمر

به این پستام یک نگاهی بندازی بد نیست

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=31441&hl=

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28720&hl=

کنسول یه زمانی راضی کننده بود ولی الان اصلا وابدا مفتش گرونI

الان کهPCدارم هر وقت دلم بخواد بازی آتاری و......میزنم وهر وقت دلم بخواد بازیهای غولی مثل کرایسیس3 میزنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...