رفتن به مطلب

کنسول یا pc?

اشتراک گذاری

انتخاب شما کدام است؟(لطفا بعد از مطالعه تاپیک انتخاب کنید)  

79 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. Microsoft

2. 2. sony

3. 3. pc

• سیستم 500 تا 1 میلیون
    • سیستم 1 میلیون
    • سیستم 1 تا 2 میلیون
    • بالا تر از 2 میلیون
    • هیچکدام

Recommended Posts

نمیشه چندین گزینه را انتخاب کنم؟ :-S

هر کدومش یک عالمی داره و انتخابه سختی هست

لینک به دیدگاه

من که به شخصه نویزه فن کارت گرافیک pc رو به 100 تا ps4 و xbox one نمیدم 

حداقل به یه چیزی تعصب داشته باشین که یه برتری داشته باشه !!
pc با این که سال به سال داره نسلش تغیر میکنه و به قول اینتل دارای تکنولوژی تیک تاک هست مثلا الان broadwel تیک هست سال بعدیش sky هست که تاک به شمار میاد 

ولی خودمونیم یه دونه cpu 3570 با یه GPU 680 با 8 گیگ رم همه بازی ها رو با فریم بالا و قابل قبولی تا سال 2018 به راحتی راه میندازه 

پس نگین pc بگیری باید دنبال تکنولوژِیش باشی 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با این وضع 680 770 880 تایتان! 980 بهتره فعلا به کنسول پناه ببری.

لینک به دیدگاه

این کارت 780 gtx من خیلی وقته تصمیم داشتم SLI بکنمش و یا بفروشم 780Ti بگیرم بعدش اونو SLI کنم اونم صرفا بخاطر اومدن بازیای شاخی برای PC مثل GTA V و Witcher 3 و Batman و AC Unity و ... (قبلا یه ارتقاء مشابه همین برای GTA IV کرده بودم) چون آدم واقعا دلش میخواد با نهایت کیفیت تجربشون کنه و در امکانات محدود گرافیکهای AMD کنسولها و رزولشون و فریم ریت محدودشون زندانی نشه.

من خودم قبلا PS2 داشتم اما الان فقط با PC و ماوس و کیبورد حال میکنم و فقط برای بازیهای ورزشی مثل فوتبال بسکتبال و فایتینگ مثل مورتال کومبات و... از دسته استفاده میکنم و خیلی دوست دارم یدونه PS4 داشته باشم چون در محفل دوستانه خیلی زود میتونی روشن کنی و فوری تفننی یه فوتبالی مورتال کومباتی چیزی باهم بازی کنی یا آنلاین خودتو نیم ساعت سرگرم کنی و جلوی بقیه قدرتنمایی کنی هم مصرف کمتری نسبت به یک PC High End داره و هم جمع و جور و پرتابل هست اگه مسافرت طولانی قراره بری میتونی قشنگ PS4 رو با خودت ببری ولی PC....

ولی وقتی صحبت از بازی هایی مثل GTA V میشه و تکنولوژیهای حیرت آور جدیدی مثل DSR و HBAO+ و FMAA و... به لطف Nvidia عرضه میشه و امکان تجربه کردن این عنوانها روی 4K با تکنولوژی G-Sync هر روز ممکن تر از دیروز میشه واقعا من نمیتونم خودمو به کیفیت PS4 محدود کنم اصلا هم ادعای Hard--Core Gamer بودن ندارم فقط دوست دارم بهترین عنوانها رو با حداکثر کیفیت ممکن تجربه کنم.

خدا میدونه برای عنوانهای سنگینی مثل GTA V روی PC چند ماه پس از عرضه چه مادهای گرافیکی و چه مادهای گیم پلی و کلی ترفند و تقلب و ترینر و پچ های تغییر قیافه ی شهر و ماشینهای جدید اسلحه های جدید و........ خواهد اومد که تو کنسول نمیشه تجربشون کردن.

در واقع ما PC گیمرها یکبار خود روال داستانی بازی رو تموم میکنیم. بعد اگه خوشمون اومد DLC هاشو میریزیم تموم میکنیم. بعد اگه دیدیم پچ ها و مادها و ترینرهای جالبی براش اومده اونا رو هم دانلود میکنیم و درواقع با خود بازی، بازی میکنیم. اگه هنوزم سیر نشدیم میریم اورجینال بازی رو میخریم و آنلاین تجربه میکنیم. اونم ارضامون نکرد در دوران خشکسالی میریم عنوانهای قبلی بازی رو نصب میکنیم و دوباره با کیفیت بهتر و به روز تر تجربشون میکنیم.... خلاصه آپشن زیاد داریم.

اما الان که 980 اومده و استراتژی MSI نشون میده گویا 980Ti خواهد آمد و انتظار برای DX12 و Windows 9 آدمو کلافه میکنه واقعا عجله کردن در این بازه ی زمانی دشمن جان PC گیمرهاست باید صبر کرد تا Nvidia و AMD تمام قدرت معماری های جدیدشون رو بدن بیرون تا بشه منطقی تر عاقلانه تر تصمیم گرفت.

ولی انصافا حساب کنید قیمت مانیتورهای 4K داره روز به روز کاهش پیدا میکنه... درایورها و تکنولوژیهای Nvidia هر روز بهینه تر و جدیدتر میشه... مصرف کارتهای گرافیکی و دمای کاریشون تو هر نسل کاهش پیدا میکنه. معماری کنسولها به PC نزدیکتر میشه. واقعا فکر میکنم این کنسولها بیشتر از 2 سال دوام نیارن البته قبلا هم گفتم اگه فرصت مناسبی پیش بیاد حتما یه PS4 میخرم.

اگه وقت کافی دارین حتما برین قسمت 7 و 8 و 9 از فصل 17 (فصل اخیر) انیمیشن پارک جنوبی South Park رو حتما ببینین در مورد تفرقه افتادن بین دوستان مدرسه ای بر سر خرید کنسولهای جدید بازی هست که در آخر به جنگ خونین بین بیل گیتس و رئیس سونی ختم میشه خیلی باحاله و در مورد مشکلات روزمره ما گیمرها هست.

Solution = Republic Of Gamers

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...