رفتن به مطلب

برادرانpc gamerراهنمایی کنید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام الله

سلام دوستانم

من این قطعات را فعلا دارم الان موندم گرافیک بگیرم یا صبر کنم

یا دوباره همه قطعات را بفروشم وسال آینده سیستم ببندم چون یک سیستمی میخوام ببندم که سنگینترین بازی را قورت بده راهنمایی کنید دوستان

اینم قطعاتی که دارم

RAM Crucial BALLISTIX ELITE BUS 2133 2X4 DDR3

CPU I7 4770K

Mainboard Model ASUS -Deluxe LGA1150 Z87 MB

POWER DA850 SILVESTONE

HDD 4TB

SSD 64GB SAT3

کیس
RAID MAX SUPER AEOLUS MORE THAN COOL

کولر هنوز نگرفتم برای سی پی یو

7970 داشتم ردش کردم

برای گرافیک هم2میلیون کنار گذاشتم

ویرایش شده توسط danyal-s2
لینک به دیدگاه

همینم خیلی خفنه که! فقط کو گرافیکت؟  :eek: یه گرافیک R9 290 بخری تا 3-4 سال همه بازیارو جوابه خرج دیگه ای هم نمیخاد  *dry#

ویرایش شده توسط پژمان 65
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با سلام 

صبر خوبه ولی نه برای اومدن قطعات  جدید!

قطعات خیلی خوبی دارید  

لینک به دیدگاه

همینم خیلی خفنه که! فقط کو گرافیکت؟  :eek: یه گرافیک R9 290 بخری تا 3-4 سال همه بازیارو جوابه خرج دیگه ای هم نمیخاد  *dry#

داداش برای گرافیک صبر کنم یا الان بگیرم

2 میلیون کنار گذاشتم

لینک به دیدگاه

برادر قطعاتت که خوبه دیگه مگه میخای چیکار کنی :eek: که بازم منتظر باشی... ~x( ~x( یه تایتان یا 780 بخر بسه همه بازیارو جواب میدی دیگه :)

لینک به دیدگاه

عزیز 2 میلیون واسه گرافیک زیاده!!! :eek:  شما با گرافیک 900 یا یه تومنی هم همه ی گیمارو میتونی با فریم بالا اجرا کنی- شما همون گرافیکی رو که گفتمو بخر با یه تومن بقیشم یه مانیتور خوب بگیر و لذت ببر ما رو هم دعا کن  :D  :x

لینک به دیدگاه

برادر قطعاتت که خوبه دیگه مگه میخای چیکار کنی :eek: که بازم منتظر باشی... ~x( ~x( یه تایتان یا 780 بخر بسه همه بازیارو جواب میدی دیگه :)

گفتم قطعات رابفروشم وصبر کنم گرافیک جدید انویدیا بیاد و سوکت جدیداینتلDDR4

لینک به دیدگاه

http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-R9-290X.105758.0.html فرم ریتارو ببین و ایمان بیار البته این مدل 4 گیگشه -شما دو گیگشو بگیر  :crying:  :eek:

لینک به دیدگاه

عزیز 2 میلیون واسه گرافیک زیاده!!! :eek:  شما با گرافیک 900 یا یه تومنی هم همه ی گیمارو میتونی با فریم بالا اجرا کنی- شما همون گرافیکی رو که گفتمو بخر با یه تومن بقیشم یه مانیتور خوب بگیر و لذت ببر ما رو هم دعا کن  :D  :x

داداش7970 داشتم ردش کرددم رفت

لینک به دیدگاه

گفتم قطعات رابفروشم وصبر کنم گرافیک جدید انویدیا بیاد و سوکت جدیداینتلDDR4

اگه بری تو خط جدیدترینها و ....   باید 7.8ماه یبار ضرر کنی بفروشی جدید بخری چون کامپیوتر روز به روز جدید تر بهتر و... میاد

اگه فقط واسه گیم میخای همین سیستم با یه 780 راحت جوابتو میده 2.3سال

لینک به دیدگاه

حاجی یه دونه 780 evga بخر حالشو ببر قطعاتت خوبه فقط مارک evga بگگیر

لینک به دیدگاه

الان به نظرتون برای گراف صبر کنم بهتر نیست :-?

یا تایتان6گیگ بگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دانیال جان شما الان نگاه کن ببین خفن ترین و سنگین ترین بازی ها مثل کرایسیس ، مترو ، بایوشوک بیشتر از همه ملاک برای بنچ مارک ها هستن.

و وقتی شما کارتی بگیری که بتونه اینارو با تنظیمات بالا فریم خوبی بده مطمعا باش حالا حالاها نیازی به ارتقاع پیدا نمیکنی.

و از جمله کارت هایی که میشه نام برد سری 280x به بالا هستش.

اگه نظر من رو بخوای من میگم الان یه 280x بگیر و یه مدت بعد هم یکی دیگه بگیر و کراسش کن و از اونجایی هم که پاور قوی هم دارید مشکلی نخواهید داشت ، مطمعا باش تا مدت ها بی نیاز میشی.

لینک به دیدگاه

حاجی یه دونه 780 evga بخر حالشو ببر قطعاتت خوبه فقط مارک evga بگگیر

براش تایپک زدم :)

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=32614&hl=

لینک به دیدگاه

دانیال جان شما الان نگاه کن ببین خفن ترین و سنگین ترین بازی ها مثل کرایسیس ، مترو ، بایوشوک بیشتر از همه ملاک برای بنچ مارک ها هستن.

و وقتی شما کارتی بگیری که بتونه اینارو با تنظیمات بالا فریم خوبی بده مطمعا باش حالا حالاها نیازی به ارتقاع پیدا نمیکنی.

و از جمله کارت هایی که میشه نام برد سری 280x به بالا هستش.

اگه نظر من رو بخوای من میگم الان یه 280x بگیر و یه مدت بعد هم یکی دیگه بگیر و کراسش کن و از اونجایی هم که پاور قوی هم دارید مشکلی نخواهید داشت ، مطمعا باش تا مدت ها بی نیاز میشی.

7970 داشتم ردش کردم این کارتم که شما میگید به نظرم ظعیفه میخوام این دفعه انویدیا بگیرم نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

آفرین داش همیهنو بگیر واسه 2 تومن بهترین گزینس اصلا هم طرف ای ام دی نرو که ضرر می کنی اون 6 گیگ تایتان یه کم گرونه به دردم نمی خوره فقط رمش زیاده 

لینک به دیدگاه

آفرین داش همیهنو بگیر واسه 2 تومن بهترین گزینس اصلا هم طرف ای ام دی نرو که ضرر می کنی اون 6 گیگ تایتان یه کم گرونه به دردم نمی خوره فقط رمش زیاده 

داداش تاپیک زدم گفتم کاکرده در حد گیرم بیاد که بفروشم خیلی ضرر نده

این گراف شما چطوره اگه واقعا خوبه از همین نوع یکی بگیرم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط درباره amd یا انودیا این جریان دایریکس 12 و منتل رو هم در نظر بگیرین.

لینک به دیدگاه

داداش تاپیک زدم گفتم کاکرده در حد گیرم بیاد که بفروشم خیلی ضرر نده

این گراف شما چطوره اگه واقعا خوبه از همین نوع یکی بگیرم؟

ایسوس رو میگی؟ خوبه ولی کولینگش خیلی خوب نیس فقط خوبه ! 

من تعریف evga رو شنیدم واسه همین میگم همچنین inno3d هم میگن خوبه کولینگشون دیگه انتخاب خوب و خوبتر هس دیگه ایسوس یه مزیتی که داره شرکتای ایرانی خوب میارنش و قیمت پایینی نسبت به بقیه می فروشن همچنین گارانتی خوبی هم داره اما دو موردی که گفتم گارانتی ندارن باس بگی یکی واست از اونور بیاره ولی کارشون درسته خرابی خیلی کم دارن یه نصیحتی هم بکنم هیچوخ کارکرده نگیر حتی شده مدل پایین بخر اما کارکرده نخر نمی دونی که طرف چه بلایی سرش آورده که سعی کن نوشو بگیری تو پرشین تولز یه تاپیک بود می اوردن هی ازینا می فروختن باهاشو حرف بزن واست بیارن 

من نفهمیدم می خوای بخری بفروشی؟ چرا؟ بخر حالشو ببر دیگه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یا یگرافیک معمولی بگیر و صبر کن گرافیکای جدید بیان، چون قابلیت های کلیدی ای رو شامل خواهند شد یا اینکه یه گرافیک تپل 290x بگیر دسته دوم تمیز که بعدا فروختی زیاد ضرر نکنی ...!

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

نظر بنده اینه که

شما حدود دو هفته دیگه صبر کنین 2 تا 275 یا 285 amd کراس کنین میترکونه

اگر NVIDIA میخواین صبر کنین برای سری 900

موفق باشین

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم با نظر بالا کاملاً موافق هستم

در مورد برند EVGA هم

تا حالا این مدل هاش دست من بود

به ترتیب 8800ULtra از USA خریداری شده بود:  سوخت

GTX 560 مشکل درایوری داشت بردیم فارس کاری نتونستن بکنن

بجاش 560Ti گرفتیم باز همون مشکل رو داشت و بهش هیت زدن و باز هم مورد داشت اخر فروختیمش زیر قیمت و با ضرر بسیار زیاد

GT220 1 گیگ عاشق بود و عشقی تصویر میداد ردش کردیم رفت

من که هیچ خیری از این برند ندیدم و هیچ جایی در کیس من هیچ وقت  پیدا نخواهد کرد این برند

لینک به دیدگاه

خوبه که واسه نسل جدید صب کنن و اونو بخرم اما!

نسل جدید که بیاد تو بازار ایران وسه یه مدت قیمت نجومی خواهد داشت و لذا شما باید خیلیییی صب کنی اگه می تونی بسم الله وگرنه همون 780 خوبه خوب که عالیه می تونستی 780ti بگیری دیگه اعجوبه میشد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...