رفتن به مطلب

مشکل ویروسی شدن ویندوز 7

ariagan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

از نرم افزار پاک کننده بد افزار ComboFix که رایگان هست میتونید استفاده کنید

Link

ولی بعدش باید یک آنتی ویروس بروز شده نصب کنید

لینک به دیدگاه

سلام.بهت تسلیت میگم دچار ویروس شورت کات ساز شدی. اینقدر من از این ویروس بدم میاد و داستانها دارم که نپرس.ضمنا این ویروس خودکار اطلاعاتتو پاک میکنه خ مواظب باش.من با انتی ویروسای زیادی تست کردم. avira جواب داد.بصورت کلی.بصورت جزیی اینرو دانلود کن از زیپ دربیار.کپیش کن تو فلشای الوده واجراش کن

درود

پاک نمیکنه

بصورت سیستمی مخفی میکنه تا دیده نشه

لینک به دیدگاه

سلام.بهت تسلیت میگم دچار ویروس شورت کات ساز شدی. اینقدر من از این ویروس بدم میاد و داستانها دارم که نپرس.ضمنا این ویروس خودکار اطلاعاتتو پاک میکنه خ مواظب باش.من با انتی ویروسای زیادی تست کردم. avira جواب داد.بصورت کلی.بصورت جزیی اینرو دانلود کن از زیپ دربیار.کپیش کن تو فلشای الوده واجراش کن

درود

پاک نمیکنه

دوست عزیز تسک منیجر و باز کنید یک فایل با اسم wah... or wh.... اجرا هست حجمش هم بیست سی کیلو هست اسمشو یام رفته تو سیستم 32 هست اپن لوکیشن کنید بعد اند تسک و بعد فایل رو دیلت کنید

قبلش حتما فلشتون رو سیستم باشه بعد دیلت تو درایو فلش برید تمام فایل های هایدن رو از فولدر اپشن نمایان کنید تیک رکامد فایل سیستمی هم بردارید اکی کنید تو فولدر هایدن فایل هاتون هست غیر اون فولدر تمام فایل ها و تکست های ریشه فلش رو پاک کنید فایل هاتونو برگردونید بعد فلش رو سیف ریمو کنید بعد فلش رو بکشید و دوباره جا بزنید اگه فایل هاتون بودن که به سلامتی ویروس پاک شده اگه باز هایدن شدن یا فایل اشتباهی بوده یا اینکه یکجای کارو اشتباه رفتی

من تو ویندوز هفتمو پاک کردن تو ویندوز هشت از سر اینکه اسمشو یادم رفته پیداش. نکردم و تو تسنک منیجر تو اپن لوکیشن فایل سیستمی اس وی چوست رو نشونم میده و کلا تو ویندوز هشت مثل موجود هوشمند عمل میکنه!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

درود

پاک نمیکنه

دوست عزیز تسک منیجر و باز کنید یک فایل با اسم wah... or wh.... اجرا هست حجمش هم بیست سی کیلو هست اسمشو یام رفته تو سیستم 32 هست اپن لوکیشن کنید بعد اند تسک و بعد فایل رو دیلت کنید

قبلش حتما فلشتون رو سیستم باشه بعد دیلت تو درایو فلش برید تمام فایل های هایدن رو از فولدر اپشن نمایان کنید تیک رکامد فایل سیستمی هم بردارید اکی کنید تو فولدر هایدن فایل هاتون هست غیر اون فولدر تمام فایل ها و تکست های ریشه فلش رو پاک کنید فایل هاتونو برگردونید بعد فلش رو سیف ریمو کنید بعد فلش رو بکشید و دوباره جا بزنید اگه فایل هاتون بودن که به سلامتی ویروس پاک شده اگه باز هایدن شدن یا فایل اشتباهی بوده یا اینکه یکجای کارو اشتباه رفتی

من تو ویندوز هفتمو پاک کردن تو ویندوز هشت از سر اینکه اسمشو یادم رفته پیداش. نکردم و تو تسنک منیجر تو اپن لوکیشن فایل سیستمی اس وی چوست رو نشونم میده و کلا تو ویندوز هشت مثل موجود هوشمند عمل میکنه!

__

ویرایش

اینی که نوشتم مال یک ویروس شرتکات دیگست !

پست اولتون یک چیز دیگست ببخشید اشتباهی نوشتم اون یکی دیگست که من فک کنم ده سال پیش این ویروسو گرفته بودم الان خداروشکر ندارمش

اما کلا به انتی ویروس اعتقاد ندارم

همین ویروسی که نوشتم رو اورا ریختم ویندوز ری استارت شد دیگه بالا نیومد

نود هم که خله تک تک فایل ها رو سوال میکنه بعدشم ویندوز بالا نمیآد

کسپر هم سیستمو سنگین میکنه

جدیدا هم درست کار نمیکنه قدیم کسپر 2009 2010 معجزه میکرد،رو سیستم الان نه

چی بگم

لینک به دیدگاه

ویروس با avira کشته شد ولی بازم explorer به صورت خودکار نمیاد.

وقتی وارد ویندوز میشم باید با تسک منیجر بیارمش

لینک به دیدگاه

درود

دی وی دی ویندوزتو بذار تو رایتر. ویندوزت رو repair کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

با این برنامه میتونی ویندوز رو ترمیم کنی

Portable (7.15 MB)

tweaking_download.gif - Mirror #1 MajorGeeks.com

tweaking_download.gif - Mirror #2 SnapFiles.com

tweaking_download.gif - Mirror #3 OlderGeeks.com

tweaking_download.gif - Mirror #4 BleepingComputer.com

tweaking_download.gif - Mirror #5 TechSpot.com

tweaking_download.gif - Direct Download

لینک به دیدگاه

با انتی ویروس avast مشکلت حل میشه

امتحان کن

من با این انتی ویروس تونستم تمام ویروس هایم را شناسایی و از بین ببرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با انتی ویروس avast مشکلت حل میشه

امتحان کن

من با این انتی ویروس تونستم تمام ویروس هایم را شناسایی و از بین ببرم

دوست گرامی تاریخ  تاپیک رو چک فرمایید

لینک به دیدگاه

نود 32 متاسفانه در شناسایی ویروس ضغیف هست :wacko:  مدتی گرفتار ویرویس شدم باید انتی ویروس تعویض کنم :)

لینک به دیدگاه

با اجازه سایر دوستان

اول اینکه من هم اسمارت ناد 32 نسخه 7 رو روی سیستم مغازم دارم و هم اویرا رو روی سیستم خونم دارم که هر دو این ویروس رو به راحتی میشناسن البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که آنتی ویروس نود نسخه های جدید تا آپدیت رسمی نگیرند درست کار نمی کنند

ولی چون سیستم شما تا این حد پیش رفته به نظرم بهتره یه دیسک حاوی دیسک نجات آنتی ویروس ناد یا اویرا رو بگیرید ( پیشنهاد من دیسک نجات واقع در دیسک شماره پک ویندوز 7 مورچه هست) ، به این صورت که ابتدا سیستم رو به کابل شبکه متصل به اینترنت متصل کنید، سپس با دیسک نجات سیستم رو بالا بیارید و ابتدا آنتی ویروس رو آپدیت کنید و سپس بدون ریست کردن سیستم و پس از نصب آپدیت ها، سیستم رو فول اسکن ( تمام تیک های حالت کاستوم رو بزنید، حتی مموری رو) کنید، بعدش می بینید که ویروس ها شناسایی و پاک میشن، حالا سیستم رو ریست کنید و پس از آمدن دسکتاپ، با توجه به احتمال آسیب دیدن فایل های سیستمی، ابتدا به خط فرمان داس رفته(cmd)

و دستورات زیرو بنویسید:

sfc /scannow

سپس اینترکنید تا سیستم فایل های اصلی رو چک و رفع عیب کنه، اگه پس از اتمام عملیات که چند دقیقه طول میکشه پیغام موفقیت آمیز بودن عملیات اومد، سیستم رو ریست کنید، سپس بعد از بالا آمدن سیستم دوباره یه آنتی ویروس نصب کنید که پیشنهاد من اسمارت ناد32 نسخه 7 هست، سپس به اینترنت متصل شوید و آنتی ویروس رو به صورت تریال (آزمایشی ) با ایمیلتون فعال کنید و اونو آپدیت کرده و سیستم رو دوباره فول اسکن کنید.

در هنگام فعالسازی آزمایش اسم کشور رو روی سایر کشورها(other country) قرار دهید چون ایران رو به رسمیت نمیشناسه

در ضمن ایمیل وارد شده فقط یکبار برای آزمایشی کردن قابل استفاده است

باز هم ذکر میکنم تا ناد آپدیت نشه و آپدیتاش نصب نشه، هیچ ویروسی رو نمیشناسه

به امید خدا

یا علی

لینک به دیدگاه

اصلا با ویروس پیچیده برخورد نداشتید ظاهرا یا تو سیستم هست و داره اروم فعالیت میکنه( هر ویروسی مخرب نیست و به قصد حملات بوت نت و دیداس یا سرقت اطلاعات به ارومی در سیستم فعالیت میکنه)

ناد من اورجینالشو داشتم ضعیف کار کرده!!(کارتون چی هست)

اوریرا هم اگه منظورتون فری هست که اونم اصلا حرفی برا گفتن نداره

اینو بر دوستانی میگم که اخرای تاپیک رو میخونن(چون تاپیک قدیمی هست)حتما از انتی ویروسهای قدرتمند استفاده کنید که به مشکل برنخورید

لینک به دیدگاه

خب رفیق الان بهترین آنتی ویروس چیه که دیگه از این مشکل ها برامون پیش نیاد؟؟

لینک به دیدگاه

خب رفیق الان بهترین آنتی ویروس چیه که دیگه از این مشکل ها برامون پیش نیاد؟؟

من خودم کارم نصبو عیب یابی سیستمو و تعمیرات این چیزاس

فلش هم زیاد ویروس یابی کردم رو سیستمهای هم زیاد انتی ویروس نصب کردم

بهترین تا الان برا من اینترنت سکیورتی کسپر بود(اونم اورجینال) فقط 2 تا گزینه داره

بعضی از نسخها (در واقع اغلبشون)2 بار بیشتر قابلیت اکتیو در سال ندارن(با فروشند حتما تی کنید)نسخهای چند برا اکتیوشون گیر میاد

کمی هم نسبت به دیگر انتی ویروسها گرون تره

بیت دفندر هم به خاطر ارزونی اورجینالش پیشنهاد میشه(رتبه های خوبی  تا حالا در تستها اورده)

همین اویرا هم اورجینالش هم محافظ خوبیه

نسخه ها از نوع اینترنت سکیورتی باشه و انتی ویروس خالی نباشه

لینک به دیدگاه

من که نمیخوام اورجینال بگیرم میخوام دانلود کنم حالا چی پیشنهاد میکنی؟

Nod 7

کسپر ٢٠١۴

لینک به دیدگاه

Nod 7

کسپر ٢٠١۴

کسپر اینترنت سکیوریتی 2013

راحت پچ میشه(اسکین) و میتونی بش کد بدی(نسخه های بالاتر دردسر داره)

میتونی نرم افزار رابطشم(مکال اپ دیت) بگیری اپ دیتاها رو از خود سایت کسپر دانلود کنی و همیشه اپ دیتها رو ذخیر داشته باشه(برا دفعه بعدی که میخای ویندوز نصب کنی)

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Nod 7

کسپر ٢٠١۴

نسخه رایگان نرم افزار آنتی ویروس اوست!
لینک به دیدگاه

نسخه رایگان نرم افزار آنتی ویروس اوست!

نسخهای رایگان معمولا کاریی نسخه اصلی رو ندارن

مشکل دور زدن  تحریم هم داره

لینک به دیدگاه

من با نود 32 همیشه این ویروس رو پاک کردم.

ورژن جدید این ویروس رو هم با نود 32 پاک می کنم.( ورژن جدیدش تو هر فولدر یه فایل exe با نام همون فولدر و با علامت ایکون فولدر و با حجم حدود 2.5 مگ میسازه ولی فایلی رو مخفی نمیکنه )

کلا این ویروس ، ویروسی نیستش که انتی ویروس های رایج نتونن پاکش کنن.

در ضمن شما وقتی به نود 32 یا هر انتی ویروس دیگه یوزر و پس موقت ( معمولا برای نود 32 یک ماهه یا بیشتر مدت داره ) که رایگان تو اینترنت هستش رو میدین و اون انتی ویروس رو موقتا فعال می کنید و اون انتی ویروس از سرور اصلی خودش اپدیت میشه ، هیچ فرقی بین کارایی اون انتی ویروس با کارایی انتی ویروس اورجینال نداره.

چونکه شما فقط به نرم افزار بوزر و پس دادین. ولی تو خود نرم افزار تغییراتی رو ایجاد نکردین و کرکش نکردین.

نرم افزار همونه.فقط شما می تونید لایسنس اصلی از شرکت سازنده بخرین یا اینکه لایسنس رایگان با مدت محدود رو استفاده کنید.

ویرایش شده توسط bijan darbari
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...