رفتن به مطلب

لحظات فراموش نشدنی ، جهان هنر هشتم! (game screenshots)

rahmanshahi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

کشتی کج دو تا Berserker  

https://www.aparat.com/v/cGZdj

یعنی خاک تو سر طراح انجمن با این امکاناتش ! بعد این همه مدت 4 تا مشکل نتونست فیکس کنه اون از آپلود عکس و ویدئو اینم از نمایشگر آپارات !

Untitled.thumb.jpg.ddf9531677414c55bad3500018f12103.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یعنی خاک تو سر طراح انجمن با این امکاناتش ! بعد این همه مدت 4 تا مشکل نتونست فیکس کنه اون از آپلود عکس و ویدئو اینم از نمایشگر آپارات !

داداش دلت خوشه طراح کیلو چنده. ایشون فقط برداشتن یه انجمن اماده رو ادیت کردن و بالا اوردن وگرنه اینجوری توش نمیموندن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

داداش دلت خوشه طراح کیلو چنده. ایشون فقط برداشتن یه انجمن اماده رو ادیت کردن و بالا اوردن وگرنه اینجوری توش نمیموندن.

آره والا همینو بگو تازه یادم میاد خیلی ادعاشم میشد که شاگرد دارم فلان ، شاگردش چی بشه که استادش این باشه !

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

در 46 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

آره والا همینو بگو تازه یادم میاد خیلی ادعاشم میشد که شاگرد دارم فلان ، شاگردش چی بشه که استادش این باشه !

حالا این نابغه کی هست؟؟؟ توی انجمن هست؟ اگه هستش تگش کنین حداقل شاید خوند.

من هی یاد حداکثر یک مگ میوفتم خندم میگیره 🤣 توی سایت های ثبت نامی برای عکس 4*3 هم محدودیتش از این بیشتره

سیستم تایپم که قربونش برم عالیه، خدانکنه وسط جمله بخوای عددی استیکری چیزی بزاری ، کلا همه چی میریزه به هم.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

حالا این نابغه کی هست؟؟؟ توی انجمن هست؟ اگه هستش تگش کنین حداقل شاید خوند.

من هی یاد حداکثر یک مگ میوفتم خندم میگیره 🤣 توی سایت های ثبت نامی برای عکس 4*3 هم محدودیتش از این بیشتره

سیستم تایپم که قربونش برم عالیه، خدانکنه وسط جمله بخوای عددی استیکری چیزی بزاری ، کلا همه چی میریزه به هم.

@سینا میاندشتی

ایشونن

البته قرار بود کسی جوابگو باشه تا حالا جواب داده بودن.

لینک به دیدگاه

اون از گذاشتن پروفایل این از آپلود عکس 

من چند روز پیش مشکل داشت اسپیکرم میخواستم برای آقای ferdosi چند تا عکس بفرستم هرچی امتحان کردم نشد منم ولش کردم 

ویرایش شده توسط Deadgamer
لینک به دیدگاه

در در 24 اسفند 1397 در 12:15، rahmanshahi گفته است :

وژدانن اگر اینطور باشه که خیلی خنده دار هست، یک مگابایت رو میخوام چیکار، اینجوری که دیگه عکسا فایده ندارن.

@Mohsen P @maxel134

والا چی بگم . انگار فکر میکنن ما داریم در سال 2004 زنگی میکنیم و عکس از سن آندرس با کیفیت VGA میذاریم . اینجوری که دقیقا گند زده میشه به عکسها . 

مکسل خیلی وقته آنلاین نیستش . آقای قربانی رو تگ کنید شاید اوضاع تغییر کرد. این سینا میاندشتی هم سال پیش دوستان میدونن سر انجمن و فروشگاه باهاش کلی مشکل داشتیم . میگفت شما مشکل رو بگو من اگه حل نکردم خودم استعفا میدم . 😐

استعفا بده دیگه😂اینهمه مشکل حل نشده😂

ویرایش شده توسط Ratchet Wrench
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Ratchet Wrench گفته است :

والا چی بگم . انگار فکر میکنن ما داریم در سال 2004 زنگی میکنیم و عکس از سن آندرس با کیفیت VGA میذاریم . اینجوری که دقیقا گند زده میشه به عکسها . 

مکسل خیلی وقته آنلاین نیستش . آقای قربانی رو تگ کنید شاید اوضاع تغییر کرد. این سینا میاندشتی هم سال پیش دوستان میدونن سر انجمن و فروشگاه باهاش کلی مشکل داشتیم . میگفت شما مشکل رو بگو من اگه حل نکردم خودم استعفا میدم . 1f610.png

استعفا بده دیگه1f602.pngاینهمه مشکل حل نشده1f602.png

حاجی کاری به این چیزا ندارم و موافقم باید مشکلات خیلی وقت پیش حل میشد وقتی نشده یعنی تواناییشو ندارن! میخاستم اینو بگم کهاین محدودیت بخاطر فضای محدود سرور و هزینه ی سرسام اورش میتونه باشه. زیاد سخت نگیرین و یکم به لیون حق بدین این محدودیتارو بذاره. یه نگاهی به هزینه ی سرور ها بندازین متوجه منظورم میشین.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

حاجی کاری به این چیزا ندارم و موافقم باید مشکلات خیلی وقت پیش حل میشد وقتی نشده یعنی تواناییشو ندارن! میخاستم اینو بگم کهاین محدودیت بخاطر فضای محدود سرور و هزینه ی سرسام اورش میتونه باشه. زیاد سخت نگیرین و یکم به لیون حق بدین این محدودیتارو بذاره. یه نگاهی به هزینه ی سرور ها بندازین متوجه منظورم میشین.

درود دوست عزیز

بله اطلاع دارم هارد سرور ناس چقدر هست و ...

ولی حداقل یه کانورتر بذارن  و یکم محدودیت رو بالا ببرند . مثلا چهار مگ حداقل . که اینقدر عکسها خراب نشه . ما که نمیخواییم محدودیت بشه برای هر عکس 20 مگ . اینطوری که چهارتا عکس روی روزولوشن بالا بذاریم میشه بالای 160 Mb .

خودم اسکرین هام سرجمع 148 مگ میشد . 

لیون آخه آپلود چندانی نداره غیر از تصاویر بنچمکارکها و تستها که بزور به یک مگ میرسه . الا اگه LCB پر کرده باشه .که مثلا کیفیت بالایی که براش گذاشتن اصلا کسی نمیبنه . معمولا روی 328P میبینن.آپلود های قدیمی هم زودتر  حذف کنن 

ویرایش شده توسط Ratchet Wrench
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

حالا محدودیت عکس برای من خیلی دست و پاگیر نبوده و گفتم مشکل فضا همیشه وجود داره و ممکنه گرون تموم بشه و شاید لزومی هم نباشه برای افزایشش ، اما یادمه که مشکل آپارات رو بیش از یکسال پیش(شایدم از بس زمان گذشته دارم زمان رو کمتر محاسبه میکنم حتی!) بارها به دوستان در مدیریت اطلاع دادم چه در پابلیک و چه بطور مستقیم و خصوصی و جواب خیلی خاصی نمیگرفتم ، فقط میگفتن تازه انجمن رفته رو این نسخه و...  خیلی مشکلات داره و به زودی حل میشن دونه دونه. تازه درست کردن این قضیه آپارات باعث میشه دیگه کسی تو خود انجمن ویدیو آپلود نکنه(کسی میتونه ویدیو آپلود کنه توی فروم؟!) و مشکل فضا هم پیش نیاد!

یادته نعیم( @Nsm1000 ) جان  که چه موقعی بود؟ :D یادته برخی از دوستان به همراه خودت (😝)میگفتین که تو فقط داری در برابر تغییرات مقاومت الکی میکنی؟ :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

در 1 ساعت قبل، Deadgamer گفته است :

در ۱ ساعت قبل، Ratchet Wrench گفته است :

در 52 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

در 50 دقیقه قبل، Ratchet Wrench گفته است :

در 49 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

تو فقط داری در برابر تغییرات مقاومت الکی میکنی؟ :D

اونا دیگه چه افراد جالبی بودن که به شما همچین حرفی زدن 

نیم ساعته برای نقل قول کردن پیام دوستان تلاش میکنم یا پاک میشه یا میپره ، دهنم سرویس شد 😅

آقا حامد تورخدا برس به داد این دل های عاشق، من شخصا قسمت زیادی از وقتم رو صرف گشت زدن توی لیون میکنم حتی خیلی بیشتر از زمانی که در تلگرام یا اینستاگرام باشم رو. @Hamed

پاسخ بدین لطفا آقای@سینا میاندشتی

لینک به دیدگاه

در در 27 بهمن 1397 در 19:48، Ratchet Wrench گفته است :

ماشالله روزانه اینقدر عکس تو فروم ارسال میشه که ممکنه ظرف یه هفته هارد سرور پر بشه 1f601.png

منم مجبورم بفرستم توی فوتوشاپ و اکسپورت وب بزنم براشون1f610.png1f610.png1f610.png

فک کنم یهو این تایپیک ازصفحه روزگار محو بشه کم کم 😀😂😂😂😂

لینک به دیدگاه

در در 25 اسفند 1397 در 12:24، Farjam گفته است :

سلام

حالا محدودیت عکس برای من خیلی دست و پاگیر نبوده و گفتم مشکل فضا همیشه وجود داره و ممکنه گرون تموم بشه و شاید لزومی هم نباشه برای افزایشش ، اما یادمه که مشکل آپارات رو بیش از یکسال پیش(شایدم از بس زمان گذشته دارم زمان رو کمتر محاسبه میکنم حتی!) بارها به دوستان در مدیریت اطلاع دادم چه در پابلیک و چه بطور مستقیم و خصوصی و جواب خیلی خاصی نمیگرفتم ، فقط میگفتن تازه انجمن رفته رو این نسخه و...  خیلی مشکلات داره و به زودی حل میشن دونه دونه. تازه درست کردن این قضیه آپارات باعث میشه دیگه کسی تو خود انجمن ویدیو آپلود نکنه(کسی میتونه ویدیو آپلود کنه توی فروم؟!) و مشکل فضا هم پیش نیاد!

یادته نعیم( @Nsm1000 ) جان  که چه موقعی بود؟ :D یادته برخی از دوستان به همراه خودت (1f61d.png)میگفتین که تو فقط داری در برابر تغییرات مقاومت الکی میکنی؟ :D

چی بگم والا
عبدت مبارک😅

لینک به دیدگاه

Assassin's Creed Odyssey

20190324213912_1.thumb.jpg.8bdeba4c52e927dde141e0a74a178912.jpg

عکس زیر حجمش 4مگ هست

k8091_.jpg

https://imgurl.ir/viewer.php?file=k8091_.jpg

لینک به دیدگاه

دلیل محدودیت :1- حجم بیشتر = استفاده فضای بیشتر بر روی سرور 2- کند باز شدن صفحات. 

اکثر انجمنها این شکلی اداره میشه.

میتونید عکس را در سایتهای آپلود عکس بارگذاری کنید. درستشم همینه.

شما مو میبینی ، طراح ریزش مو

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

دلیل محدودیت :1- حجم بیشتر = استفاده فضای بیشتر بر روی سرور 2- کند باز شدن صفحات. 

اکثر انجمنها این شکلی اداره میشه.

میتونید عکس را در سایتهای آپلود عکس بارگذاری کنید. درستشم همینه.

شما مو میبینی ، طراح ریزش مو

اولا که اون ریزش مو نیست و پیچش مو هست

دومند ما اوایل شروع تاپیک همین کارو میکردیم ولی بخاطر اشتراک نداشتن تمام عزیزان باعث میشد عکس ها پاک بشن بعد از یه مدت که اگر به صفحات ابتدایی مراجعه کنید میبینین.

سومندشم، من الان ۱۸ ساله عکسای خانوادگی ، والپیپر، اسکرین شات و غیره دارم جمع میکنم هنوز به ۲۰ گیگ نرسیده، اونوقت توی این فروم مگه چقدددر عکس بالای ۲مگ آپلود میشه که محدود به ۱ مگ شده.

@Hamed

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

اولا که اون ریزش مو نیست و پیچش مو هست

😂 ریزش؟

در 1 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

شم مو میبینی ، طراح ریزش مو

دمت گرم کلی خندیدم. طراح اگه طراح بود وضع فروم این نبود. ایشون طراح نیستن ادیتور هستن.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

1f602.png ریزش؟

دمت گرم کلی خندیدم. طراح اگه طراح بود وضع فروم این نبود. ایشون طراح نیستن ادیتور هستن.

خوشحالم که تونستم بخندومنت.

خیلی موقع ها طرف درجه اش پایین تره ولی بهش میگن سرهنگ. این دلیل نمیشه که طرف سرهنگ است. این نشان از ادب احترام به طرف مقابل است.

حالا ایشون ادیتور هم باشن، بازم دارن زحمت میکشن. نباید اینجور بهشون حمله کنید.

زحمت دیگران قدر بدونید. احتمالا یه کاستی هایی داره، البته من خبر ندارم ایشون چقدر زحمت کشیدن ولی میدونم از زمانی که قالب فروم عوض شده تو این چند سال همه نشانه ها بهطرف جناب میاندشتی بوده.

لطفا نقل قول نکنید تا نظم تاپیک به هم نریزه.

ناظر محترم لطفا پستهای بی ربط من  در این تاپیک پاک کنید.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

خوشحالم که تونستم بخندومنت.

خیلی موقع ها طرف درجه اش پایین تره ولی بهش میگن سرهنگ. این دلیل نمیشه که طرف سرهنگ است. این نشان از ادب احترام به طرف مقابل است.

حالا ایشون ادیتور هم باشن، بازم دارن زحمت میکشن. نباید اینجور بهشون حمله کنید.

زحمت دیگران قدر بدونید. احتمالا یه کاستی هایی داره، البته من خبر ندارم ایشون چقدر زحمت کشیدن ولی میدونم از زمانی که قالب فروم عوض شده تو این چند سال همه نشانه ها بهطرف جناب میاندشتی بوده.

لطفا نقل قول نکنید تا نظم تاپیک به هم نریزه.

ناظر محترم لطفا پستهای بی ربط من  در این تاپیک پاک کنید.

ببین نسبت به ادعایی که ایشون داشتن نمیشه احترام گذاشت. ایشون میگفتن (2 سال پیش ) یه چند ماه صبر کنین اگه فروم مشکلی داشت خودم استعفا میدم. ولی کجاس اون شیرمرد که به حرفش عمل کنه بعد دوسال.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

ببین نسبت به ادعایی که ایشون داشتن نمیشه احترام گذاشت. ایشون میگفتن (2 سال پیش ) یه چند ماه صبر کنین اگه فروم مشکلی داشت خودم استعفا میدم. ولی کجاس اون شیرمرد که به حرفش عمل کنه بعد دوسال.

مسئله اینجاست که ایشون پولو گرفتن دیگه میخوان چیکار؟ بیان هم کاری از دستشون برنمیاد اگه برمیومد وضعیت انجمن اینجوری نبود که نمیشه یه عکس آپلود کرد (الان عکس 900 کیلوبایتی نتونستم آپلود کنم)

لااقل امکان نمایش از لینک هم نداره که جای دیگه آپلود کنیم اینجا نمایش داده بشه که از امکانات ابتدایی هر انجمنی هستش ! ایشون احتمالا دانشجویی چیزی بودن که براشون تجربه چیزی شده (ناشی لیغین چیخادی ، مترادف فارسیشو نتونستم پیدا کنم)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

ناشی لیغین چیخادی

وسلام

اینجوریا هم نیس هرکی یه پروژه ای پیاده  سازی میکنه بابت پشتیبانیش ماهانه هزینه میگیره تا مشکلاتشو برطرف کنه. بنده که بعید میدونم پشتیبانیش دستش نباشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، ho3einsa گفته است :

وسلام

اینجوریا هم نیس هرکی یه پروژه ای پیاده  سازی میکنه بابت پشتیبانیش ماهانه هزینه میگیره تا مشکلاتشو برطرف کنه. بنده که بعید میدونم پشتیبانیش دستش نباشه

وقتی هنوز انجمن پره مشکله چجوری میخواد پشتیبانیش بکنه !؟ پشتیبانی از پروژه تموم شده میشه که بعداً ایراداتی داشت به هردلیلی بیاد رفعش کنه ، نمونش مثلا تو اداره ای که قبلا کار میکردم کسی که شبکه و سرورشو راه اندازی کرده بود سالی یک میلیون میدادن که مثلا شبکه یا سرور ایراد بده اونم نه از طرف ایشون بلکه یه کارمندی شبکه رو ویروسی کنه یا سرور دستکاری کنه ایشون بیاد درست کنه

انجمن که از اول مشکل داشت اول باید تحویل بده بدون مشکل بعد ببینن میتونن پشتیبانی کنن یا نه ایشون توی یه دونه آپلود عکس موندن دیگه پشتیبانی به کنار !

لینک به دیدگاه

در در 25 اسفند 1397 در 11:00، ho3einsa گفته است :

@سینا میاندشتی

ایشونن

البته قرار بود کسی جوابگو باشه تا حالا جواب داده بودن.

داداش مشخصات سیستم نوشته اینتل i7🤨
آخه این i7 /اون i7/کدوم i7 ؟🤨

لینک به دیدگاه

سلام

من هر بار میام تا صحنه های شکار شده :D توسط دوستان رو ببینم متاسفانه با پست های دیگری مواجه می شم.

دوستان خوبم  طرح اینگونه مسائل برای این تاپیک اسپم هست ، خواهش می کنم تاپیکی مجزا برای مشکلاتی که هممون داریم تجربش می کنیم زده بشه.

با احترام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...