رفتن به مطلب

مشکل با اکتیو کردن ویندوز

badgamer
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

امروز متوجه شدم ویندوزم از حالت genuineخارج شده برای همین رفتم سراغ dvdویندوز تا دوباره اکتیوش کنم.

کرک removeWAT 2.2.6.0رو اجرا کردم بعد از ریستارت شدن ویندوز تمام برنامه هام error میگیره هیچ برنامه ای قابل اجرا نیست حتی مرورگرها. اولین بار بود از این کرک استفاده می کردم.

پیغام error

The application was unable to start correctly (0×c0000005). Click OK to close the application

لینک به دیدگاه

اگر windows restore داری ازش استفاده کن

بعد نسخه جدید removeWAT رو دانلود کن و دوباره ویندوز رو اکتیو کن تا درست بشه!!!! :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از فایل پیوست استفاده کنید

ابتدا اجراش کنید و Unistall رو بزنید بعد از اتمام ریست کنید

دوباره بعد از بوت اجراش کنید و Install رو بزنید

Windows.7.Loader.v2.1.7.zip

لینک به دیدگاه

خیر windows restor ندارم همه برنامه هام از کار افتاده نه مرورگرها جواب میده نه دانلود منیجر همه اررور بالا رو نشون میده.

لینک به دیدگاه

این کرک windows 7 loader تو dvdویندوز بود اول که میزدم آنتی ویروس اجازه اجرا رو نمیداد الان که میزنم اجرا بشه هیچ اتفاقی نمیفته بعد از کلیک رو برنامه بالا نمیاد .اجرا نشده متوقف میشه.اول باید یه جوری از شر این errorزگیل خلاص شم بعد یه فکری به حال اکتیو کردن ویندوز کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آنتی ویروس حتما باید غیر فعال باشه

ویرایش:

بعد از غیر فعال کردن آنتی ویروس مجددا فایل رو اکسترکت کنید بعد اجرا کنید

لینک به دیدگاه

الان آنتی ویروس رو پاک کردم بازم نمیشه هنوز برنامه winrarسیستم error میده .خواستم 7zipنصب کنم stupاجرا نمیشه دیگه دارم قاطی میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا سیستم شما شدیدا ویروسی هست

فکر کنم باید ویندوزت رو عوض کنی

اگر عوض کردی قبل از اینکه وارد درایو دیگه ای بشی یا هرکار دیگه ای بکنی یک آنتی ویروس نصب کن و آپدیت کن و بعدکل سیستم رو اسکن کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

معمولا اکثر کرک های ویندوز باید با run az administrator اجرا بشن یه بار امتحان کن شاید جواب بده

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما باید بگم

تمام مشکلات فوق بعد از اجرای removewat بوجود اومد تا قبل از اون تنها مشکل سیستم من غیر فعال شدن genuine ویندوز بود.در ضمن آنتی ویروس بیت دفندر 2014 آپدیت شده رو داشتم خیلی خوب هم کار میکرد و 15 دقیقه پیش از رو سیستم پاکش کردم.

کسی با ریجستری ویندوز آشنایی نداره شاید مشکل از اون باشه دوستان لطفا نظر بدید.

ویرایش شده توسط badgamer
لینک به دیدگاه

اگر با آنتی ویروس آپدیت بوتیبل اسکن کردی و درست شد که خوبه 

و

اگر نشد فایل هایی که برات مهم بودن رو با هایرن بوت از درایو C به یک درایو دیگه منتقل کن و بعد از نصب ویندوز جدید و قبل از اینکه درایو های دیگرو باز کنین با یک آنتی ویروس آپدیت اسکن کنید.

با این ویروس زیاد سر و کار داشتم البته نزدیک به 3-4 سال پیش و اون موقع فقط با Avast میشد درستش کرد.

جدیدا ندیده بودمش وقتی به این ویروس مبتلا میشی تمام برنامه هایی که می خوای اجرا کنی همین ارور می ده.

ویرایش شده توسط Vill
لینک به دیدگاه

من فکر نکنم مشکل از ویروس باشه

من قبلا این مشکل رو داشتم و به راحتی با windows restore درست شد

ولی باز هم بهتره که سیستم رو اسکن کنید!!! :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاسخ به پست 10

رجیستری قلب تپنده سیستم عامل هست اختلال در عملکرد سیستم عامل یعنی اختلال و مشکل در رجیستری

رجیستری دارای هزاران شاخه تو در تو هست و کار کردن باهاش دانش زیادی در زمینه برنامه نویسی سیستم عامل میخواد

هرجند تا حد جزیی اموزشهایی تو نت در موردش یافت میشه

شما ارروری که میگیری رو گوگل کن شاید مقاله ای چیزی و رفع مشکل رو درموردش پیدا کنی

لینک به دیدگاه

هنوز مشکل ویندوزم حل نشده تو اینترنت راجبش مطلب زیاده ولی همش انگلیسیه سر در نیاوردم.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز...

اگه از اونایی هستی که تا سیستم رو درست نکنی بیخیال قضیه نمیشی، دیگه باید سخت بشینی پاش همه جوره تست کنی

ولی اگه مثه منی که حال دیدن یک پیغام خطا رو نداری، پیشنهاد میکنم ویندوز رو عوض کن (البت خطاهایی که راحت حل میشن رو درست میکنم)، درست و حسابی هم اکتیو کن...

من خودم ویندوز دادم طرف نصب کنه همراه با کرک واسه اکتیوش، قبلا بارها خودم همون نسخه و همون کرک بدون مشکل نصب و اکتیو کردم، ولی طرف هرکاری کرد نتونست اکتیوش کنه، من که نفهمیدم علت چی بود!!!

ویرایش شده توسط Mohsen_B
لینک به دیدگاه

سلام cmd رو از ادمین اجرا کن این دستور رو بزن ببین چی میشه ...

sfc/scannow

لینک به دیدگاه

ویندوز را دوباره نصب کنی مشکلتون زودتر و راحت حل میشه!

تا 30 روز رایگان هست و من هر 30 روزی یکبار ویندوز را دوباره نصب می کنم

لینک به دیدگاه

ویندوز را دوباره نصب کنی مشکلتون زودتر و راحت حل میشه!

تا 30 روز رایگان هست و من هر 30 روزی یکبار ویندوز را دوباره نصب می کنم

وا ا ا اااا ی

~x(  :eek:  :excl:  :-t  [-X  :blink:  @-)  خانوم شما که جدی نگفتین ؟!

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست عزیز از طریق منوی استارت  .all Programs وAccessories وسپس System Tools نرم افزار System Restore را اجرا کنید 

گزینه نکست رو انتخاب کنید و در صفحه باز شده یکی از  تاریخ هایی که مربوط به قبل از مشکل هست انتخاب کنید نکست را بزنید و فنیش را بعد از بالا اومدن ویندوز مشکلتون حل میشود 

اونوقت از اینترنت نرم افزار WindowsLoader 2.2.2 دانلود کنید و ویندوز تون را ریجیستر کنید امیدوارم مشکلتون رفع بشه

لینک به دیدگاه

وا ا ا اااا ی

~x(  :eek:  :excl:  :-t  [-X  :blink:  @-)  خانوم شما که جدی نگفتین ؟!

والا اینقدر که ایشون درگیر این مشکلش شده میتونست توی این فرصت چندین دفعه ویندوز جدید نصب کنه! :Hee Hee:

ویندوز تا 30 روز که رایگان هست و همون 30 روزی یکبار نصب ویندوز بکنین بهتره چونکه سی روز که از نصب ویندوزم میگذره سرعتش کم میشه و اینجولی با یک تیر دو نشان را میزنم :cowboy:

:p

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

من ویندوزم 8.1 هست ولی خیلی باهاش مشکل دارم و تقریبا ماهی یکبار باید ویندوز عوض کنم فکر کنم چون هیچکدوم از ویندوز ها اصل نیستن.کسی ویندوز 8.1 خوب سراغ نداره.

لینک به دیدگاه

سلام

برنامه اي كه باهاش ويندوز رو اكتيو كردي برنامه مناسبي نيست.

بهتره براي windows 8 از microsoft toolkit استفاده كني وبراي windows 7 از windows loader.

قبلش هم كه to control panel يادت نره user رو off كني.

لینک به دیدگاه

این ویندوزی که من نصب کردم خودش اکتیو بود نمی خواست که اکتیوش کنی شاید مشکل از همینجاش هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...