رفتن به مطلب

Recommended Posts

با قیمت 2999 دلاری، کارت گرافیک GeForce GTX TITAN-Z شرکت انویدیا یکی از گران قیمت ترین کارت های گرافیک تاریخ کامپیوتر است. و برای تشخیص اینکه این کارت فوق العاده گران است و انویدیا حسابی برای خودش سود هنگفتی در نظر گرفته است، نیازی چک کردن دفاتر مالی انویدیا نیست.

2dpmej1nr8e04fmckafc.jpg

در تلاشی برای تشویق عرضه کنندگان قطعه برای جذب مشتری بیشتر برای خرید این کارت گران قیمت، شرکت انویدیا قیمت همکاری این کارت را تا 37 درصد کاهش داده است. به گفته ی یکی از OEM ها / عرضه کنندگان از این به بعد انویدیا این کارت را به قیمت 1830 دلار به ایشان عرضه میکند و سپس توزیع کنندگان قیمت نهایی را تعیین خواهند کرد.

کاربران کما فی السابق همچنان باید 3000 دلار ناقابل هزینه ی این کارت غیر منطقی را بپردازند.

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

ویرایش شده توسط ARMIN ABISHI
لینک به دیدگاه

آدم عاقل 3 تا 770 sli میکنه با یک سوم این قیمت .چند برابر قدرت میگیره.

لینک به دیدگاه

باتشکر از ارمین جان 

دوتا 780ti  ببندین خودتون راحت کنید بقیه پولتون هم یک سیستم بخرید با 12 ملیون  این کارت  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

nvidia با این سیاستهاش خریدار وسایل گرون قیمتش رو زده میکنه.

من 780 گرفتم با مبلغ 700 دلار یهو اومد کرد 500 دلار.

الان شما فکر کنین یکی هزینه کرده و titan z گرفته ، یهو قیمت بیاد پایین.

اینجوری خریدار کم کم دلسرد میشه.

من خودم به شخصه دیگه کارتهای nvidia رو تو مرحله لانچ نمیگیرم از این به بعد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اتفاقا شرکت amd هم با توجه به این تصمیم انویدیا قیمت کارت 295x2 رو برای تمام مصرف کننده (نه فقط شرکتهای OEM ) از 1499 دوولار اورده به 999 دوولار :eek:

http://www.techpowerup.com/204802/amd-radeon-r9-295x2-to-get-promotional-price-open-to-all.html

لینک به دیدگاه

معلوم نیست چه سود های نجومی رو این قطعات میکشن که این جوری قیمتا رو پایین میارن.

لینک به دیدگاه

انویدیا یه اشتباه بزرگ کرده اونم دادن این کارت با قیمت نجومی!من نمیدونم انویدیا خریدار رو چی فرض کرده!؟ :wacko:

در ضمن ممنون آقای آرمین ابیشی،شرمنده مثبت نداشتم تا بهتون بدم. ;) 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...