رفتن به مطلب

مشکل در شناسایی RAM ?!

Recommended Posts

سلام دوستان
روی یک سیستم دوتا رم ddr2 2gb هست ولی به جای 4 گیگ رم فقط 2 گیگ رم شناسایی میشه !!!؟
ویندوز xp و بعد هم win7 64 بیت نصب کردم ولی هر دوتاش بازم 2 گیگ را شناسایی میکنن ؟
دلیل شناسایی نشدن کل رم چیه و چطوری درستش کنم ؟؟؟

با تشکر
♥♥♥

لینک به دیدگاه

رمها رو تکی تست کنید و از سلامت رمهاتون مطمئن شید(البت قانونا اگه رمی مشکل داشته باشه و در کنار رم سالامی باشه نباید سیستم بیاد بالا)

اگر رمی مشکل داشت قصمت اتصال رم  رو با کمی اکل یا ادکولون و یه پارچه  تمیز کنید( اگر اسپری کانتاکت شور دارید از اون استفاده کنید)

ببینید مشخصات رمها یکسانه(مادر بورد چند شکاف رم داره اگر 4 شکاف هست و اگر رمها مشخصات یکسان ندارن رمها رو در شکافهای با رنگهای غیر یکسان تست کنید)

اگر رمها سالام بودن و مشخصات یکسان داشتن و به طورت تکی کار میکردن (احتمال داره از کج شدگی خارهای سوکت مادر بورد هم باشه)البت اگه وارد نیستید بازش نکنید و کنجکاوی نکنید بهتره ببرید خدمات کامپیوتری تا براتون برسی کنن.

لینک به دیدگاه

رم ها رو تکی تست کردم بدون مشکل شناسایی میشن هم مادربورد و هم رم ها رو دو روزه خریدم تمیز هستن البته تمیز کردم ولی تاثیری نداشت .

اره هر دوتاش DDR2 هستن و باس 800 و 2GB هم هستن مارک هر دوتاش هم کینگ استون هست .

فکر کنم مشکل ازمادربورد باشه !!!

عجیبه چرا اینطوریه !؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...