رفتن به مطلب

انتخاب مادربورد و کارت گرافیک که برای کراس فایر با هم هماهنگ باشند

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

میخوام یه سیستم ببندم

cpu : amd phenum 945 or 960

main : X

Ram DDR3 2 gigi بعدا میشه 4 گیگ 1600

HDD: 500

power green

case green

مشکلی که الان هست نمیدونم کارت گرافیکی زیر 100 تومن هست که هم DDR4 باشه هم دایرکست ایکس 11 رو ساپورت کنه ؟؟ حداقل رمش هم DDR3 باشه مشکلی نیست خودم 4670 با ظرفیت 512 رو انتخاب کردم

ولی مشکل اونجاست که میخوام با مادربوردی که میخوام بگیرم کراس فایر کنم مادروبردهم فعلا چیزی ندیدم که قیمتش به درد من بخوره کل بودجه هم فعلا 400 تا 450 دارم برای کل قطعات کیس و این گرافیک رو برای ماه دیگه هم میتونم برخم ولی میخوام بدونم چه مادروبردی باید باشه و چه گرافیکی چون من هیچی نیمدونم

مادربرود هم انتخاب کردم

m4a 785 te

m4a 785 v evo

785G-E65

یکی از این بالاییها رو بالاخره میخوام بگیرم

لطف کنید راهنمایی کنید برای کراس فایر کردن و افزایش کارایی ممموری وسرعت کلاک چه کارت گرافیکی با چه چیپستی میخونه که من دنبال اون نوع مادربورد باشم کارم گرافیکه و با فتوشاپ 4 سر و کله میزنم رزولیشن بالا و قدرت انجام بازی هم برایم مهم هست !!! البته کار با فتوشاپ در اولویت هست پس کارتی باشه که رزولیشن بالا بخوره و فرکانس مونیتور رو هم بالا ببره که نویز نداشته باشم و البته برای بازی میتونم با سطح گرافیک و جزییات متوسط medium هم بازی کنم نیازی به گرافیک بالا ندارم همین که بازی اجرا بشه خوبه ولی این که پیغام خطا بده و بگه که سخت افزارت کافی نیست رو نداشته باشم این پیغام بدترین نوع پیغامه خواهش میکنم چیزی باشه که باری آینده هم جواب گو باشه

بازیهایی که هم میخوام اجرا بشوند اینهاست

call of duty 6

need for speed

gta

counter strike

حالا نظر دوستان چیه ؟ آیا کارتی با این مشخصات پیدا میشه؟

آیا کارت 4670 با رم 512 کارم رو راه میندازه؟؟ آیا همین 4670 با مادروبردهایی بالا کراس میشوند ؟ لطف کنید دقیق جواب بدید که منم متوجه بشم

آیا سرعت Gpu این کارت 4670 برای بازیهای نسل بعدی کافی هست میتونم اون بازیها رو هم با همین کارت بازی کنم ؟ یا کارت دیگری هم هست که کراس فایر بشه و سرعت مارو بالا ببره ؟

اگر این کارت مناسب من نیست لطف کنید یه کارت تا صد تومن برای این کارا به من معرفی کنید البته فقط ati چون با انویدیا یه خورده مشکل دارم حدود نه سال میشه که با ATi کار میکنم و راضی هستم

ممنون هستم و امیدوارم که همیشه موفق باشید:|

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیزم سوالاتون خیلی پیچیده و طولانیه سوالتون رو توی 3 خط مطرح کنید در خدمتیم

لینک به دیدگاه

من فکر میکنم دوست عزیزمون زیادهم طولانیش نکرده

خوندنش فقط 1 تا 2 دقیقه وقت لازم داره

لطفا اگه ممکنه جواب بدین منم دوست دارم جواب این سئوالو بدونم:|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...