رفتن به مطلب

خرید کولر برای core i7 920

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

عمده کاربرد سیستمی که ازش استفاده میکنم (سوکت 1366) رندرینگ در محیط 3ds max هست. دمای cpu در حالت نرمال 40-45 درجه هست ودر رندر 85-87 درجه. در حال حاضر بهترین کولری که میتونم برای cpu م ببندم چیه؟

سوال مهمم اینه که آیا این کولر میتونه دمای پردازنده مو موقع رندر به زیر 56 برسونه؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

عمده کاربرد سیستمی که ازش استفاده میکنم (سوکت 1366) رندرینگ در محیط 3ds max هست. دمای cpu در حالت نرمال 40-45 درجه هست ودر رندر 85-87 درجه. در حال حاضر بهترین کولری که میتونم برای cpu م ببندم چیه؟

سوال مهمم اینه که آیا این کولر میتونه دمای پردازنده مو موقع رندر به زیر 56 برسونه؟

با تشکر.

عزیز واتر کولر یا ایر کولر کدومشو میخوای؟

بودجتون چقدره؟

ویرایش شده توسط Bravo
لینک به دیدگاه

کدوم خنک تر میکنه؟ من فقط خنکی بیشتر برام مهمه... اطلاعات زیادی راجع به کولرا ندارم دوست عزیزم...

لینک به دیدگاه

کدوم خنک تر میکنه؟ من فقط خنکی بیشتر برام مهمه... اطلاعات زیادی راجع به کولرا ندارم دوست عزیزم...

در رابطه با خنک کنندگی بالا حتما واتر کولر عالیه.

شما مدل کیس رو به من بگین.

لینک به دیدگاه

یه روزه خوب وقت بزار اگر شد بریم بازار اونجا توضیح میدم مدلهای مختلف را میبینی قیمتها را میپرسی هر کدوم را که  خواستی میخری

بهتر نیست ؟

لینک به دیدگاه

آقا ممنون که با دلسوزی جواب میدی :

کیس : green infinity

بودجه مهم نیست فقط این لامصب خنک شه!!

فقط لطفا راجع به میزان کاهش دماهم که پرسیدم جواب بدید، زیر 56 میاد؟

لینک به دیدگاه

آقا ممنون که با دلسوزی جواب میدی :

کیس : green infinity

بودجه مهم نیست فقط این لامصب خنک شه!!

فقط لطفا راجع به میزان کاهش دماهم که پرسیدم جواب بدید، زیر 56 میاد؟

اره داداش میشه با واتر کولر یا حتی با ایر کولر قوی هم میشه رو 50 نگه داشت .

لینک به دیدگاه

آقا یه رفرش زدم چند تا جواب رسید..رویال عزیز ممنون از جوابت.. اگه خدا بخواد تا چند ماه آینده قصدارتقا دارم (تانزدیک 15 تومن) اگر به این خوبی راهنماییم کنید که حتما مزاحمت میشم...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بله دما پایین میاد و اگر چیزی که کاربره عزیز Bravo گفته بخری در حالتی که فشاره زیادی به CPU وارد میشه دما بالاتر از40 تا 45 نمیره که دیگه اون هم به دمای محیط بستگی داره

لینک به دیدگاه

اگر میخوای این قدر مایع بزاری باید صبر کنی و یه سیستم X99 جمع کنی که اخرین تکنولوژی روز هست و تنها چند روز هست که معرفی شده

موفق باشی هر وقت خواستی چند روز قبل اطلاع بده در خدمت هستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوست گرامی شما اگر قرار بر این هستش که بزودی سیستم ببندید

نظر من روی واتر کولر H100i هستش که براحتی توی بازار با قیمت مناسب و حتی در همین فروشگاه لیون بخرید و موجود هستش

به گزینه های دیگه زیاد فکر نکنید آنچنان، اگه قرار بر این باشه که این مدل CPU رو خنک نکنه بقیه موارد هم زیاد کاری از دستشون بر نمیادش

http://lioncomputer.ir/product/2733/Corsair+H100i+Liquid+CPU+Cooler/

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

دادا ببین من تو سایت ها چرخی زدم و دیدم انگار از واتر کولر 240mm ساپورت می کنه.

1.واتر کولر : cooler master seidon 240mm از سایت http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/product&path=88_114&product_id=60#!prettyPhoto

2.ایر کولر : thermalright Archon یا thermalright silver arrow SB-E یا thermalright HR-02 macho

بهتر از واتر کولر یعنی گزینه ی 1 که گفتم نمیتونی پیدا کنی

سایتی هم که گفتم معتبر هست راحت خرید کن

ویرایش شده توسط Bravo
لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گرامی شما اگر قرار بر این هستش که بزودی سیستم ببندید

نظر من روی واتر کولر H100i هستش که براحتی توی بازار با قیمت مناسب و حتی در همین فروشگاه لیون بخرید و موجود هستش

به گزینه های دیگه زیاد فکر نکنید آنچنان، اگه قرار بر این باشه که این مدل CPU رو خنک نکنه بقیه موارد هم زیاد کاری از دستشون بر نمیادش

http://lioncomputer.ir/product/2733/Corsair+H100i+Liquid+CPU+Cooler/

داداش کولر مستر مدلی که گفتم از h100i قوی تره و قیمت کمتری هم داره.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز واقعا ممنونم ازجواباتون لطف میکنین...

این جریان سیستم بستن قطعی نیست ولی احتمالش زیاده... مهمترین قطعه هم برام سی پی یو هست که در واقع این سی پی یو ی xeon e5-2697 v2 بود که کار دستم داد ومنو وارد این بازی کرد! : دی وفکر میکنم بهترین پردازنده ای هست که میشه پیدا کرد در حال حاضر....ونکته دیگه اینکه میخوام پلتفرمی داشته باشم که تا 4-5 سال آینده جای ارتقا داشته باشه... حالا ایشاا... اینا بماند تایکی دوماه آینده...

من 3 تا از ماژولای رم کیسم اشغاله که عکسشو اینجا میذارم...آیا با مشکلی روبرونمیشم؟

دوستان دقت کنید این سیستم هم میخوادبرام بمونه وکارکنه ومهمه که جنس خوبی روش بذارم وبرام مهمه که این کولر کولر مناسبی باشه..

ویرایش شده توسط Spicy
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز واقعا ممنونم ازجواباتون لطف میکنین...

این جریان سیستم بستن قطعی نیست ولی احتمالش زیاده... مهمترین قطعه هم برام سی پی یو هست که در واقع این سی پی یو ی xeon e5-2697 v2 بود که کار دستم داد ومنو وارد این بازی کرد! : دی وفکر میکنم بهترین پردازنده ای هست که میشه پیدا کرد در حال حاضر....ونکته دیگه اینکه میخوام پلتفرمی داشته باشم که تا 4-5 سال آینده جای ارتقا داشته باشه... حالا ایشاا... اینا بماند تایکی دوماه آینده...

من 3 تا از ماژولای رم کیسم اشغاله که عکسشو اینجا میذارم...آیا با مشکلی روبرونمیشم؟

دوستان دقت کنید این سیستم هم میخوادبرام بمونه وکارکنه ومهمه که جنس خوبی روش بذارم وبرام مهمه که این کولر کولر مناسبی باشه..

دادا فکر نمیکنم اصلا اسلات رم رو اشغال کنه چون واتر کولره خوب. :D

عکس هم بذار راستی از سقف کیس هم عکس بذار از قسمت داخلی.تا ببینم

لینک به دیدگاه

آقا من اینجا جا داره عذرخواهی کنم ازبابت اینکه گفتم قیمت مهم نیست!!! 440 تومن؟!! راستش فکر نمیکردم قیمتای این قدبالایی داشته باشیم...آقا زیر 200 وبهتر میشه اگه زیر 150 قیمت بگین

لینک به دیدگاه

آقا من اینجا جا داره عذرخواهی کنم ازبابت اینکه گفتم قیمت مهم نیست!!! 440 تومن؟!! راستش فکر نمیکردم قیمتای این قدبالایی داشته باشیم...آقا زیر 200 وبهتر میشه اگه زیر 150 قیمت بگین

:D مردم از خنده =)) =))

اوکی دادا اینو بگیر:

Thermalright HR-02 Macho

یعنی تو خنک کنندگی فوق العاده است.بهتره که رم ها رو نزدیک هم یعنی پشت سر هم نصب کنین بعد این کولر رو نصب کنین.دیگه بهتر از این نمیشه :cool:

لینک به دیدگاه

زیر 150 دیگه دمای CPU میاد بالای 50 ولی تا 200 میشه یه کارایی انجام داد :cool:

لینک به دیدگاه

زیر 150 دیگه دمای CPU میاد بالای 50 ولی تا 200 میشه یه کارایی انجام داد :cool:

بله همینطوره ولی خیلی ببخشید شما که تست نکردید.

میتونه تو لود دما رو پایینتر از60 نگه داره همین ماچو.

لینک به دیدگاه

ممنونم..

ولی تا جایی که میدونم بهتره رم ها روی ماژول های همرنگ نصب بشن تا عملکرد بهتری داشته باشن.. 6 تا ماژول دارم سه تا نارنجی 3 تا آبی الان همه روی نارنجی ها نصبن

لینک به دیدگاه

رویال جان شما میخوای جیب ما روخالی کنی.. : دی یه زیر 200 ام شما بگو...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...