رفتن به مطلب

خرید کولر برای core i7 920

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنونم..

ولی تا جایی که میدونم بهتره رم ها روی ماژول های همرنگ نصب بشن تا عملکرد بهتری داشته باشن.. 6 تا ماژول دارم سه تا نارنجی 3 تا آبی الان همه روی نارنجی ها نصبن

درسته بازم هیچ مشکلی نیست قابل نصب هست.

حداکثر فکر کنم اسلات اول رم از سمت چپ یعنی نزدیک به پردازنده رو میتونه اشغال کنه.مشکلی نیست قابل نصب هست.

لینک به دیدگاه

ممنونم از همه دوستان بخاطرراهنماییشون...

فقط اینکه برای نصب این کولراحتمالا مجبوربشم مادربردوبازکنم واتصالی روپشت پردازنده نصب کنم تا جای نشستن کولر رو جور کنه درسته؟

لینک به دیدگاه

ممنونم از همه دوستان بخاطرراهنماییشون...

فقط اینکه برای نصب این کولراحتمالا مجبوربشم مادربردوبازکنم واتصالی روپشت پردازنده نصب کنم تا جای نشستن کولر رو جور کنه درسته؟

مگه کیس قسمت خالی روی سینی مادربرد در قسمت پردازنده رو نداره تا مجبور نشین مادربرد رو باز کنین؟

لینک به دیدگاه

راستش اینوباید چک کنم..این بیچاره از عصری داری رندر میگیره الان زیر فشاره ..ایشاا... فردا چک میکنم...ممنونم.

باز هم از همه عزیزان ممنونم..شب همگی بخیر.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد Macho برای زیر 200 تومن پیشنهاد خیلی خوبیه(فکر کنم 140 باشه قیمتش). اگر کیس رو یک خاک گیری بکنید و کابل ها رو هم از سینی پشت مادربرد رد بکنید می تونه حتی یکی دو درجه هم توی دما تاثیر بگذاره.

لینک به دیدگاه

:D مردم از خنده =)) =))

اوکی دادا اینو بگیر:

Thermalright HR-02 Macho

یعنی تو خنک کنندگی فوق العاده است.بهتره که رم ها رو نزدیک هم یعنی پشت سر هم نصب کنین بعد این کولر رو نصب کنین.دیگه بهتر از این نمیشه :cool:

اوهوم منم همون اول گفتم اینو بگیره چون نسبت به قیمتش خیلی مناسب هست :batting eyelashes:

قیمتش تو سایت رایان صبا 159 تومنه اما تو سایت اقای حسینی احتمالا ارزانتره البته اگه موجود باشه

لینک به دیدگاه

آقا من تصمیم گرفتم همین مدل کولر مستر seidon 240m liquid water روبگیرم...اینجور خیالم راحته که فردا میتونم اورکلاک هم که تاحالا تجربه اش نکردم بکنم...فقط دوستان لطفا خیالموراحت کنیدکه این کولر به کیس green infinity من میخوره...

اینم چندتا عکس از کیسم که الان لختش کردم وحسابی گردگیریش کردم...

post-7238-14100720965656_thumb.jpgpost-7238-14100721313112_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

آقا من تصمیم گرفتم همین مدل کولر مستر seidon 240m liquid water روبگیرم...اینجور خیالم راحته که فردا میتونم اورکلاک هم که تاحالا تجربه اش نکردم بکنم...فقط دوستان لطفا خیالموراحت کنیدکه این کولر به کیس green infinity من میخوره...

اینم چندتا عکس از کیسم که الان لختش کردم وحسابی گردگیریش کردم...

attachicon.gifuploadfromtaptalk1410071391049.jpgattachicon.gifuploadfromtaptalk1410071425797.jpg

ببخشید از اینکه دخالت میکنم اما به دو نکته توجه کنید

1.کامپیوتر باید همه قطعاتش با هم همخوانی داشته باشه و این خنک کننده با سخت افزارهای شما همخوانی ندارد و گران قیمت هست

2.اورکلاک کردن نیاز به تجربه و اطلاعات و مهارت و ... دارد و اگه اینکارو انجام ندی خیلی بهتره چون ممکنه به قطعاتت اسیب بزنه یا عمر مفیدشون را کم بکنه و من تجربه کردم و بجز داغ شدن و هنگ کردن و ... هیچی دیگه نصیبم نشد  :cowboy:   

لینک به دیدگاه

درمورد اورکلاک عرض کنم که من هم که ادعایی نکردم ولی بالاخره باید ازیه جایی شروع کرددیگه. به عنوان یه کاربرحرفه ای گرافیک سه بعدی که بیشتر از 6 ساله تواین زمینه م خیلی وقتا به فکر اورکلاک افتادم که به خاطر همین حساسیتاش زیاد درگیرش نشدم. من در چندهفته یاچندماه آینده سیستم روبه طورمداوم باید زیر رندربذارم.شما فرض بفرمایید دیروز این طفل معصوم :p

15 ساعت تودمای متوسط 85 درجه مشغول رندربود.

شما لطفا جواب دوسوالموبدین:

کارکرد پردازنده ازچه دمایی به بالا افت میکنه؟(نمیخوام شاهد افت سرعت رندرباشم، بعلاوه اینکه عمرپردازنده هم برام مهمه.)

آیا کولری سراغ دارید که طبق جواب سوال قبل مانع افت کارکرد پردازنده باشه وقیمت مناسبی هم داشته باشه؟

منم راضی نیستم پول زیادی بدم.

ویرایش شده توسط Spicy
لینک به دیدگاه

شما مدل پردازنده را تو گوگل بنویس و برو تو سایت ارک اینتل و اونجا حداکثر دمایش را نوشته

من پیشنهادم را دادم و قیمتشم بهتون گفتم حدود 150 تومن هست  Thermalright HR-02 Macho

اخی نازی طفل معصوم :Hee Hee:

لینک به دیدگاه

ببینید عزیز اقای spicy

شما برید دفترچه ی کیس رو بخونید ببینید اول کولر مایع رو تو سقف ساپورت میکنه؟

اگه ساپورت کرد که هیچ من خودم واست مشاوره می دم :cool:

اگه نکرد حالا ببینین که کیس تا چه ارتفاعی کولر پردازنده رو ساپورت می کنه؟

به من بگو

لینک به دیدگاه

ببخشید از اینکه دخالت میکنم اما به دو نکته توجه کنید

1.کامپیوتر باید همه قطعاتش با هم همخوانی داشته باشه و این خنک کننده با سخت افزارهای شما همخوانی ندارد و گران قیمت هست

2.اورکلاک کردن نیاز به تجربه و اطلاعات و مهارت و ... دارد و اگه اینکارو انجام ندی خیلی بهتره چون ممکنه به قطعاتت اسیب بزنه یا عمر مفیدشون را کم بکنه و من تجربه کردم و بجز داغ شدن و هنگ کردن و ... هیچی دیگه نصیبم نشد  :cowboy:   

دوست عزیز خنک کننده ربطی به همخونی با سخت افزار نداره آخه شما سیستمتون هر چه قدر خنکتر باشه بهتر کار میکنه و برای خود سیستم هم بهتره حالا شما میخوای 4770 باشه رو سیستمتون  یا یه e5700 فرقی نداره

هدف از خرید یه خنک کننده , خنک کار کردن سیستم هست در مواقعی که سیستم تحت فشار باشه مثل بازی و ....

در مورد گزینه دوم : اورکلاک نیاز به اطلاعات داره که توی همین فروم کلی آدم حرفه ای و کلی آموزش ساده و روان هست .... قطعا اگر به صورت منطقی اورکلاک رو یاد بگیرن قطعه ای که نمیسوزه هیچ لذت هم خواهند برد و سرعت بالاتر رو هم تجربه خواهند کرد

شما که سیستمتون داغ کرده چون خنک کننده مناسب نداشتی و اگر هنگ کرده اطلاعات کافی در مورد اورکلاک نداشتی و اقدام به اورکلاک کردی و قطعا چیزی غیر اون هم نصیبتون نمیشه....

دوستان لطفا از اورکلاک نترسید ... اگر طبق اصول انجام بشه هیچ مشکلی پیش نخواهد اومد @};-

لینک به دیدگاه

آقا من دوباره بیخیال واترکولینگ شدم...بذار موقع ارتقا باباشو درمیارم..

احتمالا همین ترمال رایت رو که گفتیدبگیرم،فقط امیدوارم تو رندر دمای زیر 67.9 رو که تو مشخصات پردازنده به عنوان حداکثردمای مجاز زده بود روبده..

ممنون از راهنمایی همه عزیزان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوست گرامی این تاپیک جامع در مورد کیس تون هست که کیس بسیار خوبی هم هستش

براحتی میتونید جواب سوالهاتون رو در مورد کیس تون بگیرید

عکس های زیادی هم داخل تاپیک وجود داره http://www.overclock.net/t/550800/lian-lis-lancool-pc-k62

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

آقا من دوباره بیخیال واترکولینگ شدم...بذار موقع ارتقا باباشو درمیارم..

احتمالا همین ترمال رایت رو که گفتیدبگیرم،فقط امیدوارم تو رندر دمای زیر 67.9 رو که تو مشخصات پردازنده به عنوان حداکثردمای مجاز زده بود روبده..

ممنون از راهنمایی همه عزیزان

بله ماچو خنک کننده ی قوی هستش با خیال راحت خرید کنید. Thermalright HR-02 macho

اما شما نگفتین تا چند سانتی متر کولر پردازنده رو کیستون ساپورت می کنه؟

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز..من چون وقت ندارم سریع یه آماری اون جا میگیرم وبعد اقدام میکنم.

Sent from my C5303 using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

داداش من Lucifer را پیشنهاد میکنم سایزش با Macho زیاد فرقی نداره ولی برو تو سایتش ببین چه قوقایی به پا کرده
http://www.deepcool.com/jp/Product/LUCIFER/Review/

قیمت 155 تا 160 البته همه مغازه ها میگن 200 تا 250

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

در صورت مشاهده مجدد اسپم و مواردی غیر مرتبط با مطالب تاپیک، با خاطیان برخورد خواهد شد.

:excl: هر گونه مطلب غیر مرتبط با تاپیک در پ.خ ارسال شود :excl:

لینک به دیدگاه

در صورت مشاهده مجدد اسپم و مواردی غیر مرتبط با مطالب تاپیک، با خاطیان برخورد خواهد شد.

:excl: هر گونه مطلب غیر مرتبط با تاپیک در پ.خ ارسال شود :excl:

چشم ببخشید رعایت میشه

لینک به دیدگاه

دوستان یه مدل از deepcool روگرفتم که یه برندآلمانی هست، اجازه بدین برسم منزل ونصب وتستش کنم اطلاعات بیشتر میدم.

لینک به دیدگاه

دوستان یه مدل از deepcool روگرفتم که یه برندآلمانی هست، اجازه بدین برسم منزل ونصب وتستش کنم اطلاعات بیشتر میدم.

اسمش چیه دادا؟ بگو بنچمارک هاش رو ببینم تا بهت اطلاع بدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

ندید میگم که Ice Blade Pro  هستش به احتمال زیاد

و اگه NepTwin رو گرفته باشید که بعید میدونم کولر فوق العاده ایی هست حتی در برابر ماچو

من هم میخوام کولر بگیرم و 2-3 روزی هست که دارم به شدت تحقیق میکنم و همچنان به نتیجه مطلوبی نرسیدم

کاشکی یک تاپیک درست درمون راجع به دما های گزارش شده با کولر های کاربران یکی میزد توی این انجمن

کف کردیم اینقدر توی نت دمای های عجیب غریب دیدیم در شرایط مختلف

لینک به دیدگاه

با سلام

ندید میگم که Ice Blade Pro  هستش به احتمال زیاد

و اگه NepTwin رو گرفته باشید که بعید میدونم کولر فوق العاده ایی هست حتی در برابر ماچو

من هم میخوام کولر بگیرم و 2-3 روزی هست که دارم به شدت تحقیق میکنم و همچنان به نتیجه مطلوبی نرسیدم

کاشکی یک تاپیک درست درمون راجع به دما های گزارش شده با کولر های کاربران یکی میزد توی این انجمن

کف کردیم اینقدر توی نت دمای های عجیب غریب دیدیم در شرایط مختلف

دادا مگه سی پی یوت چیه؟

اورکلاک میکنی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دادا مگه سی پی یوت چیه؟

اورکلاک میکنی؟

با سلام

الان 4330 هستش

فعلاً خیر دوست گرامی امکان اورکلاک وجود نداره ولی دارم زمینه رو آماده میکنم تا شاید روزی G3258 وارد بازار بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...