رفتن به مطلب

تعویض سیستم گیمینگ با لپتاپ

Recommended Posts

• 3 هفته بعد...
  • ارسال 88
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام قصد تعویض این سیستم رو با لپتاپ دارم

مشخصات 

core i7 930

rampage ii ex

cpu cooler nuctua nh d14

ram adata 6gb 1600

vga asus 670 dcii

power 885 green

hdd seagate 500

case x9

monitor lg 2253 tq

با لپتاپ تعویض میشه حتما گرافیک داشته باشه.

سلام  با لنوو z585 عوض میکنید

لینک به دیدگاه

@};-  @};- سلام استاد خوبی ببخشید مزاحمت شدم #-o  #-o کمی راهنمایی ویک قیمت اول ..این کولر سیستم شما به سی پی یو جدید 1150 میخوره اگر نصب میشه روی 1150 لطفا بدون مین وسی پی یو قیمت :-?  :confused: ؟2- این کارت گرافیک شما از نظر کارایی چقدر |-) از کارت 6950 سافایر 2 گیگ |-) عقبترو یا در چه حدی است منظورم در انجام بازیهای امروزی باکیفیت بالا بخواهیم بازی کنیم   :-?  :-? اگر هم خودت مین سی یو 1150 داری  انهم از نوع کانفیگ بالا و دست دوم ان هم قیمت :-B  :confused: ودر ضمن بدون هارد هم لطفا قیمت بدهید @};-  @};-  :clapping:  :clapping:  با تشکر از شما :redface:  :Praying: البته سیستم شما هم عالی اما کمی نسبت به امروزیها قدیمی است  ببخشید :whew:  :redface:  :wub: لطفا در مورد کل سیستم خودت وکارایش بیشتر توضیح بده بخصوص از اینکه چند وقت داری اور کردی خودت کانفیگ کردی یا از جایی دیگر دست دوم خریدی و یانو راستش این را برای یکی از نزدیکانم می خواهم بخرم حال اگر مشکلی پیش بیاد هم من مادی ضرر میکنم و هم معنوی دیگر خودت قضاوت کن خیلی خیلی ممنون :clapping:  :clapping:   @};-  @};-  :Praying:  :Praying: 

لینک به دیدگاه

اگه پايه 1155 با 1150يکي باشه بهش ميخوره

گرافيک من تقريبا دو برابر 6950فريم ميده!

و تو اجرا بازيها تا الان هيچ مشکلي نداره.

قيمت تکي براي همه قطعه هارو نميدونم

گرافيک 750مد نظرمه

cpu cooler 200

در کل سيستم براي اجراي بازي و کاراي محاسباتي و .... فعلا تا چند سال ديگه جوابگو هست.

لینک به دیدگاه

@};-  @};- سلام بزرگوارخوبی #-o ببخشید من متوجه نشدم مادر برد شما اینی که نوشته ایی سوکت 1155 است #-o ؟من توی سایت دیدم 2011 است؟ #-o در ضمن ببین من دراینجا دیدم برای مادر برد وسی پی یو مشتری هم داری خوب :excl: قیمت خودت هم که دادی انها راکم کن ویه قیمت بگو اگر حالا یا زیاد یا کم به توافق رسید یم که بهترواگر نه یکی دیگر نیاز نیست @-)  @-)  :Hee Hee: یکی یکی حساب کنی البته  این را بگویم قبل فروش به من بگو اینها اینقدر بابت این 2 قطعه پول میدهندوشما بایستی اینقدر بدهی اگر من  یا هر کس دیگری قبول کرد بفروش درغیر این صورت جنس شماس هر کاری دلت خواست انجام بده با تشکر خیلی بزرگواری @};-  @};-  :-h  :-h 

لینک به دیدگاه

سوکت مادربرد من 1366هست ولي به همراه کولر چندتا پايه اضافه هست که يکيش برا 1155ميخوره!

شما الان کدوم قطعه هارو ميخواي؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممکن باشه یه عکس قرار بدین که نام کاربری / نام فروم واضح باشه / منکه بزور خودندم :cool:

لینک به دیدگاه

cpu+mb 650

cpucooler 200

ram 150

vga 750

power 200

hdd 100

monitor 350

case 400

اینا مد نظرمنه کسی پیشنهاد داشت برام پخ کنه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...