رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود خدمت دوستان

یه کارت تا رنج قیمت 700 تومان ( کارکرده ) چی پیشنهاد میکنید؟

کارت برای گیمینگ استفاده خواهد شد

آیا خرید کارت Sapphire 7950 Boost Vapor-x با قیمت 650 تومان انتخاب مناسبی هست و اینکه آیا پاور بده Green 600 HP از پسش برمیاد یا نه؟ 

اگر کارت دیگه ای هم تا رنج 700-750 مناسب میدونید بفرمایید.

لینک به دیدگاه

کارت خوبیه . به شرطی که کاملا سالم باشه . قیمتش هم همین حدوده . البته کمی کمتر هم میشه گیر آورد .

با پاور شما مکلی نداره . البته به بقیه سیستم هم بستگی داره . ولی یک سیستم نرمال اگر باشه ، مشکلی نداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت خوبیه . به شرطی که کاملا سالم باشه . قیمتش هم همین حدوده . البته کمی کمتر هم میشه گیر آورد .

با پاور شما مکلی نداره . البته به بقیه سیستم هم بستگی داره . ولی یک سیستم نرمال اگر باشه ، مشکلی نداره .

ممنون حامد جان

سیستمم توی امضام مشخص هستش

مشکل اصلی اینه که بین 7950 و GTX 660 TI نمیدونم کدوم بهتره .توی بنچمارک ها 7950 تقریبا حدود 10 تا 15 درصد قوی تره. اما مصرف و دمای 660 Ti به مراتب پایین تر هستش.

لینک به دیدگاه

موردی که هست اینه که شما الان کارت 6850 داری . ارتقاء به کارتی مثل 7950 خیلی تاثیر نمیذاره تو کار شما . به نظر من عجله نکن برای ارتقاء . بمون تا سری های جدیدتر بیان و اون موقع برای خرید سری 7 انویدیا یا سری R9 ای ام دی اقدام کن . قیمتشون افت میکنه .

7950 از 660ti کمی قویتره . ولی تکنولوژی انویدیا همیشه بهتر بوده . دما و مصرف 7950 هم همونطور که گفتی بالاتره . ولی اگر اون مقدار قدرت برات مهمه ، 7950 به صرفه تر میشه . این رو در نظر داشته باش که با توجه به کارت فعلی ، خرید 660ti خیلی منطقی نیست . چون تفاوتش از نظر قدرت کمتره نسبت به 7950 با کارت خودت . ولی مصرف کمتری هم داره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موردی که هست اینه که شما الان کارت 6850 داری . ارتقاء به کارتی مثل 7950 خیلی تاثیر نمیذاره تو کار شما . به نظر من عجله نکن برای ارتقاء . بمون تا سری های جدیدتر بیان و اون موقع برای خرید سری 7 انویدیا یا سری R9 ای ام دی اقدام کن . قیمتشون افت میکنه .

7950 از 660ti کمی قویتره . ولی تکنولوژی انویدیا همیشه بهتر بوده . دما و مصرف 7950 هم همونطور که گفتی بالاتره . ولی اگر اون مقدار قدرت برات مهمه ، 7950 به صرفه تر میشه . این رو در نظر داشته باش که با توجه به کارت فعلی ، خرید 660ti خیلی منطقی نیست . چون تفاوتش از نظر قدرت کمتره نسبت به 7950 با کارت خودت . ولی مصرف کمتری هم داره .

ممنون حامد عزیز

حق با شماست در این مورد و اینکه فرمودید دست نگه دارم. اما مساله ای که هست اینه که بنده حدود 6 ماه دیگه باید برم سربازی ( بعد 5 سال که مشمول شدم ) به همین دلیل گفتم توی این 6 ماه باقی مانده بهترین کار ممکن رو بکنم. اما با صحبت های شما کاملا موافقم و برای خرید کارت دست نگه میدارم

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...