رفتن به مطلب

فروش اکانت بازی(bf3)برای قسمت مولتی پلیر (فقط 5هزار تومان برای یک بازی اورجینال)

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان.

تعدای اکانت بازی bf3 موجوده و اکانتها داخلی هست  (خودم ساختم)و  ریستور شدن نداره.=قیمت 5هزار تومان(احتمال فروش اکانتها در بیرون از فروم لیون هم هست)

تخیف:

خرید یا معرفی 3 نفر برای خرید هم یک اکانت هدیه برای معرفی کننده یا خریدار داره

توضیحات:این اکانت ها در تعدا موجوده که در همون جریان  Free game,On the Houseبازی ها اد شده.

عکس ازیکی از اکانت ها:

post-15684-0-09428000-1427517799_thumb.png

عکس از مراحل ثبت نام  همین اکانت (تمامی اکانتهای بتل عکس از مراحل ثبت نام دارن و برای خریدار ارسال میشه)

post-15684-0-32679800-1427517804_thumb.png

post-15684-0-74124000-1427517815_thumb.png

post-15684-0-49267300-1427517823_thumb.png

چند نکته:

بازی ها اورجینال برای نصب نیاز به بک اپ بازی دارن (فایلهای اورجینال بازی)شما برای داشتن فایلهای اورجینال چند راه دارید

1.بهترین را خرید بک اپ فایلهای اورجینال هست که پیشنهاد میکنم همین کارو کنید(خاستید بم بگید تا فروشگاه براتون معرفی کنم)

2.میتونید با استفاده از دی وی دی های کرکی تو بازار مقداری از فایلها رو به اورجین معرفی کنید و باقی فایلهای مورد نیازو از سرور اصلی دانلود کنید(شاید 6 تا 9 گیگ دانلودی بسته به نوع دی وی دی ها)

3.میتونید توسط  برنامه اورجین وخود اکانت  تمام فایلها رو از سرور اصلی  دانلود کنید

4.میتونید از سایتهایی که فایلهای اورجینال بازی رو برا دانلود گذاشتن به صورت پارت پارت با دانلود منیجر دانلود کنید(اینو نمیدونم کدوم سایت)

.........................

لطفا سوالتون رو همین جا مطرح کنید و در خوصی پاسخ داده نمیشود و حذف میشود(مگر برا گرفتن شماره حساب)

مدیران و اعضای رسمی لیون و امتیاز بالاهای لیون و اعضای وی ای پی بالای 200 امتیاز هم میتون اول اکانتها رو بگیرین  و بعد از تحویل گرفتن اکانت  پول رو پرداخت کنن(تحویل قبل از پرداخت)

لیست خریدار ها

1.MEHDI-GTX

2.MohamadCm

3.MohamadCm و(2 اکانت دیگر)

4.alint

5.....

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

اپ میشود...

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

بعضی از قیمتها کاهش داده شد

تاپیک هم ویرایش شد(مربوط به تهیه بک اپ بازها)

لینک به دیدگاه

اپ میشود

اکانت بتل به اون تظمینی(با عکسهای هنگام ثبت نام)قمتش عالیها از دست میرها :cool:

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام

جناب این اکانت بتل 3 قیمتش چقدره؟

من اطلاعات کاملی ندارم.میخاستم بدونم آیا برای بازی آنلاین به درد میخوره؟

بیشترین کاربردش چیه؟

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

با سلام

جناب این اکانت بتل 3 قیمتش چقدره؟

من اطلاعات کاملی ندارم.میخاستم بدونم آیا برای بازی آنلاین به درد میخوره؟

بیشترین کاربردش چیه؟

با تشکر از شما

سلام دوست عزیز

شرمنده دیر جواب میدم

مشکلات رایتل چند هفته ای هست که منو از نت محروم کرده(خیر سرشون جواب درس درمونم نمیدن)اینم 3g رایتل با اون همه دکو پزش و تبلیغات عوام فریبانه

خوب بگذریم

قیمت همون طوری که نوشتم 7 هزار تومن

بله اکانت مختص بازی اورجینال هست که هم میتونید مولتی پلیر (انلاین)بازی کنید هم سینگل

از تمام مراحل ساخت اکانت هم عکس گرفته شده و در اختیار شما قرار داده میشه

در مورد کار بورد :

بازی در سرور های امن و اصلی

ذخیر لول و ذخیره سلاحای باز شده ذخیر جایزها ی گرفته شده و در کل ذخیره کل امار شما در بازی در سرورهای ea که برای همیشه ماندگاره هست

بازی به صورت هکی هم هست که میتونید رایگان اکانت بسازید ولی معایبی داره که اگه دوست داشتید و رایتل من هم جواب گو بود در مورد معایبش توضح میدم

به دلیل ثبات نداشتن اینترنت رایتل شماره رایتل دیتا خودمو میزرم توصفحه اول  تاپیک تا در صورت مشکل بتونم با دوستان در ارتباط باشم

لینک به دیدگاه

سی دی کی این اکانتا قابل انتقال به یه اکانت دیگه هست؟
سوال امنیتی هاش چندتاس موجوده؟
ریستور نشدن اکانت رو تضمین میکنید؟

اکانت روسی یا انگلیسی هست؟

لینک به دیدگاه

سی دی کی این اکانتا قابل انتقال به یه اکانت دیگه هست؟

سوال امنیتی هاش چندتاس موجوده؟

ریستور نشدن اکانت رو تضمین میکنید؟

اکانت روسی یا انگلیسی هست؟

درود دوست من

فک نکنم بشه سی دی کی هیچ بازی رو به اکانت دیگه منتقل کرد

ولی میتونی ایمیل رو تغیر بدی و همچنین سوالهای امنیتی

سوال امنیتی یکی هست که توی عکس های هر اکانت مشخصه +تاریخ تولد+کشوری که هنگام ثبت اتخواب شده

100 در صد دوست من این اکانتها اکنتهای هکی روسی  یا خارجی نیست که طرف با تماس و اوردن دلیل و مدرک ریستورشون کنه(همه اینا رو خودم در زمانی که به صورت محدود رایگان شد اد کردم)

اکانت انگلیسی هست و نیاز به تغییر زبان ندارید

لینک به دیدگاه

درود دوست من

فک نکنم بشه سی دی کی هیچ بازی رو به اکانت دیگه منتقل کرد

ولی میتونی ایمیل رو تغیر بدی و همچنین سوالهای امنیتی

سوال امنیتی یکی هست که توی عکس های هر اکانت مشخصه +تاریخ تولد+کشوری که هنگام ثبت اتخواب شده

100 در صد دوست من این اکانتها اکنتهای هکی روسی  یا خارجی نیست که طرف با تماس و اوردن دلیل و مدرک ریستورشون کنه(همه اینا رو خودم در زمانی که به صورت محدود رایگان شد اد کردم)

اکانت انگلیسی هست و نیاز به تغییر زبان ندارید

جهت خرید در پخ هماهنگی میکنم

لینک به دیدگاه

براتون شماره کارت  رو پیام خصوصی کردم + شماره موبایلی که همیشه بامه

فقط نیما جان همون طور که تو تاپیک هم اشاره کردم این روزا مشکلات نت دارم (بخاطر لطف رایتل که این روزا گریبان گیر بوشهر شده)

همین الانم با سرعت حدود 1 تا 2 کیلو بایت به زور میام تاپک رو چک میکنم(البت انصافا  این بگم رایتل بعضی وقتا شیر اینترنتو باز میکنه و سرعت به 30تا 40 کیلو بایت هم میرسه)

ولیکن با این اوصاف اگر پول رو پرداخت کردید و نت مشکل داشت  باید صبر کنی تا رایتل شیر اینترنت رو باز کنه تا بتونم عکسها رو  برات اپ کنم

االبت تمام مشخصات رو با اسم ام است برات ارسال مکینم

در هر صورت من در خدمت شما هستم

لینک به دیدگاه

نیما جان یه توضیح هم در مورد بک اپ بازی ها بود که به تاپیک اضاف کردم  و مقداریشو هم ویرایش کردم شما هم بهتر مطلع بشید که مهمه

بازی ها اورجینال برای نصب نیاز به بک اپ بازی دارن (فایلهای اصلی بازی)که  اگر اینترنت پر سرعت و نامحدود دارید میتونید اونا رو دانلود کنید

یا بک اپ بازی رو از فروشگاها  اینترنتی فروش بک اپ بازیها ی اورجینال بخرید(در صورت نیاز بم بگید تا ادرس  فروش گاه بک اپ بازیها رو بگم)

لینک به دیدگاه

براتون شماره کارت  رو پیام خصوصی کردم + شماره موبایلی که همیشه بامه

فقط نیما جان همون طور که تو تاپیک هم اشاره کردم این روزا مشکلات نت دارم (بخاطر لطف رایتل که این روزا گریبان گیر بوشهر شده)

همین الانم با سرعت حدود 1 تا 2 کیلو بایت به زور میام تاپک رو چک میکنم(البت انصافا  این بگم رایتل بعضی وقتا شیر اینترنتو باز میکنه و سرعت به 30تا 40 کیلو بایت هم میرسه)

ولیکن با این اوصاف اگر پول رو پرداخت کردید و نت مشکل داشت  باید صبر کنی تا رایتل شیر اینترنت رو باز کنه تا بتونم عکسها رو  برات اپ کنم

االبت تمام مشخصات رو با اسم ام است برات ارسال مکینم

در هر صورت من در خدمت شما هستم

با تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...