رفتن به مطلب

سرعت پایین از سرورهای داخلی

indianboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

بالاخره پس از مدتها تونستم شاتل رو جمع آوری کنم و به پارس آنلاین مهاجرت کردم! ولی حالا یه مشکلی هست! اونم اینه که شبا که رایگان هست سرعت دانلود از یه سری سایتا خیلی خوبه مثل گوگل داک یا سایتهای معروف یا آشوک فیلم و بعضی سایتای دیگه که بین 5مگ تا 9 مگ در نوسانه! یعنی سرعت 500 کیلوبایت تا 900! اما از سایتایی مثل دانلودها یا میهن دانلود و یا سافت گذر و سافت98 سرعتم خیلی پایین هست! توی این چند روزی که پارس آنلاین دارم کلا با این سایتای داخلی همین مشکل رو دارم! سرعت از 10 کیلوبایت به سرعت میره روی 200 کیلوبایت و بلافاصله سریع میاد پایین دوباره روی 10 کیلوبایت! اگر کسی میتونه راهنماییم کنه.

قبلا همین مشکلو توی شاتل اما با سرورای خارجی داشتم که واضح بود که سرعت دانلود از سرورای خارجی رو شاتل دستکاری و محدود کرده ولی این مورد دیگه خیلی عجیبه! چون می خوام خیلی بازیای جدید رو از این سایتا بگیرم نمیتونم!

لینک به دیدگاه

سلام

خوب شد گفتید منم می خواستم از شاتل مهاجرت کنم ولی اینجور که میگید مثل اینکه همه سرویس دهنده ها این محدودیت دارن  :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من قبلاً و حدود 1 سال پیش پارس آنلاین داشتم و سرعت در زمان رایگان بودن افتضاح بود ولی به نظر الان بهتر شده

الان مخابرات دارم برای دانلود و با خیال راحت دانلود میکنم بدون کوچکترین افت سرعتی

لینک به دیدگاه

نه سرعت دانلود برای خیلی سایتا عالیه! چون خطم روی 9 مگ بسته شده سرعت دانلود راحت به همون 9 مگ میرسه و توی چند دقیقه یه فیلم کامل دانلود می کنم. ولی مشکل از سایتای وطنیه! نمیدونم مشکل چیه! با شاتل سرعت از سایتای داخلی خوب بود. 

این شرکتها هم منطقه به منطقه و استان به استان فرق می کنن! هیچ کس نباید چشم بسته یا با حرف کسی که از استان دیگه یا منطقه دیگه ای هست بره از یه شرکت بگیره! بلکه باید اول از همسایه هاش اگر کافی نتی چیزی هست بپرسه بعد بره بگیره!

لینک به دیدگاه

گوگل فیبر در حال اماده کردن سرویس با سرعت چند گیگابیتی در ثانیه واسه کاربرانش هست و در حال حاضر سرعت 1 گیگابیتس در ثانیه ارایه میده و ترافیکش نامحدود و بین المللی هست

حتما خون خارجی ها رنگی هست که اینقدر شانس دارن :sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...