رفتن به مطلب

mInI_ClockEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان به نظر این گارانتی دوباره فعالیت خودش رو شروع کرده

چهارشنبه همین هفته گزشته اولین قطعه از این گارانتی رو در پست ویترین فروشگاه ها در بازار دیدم

SSD 840EVO گارانتی تا سال 2015 با قیمت بسیار خوب 580 تومن

بحث در مورد کیفیت گارانتی مطرح نیست دوستان، بحث بر سر این هستش که این شرکت در قدیم قطعات بسیار خوبی رو وارد میکرده از جمله برند های Antec ,... که تقریباً در بازار به هیچ عنوان پیدا نمیشدن

لینک به دیدگاه

به به، یعنی قطعات گذشته گارانتیشون سر جاش برگشته؟

لینک به دیدگاه

بحث در مورد کیفیت گارانتی مطرح نیست دوستان، بحث بر سر این هستش که این شرکت در قدیم قطعات بسیار خوبی رو وارد میکرده از جمله برند های Antec ,... که تقریباً در بازار به هیچ عنوان پیدا نمیشدن

درود دوست گلم

شما که ادم ریز بین و کاملا فهیمی در زمینه گارانتی خدمات و ورود کالاها بودید چرا گارانتی مهم نیست ؟؟؟؟؟؟

حدودا چند سال پیش این گارانتی یهویی بدون اطلاع گارانتیش رو جمع کرد و کلی از مشتریها سر گارانتی این شرکت ضرر کردن و کلی مسئله پیش اومد که میتونید با یه سرچ به این مطالب دست پیدا کنید .

حالا مهم نیست شاید اشتباهی بوده که مرتکب شدن ولی  حتما باید جبران کنن و تا موقعی که جوابگوی کسانیکه بهشون اسیب زدن و بهشون پاسخگو نبودن نباشن از دید من این گارانتی نامعتبر محسوب میشه .

البته ما در جریان شروع به کار این گارانتی بودیم ولی شرطی گذاشتیم برای این شرکت که اول پاسخگوی کالاهای گارانتی قبلیشون باشن بعد ما کاملا در خدمتشون خواهیم بود .

ما بارها و بارها از کالاهای این شرکت فروختیم و قیمتهاشون هم مناسب بوده . و مشکلی نداشتیم تا اینکه یهوی متوجه جمع شدن این شرکت شدیم .

حالا از کسانیکه سر گارانتی این شرکت متضرر شدن ازشون میخوام بیان توی این تاپیک اعلام کنن چون بر طبق گفته مسئول کولینک سیس اقا کیوان عزیز می خوان جبران کنن و جوابگوی ضرر تمامی شما دوستان باشن .

بعد از این پاسخگویی تازه میشه بهشون اعتماد کرد @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

جناب حسینی منظور من رو فکر کنم اشتباه برداشت کردید

من هم مثل خیلی از شما و دوستان هیچ خیری از گارانتی ندیدم و فقط این تاپیک رو زدم چون اون زمان که این شرکت قطعه وارد میکرد، اکثراً نایاب بود فقط همین

وگرنه همه گارانتی ها سر و تهشون یکی هست و برای من بشخصه هیچ ارزشی نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.

یکی از مشکلات اصلی این گارانتی این بود که یک دفعه ناپدید شد بدون هیچ اطلاعی! و مثلاً خودم رم ها و SSD که گارانتی این شرکت بودند رو خریدم و چند ماه بعدش موقع فروش متوجه شدم که ماه هاست این شرکت جمع کرده! اگر این شرکت هر محصول دیگری رو هم وارد کنه یا گارانتی کنه مطمئن هستم که دیگه حداقل خودم خرید نمیکنم!

درسته عموماً گارانتی های شرکتی اغلب با بدون گارانتی بودن زیاد فرقی ندارند اما وقتی شرکتی اسم گارانتی لایف تایم روی محصولاتش مینویسه فکر میکنم باید مسئولیت بیشتری به عهده بگیره!

مثلاً فارس هم مدت هاست جمع کرده ولی طبق مکاتبه ای که یکی از دوستان با شرکت هماهنگ داشتند ظاهراً تا تاریخ 30/9/93 خدمات فارس رو هماهنگ به عهده گرفته و بعد از اون تاریخ دوباره شرکت فارس فعالیت خودش رو از سر میگیره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با سلام 

چندسال پیش  از شرکت خرید داشتم  پاور های seasonic  رو  وارد کرده بود خیلی تعریف میکرد قیمتشون هم مناسب بود  ولی اون زمان تو بازار کسی نمیخرید چندتایی خریدم وبعدها  متوجه شدم کاملا  درست گفته بودند

درمورد رمهای gskill  هم که ابتدا با گارانتی این شرکت وارد شد  گلایه ای که مسئولش داشت (اسمش  خاطرم نیست ولی فنی بود)  که  شرکت مثل دریا کامپیوتر و مسائل دیگه که شاکی بود باعث شده برشکست بشن اون زمان  گفت که کم کم باید شرکت جمع بشه

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

با سلام

جناب حسینی منظور من رو فکر کنم اشتباه برداشت کردید

من هم مثل خیلی از شما و دوستان هیچ خیری از گارانتی ندیدم و فقط این تاپیک رو زدم چون اون زمان که این شرکت قطعه وارد میکرد، اکثراً نایاب بود فقط همین

وگرنه همه گارانتی ها سر و تهشون یکی هست و برای من بشخصه هیچ ارزشی نداره

گارانتیها هر چی که باشن در ایران برای خیلی از کالاها تا حد پایین هم که شده جوابگو هستن . و ارزش گارانتی رو مصرف کننده  کاملا میدونه .

شرکتهای گارانتی شاید خیر بده نباشن ولی نمیگذارن زیاد از حد و یا کل کالا رو ضرر کنید

بله کاملا درسته و کالاهای خوبی وارد کردند و اون زمان ما هم خرید میکردیم ازشون . و مشتریهای ما به اعتبار ما این کالاها رو خرید کردن این مشتریها چه گناهی کردن که یکی براشون پاسخگو نیست ؟؟؟؟؟؟؟

مسئولیت پذیری رو متاسفانه ما ایرانیها در خیلی از موارد از یاد میبریم و همیشه به گردن همدیگه میندازیم  و از خودمون سلب مسئولیت می کنیم .

بنده روی حرفم هستم و دلیلم هم اینه که اگر این دوستان متعهد بشن و پاسخگوی مشتریهای قبلی باشن حتما میشه بهشون اعتماد کرد وگرنه وقتی کسی پاسخگو نباشه به روشهای دیگه ای هم میتونه به مشتریهاش ضرر برسونه که من وارد این مقوله نمیشم @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...