رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک 670power edition به قیمت مفت (کاهش قیمت)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان قصد فروش کارت گرافیک 670power edition رو دارم با کارکرد فقط 3 ماه با متعلقات کامل و کارتن

کارت فوق گارانتیش تا 16 سپتامبر بود که تمام شده پس بدون گارانتی است مهلت تست داده میشود

قدرت این کارت در حد کارت 680 و حتی کمی قویتر نیز میباشد اما با خنک کنندگی عالی که موقع روشن شدن سیستم فن کارت ابتدا باد رو به سمت داخل میکشد تا کولر گرافیک رو از گرد و غبار تمیز کرده و سپس به حالت عادی خود برمیگردد

قیمت  680

هزینه ارسال با خریدارمحترم برای دوستان تهرانی حضوری تحویل میگردد

اینم جدیدتریت بنچمارک از بازی Metro_Last_Light_Redux- که تفاوت کارت بنده با کارت 770 که بالای 950 تومان فروش میره فقط 3 فریم است 

شماره تماس 09355017001

post-11960-0-46250300-1410876601_thumb.gif

post-11960-0-60448700-1410876636_thumb.gif

post-11960-0-31189700-1410876772_thumb.jpg

post-11960-0-03832300-1411287033_thumb.jpg

post-11960-0-36958100-1411287109_thumb.jpg

post-11960-0-48647800-1411297795_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hossin
لینک به دیدگاه

با گرافیک sapphire 7870 ghz editon  بسیارتمیز و کم کارکرد و گارانتی تا اواسط 2015 چقدر باید سربدم دوست عزیز؟

لینک به دیدگاه

با گرافیک sapphire 7870 ghz editon  بسیارتمیز و کم کارکرد و گارانتی تا اواسط 2015 چقدر باید سربدم دوست عزیز؟

دوست عزیز قیمت کارت من مشخصه شما مبلغ سر رو بفرمایید

لینک به دیدگاه

با کارت گرافیک 660 gtx 2gig asusu چقدر سر بدم؟ نحوه معامله به چه صورت هستش؟ کارت من حدود 6 ماه کار کرده و گارنتیش هنوز باقیه..

لینک به دیدگاه

با کارت گرافیک 660 gtx 2gig asusu چقدر سر بدم؟ نحوه معامله به چه صورت هستش؟ کارت من حدود 6 ماه کار کرده و گارنتیش هنوز باقیه..

قیمت کارت بنده مشخصه شما قیمت کارت خودتون رو تعیین کنید و برام بفرستید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینو من دارم بدون متعلقات 400 سرمیدم تعویض میکنم کارت اورکلاک شده کارخونه هستش

http://www.techbuy.com.au/p/160328/VIDEOCARDS_GEFORCE_PCI-EX_GTX_4XX_SERIES/Leadtek/GTX_460_GD5_1024M_Extreme.asp

ویرایش شده توسط smiley60
لینک به دیدگاه

با این قیمت کارت 680 رفرنس تک فنم بهتون نمیدن چه برسه به این کارت دو فن 

ویرایش شده توسط hossin
لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/product/3322/ASUS+GTX+660+OC+DCII+2GB+GDDR5/

من قیمت ندارم..یه چیزی بگید ببینم در توانم هستش یا نه..برای باقی دادن..حالا چونه هم میزنیم..

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/product/3322/ASUS+GTX+660+OC+DCII+2GB+GDDR5/

من قیمت ندارم..یه چیزی بگید ببینم در توانم هستش یا نه..برای باقی دادن..حالا چونه هم میزنیم..

دوست عزیز جنس برای شماست اگه خودتون قیمت بدید بهتره 

لینک به دیدگاه

نمیتونم برای فروش بذارمش...چون سیستم همیشه روی دانلوده و کارم فیلم و ایناست..نباید سیستم خاموش بشه..واسه همین باید اول یه کارت بخرم بندازم رو این ..رو همین حساب نذاشتم واسه فروش..چون اگه معطل بشم مشتریهام میپرن..

لینک به دیدگاه

نمیتونم برای فروش بذارمش...چون سیستم همیشه روی دانلوده و کارم فیلم و ایناست..نباید سیستم خاموش بشه..واسه همین باید اول یه کارت بخرم بندازم رو این ..رو همین حساب نذاشتم واسه فروش..چون اگه معطل بشم مشتریهام میپرن..

براتون پیغام گذاستم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزبز. نمی دونم انگیزتون از فروش کارتتون چیه اما اگه قصد ارتقا دارید باید بگم تو شرایط الان که تو سر قیمت این جور کارتا خورده بهترین کار نگه داشتن و استفاده از اوناست چون فعلا توانایی خوبی دارن برای اجرای بازیهادر غیر این صورت صرفه اقتصادی نداره. قصدم راهنماییت بود چون خودم همین مدل رو دارم. موفق باشید.

Sent from my C5303 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزبز. نمی دونم انگیزتون از فروش کارتتون چیه اما اگه قصد ارتقا دارید باید بگم تو شرایط الان که تو سر قیمت این جور کارتا خورده بهترین کار نگه داشتن و استفاده از اوناست چون فعلا توانایی خوبی دارن برای اجرای بازیهادر غیر این صورت صرفه اقتصادی نداره. قصدم راهنماییت بود چون خودم همین مدل رو دارم. موفق باشید.

سلام ممنون از راهنماییتون فعلا به پولش احتیاج دارم وگرنه کارت بنده کلا 3 ماه کارکرده اگه به پولش احتیاج نداشتم به قیمت 700 برای فروش نمیذاشتم این کارت با کارت 680 از لحاظ فریم دهی تو بازی برابره ولی ایا کسی کارت 680 رو به قیمت 700 میده

لینک به دیدگاه

با ایشون موافقم و اگه قصد ارتقا داشتم اینو ازت میخریدم و چون مثل مال خودمه sli میکردم...

این کارت بیشتر می ارزه ولی مردم عادی چشمشون دنبال "جدید" هستش.

من کارت خودمو تا 775+ مگا هرتز مموری و 100 مگا هرتز هسته اور کلاک کردم که خیلی عالیه.

علتشم سیستم کولینگ فوق العاده قوی این کارته !  (گفتم یه تبلیغیم شده باشه برای شما :دی )

ویرایش شده توسط James
لینک به دیدگاه

با ایشون موافقم و اگه قصد ارتقا داشتم اینو ازت میخریدم و چون مثل مال خودمه sli میکردم...

این کارت بیشتر می ارزه ولی مردم عادی چشمشون دنبال "جدید" هستش.

من کارت خودمو تا 775+ مگا هرتز مموری و 100 مگا هرتز هسته اور کلاک کردم که خیلی عالیه.

علتشم سیستم کولینگ فوق العاده قوی این کارته !  (گفتم یه تبلیغیم شده باشه برای شما :دی )

ممنون از نظرتون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...