رفتن به مطلب

کمک در مورد خرید مادربرد am3 ساپورت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من یه سیستم قدیمی دارم که فقط تونستم مادربردشو بفروشم m2ne رو باقیمت 60 تومان فروختم ولی سی پی یو و رمم رو نمیتونم به قیمت بفروشم به خاطر همین نمیتونم مادربردی بردارم که am3 باشه و ddr3 ساپورت کنه

من الان اینارو دارم

cpu: 8450*3

ram: 2g ddr2 bass 800

چون نتونستم این قطعات رو به قیمت بفروشم میخوام یه مادربردی بخرم که فعلا از این قطعات استفاده کنم و بعدا که پول دستم اومد ارتقاشون بدم . چون تو کارائی ddr2 و ddr3 تفاوت زیادی باهم ندارن خیلی برام مهم نیست ولی میخوام بعدا یه سی پی یو am3 خریداری کنم . میخواستم اگه زحمتی نیست یه مادربرد خوب بهم معرفی کنید که بعدا هم بتونم روش حساب باز کنم و این که قدرت خوبی داشته باشه و بشه اورکلاکش کرد ولی نمیخوام خیلی هم گرون باشه

یعنی درکل میخوام یه مادربردی باشه که ddr2 ساپورت باشه . مشخصات خوبی داشته باشه و بشه در آینده روش حساب کرد . و اگه قدرت اورکلاک خوبی هم داشته باشه که خیلی بهتر

قبل از هر راهنمایی ازتون تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

از دوستان کسی راهنمایی نمیکنه ؟

نظرتون درباره این مادربردها چیه ؟

Biostar TA790GX A2+ 128M

ASROCK A790GXH/128M

ASROCK A790GXH/128M

GIGABYTE GA-MA785G-UD3H

ASROCK A770DE

کدوم یکی بیشتر به درد کار من میخوره . گرافیک آنبردم اصلا برام مهم نیست چون گرافیک دارم

اگر مادربرد بهتری هم سراغ دارین ممنون میشم راهنمائیم کنین

با تشکر از همه دوستانی که بهم کمک کنن

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست من به علت تعطیلی کسی جوابتون رو نداده،درضمن وضعیت اینترنت هم وحشتناکه،منم به لطف ایرانسل جواب میدم.

مادربوردهایی که شما گفتید همه DDR3هستند غیر از آخری که به درد شما میخوره که رم شمارو ساپورت میکنه،با پردازنده شما هم مشکلی نداره ولی من M4N78se رو پیشنهاد میدم،قیمتش حدود ۷۵هزار تومان هست و سوکتAM3ولیDDR3نیست،خیلی خوبه سبک،با بوت سریع،امکانات اورکلاک کمی داره.

پیشنهاد من اینه

لینک به دیدگاه

درود

GIGABYTE GA-MA785G-UD3H

mb_productimage_ga-ma785g-ud3h_big.jpg

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

سلام

اولا ممنونم از راهنمایتون

بعد من فکر میکنم همه این مادربردها ddr2 هستند به نظرم شما دارین اشتباه میکنید دوست گلم

در رابطه با اون مادربرد گیگا هم خیلی ها این مادربرد رو بهم پیشنهاد میکنن به نظرم باید مین خوبی باشه

ولی من میخوام در آینده یه 550b روش بندازم با یه گرافیک 5770 که فکر نمیکنم خیلی هم نیاز باشه زیاد هزینه کنم برای مادربرد و این مادربرد گیگا قیمتش زیادی بالاست در صورتی که با کمتر از این مادربرد 790 میتونم خریداری کنم البته در صورتی که برند های معروف مثل asus و giga رو کنار بزارم

به نظرتون این کارم درسته یا خرید یه مادربرد خوب بیشتر اهمیت داره چون هزینش خیلی هم فرق نمیکنه و در حد 30 یا 40 تومان میتونم هزینه کنم حتی بیشتر .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من مادربورد زیر رو دارم برای یه مشتری بستم بعد نظرش عوض شد و یه برد دیگه سفارش داد گارانتیش هم سه ساله ویستا هست .

قیمت نو این برد 87 هزار تومان هست ولی من این برد رو به شما به قیمت 70 هزار تومن میدم فکر میکنم برای این مادربورد نو قیمت مناسبی باشه .

Asus M4N78 - Suket AM3 - DDR2 1200 - PCIE 2.0 16X -

m4n78.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...