رفتن به مطلب

فایده آپدیت کردن ویندوز

amir-82
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام. من سیستم عاملم ویندوز 7 هستش ولی ورژن2009هستش می خواستم بدونم اگه من ویندوز 7 رو آپدیتش کنم آیافایده ای برای اجرا ی بازی ها و سرعت سیستم  یا سرعت بوت شدن خواهد داشت؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام. من سیستم عاملم ویندوز 7 هستش ولی ورژن2009هستش می خواستم بدونم اگه من ویندوز 7 رو آپدیتش کنم آیافایده ای برای اجرا ی بازی ها و سرعت سیستم  یا سرعت بوت شدن خواهد داشت؟؟

درود

هر شخصی اگه چیزی رو طراحی کنه بدون شک بی اشکال نخواهد بود  و مشکلات در آینده ممکنه  شناسایی و رفع بشه

ویندوز و هر برنامه ای هم ایرادهایی دارن و با گذر زمان شناسایی میشن و سازنده اقدام به ارایه بسته های رفع اشکال میکنه-بدون شک آپدیت باعث پایداری و امنیت سیستم خواهد شد.

سال2009 مربوط به نسخه ویندوز نیست بلکه سال عرضه هست.

اگه نسخه فعلی sp1 یا سرویس پک1نباشه بله آپدیت بر عملکرد هم موثر خواهد بود.

3238d1295133251-windows-7-service-pack-1

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

اپدیت هایی که برای ویندوز منتشر میشن تاثیر گذاری متفاوتی دارند

مثلا بعضی ها برای امنیت visual C++ هستند

بعضی ها برای امنیت internet expelorer

و.....

برای هر اپدیتی مایکروسافت یک لینک گذاشته و توضیحات کاملی در موردش داده

در کل اپدیت کردن ویندوز باعث بالاتر رفتن امنیت اون و پایداری و سرعتش میشه

اگر تا حالا ویندوز رو اپدیت نکردین حواستون باشه اپدیت KB971033 رو نصب نکنید که اگر ویندوز تقلبی باشه مایکروسافت متوجه میشه و بعدا براتون دردسر ایجاد میکنه!!!!!!!!!!!!

http://support.microsoft.com/kb/971033

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

هر ویندوز اول انتشارش، پر از اشتباه و باگه. مثل ویندوز XP.7.8 که وقتی منتشر شدند، پر از باگ بودند. مایکروسافت دنبال باگ‌ها می‌گردد، آنها را پیدا و اصلاح می‌کند و نسخه اصلاح شده را به صورت یک آپدیت منتشر می‌کند که ما می‌توانیم با نصب آنها، مشکلات ویندوزمان را برطرف کنیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...