رفتن به مطلب

بهترین کیس زیر ۲۰۰ هزار تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

قصد خرید یه کیس زیر ۲۰۰ تومان دارم! هرکس نظرشو بگه البته فقط با دلیل و اگر تجربه ای داره بگه! ممنون

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

شما باید کیس رو بسته به نیازاتون(چه حال چه در اینده) بگیرین.(اگر قطعات حرفه ای دارید محدوده قیمت برای کیس نزارید)

اگر نه چه در حال چه در اینده نمیخاین قطعات انچنانی به سیستم وصل کنید من کیس x1 رو پیشنهاد میدم

مزایا

خوش قیمت با ظاهری شکیل

ارزان ترین کیس با داشتن درگاه usb3 در پنل جلو(البت من ندیدم تو این رده شاید مدل دیگری باشه)

امکان قرار دادن چندین فن برای تهویه مناسب

معایب

فظای محدود برا بستن خنک کنندهای حرفه ای

کیفیت پایین سینی کشویی هارد و داریو اپتیکال (نمیدونم دقیق چی بش میگن)که  راحت و روان نیست

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

منم با دوستمون موافقم اگه قطعات حرفه ای نیستند می تونی x1 یا مگنوم و یا فالکون بگیری البته ریدمکس هم کیس های زیبایی داره فک کنم aelous  خودش 200 تومن باشه

لینک به دیدگاه

نظرتون درمورد کیس enermax cipleous چیه؟ با ۱۷۰ تومن میرزه؟ در ضمن قطعاتم حرفه ای نیستند ۷۷۹۰ و g2030 وh61 که احتمالا به i3 4150 ارتقا پیدا کنه!

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

نظرتون درمورد کیس enermax cipleous چیه؟ با ۱۷۰ تومن میرزه؟ در ضمن قطعاتم حرفه ای نیستند ۷۷۹۰ و g2030 وh61 که احتمالا به i3 4150 ارتقا پیدا کنه!

من متاسفانه با این کیس کار نکردم و زیاد اطلاعی دربارش ندارم(X1 رو  که پیشنهاد دادم کار کردم)البت برند شناخته شده و معتبری هست

کیس هم در پنل جلو فاقد درگاه USB3 هست (البت فک نکنم مادر بورد شما(تا اونجای که من میدونم اغلب H61 ها) هم برا پنل جلو این پورتو نداشته باشه)

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

کیسهای تو محدوده 200 به تنوع زیاد هست میشه انتخاب های زیادی داشت البته برند کیس خیلی مهم هست ولی اینکه شما قطعاتی که داخل کیس میخاین ببندین باید دید که فضا و بخش تهویه کیس برای کارتون مناسب هست اگر قطعاتتون high end هست از کیسهای با ارتفاع بلند و سیستم گردش هوای مناسب در نظر بگیرین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...