رفتن به مطلب

عالیجناب مَکس وِل!-نقد و بررسی GTX 970/980 نگاهی به دستاورد هایnVIDIA

Recommended Posts

با اینکه نرسیدیم همش رو بخونیم ولی عالی بود تاپیک   + ..

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

درود

من یه مشکلی دارم از نرم افزار انویدا نمیتونم استفاده کنم GE میگم

البته وقتی شیز شکن وصل میشم تمام امکاناتش باز میشه اما گیم لیست نه یعنی حتی دستی ادرس محل بازیهارو بهش میدم هیچ بازیو شناسایی نمیکنه

اکانتم ساختم براش

خیلیا گفتن با سنگ شکن درست میشه اما بازم نشد

راه حل چیه رضا جان؟!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من یه مشکلی دارم از نرم افزار انویدا نمیتونم استفاده کنم GE میگم

البته وقتی شیز شکن وصل میشم تمام امکاناتش باز میشه اما گیم لیست نه یعنی حتی دستی ادرس محل بازیهارو بهش میدم هیچ بازیو شناسایی نمیکنه

اکانتم ساختم براش

خیلیا گفتن با سنگ شکن درست میشه اما بازم نشد

راه حل چیه رضا جان؟!!

درود

نه دیگه بازی های کرکی رو  رو بعضی از سیستم ها شناسایی نیمکنه من خودم همه بازیهام توی لیست هاش بود سال پیش بعد از یک سری تغییرات اصلا بازی روی سیستم نجست فقط بازی های اصلی درگون ایج دیابلو gtA V و لرد اف فالن وووو مثل اینکه انویدیا کاری کرده بازی های  غیر قانونی به لیست هاش اضافه نشن  یا اینکه بخاطر محدودیت های خودش روی ایران است نمیدونم  درکل با سر شکن هم درست نشد- پیشنهاد میدم کلا بیخال  GE بشید - من کلا پاک کردم خیلی گیر میداد برای اکانت ضمنا باید قند اشکن هم  کانکت میبود تا بتونه  از تمام ویژگی هاش استفاده کنه بنابرانی کلا بیخیال بشید خیلی هم کار مهمی یا خاصی نمیکنه انویدیا باید یاد بگیره که نرم افزار نیاز به اتصال دائم به اینترانت نداره- میخواد بازی های روی هارد تو رو سرچ کنه میگه  کانکتینگ تو انویدیا سروروز!!!!!!!!! چه ربطی داره کلا بیخیال شو و خودن رو راجت کن موقع نصب دراسور فقط تیک درایور گرافیک و فیزیکزو صدا رو بگذار همه رو بردار -

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...