رفتن به مطلب

Recommended Posts

چه کاریه ، خب میریم عقب تر میشیم که به چشم نیاد :laughing: :laughing:

بین خودمون باشه من چشمام یکم آستیگماته حاضر نیستم عینک بزنم.کلا برا فاصله  دور چشمام fxaa خودکار داره اصلا شارپنسارو تشخیص نمیدم =))

لینک به دیدگاه

• ارسال 117
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

دوستان قبول دارند کسي اهل گيم باشه بايد بره سمت کنسول با اين وضعيت کارتهاي گرافيکي !؟

الان ريجن 1 پلي 4 شده 1400 !

درسته هر سري بايد 200 تومان براي بازي هزينه کرد ولي بعد از اينکه بازي دلت رو زد ميبريش 20 تومان روش ميذاري يه بازي جديد ميگيري !

اورجينال پلي مي کني و ک.رک و منتظر آپديت و فيکس و درايور کارت گرافيک بمونم و اين حرفا رو نداره ! اولين فيکسي هم که از هر بازي بياد شما رو کنسولت آپديت کن و لذت ببر !

10 تا DVD نصب کن و اين حرفها رو هم نداره !(هزينه اش هم از اون 20 توماني که براي تعويض بازي ميدي بيشتره !)

کلي عناوين مثل آنچارتد،کيل زون،دلست آف آس و گادآف.وار و گرند توريسمو داره که شما رو PC نداري ! 

تا 4-3 سال هم خيالت راحته هرچي بياد با کيفيت قابل قبول ميشه پلي کرد ! ولي فکر کنيد 7870 که مشابه گرافيک پلي 4 هست همين الان 1080 مديوم و کمتر ميتونه بازيهاي روز رو بياره( اگر 60 فريم بخواي پلي کني) :دي

درود

البته این صحبت به عنوان نظر شخصی شما برای من قابل احترامه .اما من 100درصد باهاش مخالفم

اگه منظورتون از وضعیت کارتهای گرافیکی از رده خارج شدن 780Ti، 780، GTX 770 هست که این یه چیز طبیعی اشکالش کجاست؟ سری کارتهای 400،500،600هم تولیدشون متوقف شده ولی انویدیا هنوزم داره ازشون پشتیبانی مییکنه یه کارت قدیمی مثل 480 هنوزم میتونه مثل بنز بازیا رو اجرا میکنه مشکلی نیست!

بله اگه شما تونستی یه بازی ایی مثل kz رو ببری با 20 تومن فیفا 15 رو بگیری هر چی شما میگی درسته!!همین الان فیفا 15 رو بعضی سایتا 270 تومن قیمت گذاشتند!!نود درصد سر همین حرفا خیال میکنن با 20 تومن میتونن برن هر بازی که داشتنو با بازیای جدید عوض کنن!!

بله منم صد در صد مخالف پایرت خورییم، خیلی هم خوب که ارجینال پلی میکنید فقط یه سوال چرا اسم pc که مییاد یاد پایرت خوری می افتید؟؟از کی تا حالا مشکلات ک رک شده مشکل پی سی گیمینگ؟ایا  نصب کردن یه بازی یا درایور اینقدر سخته یعنی شما نمیدونید بازیای کنسولی هم باید نصب بشن؟مگه نصب با نصب فرقیم میکنه که روpc سخته اما رو کنسول راحت؟؟اگه گرفتن اپدیتهای چندین گیگا بایتی !!که برا بعضی بازیای کنسولی مییان برا شما اسونتر از تعویض درایوره که خب خوش به حال کنسول گیمرا

این بازیایی که نام بردیداز بازیای خوبه کنسولین ولی خب 10 برابر این بازیا رو کسی که فقط با کنسول بازی میکنه از دست میده اصلا کنسول گیمرا یه سبک از بازی رو از دست میدن!تو سبکهایی مثل استراتژی و simulation به اندازه انگشتهای یه دستم بازی نیست!در تمام اون بازیایی که نام بردید بازی با سبک مشابه رو میتونید روی پی سی پیدا کنید ضمنا قرار نیست همه بتونن همه بازیا رو بازی کنن شما با خرید ps4 تمام بازیهای ماکرو و نینتندو رو هم از دست میدید pc هم مثل بقیه پلتفرمها.حاضرم در مورد تعداد و کیفیت انحصاریهای پی سی و کنسول با شما بحث کنم

تا منظور شما از کیفیت قابل قبول چی باشه!اگر کسی  ایمیج کوالیتی داغونه کنسول و وضوح و فریم محدود و aa ضعیف و نداشتن انواع تکنیکهای گرافیکی :puke:  روز رو میتونه تحمل کنه یا با فاصله 4 متری از tv بشینه که کلا فرق 1080 , 720 p هم نتونه تشخیص بده!! کنسول براش بهترین گزینس..

من عقیده دارم 7870 به مراتب بهتر از کنسولها بازیا رو اجرا میکنه .اگر نظر شما غیر از اینه یه چندتا بازی رو به من نشون  بدید  که کنسول های  جدید بتونن تو تنظیمات مشابه فریم بیشتری نسبت به 7870 بدن؟؟

به عنوان یک گیمر داشتن یه سیستم به روز رو بهترین گزینه برای یک گیمر میدونم به خصوص الان که تقریبا به جز انحصاریهای فرست پارتی کنسولی همه بازیا برای پی سی هم عرضه میشن.به لطف استیم حتی ناشرای ژاپنی هم برای عرضه بازیهاشون روی پی سی صف کشیدن نمونش معرفی شدن 3 تا final fantasy اخری برای پی سی

از کارایی بالای Keyboard Mouse  تو بازیای fps و  rpg و rts مگه گیمری میتونه بگذره هر جا هم که نیاز دید میشه هر کنترلری که دلش خواست رو به pc متصل کنه و سالها به یه وسیله محدود نباشه

ویرایش شده توسط M.O.H
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نکته ای که باید توجه کنیم اینه که هر کارتی که توقف تولید  بشه معنیش این نیست که دیگر بدرد نمیـخوره و اون قدرتی که داشته رو ابدا از دست نمیده برای مثال کارت 780Ti وقتی توقف تولید بشه هنوز هم در تمام پنجمارکا جایگاه خودشو حفظ کرده و داره با 980 رقابت میکنه . 

برای مثـال : وقتی کارتای سری 700 اومد آیا کارت 690 که یه کارت از رده خارج محسوب میشد قدرتشو از دست داد ؟؟؟! و دیگر کسی نخرید اون کارتو ؟

اتفاقا خیلی ها هنوز حسرت خرید کارت 690 رو دارن اما جیب نمیزاره که خرید کنه و تو تمام پنمارکا هم در رده های اول و دوم هست و همیشه جایگاه خودشو حفظ کرد و قدرت خودشو از دست نداد !!!!!!

پس به فکر بروز بودن سیستم زیاد نباشید بیتر به فکر قدرت سیستم باشید . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مجذوب شدن به دنیای کامپیوترو گیمینگ = اعتیاد بدتر از تریاک-شیشه-هرویین و کراک

بد کرمی داره لامصب :D

من از همین امروز یه قلک میخرم پولامو جمع کنم به امید خرید 980 خدا کنه روزی که پولش جور شد کارت جدید نیومده باشه تا ما هم ادعا کنیم به روزترین کارت دنیا رو داریم :D

لینک به دیدگاه

با عذر خواهی از تمامی حاضران و بزرگان این عرصه:

گندت بزنن تکنولوژی کلن زندگی ما رو نابود کردی :mad: :mad: :mad:

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

attachicon.gif96a.jpg

دوستانی که گرافیک های 770، 780 و 780Ti دارند وسایل ایاب ذهاب دم در آماده است،

عجب رسمییه، رسم زمونه . . . . :big hug: :D

=))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من دوستانی که 770 و 780 و 780Ti دارند فقط باید به فکر خودکشی باشند و هیچ چاره دیگه ای ندارند. واقعا متاسفم.... :crying:  :D

ولی از شوخی گذشته همیشه قضیه همینطوری بوده و به نظرمن مشکل از دیدگاه خودمونه. هر کس سعی بکنه همیشه بهترین رو داشته باشه دائم باید قطعاتش رو تغییر بده و پول خرج بکنه و هیچ وقت هم راضی نخواهد بود چون هر روز قطعات جدیدتر و بهتر جای قطعات قبلی رو میگیرند

مهم اینه که به اندازه نیازمون و البته جیبمون به فکر ارتقاء باشیم. من به شخصه تقریبا هر چند سال یک بار سیستم رو تغییر کلی میدم و تا وقتی واقعا نیاز نداشته باشم و تغییری که میدم ارزش بالایی نداشته باشه بهش فکر هم نمیکنم.

این طوری هم اعصابم راحت تره و هم جیبم بیخودی خالی نمیشه.

در مورد 980 و 970 من هم با اکثر دوستان موافقم و ارتقاء به این کارتها برای کسانی که الان 780Ti و 780 دارند با توجه به ضرر زیادی که در فروش کارتهاشون میکنند خیلی منطقی نیست و بهتره منتظر نسل بعدی کارتها باشند که افزایش کارایی قابل توجه ای داشته باشند

لینک به دیدگاه

سلام دوستان نه از رده خارج نمیشه چون طبق رسم nvidia تا تولید انبوه که نیمه سال 2015 شروع میشه تولید سری700 ادامه پیدا میکنه

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان نه از رده خارج نمیشه چون طبق رسم nvidia تا تولید انبوه که نیمه سال 2015 شروع میشه تولید سری700 ادامه پیدا میکنه

همین الان هم تولیدشون متوقف شده.

لینک به دیدگاه

دوستان به نظر من همین ماجرای GTX780 Ti و R9 290X تو این سری یعنی GTX980 و R9 390X رخ خواهد داد.منظورم اینه که R9 390X تو رزولوشین های بالاتر عملکرد بهتری نسبت به GTX 980 خواهد داشت. :-? :-?

لینک به دیدگاه

ولی این وسط هیچ شرکتی نسبت به جیب خریداران رغبتی نشون نمیده این یعنی ... :mad:

البته AMD چرا ...

ویرایش شده توسط Bravo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

البته این صحبت به عنوان نظر شخصی شما برای من قابل احترامه .اما من 100درصد باهاش مخالفم

اگه منظورتون از وضعیت کارتهای گرافیکی از رده خارج شدن 780Ti، 780، GTX 770 هست که این یه چیز طبیعی اشکالش کجاست؟ سری کارتهای 400،500،600هم تولیدشون متوقف شده ولی انویدیا هنوزم داره ازشون پشتیبانی مییکنه یه کارت قدیمی مثل 480 هنوزم میتونه مثل بنز بازیا رو اجرا میکنه مشکلی نیست!

بله اگه شما تونستی یه بازی ایی مثل kz رو ببری با 20 تومن فیفا 15 رو بگیری هر چی شما میگی درسته!!همین الان فیفا 15 رو بعضی سایتا 270 تومن قیمت گذاشتند!!نود درصد سر همین حرفا خیال میکنن با 20 تومن میتونن برن هر بازی که داشتنو با بازیای جدید عوض کنن!!

بله منم صد در صد مخالف پایرت خورییم، خیلی هم خوب که ارجینال پلی میکنید فقط یه سوال چرا اسم pc که مییاد یاد پایرت خوری می افتید؟؟از کی تا حالا مشکلات ک رک شده مشکل پی سی گیمینگ؟ایا  نصب کردن یه بازی یا درایور اینقدر سخته یعنی شما نمیدونید بازیای کنسولی هم باید نصب بشن؟مگه نصب با نصب فرقیم میکنه که روpc سخته اما رو کنسول راحت؟؟اگه گرفتن اپدیتهای چندین گیگا بایتی !!که برا بعضی بازیای کنسولی مییان برا شما اسونتر از تعویض درایوره که خب خوش به حال کنسول گیمرا

این بازیایی که نام بردیداز بازیای خوبه کنسولین ولی خب 10 برابر این بازیا رو کسی که فقط با کنسول بازی میکنه از دست میده اصلا کنسول گیمرا یه سبک از بازی رو از دست میدن!تو سبکهایی مثل استراتژی و simulation به اندازه انگشتهای یه دستم بازی نیست!در تمام اون بازیایی که نام بردید بازی با سبک مشابه رو میتونید روی پی سی پیدا کنید ضمنا قرار نیست همه بتونن همه بازیا رو بازی کنن شما با خرید ps4 تمام بازیهای ماکرو و نینتندو رو هم از دست میدید pc هم مثل بقیه پلتفرمها.حاضرم در مورد تعداد و کیفیت انحصاریهای پی سی و کنسول با شما بحث کنم

تا منظور شما از کیفیت قابل قبول چی باشه!اگر کسی  ایمیج کوالیتی داغونه کنسول و وضوح و فریم محدود و aa ضعیف و نداشتن انواع تکنیکهای گرافیکی :puke:  روز رو میتونه تحمل کنه یا با فاصله 4 متری از tv بشینه که کلا فرق 1080 , 720 p هم نتونه تشخیص بده!! کنسول براش بهترین گزینس..

من عقیده دارم 7870 به مراتب بهتر از کنسولها بازیا رو اجرا میکنه .اگر نظر شما غیر از اینه یه چندتا بازی رو به من نشون  بدید  که کنسول های  جدید بتونن تو تنظیمات مشابه فریم بیشتری نسبت به 7870 بدن؟؟

به عنوان یک گیمر داشتن یه سیستم به روز رو بهترین گزینه برای یک گیمر میدونم به خصوص الان که تقریبا به جز انحصاریهای فرست پارتی کنسولی همه بازیا برای پی سی هم عرضه میشن.به لطف استیم حتی ناشرای ژاپنی هم برای عرضه بازیهاشون روی پی سی صف کشیدن نمونش معرفی شدن 3 تا final fantasy اخری برای پی سی

از کارایی بالای Keyboard Mouse  تو بازیای fps و  rpg و rts مگه گیمری میتونه بگذره هر جا هم که نیاز دید میشه هر کنترلری که دلش خواست رو به pc متصل کنه و سالها به یه وسیله محدود نباشه

اين کارت قديمي که ميگيد يه زماني هاي اند بوده و واقعا 480 الان چطور پشتيباني داره ! صرف اينکه درايور روش نصب ميشه نميشه گفت ساپورت شده ! چون هيچ بهينه گي فريم ريتي در کار نيست و بعضا ديده شده نتايج منفي هم دارند درايور هاي جديد !مثل کاهش مينيمم فريم ،کاهش اسکور در نرم افزار هاي تست،کرش کردن درايور و نرم افزار ها !الان 480 کدوم يکي از اين عناوين رو مثل بنز روي 1080 اجرا مي کنه :  

Watch Dogs

Thief

Assassin´s Creed IV: Black Flag2013

Battlefield 4 2013

من خودم COD Ghost رو با 480 بازي کردم و کلي به تنظيمات ور رفتم تا بتونم فريم ريت قابل قبول بگيرم در 1080P و کلي از گزينه ها رو روي متوسط و حتي کمتر گذاشتم ! اين در حالي هست که بازي براي سال گذشته هست و همينطور سري کال آف به رواني و خوش ساختي معروفند و هيچ وقت سخت افزار خيلي خفني نياز نداشتند !حالا پيدا کنيد بنز فروش را !

در مورد بازهايي مثل فيفا که با يه 7770 هم براحتي در 1080 اجرا ميشن واقعا نيازي نيست از نسخه کنسولي استفاده کرد ! با يه PC معمولي هم راحت ميشه پلي کرد !

بله بازي کنسولي نصب داره ولي 1 بلور ري ميذاري تو دستگاه نه 10 تا DVD بذاري تو دستگاه حالا يکيش اين وسط خراب در بياد ديگه هيچي !

آپديت 1 گيگابايتي براي PC هم هست !

ضمن اينکه آپديت روي PC دردسرهاي خاص خودش رو داره مثل نياز به ک.رک جديد ! بعضا خراب بودن فايلهاي دانلودي!

بنده خودم کيفيت اجراي بازيهاي PS4 رو در تلويزيون ديدم و تست کردم واقعا خوب هست ! شايد با بهترين کارت گرافيک ها شما 10-15 درصد جزئيات بيشتر روي PC با چشم تشخيص بديد !

الان 7870 شايد بتونه بازيها رو روون اجرا کنه با کيفيت نسبتا مقبول ولي 3 سال ديگه چي ؟

XIM4 رو حتما ببينيد ! بنده Xim3 رو روي 360 تست کردم و کاملا و به خوبي جواب ميده ! پس مشکل موس و کيبرد حله !

لینک به دیدگاه

خدا بیامرزه - نسل خوبی بود سری 700 - ما که ازش خیری ندیدیم ^_^

-

عمرش باشه برای کسایی که این  کارت ها  رو دارن -

-

ما که رفتیم سری 900 :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر همه

کوچ به کنسول ؟؟؟؟

اونم در حالی که نسل جدید انودیا امده؟؟؟؟واقعا؟؟؟

هدف انویدیا این بوده که کسی نره کنسول بخره اونقت دوستان میگن برین کنسول بگیرین؟؟؟

ببنید الان چون یک گرافیک جدید میخواد بیاد قرار نیست بازی ها دیگر اجرا نشن!!!   آدم که هر روز ارتقا نمیده چه خبره !؟حالا ما هازول گرفتیم رفرش هم اومد خوب  چه کار کردیم؟ هیچی  نسل pc د رحال کامل عوض شدنه-من به همه دوستان گفتم اینجا هم میگم تعویض و خرید تعطیل به نظر من تا زمانی که pci ddr cpu dx12 همه کاملا  نسخه هغای جدید قطعی بشن-هیچ وقت در بین تغییر dx یا معماری رم نباید سیستم عوض کرد اینو از کسی بشنوید که اونقدر سیستم خریده و بسته که خودش یادش نیست سیستم پارسالی چی بود! تجربه من اینو میگه چون با این قیمت ها اگر بین تعویض نسل رفتیم سراغ خرید با ثابت شدن معماری جدید و تغییرات اساسی حسابی زد حاله

لینک به دیدگاه

اين کارت قديمي که ميگيد يه زماني هاي اند بوده و واقعا 480 الان چطور پشتيباني داره ! صرف اينکه درايور روش نصب ميشه نميشه گفت ساپورت شده ! چون هيچ بهينه گي فريم ريتي در کار نيست و بعضا ديده شده نتايج منفي هم دارند درايور هاي جديد !مثل کاهش مينيمم فريم ،کاهش اسکور در نرم افزار هاي تست،کرش کردن درايور و نرم افزار ها !الان 480 کدوم يکي از اين عناوين رو مثل بنز روي 1080 اجرا مي کنه :  

Watch Dogs

Thief

Battlefield 4 2013

من خودم COD Ghost رو با 480 بازي کردم و کلي به تنظيمات ور رفتم تا بتونم فريم ريت قابل قبول بگيرم در 1080P و کلي از گزينه ها رو روي متوسط و حتي کمتر گذاشتم ! اين در حالي هست که بازي براي سال گذشته هست و همينطور سري کال آف به رواني و خوش ساختي معروفند و هيچ وقت سخت افزار خيلي خفني نياز نداشتند !حالا پيدا کنيد بنز فروش را !

در مورد بازهايي مثل فيفا که با يه 7770 هم براحتي در 1080 اجرا ميشن واقعا نيازي نيست از نسخه کنسولي استفاده کرد ! با يه PC معمولي هم راحت ميشه پلي کرد !

بله بازي کنسولي نصب داره ولي 1 بلور ري ميذاري تو دستگاه نه 10 تا DVD بذاري تو دستگاه حالا يکيش اين وسط خراب در بياد ديگه هيچي !

ضمن اينکه آپديت روي PC دردسرهاي خاص خودش رو داره مثل نياز به ک.رک جديد ! بعضا خراب بودن فايلهاي دانلودي!

بنده خودم کيفيت اجراي بازيهاي PS4 رو در تلويزيون ديدم و تست کردم واقعا خوب هست ! شايد با بهترين کارت گرافيک ها شما 10-15 درصد جزئيات بيشتر روي PC با چشم تشخيص بديد !

الان 7870 شايد بتونه بازيها رو روون اجرا کنه با کيفيت نسبتا مقبول ولي 3 سال ديگه چي ؟

XIM4 رو حتما ببينيد ! بنده Xim3 رو روي 360 تست کردم و کاملا و به خوبي جواب ميده ! پس مشکل موس و کيبرد حله !

من همین الانم میگم یه کارتی مثل 480 بازیا رو میتونه مثل بنز اجرا کنه مشکلی هم نداره حداقل با کیفیت XO که یه کنسول به اصطلاح نسل جدیده میتونه جالب اینجاست که با همین به قول شما بهینه نبودن درایورا  بازم خوب عمل میکنه.به هر حال من گمون نمیکنم480  تو وضوح 900 یا 792P !!!!بدون AA درست حسابی با تنظیمات متوسط رو به بالا در اجرای بازیها مشکلی داشته باشه.فکر کنم شما از کلمه مثل بنز من خیال کردید که من میگم 480 داره در حد 780 کارایی میده!شما چرا اصل موضوع رو ول کردید چسبیدی به این 480 این فقط یه مثال بود در جواب اون صحبتتون میخواستم بگم با توقف تولید یه کارت اتفاق خاصی نمییفته نگران نباشید!

اون بازیه COD Ghost یکی از غیره بهینه ترین بازیای سری COD بود که تو زمانه عرضه واقعا سنگین بود به علاوه تکنیکهایی مثل FUR یا TXAA و ... توش بود که هیچکدوم تو نسخه کنسولی نبودند شما که انتظار نداری یه کارتی مثل 480 بتونه 1080 60  کارایی بده !وقتی شما کیفیت کنسولی رو قابل قبول میدونید من هم کیفیتی که 480 تو یه بازی میتونه بده رو قابل قبول میدونم!

اها همون که خودم گفتم مشکل شما اینه که وقتی مییای سراغ پی سی یاد پایرت خوری میفتید!خب وقتی شما بازی رو از استیم میگیری اگه اپدیتی هم برای بازی بییادخیلی راحت میتونی بگیری و نصب کنی احتیاجی نیست صدجا بری دنباله کرک !پایرت خوراش هم مشکلی از بابت اپدیت کرک و اینا ندارن 1000 تا سایت هستند که تو سریعترین زمان ممکن کرک و اپدیت بازیا رو میگذارن

از نظر شما فایلهای دانلودی خراب این گروههای فشرده کننده یا سایتهایی که بازیا رو برا دانلود میگذارند شد مشکل پی سی گیمینگ!عجب

پی سی پلتفرم دیجیتاله 10 تا DVD مال وقتی که شما میری نسخه کرکی بازیا رو میخری فروشنده هم برای کم کردن هزینه میاد بازی رو رو 10تاDVD میزنه وگرنه خیلی راحت میشه همینا رو روی لوح های فشرده با ظرفیتهای بالاترم ریخت که نشه 10 تا DVD!!!یعنی دیگه اخر استدلال بود.اگه اینا مشکله پس مشکلاتی که کنسول گیمرا سر کپی خور کردن کنسولاشون باهاش درگیرن چی هستند! 

اپدیتهای 1 گیگی هم رو پی سی داریم اما اپدیت 16 یا 13 گیگی....چی؟

شما از یه طرف مییای کیفیت کنسولی رو قابل قبول میدونی از اون طرف مییای کیفیت اجرای بازی ها توسط7870 زیر سوال میبری. تا اونجایی که من از نسل قبل دیدم یه کارت قدیمی مثل 9800 یا 8800 میتونه بازیا رو بهتر از PS3 اجرا کنه حداقل تو 720P میتونه در حد LOW شاید 30 فریم بده.اما وضوح اکثر بازیهای نسل قبلی کنسولی عددهای خنده دار و عجیب غریب مثل 1024 در 720 یا چه میدونم 1154 در 720 و فریمشون زیر 30!!!که با تنظیمات LOW پی سی هم قابل مقایسه نیستند .تازه همه میدونیم چه هزینه و وقت هنگفتی بابت بهینه سازی بازیا روی این کنسولا هدر میره که اگه نبود حالا شاید شاهد کیفیتهایی در حد اواتار تو بازیها بودیم.

حالا شما از کجا میدونی 7870  3 سال دیگه نمیتونه بازیا رو اجرا کنه؟

خوب خوش به حالتون که میتونید جلو تلوزیون با موس کیبورد بازی کنید :) حتما یا رو زمین میشینید یا رو مبل موس و کیبورد رو میگیرید دستتون !

اگه  هم قراره پشت میز کامپیوتر بشینید که همون پی سی ارجحیت داره :)

ضمنا اگه این یه چیزا کاربردی بود و همه بازیا بدون مشکل ازش پشتیبانی میکردند و به درد کنسول میخورد شک نکن تا حالا سونی و ماکرو بهش امون نمیدادند یا شرکتهای استراتژی ساز از خیر سود روی کنسولها نمیگذشتند.حالا خوبه کنسول گیمرا یکی از برتریهای کنسولشونو نشستن تو اتاق نشیمن جلو TV میدونن ..هنوزم که هنوزه یکی از برتری پی سی نسبت به کنسول موس وکیبورده..

فقط من دلیل این بحث نخ نمای PC VS CONSOLE رو تو این تاپیک نمیفهمم برام عجیبه همه جا این بحثا از طرف کنسول فنا شروع میشه..

ویرایش شده توسط M.O.H
لینک به دیدگاه

درود

یعنی الان من باید کارت گرافیک 780Ti روباید بندازم دور :(

لینک به دیدگاه

من که منتظر میمونم گرافیک ارزونتر بشه که بتونم SLI کنم به نظر دوستان متخصص 2 تا GTX 780 قدرت بیشتری دارن یا 1 عدد GTX 980 ؟

گرافیکهای Nvidia  با دوام هستن و تا چند سال اینده در بازارهای جهانی فروش خواهند رفت تا امروز هم همین روال برای سری 600 بوده و خواهد بود چی مونده سری 700 که هم جدیدتر هست هم فرق چندانی با گرافیکهای سری 900 نداره

تنها چیزی که نظره من رو به خودش جلب کرد در سری 900 مصرف خیلی پایین برقش بود و این خیلی عالیه چون به جای خریدن Power خیای قوی مشتری میتونه گرافیک خیلی قوی بخره

به هر حال علم در حاله پیشرفت هست و ما هم یا باید کمک کنیم یا پیروی یا استفاده این هست که در طولانی مدت به نفع کل مردم جهان خواهد بود

یادتون نره درامد مردم پایین هست گرافیک گرون نیست پول رایج کشور بی ارزش شده Nvidia نمیخواد جیب مردم را خالی کنه در کشورهای دیگه شاید خرید 1 عدد کارت گرافیک حقوق 2 روز کار کردن یه کارگر ساده باشه

لینک به دیدگاه

خواستی دور بندازی بنداز تو حیاط خونمون روی تشکی که پهن کردم و روش نوشتم محل جمع اوری گرافیکهای فرسوده سری 700 :cool:

لینک به دیدگاه

درود

دوستان قبول دارند کسي اهل گيم باشه بايد بره سمت کنسول با اين وضعيت کارتهاي گرافيکي !؟

الان ريجن 1 پلي 4 شده 1400 !

درسته هر سري بايد 200 تومان براي بازي هزينه کرد ولي بعد از اينکه بازي دلت رو زد ميبريش 20 تومان روش ميذاري يه بازي جديد ميگيري !

اورجينال پلي مي کني و ک.رک و منتظر آپديت و فيکس و درايور کارت گرافيک بمونم و اين حرفا رو نداره ! اولين فيکسي هم که از هر بازي بياد شما رو کنسولت آپديت کن و لذت ببر !

10 تا DVD نصب کن و اين حرفها رو هم نداره !(هزينه اش هم از اون 20 توماني که براي تعويض بازي ميدي بيشتره !)

کلي عناوين مثل آنچارتد،کيل زون،دلست آف آس و گادآف.وار و گرند توريسمو داره که شما رو PC نداري ! 

تا 4-3 سال هم خيالت راحته هرچي بياد با کيفيت قابل قبول ميشه پلي کرد ! ولي فکر کنيد 7870 که مشابه گرافيک پلي 4 هست همين الان 1080 مديوم و کمتر ميتونه بازيهاي روز رو بياره( اگر 60 فريم بخواي پلي کني) :دي

100 درصد موافقم . مخصوصا که بازی های پی سی به کسادی خورده . هیچی برای گفتن ندارن ، کسی گیم می خواد فقط کنسول . راحت ، کم هزینه تر ، کم دردسر تر و ... تازه بعضی از همین انحصاری هاش مثل همین انچارتد که خودت گفتی  واقعا رقیبی براش تو کامپیوتر نیست ، یا مثلا انفیموس اونم واسش رقیبی وجود نداره .

الان کامپیوتر فقط به چند تا بازی زندس :

League of Legends

Hearthstone

Dota

Wow

CS Global Offensive

sims :D

که هیچ کودوم هم به 980 , 970 و 960 احتیاج ندارن

2 تا پست بالا رو باید طلا گرفت.

درود

شما داری با عینک بدبینی ای نگاه میکنی که من تا 3 سال پیش داشتم.

اگر تعصب رو بزاری کنار متوجه میشی که سخن این دوستان کاملا درسته.

اونم رمانی ممکن هستش که خودت یدونه کنسول بگیری و یک سال باهاش کار کنی.

نه که خونه پسر عمه ات بری بشینی 5 دیقه دسته بگیری دستت و امتحانش کنی.

Watch Dogs

Thief

Battlefield 4 2013

من خودم رزولوشن برام حرف اول رو میزنه.

همین الان اگه ایرادات 4k نبود با کله میرفتم سمتش.

منتها بازی ها رو کنسول با آدمی کاری میکنن، چنان لذتی میدن بهت، چنان راحتی برات به ارمغان میارن که تا عمر داری از یادت نمیره.

من الان خودم موندم سیستم رو جمع کنم به کل و برم کنسول یا نه ؟

لینک به دیدگاه

Santa Cruise@

اگه میخوای بحث کنی دیگه منفی دادنت بایت چیه؟ :clapping: اگه جواب درستی داری من اماده بحثم؟!

یعنی شما واقعا فکر میکنی اون استدلالهایی که ایشون در مورد کرک و این حرفا اوردند درست بوده ؟عجب 

اون زمونی که من کنسول داشتم شما پسر عمتم کنسول نداشت که بری بشینی ببینی 

مشکل شما اینه که خیال میکنی کسی تا حالا کیفیت بازیها رو روی کنسول ندیده.

ویرایش شده توسط M.O.H
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

2 تا پست بالا رو باید طلا گرفت.

شما داری با عینک بدبینی ای نگاه میکنی که من تا 3 سال پیش داشتم.

اگر تعصب رو بزاری کنار متوجه میشی که سخن این دوستان کاملا درسته.

اونم رمانی ممکن هستش که خودت یدونه کنسول بگیری و یک سال باهاش کار کنی.

نه که خونه پسر عمه ات بری بشینی 5 دیقه دسته بگیری دستت و امتحانش کنی.

من خودم رزولوشن برام حرف اول رو میزنه.

همین الان اگه ایرادات 4k نبود با کله میرفتم سمتش.

منتها بازی ها رو کنسول با آدمی کاری میکنن، چنان لذتی میدن بهت، چنان راحتی برات به ارمغان میارن که تا عمر داری از یادت نمیره.

من الان خودم موندم سیستم رو جمع کنم به کل و برم کنسول یا نه ؟

والا تا اونجا که من میدونم و دارم استفاده میکنم و گیمر pc هستم همه  باز یهای خوب این دوساله کنسول ها برای  pc اجرا میشن بلکه برا ی ما کاملا مجانی هستن که البته با مجانی بودن و کرک کردن موافق نیستم ولی به عنوان یک نکته توی شرایط ما باید ذکر بشه!حتی باز یهای بزرگ کنسولی که روی خود کنسول ها موفق نبودن یا انحصاری بودن دارن برای Pc  با امکانات بهتر اجرا میشن-نمونه اش ryse درسته بازی مذخرفیه ولی انحصاری بود عرضه میشه برای pc--

fable سالگرد-- این سالها چقدر بازی کنسول های نسل جدید اومد   روی pc و همه هم دارن عالی اجرا میشن ؟؟از کال اف بتمن و بتل فیلد و مترو دارک سولز -واچ داگز -اسسن - اسپلنتر- فار کرای gta v ؟؟؟؟دیگه  pc  چی میخواد که  کاربر بالای فرومودند چیزی نداره؟؟pc همیشه جایگاه خودش رو داره و  من بارها گفتم بخاطر افزایش قیمت دلار بوده که بازار pc ایران این طور شده و گرنه ما 20 ساله توی این کاریم یک زمانی سیستم sli با بهترین قطعات  و تمام لوازم جانبی میشد 2.5 ا 3 میلیون الان میشه 12 تا 13 میلیون-این مشکل ما بوده نه pc-بهترین سیستم های آماده  alienwear  با ویندوز از قبل نصب شده و کیس های آنچنانی رو دارن به قیمت 1500 تا 2000 دلار توی ای بی و آمازون میفروشن که اگر دلار همون 1000 میموند بخواستی جمع کنی گفتم  2 تا3 میلیون نمیشد --

بهترین بازیهای سال های اینده هم دارن برای pc عرضه میشن از بتلفیلد هاردلاین تا سایلنت هیلز و ویچر 3 و متال گیر و ........دیگه چی میخواد پلتفرم از این قوی تر وجود داره؟؟؟انعطاف پذیرو راحت و برای ما مجانی ؟؟؟؟

پس نمیشه گفت چیزی نداره چون حرفه خیلی عجیبیه مخصوصا برای ما که  شبانه روزی به بهترین بازیهای استیم به صورت رایگان دسترسی داریم!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Santa Cruise@

اگه میخوای بحث کنی دیگه منفی دادنت بایت چیه؟  :clapping: اگه جواب درستی داری من اماده بحثم؟!

یعنی شما واقعا فکر میکنی اون استدلالهایی که ایشون در مورد کرک و این حرفا اوردند درست بوده ؟عجب 

اون زمونی که من کنسول داشتم شما پسر عمتم کنسول نداشت که بری بشینی ببینی 

مشکل شما اینه که خیال میکنی کسی تا حالا کیفیت بازیها رو روی کنسول ندیده.

الان داشتم کيل زون شدو فال رو روي PS4 تست مي کردم !

واقعا گرافيک قابل قبولي داره ! 

فکر مي کنيد 39 گيگ ديتاي بازي در چه زماني روي دستگاه بارگيري شد !؟

ضمن اينکه اجاره اش هم روزي 1500 تومان هست !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

والا تا اونجا که من میدونم و دارم استفاده میکنم و گیمر pc هستم همه  باز یهای خوب این دوساله کنسول ها برای  pc اجرا میشن بلکه برا ی ما کاملا مجانی هستن که البته با مجانی بودن و کرک کردن موافق نیستم ولی به عنوان یک نکته توی شرایط ما باید ذکر بشه!حتی باز یهای بزرگ کنسولی که روی خود کنسول ها موفق نبودن یا انحصاری بودن دارن برای Pc  با امکانات بهتر اجرا میشن-نمونه اش ryse درسته بازی مذخرفیه ولی انحصاری بود عرضه میشه برای pc--

fable سالگرد-- این سالها چقدر بازی کنسول های نسل جدید اومد   روی pc و همه هم دارن عالی اجرا میشن ؟؟از کال اف بتمن و بتل فیلد و مترو دارک سولز -واچ داگز -اسسن - اسپلنتر- فار کرای gta v ؟؟؟؟دیگه  pc  چی میخواد که  کاربر بالای فرومودند چیزی نداره؟؟pc همیشه جایگاه خودش رو داره و  من بارها گفتم بخاطر افزایش قیمت دلار بوده که بازار pc ایران این طور شده و گرنه ما 20 ساله توی این کاریم یک زمانی سیستم sli با بهترین قطعات  و تمام لوازم جانبی میشد 2.5 ا 3 میلیون الان میشه 12 تا 13 میلیون-این مشکل ما بوده نه pc-بهترین سیستم های آماده  alienwear  با ویندوز از قبل نصب شده و کیس های آنچنانی رو دارن به قیمت 1500 تا 2000 دلار توی ای بی و آمازون میفروشن که اگر دلار همون 1000 میموند بخواستی جمع کنی گفتم  2 تا3 میلیون نمیشد --

بهترین بازیهای سال های اینده هم دارن برای pc عرضه میشن از بتلفیلد هاردلاین تا سایلنت هیلز و ویچر 3 و متال گیر و ........دیگه چی میخواد پلتفرم از این قوی تر وجود داره؟؟؟انعطاف پذیرو راحت و برای ما مجانی ؟؟؟؟

پس نمیشه گفت چیزی نداره چون حرفه خیلی عجیبیه مخصوصا برای ما که  شبانه روزی به بهترین بازیهای استیم به صورت رایگان دسترسی داریم!!

دیگه کامل تر و بهتر از این نمی شد 

الان خیلی از بازی ها  بعد از یک سال برای pc منتشر می شه و کیفیت بالاتر و یک سری امکانات که فقط برای pc هست من که فعلا هیچ بازی انحصاری خوبی برای کنسول ها ندیدم یا مثلا همین destiny که 500 میلیون دلار خرج ساختش شد ان قدر بازی رو بزرگ کردن و مردم خر شدن رفتم مثل چی پیش خرید کردن حالا که امده ببین چه وضعی شده بیشتریت از خرید خود نارضی هستن اگر ریویو ها رو دیده باشید معلوم هست 

هزینه ی خرید بازی توی pc کمتر هست ( منظورم پایرتینگ نیست ) بازی های اوریجینال Pc بسیار ارزان تر از کنسول ها توی ایران تمام می شه حتی توی خارج هم همین هست به خاطر تخفیف های که به بازی ها داده می شه مثلا bf4  برای کنسول 180 تا 200 فروش می ره فقط خود بازی اما برای pc همراه با نسخه ی پریمیوم 170 تا 180 تموم می شه که برای کنسول ها بیشتر از 350 تومان می شه  :laughing:

حالا بعضی ها پول بازی اوریجینال نمی دهند نسخه ی کپی رو می خره یا دانلود می کنه الان همین چند بازی که برای همه پلتفورم ها عرضه شده رو بخواهید بخرید با تمام dlc ها باید نزدیک یک میلیون پیاده شوید اما برای Pc شما نسخه کرکی رو می زنی خوشت اومد اوریجینال رو نصف قیمت می خری تمام 

و حالا یکی می گه که می شه باز رو با 20 تومن بیشتر تعویض کرد بقیه رو نمی دونم اما من عاشق جمع کردن کلکسیون بازی هستم که بعضی از مواقع که بی کار بودم و خبری از بازی جدید نبود یه یادی از بازی های قدیمی بکنم 

اما درباره ی کارت گرافیک ها من الان خودم 780 دارم که با اور از 780ti هم قوی تر می شه و تا امدن 980ti هم قصد فروش یا خرید هیچی رو ندارم البته این امکانات و فیچر هایی که کارت های 900 قراره براشون بیاد یکم وسوسه انگیز هست کاریش نمی شه کرد تکنولوژی هست و سرعت پیشرفت خیلی بیشتر شده همین کاهش مصرف و افزایش قدرت نشان دهنده ی پیشرفت هست ایکاش تکنولوژی یه جوری بود با sli دو تا 780 مموری کارت به 6 گیگ واقعی تبدیل می شد نه همون 3 گیگ می موند  =))

البته انویدیا می تونست یکم فاصله بین 700 و 900 بی اندازه مثلا 2015 وارد بازار می شد و با قدرت بیشتر نمی دونم والا  :-? اما کسی رو مجبور نکرده که سری 900 رو بخره و فروش 700 هم الان جز ضرر نیست باید صبر کرد زمان همه چیز رو مشخص می کنه 

لینک به دیدگاه

درود

یعنی الان من باید کارت گرافیک 780Ti روباید بندازم دور :(

داداش ادم ارزو داشتن همچین گرافیکی رو داره شما میخای بندازیش دور.

تا جا داره باش حال کن بعد چن سال دیگه شاید یه مکس دیگه اومد (مثلا مکس درگیر=ول نباشه)از مکس- ول هم بهتر باشه :D

لینک به دیدگاه

این تاپیک هم تبدیل شد به جنگ بین کنسول و pc !

به نظرم دوستان اینجا نظراتشونو بگن بهتر باشه !

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=32676

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...