رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

یعنی الان من باید کارت گرافیک 780Ti روباید بندازم دور :(

تا زمانیکه 980Ti بازار نیست حال این گرافیکی رو که داری ببر

منم تا اون موقع با این هستم ولی اومد ، البته بازم باید دید چگونه عمل خواهد کرد !!

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• ارسال 117
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

Santa Cruise@

اگه میخوای بحث کنی دیگه منفی دادنت بایت چیه؟ :clapping: اگه جواب درستی داری من اماده بحثم؟!

یعنی شما واقعا فکر میکنی اون استدلالهایی که ایشون در مورد کرک و این حرفا اوردند درست بوده ؟عجب 

اون زمونی که من کنسول داشتم شما پسر عمتم کنسول نداشت که بری بشینی ببینی 

مشکل شما اینه که خیال میکنی کسی تا حالا کیفیت بازیها رو روی کنسول ندیده.

من 31 سالمه.

از 6 سالگیم هم کنسول داشتم.

از 13-14 سالگی console hater و pc fan شدم.

تا حالا تو اطرافم کسی نبوده که بیشتر از من فن 2 آتیشه pc باشه.

وقتی من میگم تعصب داری ، یه چیزی میدونم که دارم میگم.

شما دقیقا همون حرفای چند سال پیش خودمو داری به خودم میگی.

من کلا توی این 15 سال گیمری هارد کورم، بیشتر از 5% console hater ها رو ندیدم که واقعا صاحب کنسول باشن.

پستهای شما هم نشون میده که هرچی میدونی از این و اون شنیدی.

والا تا اونجا که من میدونم و دارم استفاده میکنم و گیمر pc هستم همه  باز یهای خوب این دوساله کنسول ها برای  pc اجرا میشن بلکه برا ی ما کاملا مجانی هستن که البته با مجانی بودن و کرک کردن موافق نیستم ولی به عنوان یک نکته توی شرایط ما باید ذکر بشه!حتی باز یهای بزرگ کنسولی که روی خود کنسول ها موفق نبودن یا انحصاری بودن دارن برای Pc  با امکانات بهتر اجرا میشن-نمونه اش ryse درسته بازی مذخرفیه ولی انحصاری بود عرضه میشه برای pc--

fable سالگرد-- این سالها چقدر بازی کنسول های نسل جدید اومد   روی pc و همه هم دارن عالی اجرا میشن ؟؟از کال اف بتمن و بتل فیلد و مترو دارک سولز -واچ داگز -اسسن - اسپلنتر- فار کرای gta v ؟؟؟؟دیگه  pc  چی میخواد که  کاربر بالای فرومودند چیزی نداره؟؟pc همیشه جایگاه خودش رو داره و  من بارها گفتم بخاطر افزایش قیمت دلار بوده که بازار pc ایران این طور شده و گرنه ما 20 ساله توی این کاریم یک زمانی سیستم sli با بهترین قطعات  و تمام لوازم جانبی میشد 2.5 ا 3 میلیون الان میشه 12 تا 13 میلیون-این مشکل ما بوده نه pc-بهترین سیستم های آماده  alienwear  با ویندوز از قبل نصب شده و کیس های آنچنانی رو دارن به قیمت 1500 تا 2000 دلار توی ای بی و آمازون میفروشن که اگر دلار همون 1000 میموند بخواستی جمع کنی گفتم  2 تا3 میلیون نمیشد --

بهترین بازیهای سال های اینده هم دارن برای pc عرضه میشن از بتلفیلد هاردلاین تا سایلنت هیلز و ویچر 3 و متال گیر و ........دیگه چی میخواد پلتفرم از این قوی تر وجود داره؟؟؟انعطاف پذیرو راحت و برای ما مجانی ؟؟؟؟

پس نمیشه گفت چیزی نداره چون حرفه خیلی عجیبیه مخصوصا برای ما که  شبانه روزی به بهترین بازیهای استیم به صورت رایگان دسترسی داریم!!

والله من پایرت رو افتخار نمیدونم. حتی یه ذره.

البته شما هم تایید فرمودین . ولی خوب اون یه ذره اش هم حداقل باعث افتخار نیست.

پورت شدن امثال رایز هم از بی عرضگی ماکروسافت هست. البته کرایتک هم دخیله.

در مورد قسمت دوم هم pc همیشه گرون بوده.

من خودم کارت گرافیک 5870 oc خودمو در زمان خودش 675 تومن خریدم. کنسول اون موقع چند بود ؟

در مورد بقیه بازیهای مولتی پلفتفرم هم الان دنیای یوووتیییوب هست.

فیلم های مقایسه هم هستن.

من هروقت که نگاه میکنم تفاوت بیشتر از 15-20% نیست.

دیگه کامل تر و بهتر از این نمی شد 

الان خیلی از بازی ها  بعد از یک سال برای pc منتشر می شه و کیفیت بالاتر و یک سری امکانات که فقط برای pc هست من که فعلا هیچ بازی انحصاری خوبی برای کنسول ها ندیدم یا مثلا همین destiny که 500 میلیون دلار خرج ساختش شد ان قدر بازی رو بزرگ کردن و مردم خر شدن رفتم مثل چی پیش خرید کردن حالا که امده ببین چه وضعی شده بیشتریت از خرید خود نارضی هستن اگر ریویو ها رو دیده باشید معلوم هست 

هزینه ی خرید بازی توی pc کمتر هست ( منظورم پایرتینگ نیست ) بازی های اوریجینال Pc بسیار ارزان تر از کنسول ها توی ایران تمام می شه حتی توی خارج هم همین هست به خاطر تخفیف های که به بازی ها داده می شه مثلا bf4  برای کنسول 180 تا 200 فروش می ره فقط خود بازی اما برای pc همراه با نسخه ی پریمیوم 170 تا 180 تموم می شه که برای کنسول ها بیشتر از 350 تومان می شه  :laughing:

حالا بعضی ها پول بازی اوریجینال نمی دهند نسخه ی کپی رو می خره یا دانلود می کنه الان همین چند بازی که برای همه پلتفورم ها عرضه شده رو بخواهید بخرید با تمام dlc ها باید نزدیک یک میلیون پیاده شوید اما برای Pc شما نسخه کرکی رو می زنی خوشت اومد اوریجینال رو نصف قیمت می خری تمام 

و حالا یکی می گه که می شه باز رو با 20 تومن بیشتر تعویض کرد بقیه رو نمی دونم اما من عاشق جمع کردن کلکسیون بازی هستم که بعضی از مواقع که بی کار بودم و خبری از بازی جدید نبود یه یادی از بازی های قدیمی بکنم 

اما درباره ی کارت گرافیک ها من الان خودم 780 دارم که با اور از 780ti هم قوی تر می شه و تا امدن 980ti هم قصد فروش یا خرید هیچی رو ندارم البته این امکانات و فیچر هایی که کارت های 900 قراره براشون بیاد یکم وسوسه انگیز هست کاریش نمی شه کرد تکنولوژی هست و سرعت پیشرفت خیلی بیشتر شده همین کاهش مصرف و افزایش قدرت نشان دهنده ی پیشرفت هست ایکاش تکنولوژی یه جوری بود با sli دو تا 780 مموری کارت به 6 گیگ واقعی تبدیل می شد نه همون 3 گیگ می موند  =))

البته انویدیا می تونست یکم فاصله بین 700 و 900 بی اندازه مثلا 2015 وارد بازار می شد و با قدرت بیشتر نمی دونم والا  :-? اما کسی رو مجبور نکرده که سری 900 رو بخره و فروش 700 هم الان جز ضرر نیست باید صبر کرد زمان همه چیز رو مشخص می کنه 

دوست عزیز امثال شما یه اشتباه میکنین .

قیمت بازی های اریجینال PC با نسخه کنسولی تفاوتی نداره شاید 5 دلار.

این نسخه های روسی هستن که شما میخری و میبینی ارزونتره.

در مورد استیم هم بهتره اونو با نتورک سونی و ماکروسافت مقایسه کنین.

لینک به دیدگاه

من 31 سالمه.

از 6 سالگیم هم کنسول داشتم.

از 13-14 سالگی console hater و pc fan شدم.

تا حالا تو اطرافم کسی نبوده که بیشتر از من فن 2 آتیشه pc باشه.

وقتی من میگم تعصب داری ، یه چیزی میدونم که دارم میگم.

شما دقیقا همون حرفای چند سال پیش خودمو داری به خودم میگی.

من کلا توی این 15 سال گیمری هارد کورم، بیشتر از 5% console hater ها رو ندیدم که واقعا صاحب کنسول باشن.

پستهای شما هم نشون میده که هرچی میدونی از این و اون شنیدی.

بله بله همه اینجا دوسالشونه شما استادی همین فن دو اتیشه و متعصب بودی که اینجوری چرخش 180 درجه ایی دادی.

همین که وسط تاپیک سخت افزاری فن بازی کنسولی در مییارید کاملا مشخصه که جریان چیه 

در مورد کنسول نداشتن console hater هم حرف قشنگی بود یه زمانی کار من مقایسه بازیها بین پی سی و کنسول رو دوتا مانیتور کنار هم بود

ضمنا من console hater نیستم شما بشین صبح تا شب از کنسولت تعریف کن کیفشو ببر کسی کاری به کارت نداره اما وقتی مییایید یه سری ااشکالات الکی رو میبندید به پی سی گیمینگ که همهشم ناشی از اطلاعات ضعیفتونه و رو اعصاب بقیه راه میرید انتظار نداشته باش کسی جوابی نده ادم وقتی مییاد اینجا میخواد چندتا خبر سخت افزاری بخونه اطلاعاتش بالا بره نه اینکه بییاد یه بحث الکی رو راه بندازه

همین که تو پستات کار به تمسخر و توهین میکشه یعنی اینکه حرفی برا گفتن نداری پس ادامه نده

ویرایش شده توسط M.O.H
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موقعی که کارت گرافیک های اند  بهترین برند 550 تومان بود ایکس 360  قیمتش بود 480!! ps3  هم 450!! مفتی هم نبودن همچین  من دو تا 450 ایکس 360 سوزندم!!! با کلی ضرر !!

اللان هم یک کنسول 360 یا ps3  یا ps4  بخوای بگیریn هم قیمت یک گرافیک های اند قیمتشه-- کنسول ها هم مفتی نیستن  ل-تازه من سال 2006 رو صحبت میکنم اون موقع بازی 360 رو نمیدادن 1000 میدادن 20  هزارتومان 15  هزار تومان -حتی من مس افکت یک رو خریدم 35 چون کمیاب بود -باور میکنید دیسک رایتی جلو خودم رایت زده !!!

pc   فقط برای بازی هم نیست مزایای دیگه هم داره --بنظر من تاپیک کلا خارج شده از بحث داره میره به جنگ pc , کنسول که نتیجه  هم مشخصه-دوستان تاپیک آرمین جان رو بیشتر از این به بیراه نبریم درست نیست -فایده هم نداره- من که گیمر pc هستم بمب اتمی هم بزنن باز pc میخرم اونم که کنسول بازه خوراکش کنسوله حال و حوصله pc نداره -نه چیزی ثابت میشه نه هیچ--Pc خیلی قوی شده قدرت پردازش یک گرافیک  های اند انویدیا یا AMD ببنید چه میکنه-منتها مسئله افزایش قیمت دلار بود که بازار pc داخلی رو چالش برانگیر کرده انشالله دلار درست بشه قیمت ها متعادل تر بشه -باز هم بازار گیم کشور می افته دست pc

از همیدیگر دلخور نشید روی هم رو ببوسید داره 980 میاید!!!!!!!!!!!!گرگی در لباس میش!!هیولای سبز --کنسول کش-- نابود گر!!!!!!!!!!!!!!خودم دارم بدتر از همه داغش میکنم!!!!!!!!!!!!! :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این تاپیک هم تبدیل شد به جنگ بین کنسول و pc !

به نظرم دوستان اینجا نظراتشونو بگن بهتر باشه !

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=32676

اگر هر شخصي فقط نظر خودش رو داشته باشه و به نظر بقيه احترام بذاره همچين مشکلي پيش نميا د!

اي کاش دوستان معني از رده خارج رو درک کنن !

دوستان يادآوري مي کنم اين 980 با اين قدرتي که مي بينيد تمام قدرت چيپ مکسل نيست !

پس منتظر يه کارت 1000 دلاري GM200 تا چندي ديگر(اصلا زمانش مشخص نيست) باشيد !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

pc

از همیدیگر دلخور نشید روی هم رو ببوسید داره 980 میاید!!!!!!!!!!!!گرگی در لباس میش!!هیولای سبز --کنسول کش-- نابود گر!!!!!!!!!!!!!!خودم دارم بدتر از همه داغش میکنم!!!!!!!!!!!!! :D :D

رضا کلا دستت تو تبلیغات ملسه (کلی مقاله عالیجناب مکسول تو نوتفکیشنهای من پست رو کرد)

تازه  اتیش بحثو هم خوب گرم میکنی :laughing:

کجان این برو بچول انویدیا یه تشکر حسابی ازت کنن(یعنی کسانی ندارن بیان تو سایتای پور ترافیک کشورها مباحث و مقالها رو چک کنن؟)raised%20eyebrow.gif

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

اگر هر شخصي فقط نظر خودش رو داشته باشه و به نظر بقيه احترام بذاره همچين مشکلي پيش نميا د!

اي کاش دوستان معني از رده خارج رو درک کنن !

دوستان يادآوري مي کنم اين 980 با اين قدرتي که مي بينيد تمام قدرت چيپ مکسل نيست !

پس منتظر يه کارت 1000 دلاري GM200 تا چندي ديگر(اصلا زمانش مشخص نيست) باشيد !

معین خان(اگه اشتباه نکنم) شما هم اگه به نظرات دیگران حساس بشی یعنی با نظراتشون یه جورایی مخالفی

یعنی شما هم به نظراتشون احترام نذاشتی

اینکه یه بحث پیش میاد و فنها حالت تدافعی میگرن خیلی هم بد نی

هرکی تجربه و سلیقه و نظرشو میگه( از علایقشون دفاع میکنه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه رنو5 مد شده بیننده بیشتری نسبت به مثلا مگان ساده داره :D 

بابا خداییش لذت سرو کله زدن با pc به یه کنسول میارزه چه برسه به مقایسه قدرت بین این دو

همین که در کیس رو باز میکنی و داخل مد شده سیستمت رو میبینی روحت شاد میشه :)

ولی از شوخی گذشته داخل تاپیک (کنسول یا pc?) یکی از دوستان به اندازه کافی راجب به این موضوع بحث شده و همه از اون تاپیک اطلاع دارید پس دیگه اینجا جاش نیست دوباره بخواد تکرار بشه

بریم سر عنوان این تاپیک 

خدا کنه مرفهین عزیز تصمیم به فروش 780ti های دوست داشتی با ضرر عالی بگیرن تا مستضعفین گرامی هم به نوایی برسن (درست مثل چرخه طبیعت که همه چی زنجیر وار در ارتباط هست :D )

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین خان(اگه اشتباه نکنم) شما هم اگه به نظرات دیگران حساس بشی یعنی با نظراتشون یه جورایی مخالفی

یعنی شما هم به نظراتشون احترام نذاشتی

اینکه یه بحث پیش میاد و فنها حالت تدافعی میگرن خیلی هم بد نی

هرکی تجربه و سلیقه و نظرشو میگه( از علایقشون دفاع میکنه)

درسته.

شما ببيننيد کارتهاي نازنيني که دوستان اين همه براي خريدنش هزينه کردند چه راحت اسم از رده خارج رو يدک مي کشند !

یه رنو5 مد شده بیننده بیشتری نسبت به مثلا مگان ساده داره  :D 

بابا خداییش لذت سرو کله زدن با pc به یه کنسول میارزه چه برسه به مقایسه قدرت بین این دو

همین که در کیس رو باز میکنی و داخل مد شده سیستمت رو میبینی روحت شاد میشه  :)

اين هم نظر خاصي هست و کاملا قابل احترام.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

یه رنو5 مد شده بیننده بیشتری نسبت به مثلا مگان ساده داره :D 

همین که در کیس رو باز میکنی و داخل مد شده سیستمت رو میبینی روحت شاد میشه :)

من که کلان مگانو هر وقت میبینم  کلی مبهوتش میشم,مخصوصا پشتش(با خودم میگم این طراحش چه تفکراتی داشته با خودش اینو طراحی کرده )

پی سی بازی یعنی خرج یعنی نداشته باشی حسرت یعنی 780TI بخری با کلی کیف بعد ارمین با خبرش حسابی احولتو خراب کنه

یعنی مادربوردی بخری1 ملیون چن وقت بعد درگاه M2 بیاد و دلتو اب کنه یعنی فردا سی پی یو جدید بیاد کلی کارایی بهتر قیمت کمتر ولی به مادر بوردت نخوره

یعنی  رم DDR4 بیاد و تا چند ماه دیگه رم DDR3 کم یاب بشه و گرون ویعنی به یه طریقی  مجبورت کنن کوچ کنی

این تا ابد ادامه داره(تازه سازندها متوجح شدن چه بازاریه دارن تند تند مدل جدید میدنو بروز رسانی سخت افزار میکنن)

منم نظرم اینه یه کنسول PS4 بگیری لذت چند ساله ببره با خیالی ارام

پی سیتم داری بدونی که بخای زیاد خرجش کنی با اونم حال میکنی

-------------------------

البت این نظر منه و نمیخام بگم نظرم باید برا همه خوشایند باشه (در کل هر جری دوست داره حال میکنه دیگه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انتصاب کلمه از رده خارجی فقط برای توقف تولید هست نه برای کوبیدن و ضعف پنداشتن قدرت این کارتها

دقت به ریویو ها بکنید کارتی مثل 770 همچنان در بالاهای لیست دیده میشود اگه کارتی مثل 770 از رده خارج شود پس کارتی مثلا مثل 6870 باید به تاریخ پیوسته باشه دیگه؟

کلمه از رده خارجی برای کارت خاصی صحت هم داشته باشه برای داخل کشور مطرح نیست چون خیلی ها داخل همین فروم هم هستن که ارزوی داشتن همین 770 رو دارن 

تا زمانی که قدرت خرید مردم به قدری بالا نرفته که بتونن بروزترین گرافیک رو بدون دغدغه خریداری کنن هیچ گرافیک قدرتمندی داخل کشور از رده خارج محسوب نمیشه

ولی این گرافیک پر جنجالترین قطعه کامپیوتر هست ها :D یه مین و cpu میگیری شاید مدتها به فکر ارتقا نباشی ولی امان از دست این گرافیک #-o 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته.

شما ببيننيد کارتهاي نازنيني که دوستان اين همه براي خريدنش هزينه کردند چه راحت اسم از رده خارج رو يدک مي کشند !

اين هم نظر خاصي هست و کاملا قابل احترام.

دوست گرامی معین  همچین میگه از رده خارج انگار پیکانه!!! شما چرا؟؟/شما که  سخت افزار شناسی اینکاره ایی از رده خارج چیه؟ا صلا قطعه کامپیوتر تا 5 6 سال ازش نگذره نمیشه بهش گفت از رده خارج -روی سیستم 4 سال پیش ویندوز 8.1 زده یارو داره کار میکنه- کارت گرافیک سه سال پیش 580 هنوز داره بازی رو راحت اجرا میکنه-  از رده خارج؟؟کاربر معین فکر کنم کنسول باز شده چون هی صحبت Ps4 میکنه!! ~x( ؟؟؟نکنه کلک گول   بوی دیسک  نوی بلوری به مشامت خورده  هوایی شدی؟؟؟ من آخرین بازی که خریدم برای کنسول GTA V بود-- @};-

لینک به دیدگاه

خوب تو بازار سخت افزار عملا وقتی یه قطعه بیاد که قیمت مناسب و قدرت قابل توجهی نسبت به هم رده خودش داشته باشه عملا اون کارت از رد خارج محسوب میشه(البت برای اونای که دارن نه برای اونای که میخان بخرن)اونای که دارن حالا حالا حالشو میبرن

خیلی ها هم که تازه قصد خریدو داشتن دیگه نمیخرن(البت اونایی که تو جریانات هستن)

از رده خارج میشه این طوری دیگه(مگه اثاثی افت قیمت پیدا کنه) :cool:

البت مبحث DX12 هم هست که بد جور روح یک پرو گیمرو در عذاب میزاره

مثلا همین 295 انویدای که هنوز قدرت قابل قبولی داره ولی عملا D11 براش یه معزل شده و از رده خارج محسوب میشه

البت من نمیدونم تو سری 200 چرا هنوز 210 تو بازا به وفور موجوده =)) و حالا حالا از رده خاج نمیشه :laughing:

لینک به دیدگاه

دوستان به جون خودم غلط کردم.

یکی الان بهم پیامک تهدید آمیز زده به خاطر خبری که گذاشتم ارزش کارت گرافیکش اومده پایین. :-S

بنده همین جا اعلان میکنم گرافیک های سری 7 خیلی هم خوبه، قیمتش هر روز بالاتر میره، هر کی نخره از کفش رفته. :big hug:

ویرایش شده توسط ARMIN ABISHI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی معین  همچین میگه از رده خارج انگار پیکانه!!! شما چرا؟؟/شما که  سخت افزار شناسی اینکاره ایی از رده خارج چیه؟ا صلا قطعه کامپیوتر تا 5 6 سال ازش نگذره نمیشه بهش گفت از رده خارج -روی سیستم 4 سال پیش ویندوز 8.1 زده یارو داره کار میکنه- کارت گرافیک سه سال پیش 580 هنوز داره بازی رو راحت اجرا میکنه-  از رده خارج؟؟کاربر معین فکر کنم کنسول باز شده چون هی صحبت Ps4 میکنه!! ~x( ؟؟؟نکنه کلک گول   بوی دیسک  نوی بلوری به مشامت خورده  هوایی شدی؟؟؟ من آخرین بازی که خریدم برای کنسول GTA V بود-- @};-

زانتيا هم سال 1387 ديسکنتينيو شد وبيش ازيک دهه قبل هم از طرف سازنده اصليش توقف توليد شده بود !

توي ايران و براي منو شما هنوز هم يک ماشين با ابهت و بروز هست ! ولي براي يه اروپايي !؟

جريان گرافيک هم دقيقا همينطور هست ! براي من و شما گرافيک 4 سال پيش مثل 580 هنوز هم  از رده خارج محسوب نميشه !

نه والا من ديگه اصلا وقت بازي کردن ندارم !

براي يکي از دوستان PS4 خريدم و وقتي ديدم بازي 39 گيگابايتي در کمتر از 1 دقيقه روي دستگاه بارگذاري و آماده بازي شد  واقعا يک آن تو دلم گفتم مارو دلمون رو به PC خوش کرديم !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زانتيا هم سال 1387 ديسکنتينيو شد وبيش ازيک دهه قبل هم از طرف سازنده اصليش توقف توليد شده بود !

توي ايران و براي منو شما هنوز هم يک ماشين با ابهت و بروز هست ! ولي براي يه اروپايي !؟

جريان گرافيک هم دقيقا همينطور هست ! براي من و شما گرافيک 4 سال پيش مثل 580 هنوز هم  از رده خارج محسوب نميشه !

نه والا من ديگه اصلا وقت بازي کردن ندارم !

براي يکي از دوستان PS4 خريدم و وقتي ديدم بازي 39 گيگابايتي در کمتر از 1 دقيقه روي دستگاه بارگذاري و آماده بازي شد  واقعا يک آن تو دلم گفتم مارو دلمون رو به PC خوش کرديم !!!

معین من نمیدونم چرا هرچی تو میگی حرف دل منم هست :))

متاسفانه روند سیستم های کامپیوتری رو بد روندی افتاده و داره از پلتفروم های دیگه با برنامه ریزی خود سازندگان عقب میمونه  ، به دلیل مسائل مالی

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

780ti فروخته شد ختم تاپیک =)) 

لینک به دیدگاه

یک سوال دارم که تو خرید ps3 دودلم کرده اونم اینکه با کنسول ps3 میشه با موس و کیبوردی که برای کامپیوتر خریدیم بازی کنیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان به جون خودم غلط کردم.

یکی الان بهم پیامک تهدید آمیز زده به خاطر خبری که گذاشتم ارزش کارت گرافیکش اومده پایین. :-S

بنده همین جا اعلان میکنم گرافیک های سری 7 خیلی هم خوبه، قیمتش هر روز بالاتر میره، هر کی نخره از کفش رفته. :big hug:

آرمين جان انويديا فکر کرده مثل اينتل ميتونه هر روز فاصله نسلهاش رو کم و کمتر بکنه و هر روز چيپ جديد بفروشه !

واقعا فناوري و پتانسيلش رو داره ! نميدونه که هيچ کسي تو ايران اين از دور خارج کردنش رو به رسميت نميشناسه   :lol:

وگرنه تو سايت سافاير(بزرگترين شريک و برند اول AMD) که بري ،براي کارتهاي سري 7XXX هم زده DX12 يعني اينکه هنوز قديمي نميدونه اين کارتها رو !

اين دوستان هم که وارد بحث شدند اکثرشون کارت هاي از رده خارج شده رو دارند ! :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین من نمیدونم چرا هرچی تو میگی حرف دل منم هست :))

متاسفانه روند سیستم های کامپیوتری رو بد روندی افتاده و داره از پلتفروم های دیگه با برنامه ریزی خود سازندگان عقب میمونه  ، به دلیل مسائل مالی

فناوري ته نه داره ! حرص و طمع هم تمامي نداره !

لینک به دیدگاه

من که 6200LE دارم تازه سایلنت هم هست , خمیرشو عوض کردم(با این خمیر سرنگیهای 1000 تومنی سی پی یو)

یه فن 8 سانتی هم با چسب 123 بش چسبوندم

تازه فک کنم حال اومده (دماشم بالا 49 نمیره)

کجاش از رده خارجه

با این دما و مصرفی کمی که داره یه پا مکس ول واسه خودش

تازه با تبیدل  HDMI هم میخوره :laughing:

لینک به دیدگاه

تو اونیکی فروم دیدم گرافیک 980 گیگا رو 3000 تومن نوشتن که گویا شخصی وارد شده.

لینک به دیدگاه

کنسول باید از پنجره انداخت تو کوچه کلاس کار ادم میاد پایین 

من جرات ندارم پشت کنسول بشینم بعدش پدر گرام بگه بچه شدیی تنه لش  :laughing:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...