رفتن به مطلب

معرفی و بحث پیرامون کیس های مگنوم2 و اربیت (Magnum2 - Orbit)

Recommended Posts

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛

سلام،

همانطور که در جریان هستید ، گرین با هدف توسعه بازار کیس های میانه خود و با الگو قرار دادن اسکلت کیس های High-End ، به تازگی دو مدل کیس جدید به بازار عرضه نموده است. این دو مدل کیس با نام های Magnum2 و ORBIT معرفی شده اند.

در این بخش سعی می کنم شما را با ویژگی کیس های مگنوم2 و اربیت آشنا نمایم و از شما تقاضا دارم تا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را جهت بهتر شدن این دو محصول، عنوان فرمایید.

i22323_magnum2orbit01.jpg

نمایی از کیس اربیت (ORBIT)

i22324_magnum2orbit02.jpg

نمایی از کیس مگنوم2 (MAGNUM2)

اسکلت این دو مدل کیس کاملا یکسان است و تفاوت آنها فقط در قسمت طراحی پنل جلو و امکانات این پنل به علاوه تعداد فن های داخلی انهاست.

i22325_magnum2orbit03.jpg

ترکیب اسکلت دو مدل کیس MAGNUM 2 و ORBIT

i22327_magnum2orbit04.jpg

نمای داخلی دو مدل کیس MAGNUM 2 و ORBIT

همانطور که ملاحظه می فرمایید، محل نصب پاور به قسمت پایین کیس منتقل شده است. این موضوع موجب شده است تا هوای ورودی پاور، از فضای بیرونی کیس تامین گردد (جهت فن پاور به سمت کف کیس در نظر گرفته شده است) ولی در اسکلت کیس های مرسوم (که پاورشان در بالا نصب می شوند) هوای ورودی پاور، از فضای گرم اطراف پردازنده تامین می گردد. این موضوع (نصب پاور در قسمت پایین کیس) موجب خنک تر کار کردن پاور می شود. همچنین پاور به عنوان سنگین ترین قطعه سخت افزاری، وقتی در قسمت پایین کیس نصب می گردد، ایستایی و پایداری بیشتری به کیس خواهد بخشید. اما در طرف مقابل، نقطه ضعف ورود غبار به فضای داخلی پاور وجود دارد که لازم است پاور را هر شش ماه یک بار غبارروبی نماییم. (البته معمولا در کیس های حرفه ای تر مانند INFINITY در این قسمت شاهد یک فیلتر غبار هستیم)

i22331_magnum2orbit09.jpg

نمای کف کیس MAGNUM 2 و ORBIT (شیارهای تامین هوای ورودی پاور، متناسب با تنوع سایز و محل استقرار فن برروی پاورهای مختلف طراحی شده است)

i22326_magnum2orbit05.jpg

نمای داخلی (فضای پشت سینی مادربرد) کیس MAGNUM 2 و ORBIT

در تصویر فوق ملاحظه می فرمایید که شیارها و برامدگی هایی روی سینی مادربر وجود دارد. این برامدگی ها مخصوص عبور کابلهای داخلی سیستم است.

i22328_magnum2orbit06.jpg

نمای پشت-بالا- راست کیس MAGNUM 2 و ORBIT

i22329_magnum2orbit07.jpg

نمای پشت-بالا- چپ کیس MAGNUM 2 و ORBIT

همانطور که از تصاویر بالا مشخص است، این اسکلت از شیارهای مختلف تامین هوا برای قطعات سخت افزاری پر حرارت بهره مند است. به عبارتی پردازنده شما در محاصره چهار مجرای ورودی و خروجی هوا قرار خواهد گرفت. یک کانال برروی کاور بغل چپ وظیفه تامین هوای خنک پردازنده از فضای بیرون کیس را بر عهده دارد و یک فن 12 سانتی (با نور قرمز) برروی سقف و یک فن 12 سانتی متری در قسمت پشت کیس، وظیفه خروج هوای گرم را برعهده گرفته اند. همچنین در کف سینی مادربرد و قسمت زیرین سوکت پردازنده یک مجرای هوا برای خنک نمودن سطح زیرین مادربرد در محل سوکت پردازنده در نظر گرفته شده است. شاید تصویر ذیل کمی گویا تر باشد!

i22334_magnum2orbit12.jpg

پردازنده در محاصره مجاری ورود و خروج هوا در دو مدل کیس MAGNUM 2 و ORBIT

i22330_magnum2orbit08.jpg

فیلتر ضد غبار و قابل شستشو در قسمت جلوی دو مدل کیس MAGNUM 2 و ORBIT

i22332_magnum2orbit10.jpg

اسلات های فنری و ضد لرزش در قسمت پشت که به آسانی قابل جدا شدن هستند

i22333_magnum2orbit11.jpg

پشتیبانی از ابزارآلات واترکولینگ در دو مدل کیس MAGNUM 2 و ORBIT

i22335_magnum2orbit13.jpg

لاستیک های لرزه گیر پاور در دو مدل کیس MAGNUM 2 و ORBIT

i22337_magnum2orbit15.jpg

ابزارآلات نصب سریع و آسان در قسمت محفظه اپتیکال درایوها

i22336_magnum2orbit14.jpg

ابزارآلات نصب سریع و آسان در قسمت محفظه هاردها (به جهت اسمبل شدن هاردها توجه فرمایید)

محفظه هارد در دو مدل کیس MAGNUM 2 و ORBIT به گونه ای طراحی شده است که کانکتورهای برق و دیتا از سمت پشت به هاردها متصل می شوند (این موضوع را به یاد داشته باشید و به تصویر ذیل با دقت بیشتری نگاه فرمایید)

i22338_magnum2orbit16.jpg

تمامی کابل کشی ها از قسمت پشت سینی مادربرد انجام می شود تا ...

i22339_magnum2orbit17.jpg

... شما شاهد یک اسمبلینگ زیبا باشید

همانطور که ملاحظه می فرمایید، پنج عدد هارد دیسک + یک کارت گرافیک حرفه ای و یک سخت افزار کامل، به زیبایی در این کیس اسمبل شده اند. شما فرض نمایید اگر قرار بود این سخت افزار در یک کیس مرسوم نصب شود، چقدر کابل از وسط سیستم عبور می نمود. توجه فرمایید که شلوغی کابل کشی در یک سیستم ، علاوه بر کاهش زیبایی اسمبلینگ ، منجر به افزایش دمای داخلی کیس و ایجاد مانع در مسیر عبور هوا خواهد شد.

i22342_magnum2orbit20.jpg

فضای داخلی این دو مدل کیس مگنوم 2 و اربیت ، حتی اجازه نصب کارتهای گرافیکی بلندی همچون GTX280 را به ما خواهد داد.

i22340_magnum2orbit18.jpg

پورتهای HD Audio و USB2.0 در هر دو مدل کیس اربیت و مگنوم مشترکا وجود دارد. اما کیس ORBIT دارای پورت E-SATA نیز می باشد.

i22341_magnum2orbit19.jpg

کنترل و نمایش سرعت فن ها

کنترل و نمایش دمای داخلی

هماهنگ نمودن کارکرد فن ها متناسب با دمای داخلی

و...

بر عهده پنل LCD کاملا هوشمند کیس ORBIT است. یک تجربه کاملا جدید ...

جهت مشاهده مشخصات کامل کیس های MAGNUM 2 و ORBIT ، لطفا از لینک های استفاده فرمایید:

orbit.gif..........magnum2.gif

جهت دریافت فایل راهنمای نصب این دو مدل کیس ، لطفا از دو لینک ذیل استفاده فرمایید:

t22344_Orbitusermanualmagnum2.jpg ...... t22343_magnum2usermanualorbit.jpg

قیمت کیس MAGNUM2 با مشخصات فوق (به همراه دو عدد فن 12 سانتی متری) ، معادل 41.000 تومان است.

قیمت کیس ORBIT با مشخصات فوق (به همراه یک پنل LCD کاملا هوشمند و سه عدد فن 12 سانتی متری و پورت E-SATA ) معادل 58.000 تومان است.

با تقدیم احترام

لینک به دیدگاه

سلام مهندس خسته نباشید

میشه توضیح بدین تغذیه display جلوی کیس به چه صورته آیا مثل مدل های قبلی از تبدیل 24 پینی استفاده میشه؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

جناب آقای عمرانی راهنمای نصب کیس ها رو درست قرار ندادید و فقط thumbnail اونها هستش.

ممنون میشم اصل آموزش رو قرار بدید.

لینک به دیدگاه

یه سوال هم در مورد کیس اربیت داشتم.

توی این دوتا عکس که از کیس اربیت هستند

یه تفاوتی هست.

توی این عکس وقتی سمت راست کیس(سمت چپ تصویر) رو میبینید شیار های مخصوص فن ها فاصله دارند از هم و دقیقا توی یک راستا نیستند.

http://www.lioncomputer.ir/uploads/original/76660530f840497c6391bcd1efc5bfe81.JPG

ولی توی عکس بعدی که از همین نما از کیس اربیت هستش در قسمت راست کیس(سمت چپ تصویر) میبینید که شیار های مخصوص فن ها دقیقا در یک راستا هستند.که در عکس قبلی بصورت ضربدری بودند.

http://www.lioncomputer.ir/uploads/original/d5f435588f4a3710db88b4bc00979d2c2.JPG

آیا دو مدل کیس اربیت داریم یا عکس ها اشتباه هستند؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

اگر در کیس اربیت در سمت راست کیس که دو محفظه ی نصب فن وجود داره.این دو محفظه در یک راستا بودند و قسمت جلویی این

محفظه ها از بالا تا پایین طلق یا یه چیزی مثل شیشه بود که نمای داخلی داشته باشه تا با نصب نئون داخل کیس بشه زیبایی خاصی ب

به کیس داد/.

لینک به دیدگاه

با سلام

این دو کیس نسبت به امکاناتش قیمت بسیار خوبی دارند

اگه درب سمت چپ شیشه ای (طلق) بود به زیبایی کیس خیلی افزوده می شد

پیشنهاد میکنم که از این سری کیس ها هم تولید کنید

لینک به دیدگاه

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

سلام مهندس خسته نباشید

میشه توضیح بدین تغذیه display جلوی کیس به چه صورته آیا مثل مدل های قبلی از تبدیل 24 پینی استفاده میشه؟

با تشکر

دوست خوب من؛

سلام،

یکی از نکات مثبت کیس در کیس ORBIT ، تغذیه LCD جلوی این کیس با کانکتور های متداول Molex یا همان IDE است.

جناب آقای عمرانی راهنمای نصب کیس ها رو درست قرار ندادید و فقط thumbnail اونها هستش.

ممنون میشم اصل آموزش رو قرار بدید.

دوست خوب من؛

سلام،

از اطلاع رسانی خوب شما سپاسگزارم. لطفا از فایل های ذیل استفاده فرمایید:

لینک مشاهده صفحه اول راهنمای نصب کیس های MAGNUM2 و ORBIT

لینک مشاهده صفحه دوم راهنمای نصب کیس های MAGNUM2 و ORBIT

یه سوال هم در مورد کیس اربیت داشتم.

توی این دوتا عکس که از کیس اربیت هستند

یه تفاوتی هست.

توی این عکس وقتی سمت راست کیس(سمت چپ تصویر) رو میبینید شیار های مخصوص فن ها فاصله دارند از هم و دقیقا توی یک راستا نیستند.

http://www.lioncomputer.ir/uploads/original/76660530f840497c6391bcd1efc5bfe81.JPG

ولی توی عکس بعدی که از همین نما از کیس اربیت هستش در قسمت راست کیس(سمت چپ تصویر) میبینید که شیار های مخصوص فن ها دقیقا در یک راستا هستند.که در عکس قبلی بصورت ضربدری بودند.

http://www.lioncomputer.ir/uploads/original/d5f435588f4a3710db88b4bc00979d2c2.JPG

آیا دو مدل کیس اربیت داریم یا عکس ها اشتباه هستند؟؟؟؟

از توجه ویژه شما سپاسگزارم. درب کاور بغل اصلی در این دو مدل کیس به شکلی است که در نمای کلی کیس ها مشاهده می فرمایید. یعنی شکاف تامین هوای کارتهای گرافیکی ، متمایل به وسط کاور بغل است. دلیل این مسئله هم آن است که در صورت نصب کارتهای گرافیک حرفه ای ، این شکاف دقیقا بالای سر فن آنها قرار خواهد گرفت. (تصاویر قبلی، مربوط به قبل از نهایی شدن طرح شکاف های کاور بغل است)

اگر در کیس اربیت در سمت راست کیس که دو محفظه ی نصب فن وجود داره.این دو محفظه در یک راستا بودند و قسمت جلویی این

محفظه ها از بالا تا پایین طلق یا یه چیزی مثل شیشه بود که نمای داخلی داشته باشه تا با نصب نئون داخل کیس بشه زیبایی خاصی به کیس داد/.

انشاا.. در مدل های جدید تر این اسکلت، شاهد وجود طلق برروی کاور بغل نیز خواهید بود. این دو مدل پنل فعلا برای نفوذ در بازار انتخاب شده اند و انشاا.. در صورت بازخورد مثبت و استقبال بازار، طرح های جدید تر با امکانات خاص تری نیز عرضه خواهیم نمود.

با سلام

این دو کیس نسبت به امکاناتش قیمت بسیار خوبی دارند

اگه درب سمت چپ شیشه ای (طلق) بود به زیبایی کیس خیلی افزوده می شد

پیشنهاد میکنم که از این سری کیس ها هم تولید کنید

دوست خوب من؛

سلام،

مطمئنا نظر شما با طرح های جدید تر که انشاا.. در اوایل تابستان سال 89 عرضه خواهند شد، تامین خواهد شد. ولی همانطور که شما هم مستحضر هستید، تعبیه طلق برروی کاور بغل موجب افزایش قیمتی در حدود 8 الی 10 هزار تومانی خواهد شد.

با تقدیم احترام

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

خوب بنده رفتم یه کیس اربیت خریدم.

این موارد به نظرم قابل بیان بود.

1-اگر برای هر 3 فن قابلیت تغییر سرعت گردش وجود داشت بهتر بود.

2-فضایی پشت کیس که کابل ها رد می شوند باید کمی بزرگتر شود.چون تعدد کابل ها سبب انباشتگی بیش از حد شده و مانع از راحت بسته شدن درب کیس میشود.شاید هم اگر انحنای کنی به درب کیس داد که با بدنه مچ شود این مشکل رفع شود.

3-اگر محل خروج هوای گرم روی درب مقابل مادربورد (خروجی مربع شکل) کمی پایین تر بود بهتر بود.چون در حالت فعلی کابل های برق کارت گرافیک مانع از نصب فن در این قسمت می شود.(که به نظر شخصی بنده نصب فن بهتر خواهد بود)

4-اگر از نور قرمز بیشتر استفاده میشد و روی در مقابل مادربورد نیز چنین نوری قرار می گرفت زیبایی دو چندانی به کیس میداد.همین نوری که از شیارهای روی در کیس به بیرون نفوذ میکرد.

5-در کل عرض کیس باید بیشتر باشد.هر چند که تحت استاندارد های خاصی است.ولی در این حالت نصب هارد ها نیز با مشکل مواجه میشود زیرا محل اتصال کابل های هارد ها نقطه ی تلاقی عبور مابقی کابل هاست که کمی اتصال کابل هارد ها رو سخت میکنه.مخصوصا اگر هارد ide باشه.

6-پنل جلوی کیس اگر تک رنگ بود زیباتر میشد.مثلا آبی.

7-اگر فانکشن کلید گردان روی پنل جلوی کیس بیشتر بود بهتر میشد.مثلا افزایش حجم صدا در حالت هدفون.

8-درب های جلوی محل نصب odd ها خوب طراحی نشده اند اگر شما یکی از درب ها را بردارید و یک odd نصب کنید. از دو طرف odd فضای داخل کیس به وضوح معلوم میباشد که جلوه ی زیبایی ندارد.

9-اگر پنل جلو کلا به قسمت بالا ی کیس منتقل میشد جلوی زیباتری داشت بصورت مایل حد فاصل قسمت انتهایی جلوی کیس و بالای کیس.

10-با تمام این اوصاف به نسبت رنج قیمتی و قابلیت های بیشمار کیس این کیس یک گزینه ی بسیار مناسب خواهد بود.

ممنونم.ببخشید اگر زیادی حرف زدم.

لینک به دیدگاه

ابزارآلات نصب سریع و آسان در قسمت محفظه اپتیکال درایوها

انصافا خیلی بی کیفیتن ! سریع میشکنن ! یه فکری بکننین به حالشون !

لینک به دیدگاه

انصافا خیلی بی کیفیتن ! سریع میشکنن ! یه فکری بکننین به حالشون !

من مشکلی نداشتم باهاشون.

لینک به دیدگاه

من مشکلی نداشتم باهاشون.

من هر دفعه خواستم باز و بسته کنم شکستن !! البته من دستم یهکمی زیادی تپله !!:| زور زیاد دادم حتما ! مخصوصا موقع بستن !

لینک به دیدگاه

من هر دفعه خواستم باز و بسته کنم شکستن !! البته من دستم یهکمی زیادی تپله !!:| زور زیاد دادم حتما ! مخصوصا موقع بستن !

البته یکم باید دقت کنی که اون تیکه ی متحرکش دقیقا در قسمت خالی کنار محا نصب باشه وگرنه وقتی میچرخونیش میشکنه.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام !

این قابای پنل جلوش جایی هست تنها بخریم !؟ ( هیدن دیویدی ها یا اون معمولی ها )

لینک به دیدگاه

سلام !

این قابای پنل جلوش جایی هست تنها بخریم !؟ ( هیدن دیویدی ها یا اون معمولی ها )

اگر باشه هم خود نمایندگیش داره.خ سپهبد قرنی/

لینک به دیدگاه

دوستان من امروز یک دونه orbit گرفتم

این 3 تا فن داخلش صداش واقعا اینقدر زیاده ؟

چون الان اتاق شده عین شوفاز خونه اپارتمان

با کنترل فن هم هر چی تنظیم و کم و زیاد میکتم اصلا تاثیری نمیگذاره

فقط رو panel می نویسه تعداد دورش رو

مگه نباید وقتی 0 میگکنی fan خاموش بشه ؟

قضیه جمع شده کابل ها پست mb و در عین حال بسته شدن در Case هم خیلی تبلیغی بود

بالای 50 دقیقه ور رفتیم اخرش هم نشد مجبور شدیم یک سری از Cable های power رو زیر قفسه hdd بزاریم

حالا این با 1 هارد بود و تو تبلیغ با 5 هارد بود

پایه های Case خیلی ضعیف کار شده بود که با چسب چشبونده شده بود

وقتی گذاشتم تو قسمت case میز کامپیوتر یکم به عقب که حل دادم یهو پشت Case خورد زمین وقتی اوردم بیرون دیدم هر دو پایه پشت Case دقیقا زیر power کنده شدن و چسب مایع روش بود که دوباره جا زدمش

اینها عیب هاش بود

خوبی های فوق العاده ای هم داره که مشخصه کاملا

کسی در مورد fan ها کمکی میتونه بکنه ؟

لینک به دیدگاه

بالای 50 دقیقه ور رفتیم اخرش هم نشد مجبور شدیم یک سری از Cable های power رو زیر قفسه hdd بزاریم

وقتی گذاشتم تو قسمت case میز کامپیوتر یکم به عقب که حل دادم یهو پشت Case خورد زمین وقتی اوردم بیرون دیدم هر دو پایه پشت Case دقیقا زیر power کنده شدن و چسب مایع روش بود که دوباره جا زدمش

اینها عیب هاش بود

دوستان کسی نمیتونه کمکی کنه به من ؟

علاوه بر مشکلات قبلیم الان دیدم سیستم رو که shutdown میکنم سیستم خاموش میشه اما case و fan هاش و lcd جلو کار میکنه و باید با دست خاموش کنم

ولی موقع Standby مشکلی نداره و Case هم Standby میشه

لینک به دیدگاه

اینها عیب هاش بود

دوستان کسی نمیتونه کمکی کنه به من ؟

علاوه بر مشکلات قبلیم الان دیدم سیستم رو که shutdown میکنم سیستم خاموش میشه اما case و fan هاش و lcd جلو کار میکنه و باید با دست خاموش کنم

ولی موقع Standby مشکلی نداره و Case هم Standby میشه

خوب دوستان مشکلات من با این case به طور کامل حل شد

در مورد صدای زیاد فن های داخل case که گفته بودم باید یگم بعد از این که fan کارت گرافیکم رو جدا کردم و دوباره سیستم رو روشن کردم میتونم بگم تقریبا با خاموشش هیچ فرقی نداشت و فهمیدم همه این صدای عجیب و زیاد ماله کارتم بوده و فن های case فوق العاده بی صدا هستند

در مورد cable management هم باید بگم بله درسته

دوباره که درب پشت رو باز کردم و کابل ها رو این بار طبق مسیر هاش و جاهایی که رو سینی پشت mb بود و همچنین استفاده بهینه از بست های سفید رنگ داخل case بستم همه چیز با نظم فوق العاده بسته شد و دربش هم راحت بسته شد

در مورد کمترل دور فن ها اشتباه من این بود که هر کدوم از فن های عقب و جلو رو قسمت برقشون رو به یکی از ide های power وصل کرده بودم و همین باعث میشد کنترل کننده کار نکنه

که اونها رو که جدا کردم درست شد و هر 2 فن خیلی راحت کنترل میشه و رو 0 که میگذارم خاموش هم میشه

که خیلی عالی هم طراحی شده به خصوص فن سقف case

و مشکل shutdown نشدن هم

این قسمت هم از همون چیزی بود که تقریبا از اول حدس میزدم اما امتحان نکرده بودم

سوکت power sw که از جلوی panel می اومد به سمت mainboard رو در اوردم و از اون جهتش متصل کردم که درست شد و حالا shutdown هم میشه خیلی راحت

در حالی که از اون یکی جهت ( در Case قبلیم بود ) فقط standby و hibernate میشد و shutdown که میکردم Case خاموش نمیشد

محصول فوق العادست

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

خوب دوستان مشکلات من با این case به طور کامل حل شد

در مورد صدای زیاد فن های داخل case که گفته بودم باید یگم بعد از این که fan کارت گرافیکم رو جدا کردم و دوباره سیستم رو روشن کردم میتونم بگم تقریبا با خاموشش هیچ فرقی نداشت و فهمیدم همه این صدای عجیب و زیاد ماله کارتم بوده و فن های case فوق العاده بی صدا هستند

در مورد cable management هم باید بگم بله درسته

دوباره که درب پشت رو باز کردم و کابل ها رو این بار طبق مسیر هاش و جاهایی که رو سینی پشت mb بود و همچنین استفاده بهینه از بست های سفید رنگ داخل case بستم همه چیز با نظم فوق العاده بسته شد و دربش هم راحت بسته شد

در مورد کمترل دور فن ها اشتباه من این بود که هر کدوم از فن های عقب و جلو رو قسمت برقشون رو به یکی از ide های power وصل کرده بودم و همین باعث میشد کنترل کننده کار نکنه

که اونها رو که جدا کردم درست شد و هر 2 فن خیلی راحت کنترل میشه و رو 0 که میگذارم خاموش هم میشه

که خیلی عالی هم طراحی شده به خصوص فن سقف case

و مشکل shutdown نشدن هم

این قسمت هم از همون چیزی بود که تقریبا از اول حدس میزدم اما امتحان نکرده بودم

سوکت power sw که از جلوی panel می اومد به سمت mainboard رو در اوردم و از اون جهتش متصل کردم که درست شد و حالا shutdown هم میشه خیلی راحت

در حالی که از اون یکی جهت ( در Case قبلیم بود ) فقط standby و hibernate میشد و shutdown که میکردم Case خاموش نمیشد

محصول فوق العادست

شرمنده اما گویا این متن زیادی خوب نوشته شده. یعنی ممکنه که صدای فن رو نتونیم تشخیص بدیم که از کارت گرافیکه یا فن کیس ؟ برام عجیبه که همه مشکلات بطرز مشکوکی بخاطر اشتباه کاربر بوده.

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

از سمت راست کیستون میتونید عکس بذارید تا نحوه بسته شدن سیم ها و کابل های دیتا رو ببینیم ؟ (کلا دوستان به نظرشون این مدل جدید نسبت به کیس های قدیمی که تمام کابل ها در فضای داخلی ولو ! بودن، یک انقلاب محسوب میشه ؟! )

ممنون

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام

دوستان من میخوام شاسی مگنوم 2 رو رنگ مشکی بزنم فقط نمیدونم باید از چه نوع رنگی استفاده کنم قبلاً یه کیس درپیت داشتم و با اسپری رنگ زدمش ولی با ناخن رنگش بلند میشد

حالا موندم، چجوری بزنم رنگ شُره نکنه و البته پمپ باد برای رنگ کاری موجود هست

منظر راهنمایی هایتون هستم

62545258510891394931.jpg

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان من میخوام شاسی مگنوم 2 رو رنگ مشکی بزنم فقط نمیدونم باید از چه نوع رنگی استفاده کنم قبلاً یه کیس درپیت داشتم و با اسپری رنگ زدمش ولی با ناخن رنگش بلند میشد

حالا موندم، چجوری بزنم رنگ شُره نکنه و البته پمپ باد برای رنگ کاری موجود هست

منظر راهنمایی هایتون هستم

62545258510891394931.jpg

داداش من با اسپری رنگ کردم به هیچ وجه نمیره ! شاید اسپری رنگتون مشکل داره

توصیه میکنم رنگ نکنید چون بعد از نصب مادربورد و پاور و باقی قطعات چیزه زیادی از داخل کیس دیده نمیشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش من با اسپری رنگ کردم به هیچ وجه نمیره ! شاید اسپری رنگتون مشکل داره

توصیه میکنم رنگ نکنید چون بعد از نصب مادربورد و پاور و باقی قطعات چیزه زیادی از داخل کیس دیده نمیشه !

الان هم کیس رو دارید که رنگ کردید ؟؟؟

میشه یه عکس بزارید

ولی من با اسپری رنگ زدم رنگش بلند میشد آخه

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

یک ویژگی که در این کیس ها وجود داره این هست که برای نصب کولر ها نیازی به در آوردن مادربورد نیست ! .

i22334_magnum2orbit12.jpg

خوشبختانه هیچ کابلی وسط نیست .

http://forums.hotoverclock.com/album.php?albumid=184&pictureid=5130

http://forums.hotoverclock.com/album.php?albumid=184&pictureid=5132

http://forums.hotoverclock.com/album.php?albumid=184&pictureid=5129

با تشکر از مهندس عمرانی بابت توضیحاتشون .

ویرایش شده توسط love_of_brazil
لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام خدمت دوستان

شرمنده تاپیک قدیمی رو بیدار می کنم ولی یه سوال در مورد این کیس داشتم.

من کیس Magnum 2plus دارم و این USB های جلو از کار افتاده. چجوری می تونم درستش کنم؟

اصلا این کیس گارانتی داره؟ من که رو جعبه اش چیزی ندیدم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببرید گرین براتون اگه داشته باشن تعویض میکنند

من یدونه عید برای دوستان خریدم

که USB خراب بود بردم تعویض کردند

البته دلشون نمیومد به نظر ولی عوض کردن

===============================

===============================

این رو هم بگم دوستان کولر ICE BLADE PRO به راحتی توی این کیس جا میشه

ولی تقریباً فضای زیادی برای نفس کشیدن فن سقف وجود نداره البته وقتی 2 فن روش نصب کنید رو منظورم هست

=====

این مطلب رو نوشتم شاید روزی بدرد کسی بخوره

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...