رفتن به مطلب

ای وای چرا این آیفون 6 وار رفت

mInI_ClockEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

:laughing: یعنی قبول نکردن گوشی طراحیش مشکل داره... عجب ادمایی هستن حاضرن یگوشی دیگه بهت بدن اما خمشدن گوشی براحتی هنگامی که بزاری تو جیبت بشینی رو رد کنن !

لینک به دیدگاه

آخه اگه عوضش کنن که دوباره خم میشه!اصلا مساله رو حل نمیکنه یعنی نمیخوان خرابکاریشون رو درست کنن!!؟

مگر اینکه یه اسکلت محافظی چیزی تولید بشه عین کاور بندازن دورش یا اینکه اصلا گوشی رو تو جیب نذارن که اینم نمیشه گوشی که نشه تو جیب بذاریش که از 3310 هم کم کارایی تر میشه نمیشه که آدم گوشی رو دائم تو دست بگیره.

البته برای بعضی ها خوب میشه (کسایی که همه مسخرشون میکنن چرا آیفونتون رو همش تو دست میگیرین تو خیابون کلاس میذارین) دیگه بهانه دارن که این گوشی نباید تو جیب گذاشته بشه.

لینک به دیدگاه

هنوز هم تنها آیفونی که واقعا آیفون بود و راحت هم از جیب بیرون میومد و خم هم نمیشد و دست استیو بهش خورده بود نه کوک فقط ایفون 4s هست که ابعاد یک موبایل رو داشت نه فبلت!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی این شخصی که تو این مقاله گقته گوشی خم شو نیست من گذاشتم جیبم خم شد خودش عوض میکنه برام ...نه اقا این گوشی بدر اونایی می خوره که گوشیشون رو تو پر قو نگه میدارن نه منی که تو سر هم میزنیم گردو میشکنیم!  :laughing:

این داداشم رفت با یشوقی نوت سه مدل نمیدونم چی چیش رو گرفت بعد دوروز گذاشته بود جیبش نفهمیده بود کجا حتی بهش فشار اومده جیب بقل کتش شاید یکی دست زده تو سینش بگه چطوری مثلا صفحش دوتا شده اما کار میکنه اما خب دیگه ادم با اینگوشی حال نمی کنه... چقدر بهش گفتم نخر گوش نداد... *dry#

البته من عقلم دست اپل نمی دم اینهمه پول مفت بدم پا گوشی که چی بشه پز بدم... اینا کارا بچگونست که بری عروسک بخری بگی ببین عروسک من قشنگ تره ناز تره برندش فلانه... نه میرم قیمت به کارایی مورد نظرم رو خرید می کنم...  :-?

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

شنیدن کی بود مانند دیدن!

http://blog.alldigitall.ir/?p=19956

بابا ال دیجیتال واسه فروش خودشم که باشه هیچ وقت نمیگه خم میشه.

خیالت راحت رویو های سایت های خارجی هزاران برابر معتبر تر از این سایته.

ٱره.دقیقا.بعید نیست ال دیجیتال فردا بگه اون هایی که بر اثر ضربه شکستن خود به خود درست میشن:D
لینک به دیدگاه

من که کلی با این سری حال کردم بنطرم آیفون بعد 5s فرق کرده

کلا سری ۴ بنظرم جذاب ترین ها بودن وبعد اون ۵ ها خیلی خوب نبودند ولی من بشخصه معتقدم که باز هم آیفون پیشرفت داشته و این وپیشرفت در آیفون 6s تکمیل میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاملاً مشخصه که گوشی تحت فشار خم میشه.با اصرار بی حد و اندازه اپل برای استفاده از آلومینیوم در بدنه آیفون , چنین اتفاقی دور از انتظار نبود. آلومینیوم فلز نرم و انعطاف پذیریه. در همون تست خم کردن نوت3 رو هم خم کرد و نوت3 بیشتر از آیفون6پلاس هم خم شد ولی به دلیل قابلیت ارتجاعی پلاستیک بدنه به راحتی به فرم اول خودش برگشت.

این مشکل هم حل شدنی نیست. یا باید کلاً جنس بدنه عوض بشه که خیلی بعیده اپل چنین کاری کنه یا اینکه مثل سری اول آیفون4 که به مدت محدود یک بامپر رایگان هم میدادند, با 6 و 6+ هم یک بامپر با جنس سخت و محکم به خریداران داده بشه.  :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...