رفتن به مطلب

دسته گل جدید شرکت EVGA

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و درود و روز بخیر خدمت دوستان عزیز 

امروز که داشتم طبق روال همیشه از ساعات بیکاری تو مغازه لذت برده و چرخی در دنیای سخت افزار میزدم 

مطلب جدید و جالبی دیدم که فکر میکنم برای شما عزیزان هم جالب باشه تا ببینید که شرکت بزرگی همچون 

EVGA چه دسته گلی به اب داده ! گرافیک و هیت پایپ در عکس زیر مربوط به گرافیک جدید GTX970 این شرکت

هست که اگر دقت کنیدمتوجه مشکلی که تو طراحی این کارت رخ داده میشین  / اینم از سیستم جدید خنک کنندگی ACX ! 

04G-P4-2975-KR_XL_1.jpg

30903729623739456914.jpg

از این شرکت به این عظمتی و معروف چنین اشتباهی فکر نمیکنم قابل بخشش باشه / جالبترش اینجاست که چگونه از زیر تست 

و بررسی توسط مهندسین و سیستم پاس شده و اماده فروش و و و  ؟  

_______

امید است که در اینده این شرکت دقت بیشتری در طراحی به خرج بده 

لینک خبر 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان فکر نکنم!EVGA سلطان گرافیک سازیه! این ممکنه دستکاری باشه؟خیلی بعیده! من که  خودم به شخصه  دنبال برد ایسوس هستم  چون سالهای ساله دیگه عادت کردم به کولر هاش -

لینک به دیدگاه

سلام

به نظرم مشکل خاصی نیست.

چون خود هیت پایپ ها هم از طریق فلز بینشون ( الومینیوم ) به هم ارتباط دارن و با هم تبادل گرما می کنن.

لینک به دیدگاه

مرسی عطا جان از خبرت @};-

خیلی عجبیه یعنی متوجه این مشکل نشدن :blink:

لینک به دیدگاه

عطا جان فکر نکنم!EVGA سلطان گرافیک سازیه! این ممکنه دستکاری باشه؟خیلی بعیده! من که  خودم به شخصه  دنبال برد ایسوس هستم  چون سالهای ساله دیگه عادت کردم به کولر هاش -

به شخصه چند سال فقط ایسوس کار میکنم .... واقعا این برند عالیست .... در ضمن موبایلم هم ایسوسه .....  :x  :x  :big hug:

لینک به دیدگاه

ای عطای نامرد!

باو اینکه مشکلی نداره؟ دمای هسته زیاد شده؟ وقتی کارت خنکه یعنی همه چیز سر جاشه! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود / والا رضا جان ایی وی جی ای رو خیلیها تعریف میکنن و حالا اگر تمام گفته ها و تعریفهارو کنار بزاریم 

کارتهای این شرکت اکثرا از استقبال خوبی برخوردارند و اگر به سایتهایی مثل امازون و نیواگ سری بزنیم 

میبینیم بالاترین امتیازها و بیشترین فیدیکها رو دریافت کرده و همیشه تو ریتینگ و بست سلر تو صدر جدوله

البته به هیچ وجه منکر قدرت و دقت و بهتر بودن کارتهای ایسوس نیستم ولی خب واقعیتهارو باید گفت

من خودم کارتهای گیگارو دوست دارم ولی به شخصه ایسوس رو هم خیلی دوست دارم

سلام

به نظرم مشکل خاصی نیست.

چون خود هیت پایپ ها هم از طریق فلز بینشون ( الومینیوم ) به هم ارتباط دارن و با هم تبادل گرما می کنن.

دوست بزرگوار مطمئنی مشکلی نیست ؟!؟ عملا یک پایپ بلا استفاده مونده و این تو حرارت تولیدی 

تاثیر میزاره / اینجور که میگین باشه دیگه چه لزومی داره هیپ پایپها مستقیم با جی پی یو تماس داشته

باشند همین از بغلشم رد بشن کافیه !! 

مرسی عطا جان از خبرت @};-

خیلی عجبیه یعنی متوجه این مشکل نشدن :blink:

مخلصم / منم تو همینش موندم 

ای عطای نامرد!

باو اینکه مشکلی نداره؟ دمای هسته زیاد شده؟ وقتی کارت خنکه یعنی همه چیز سر جاشه! :D

به به جناب مسعود جان / مسعود جان مشکل که داره اونم در حد ماکزیموم / دماشم بالا میره 

خودم تو یه عکسایی که یکی از تسترها گذاشته بود دیدم که اگر پیدا کنم قرار میدم بنگرید که این

اشتباه چقدر تاثیر گذاره 

اینم دقت بی نظیر ایسوس تو طراحی هیت پایپها

عکس زیر متعلق به گرافیک  ASUS Strix GTX 970 OC 4 GB  هست با کولینگ جدید سایلنت 

cooler2.jpg

قابل توجه عزیزانی که هنوز باور ندارن و به خبر و عکس شک دارین من این عکس رو از سایت معروف بررسی یعنی TECHPOWERUP برداشتم 

که متعلق به کار گرافیک EVGA GTX 970 SC ACX 4 GB هست که خودتونم میتونید ببینید 

cooler2.jpg

دقت و طراحی یعنی این البته ایی وی جی ای چیزی رو از دست نداده و فقط کافیه دست به کار بشه برای

حل این مشکل و جبرانش تو مدل GTX980 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

عطا اون آلومینیوم بینشون حرارت رو منتقل میکنه دیگه!

توی مدل ایسوس این الومنیوم رو نداریم دیگه تو چرا گیر دادی به عشق ما! :wacko:

لینک به دیدگاه

از این مشکلات پیش می یاد ممکن هست برای تعدای از کارت ها اینطور باشه یا این مشکل مختص این کارت باشه اصلا ...

وقتی اینتل به اون بزرگی بی کیفیت ترین خمیر رو استفاده می کنه برای تعویض هم باید کلی وقت گزاشت و ریسک کرد این دسته گل پیش اون چیزی نیست .

ویرایش شده توسط Eliven
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

رضا جان بنده هم 2 روز پیش وقتی با این خبر مواجه شدم باورم نمیشد خصوصا که اولین بار از سوی guru3d این مطلب رو خوندم که همه میدونن evga باهاش به مشکل برخورده اما حقیقت داره و هود شرکت evga بیانیه ای صادر کرده که با خوندنش متوجه میشین که فقط به طرز خنده داری توجیه اشتباه هست:

*علتی که از تویز صحبت شده این هست که کارت دارای نویز بیشتر از کولر های هم دوره خودش داره و علتش رو منابع همین عدم ارتباط صحیح سطح دای با هیت پایپها میدونن که برای هنک شدن به دور فن بالاتر متوسل شدن(اما به نظر من تنها دلیلش نیست و این موضوع تنها ایراد کولر نیست و شاید تو طراحی پره فن ها هم قصور شده)

The way the EVGA GTX 970 ACX heat sink was designed is based on the GTX 970 wattage plus an additional 40% cooling headroom on top of it. There are 3 heat pipes on the heatsink – 2 x 8mm major heat pipes to distribute the majority of the heat from the GPU to the heatsink, and a 3rd 6mm heatpipe is used as a supplement to the design to reduce another 2-3 degrees Celsius. Also we would like to mention that the cooler passed NVIDIA Greenlight specifications.

Due to the GPU small die size, we intended for the GPU to contact two major heat pipes with direct touch to make the best heat dissipation without any other material in between.

We all know the Maxwell GPU is an extremely power efficient GPU, our SC cooler was overbuilt for it and allowed us to provide cards with boost clocks at over 1300MHz. EVGA also has an “FTW” version for those users who want even higher clocks.

thanks evga

-------------------------------------------------------------

جمله قرمز خیلی جالبه که دای سایز کوچک این چیپ رو بهونه کرده در حالی که asus که نمونه زنده هسا 3 تا هیت پایپ 10mm رو به خوبی با چیپ تماس داده.

تازه جالبه که مقدار زیادی از چیپ زیر آلومنیوم قرار میگیره+gap بین دو هیت پایپ.

آخه اگه قرار بوده پایپ 6mm به عنوان supplement باشه چرا اکسپوز هست!!؟؟ =))

اومده acx2 رو برای این سری طراحی کرده و لی اندازه گیریش اشتباه در اومده.بعد کم مصرف بودن کارت رو بهونه میکنه یعنی چون کارت کم مصرف و خنک هست باید کولر رو اشتباه طراحی کنن چون حتی با کولری که کلی از کاراییش رو از دست میده هم داغ نمیکنه :clapping: :clapping:یا قضیه چیز دیگه ای هست و مساله پوله شاید یع جایی تو تولید یا قطعه صرفه جویی کرده

خدا رحم کرد evga شریک nv هست و نخواست برای هاوایی(290 و 290x) کولر طراحی کنه

چرا باید کولر evga چنین دور فنی(که نویزش رو از خیلی از رفرنس ها هم بالاتر برده) داشته باشه و تازه با این دور عملکرد خنک کنندگیش انقد معمولی باشه 

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

دوسته عزیز من تو همون سایت tech power up وچند سایت معتبر دیگه رفتم اصلا چیزی در مورد این خبر نگفته دوستان عزیز مگه شرکت EVGA  شرکت تازه تاسیس است که از این جور اشتباهات ساده و پیش پا افتاده رو بکنه تو تمامی تست های گرفته شده از نظر گرما از کارتASUS و GIGA و Palit  هم در لود کامل و هم در حالت عادی خنک تر از این کارت ها بوده و هم قدرت بیشتری داشته در هر صورت تا ادم به چشم خودش نبینه نباید باور کنه البته این نظر منه 

اینم از لینک تست این کارت از سایت معتبر

TechPoweUp    http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_970_SC_ACX_Cooler/29.html

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اشتباهی در کار نیست دوستان. اگر دقت بکنید میبینید که 2 تا از هیت پایپ ها ذخیم تر هستند و سومی نازکتره. و GPU طوری قرار گرفته که بیشترین تماس رو با هیت پایپ های ذخیم تر داره و اگر وسط قرار میگرفت مطمئنا کارایی کولر کمتر میشد.  :) و اگر ذخامت حاشیه دو طرف رو مقایسه بکنید مشخصه که عمدا این کار رو کردن تا 2 هیت پایپ ذخیمتر روی GPU قرار بگیرند . در واقع چون ته هیت پایپ سوم رو برای ایجاد فضای کانکتورهای برق بریدن اصلا هیت پایپ سوم دکور هستش و در واقع این کولر رو باید 2 هیت پایپه بدونیم و به همین دلیل خواستن فقط اون 2 تا روی GPU قرار بگیرن :

cooler2.jpg

از Asus GXT 680 DCUII که بهتره :

cooler2.jpg

کلا دو تا پیت پایپ کناری نقش تماشاچی رو دارن!!

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

اشتباهی در کار نیست دوستان. اگر دقت بکنید میبینید که 2 تا از هیت پایپ ها ذخیم تر هستند و سومی نازکتره. و GPU طوری قرار گرفته که بیشترین تماس رو با هیت پایپ های ذخیم تر داره و اگر وسط قرار میگرفت مطمئنا کارایی کولر کمتر میشد.  :) و اگر ذخامت حاشیه دو طرف رو مقایسه بکنید مشخصه که عمدا این کار رو کردن تا 2 هیت پایپ ذخیمتر روی GPU قرار بگیرند :

از Asus GXT 680 DCUII که بهتره :

کلا دو تا پیت پایپ کناری نقش تماشاچی رو دارن!!

بهمن عزیز کولر واقعا مورد داره و فک کنم عمدی هم هست.در حال حاضر علاوه بر اینکه مقداری از چیپ رو آلومنیوم هست تو اون فاصله مد نظر شما هم باز هدر رفته(که بین دو تا هیت پایپ نازک و ضخیم هست)

در واقع اگه چیپ بیاد اینور تر اون قسمت که رو آۀومنیم هست و بین دو تا هیت پایپ نیست میره رو هیت پایپ 6 میلیمنری و فقط دو تا فاصله بین دو تا هیت پایپ هدر میره و دیگه اون قسمت هدر نمیره در واقع تو عکسی که از 680 قرار دادین چیپ نمیتونه بیشتر از این با هیت پایپها در تماس باشه اما این میتونه(یا باید کفش رو مسی درست میکردن)

post-13139-0-14453200-1411666740_thumb.jpg

ولی میشده که میزان بیشتری از سطح مقطع چیپ رو زیر هیت پایپها قرار داد و نسبت کمتری از اون رو زیر آلومنیم و انتقال حرارت تو سطح بیشتری که با مس کاننکت داره صورت بگیره:

post-13139-0-83597100-1411666752_thumb.jpg

یک معادله ساده فضای هدر رفته 1 حذف میشه در عوض سطح تماس هیت پایپ به همون اندازه بیشتر میشه و این میشه بهنیه ترین حالت نه اون حالت.

به بیانیه evga توجه کنین 40 درصد!!؟یعنی 200 وات خیلی ضعیفه و مشکوک.(کولر nvttf رفرنس 250 رو جواب داده رو کارتهای قبلی)

شکم من به این هست که این کولر اصلا طراحیش برای این کارت نبوده ببینین:

heatpipe.jpg

هیت پایپ 6 میلیمتری اصلا تهش بسته نیست :wacko: و دور و برش هیت سینک بریده شده این فک کنم جای کانکتور های برقه که تو این مدل اومده وسطتر و مثل قبل ته کارت نیست.به نظرم این کولر اصلا برای 970 طراحی نشده خود evga میدونه که اگه جای دای سر جای واقعیش باشه بهتر عمل میکنه اما بخاطر اینکه کولر برای این pcb نبوده مجبور شده هیت پایپ رو خراب کنه و دای رو بیاره اینور تر واسه همین انقد این کولر بد عمل میکنه و احتیاج به دور بالا داره و 200 وات رو بیشتر نمیتونه دفع کنه.بهمن جان به نظر من evga برای کاهش هزینه  این کار رو کرده .

دوسته عزیز من تو همون سایت tech power up وچند سایت معتبر دیگه رفتم اصلا چیزی در مورد این خبر نگفته دوستان عزیز مگه شرکت EVGA  شرکت تازه تاسیس است که از این جور اشتباهات ساده و پیش پا افتاده رو بکنه تو تمامی تست های گرفته شده از نظر گرما از کارتASUS و GIGA و Palit(برای پلیت درسته البته در مورد فقط دمای لود بیکاریش جریانش فرق داره)  هم در لود کامل و هم در حالت عادی خنک تر از این کارت ها بوده  و هم قدرت بیشتری داشته(بستگی داره کدوم مدل کارت با این مدل کولر مدنظرتون باشه هر چند کارتهای امروزی انقد از نظر کلاک انعطاف پذیزن که با یه افتر برنر...) در هر صورت تا ادم به چشم خودش نبینه نباید باور کنه البته این نظر منه 

اینم از لینک تست این کارت از سایت معتبر

TechPoweUp    http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_970_SC_ACX_Cooler/29.html

شزمنده ببخشید رنگی کردم برای اینکه نوشته های خودم معلوم شه.

عزیز همون لینکی که قرار دادین رو یک بار دیگه چک کنین.کارت asus تو لود از evga خنکتر بوده (تو idle م که هم پلیت و هم ایسوس با تکنولوژی 0db هست واسه همین بالاتره یعنی وقتی کارت زیر فشار نیست فنش خاموشه)

در مورد کارت گیگا هم تو techpowerup چیزی پیدا نکردم اما این هست:

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_970_g1_gaming_review,8.html

که بگیم gru3d دمای کارتها رو پایین نشون میده اما این زده 60 فرض کنیم 7-10 درجه گرمتر باشه که فک نکنم انقد باشه بارم میشه 68-70 درجه دما idel هم که مشخصه.گیگا هم از evga خنکتره.

کارت evga از کارتهای giga و asus زیر فشار گرمتره و این جالبه که نویز این کارت تو حالت بیکاری از تقریبا همه کارتهای حتی رفرنس بیشتره تو اون بررسی به جز 4 مورد که یکیشم 295x2 هست و تو حالت لود هم نویزش حتی از 780ti رفرنس هم بیشتره.

این درحالی هست که کارت های غیررفرنس معمولا غیر ار کاهش دما یکی از اهداف اصلیشون کم کردن صدا هم هست کارت ایسوس تو حالت لود از بیکاری evga کم صدا تر هست و علاوه بر این خنکتر هم هست.

چی باعث میشه که شرکت بزرگی مثل evga که به قول شما تازه تایسیس نیست کولرش انقد ضعیف عمل کنه!!؟نگه iphone 6 plus رو یک شرکت با سابقه تولید نکرده؟که حتی از evga هم گنده تره!اما وقتی تو جیب میزاریش گوشی این شرکت معظم خم میشه :laughing: ازین اشنباه ساده تر؟

البته صرفا نمیتونه اشتباه باشه همونطور که گفتم اشتباه عمدیه برای کم کردن هزینه که نخواد کولر متفاوت درست کنه

نویز asus تو لود 29db و نویز evga تو بیکاری 30db این خیلی خنده داره.یعنی evga برای خنک نگه داشتن این کارت کم مصرف از چه دور فنی استفاده کرده که انقد پر سر و صدا هست و باز هم از گیگا و ایسوس داغتره.چرا دور فتش باید انقد بالا باشه!؟

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GTX_970_STRIX_OC/24.html

http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_970_SC_ACX_Cooler/24.html

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

شاهد از غیب رسید!

دوستان به کارت پلیت 970 جت استریم دقت کنید:

cooler2.jpg

فکر کنم بحث مشکل دار بودن EVGA منتفی شد.

لینک به دیدگاه

شاهد از غیب رسید!

دوستان به کارت پلیت 970 جت استریم دقت کنید:

cooler2.jpg

فکر کنم بحث مشکل دار بودن EVGA منتفی شد.

عزیز این کولر اصلا از تماس مستقیم استفاده نمیکنه و روش تماس هیت پایپها با دای توش متفاوت هست. بخاطر همین با ایسوس مقایسه شده چون اون هم تماس مستقیم هست.

تازه همینم با اینکه حائل داره بازم چیپ دقیقا وسط هیت پایپها میخوره. :)

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من این از کمکاری شرکت ناشی میشه و احتمالا خط تولید روتصحیح نکردن برای این کارت و با خط قبلی کار شده در حالی که خط قبلی چیپ شاید اینورتر بوده چند میل یا بزرگتر کوچکتر بوده ، خدا داند هرچی هست اهمال کاری بوده و یا حتی اشتباه محاسباتی مثلا قرار بوده دو میل بیاره اینورتر داده اونورتررفته رو الومینیوم کاملا تو عکس معلومه!!!

راستی بهمن جان اون 680 که گذاشتی هم بیشتر از این که نمی تونستن خمیر بزننهمین اندازه بوده، تازه نشون میده تو عکس که چقدر دقیق کار کردن و وسط در وسط قرار دادن و بهترین مکان ممکن قرار گرفته...!

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

اون آلومنیوم مگه حرارت رو منتقل نمیکنه؟ جواب سادست!

بعدشم اگر از نظر کولینگ مشکلی داشت در فول لود حداقل خودشو باید نشون میداد درسته؟

جواب این سوالات مشخص میکنه که اشتباهی رخ داده یا خیر.

لینک به دیدگاه

اون آلومنیوم مگه حرارت رو منتقل نمیکنه؟ جواب سادست!

بعدشم اگر از نظر کولینگ مشکلی داشت در فول لود حداقل خودشو باید نشون میداد درسته؟

جواب این سوالات مشخص میکنه که اشتباهی رخ داده یا خیر.

مسعودجان پست قبلی رو کامل تر کردم یه نگاهی بش بندازین.در مورد عملکرد کولر acx2

یه مبحثی هست به نام رسانایی ویژه رسانایی وبژه مس بیش از آلومینیم هست و طراحی هیت پایپ ها هم بگونه ای هس(گاز داره) که رسانایی رو بالاتر هم میبره پس وقتی سطح دای با مس در تماس هست سریع تر حرارت رو تخلیه میکنه تا آلومینیم.تو سیستم های کانتکت مستقیم هرچی سطح مفطع مشترک بین دای و هیت پایپ بیشتر باشه تخلیه انرژی حرارتی بیشتر میشه.

--------------------------------------------------------------

کارت 780ti مصرف 250 واتی داره بنابرین تولید حرارت بیشتری داره نسبت به 970 همچنین از کولر acx2 استفاده نمیکنه.

از زمان تولید این کارت مدتی گذشته یعنی evga با تسل جدید کولر و یک کارت بسیار کم مصرف تر قاونا باید کولری تولید کنه که هم خنکتر باشه هم کم صدا تر(هر چند که برای tdp پایینتر طراحی بشه)

اما دمای لود 780ti acx sc تو منبع حدود 72 درجه و نویزش تو لود 35db هست.

حال آنکه کارت 970 با مصرف بیش از 100 وات کمتر از 780ti و کولر جدیدتر دمای لودش 73-74 و نویزش هم 39db هست.یعنی evga با کارت خیلی کم مصرف تر با کولر جدیدش هم دمای بالاتر و هم نویز بیشتر بهمون هدیه داده این به نظرتون نشون دهنده ایرادی تو کار نیست!؟ به نظر من این کولر واسه این کارت طراحی نشده بوده.

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GTX_970_STRIX_OC/24.html

http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_780_Ti_SC_ACX_Cooler/30.html

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

مسعودجان پست قبلی رو کامل تر کردم یه نگاهی بش بندازین.در مورد عملکرد کولر acx2

یه مبحثی هست به نام رسانایی ویژه رسانایی وبژه مس بیش از آلومینیم هست و طراحی هیت پایپ ها هم بگونه ای هست که رسانایی رو بالاتر هم میبره پس وقتی سطح دای با مس در تماس هست سریع تر حرارت رو تخلیه میکنه تا آلومینیم.تو سیستم های کانتکت مستقیم هرچی سطح مفطع مشترک بین دای و هیت پایپ بیشتر باشه تخلیه انرژی حرارتی بیشتر میشه.

خب به نظر شما علت چیه؟ خطای مهندسی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فکر نکنم اینها رو کارگرا سرهم کنن و ماشینی هست و مکانیزه که اون اشتباه کرده پس همه ی کارتها اینجوری شدن شاید تو سری بعدی تولید تصحیح شده باشه... اینکه یدونش اینجوری باشه هم خیلی کمه که مثلا دستگاه گیر کرده باشه ... من حدسم اینه خنک کننده باید تصحیح میشده تصحیح نکردن بخاطر دو میل اینورتر اونتر بودن و به هزینه ایجاد حط تولید خنک کننده محصوص نمی صرفیده... یعنی مثلا این خنک کننده برای 980 بوده اومدن دیدن تقریبی به 970 هم میخوره زدن روش رفته! (البته این حرکت ایرانی بازی هست و ایرانی ها گاهی انجام میدن از یک شرکت آمریکایی بعید هست - شوخی)  :D

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

خب به نظر شما علت چیه؟ خطای مهندسی؟

پست ها رو بازم تکمیل کردم. :Dتاپیک هی آپ نشه الکی

به نظرم کولر اونطور که باید نیست.یعنی 970 acx2 باید از 780tiacx پر صداتر و گرمتر باشه با اینکه 105 وات کمتر وصرف میکنه!؟هر چند کولر برای tdp پایینتر طراحی شده اما میتونسته ازین نکته مثبت بهره ببره برای نویز کمتر یا حتی دمای کمتر تو کولر جدیدش بهره ببره که:

1:بتونه رقابت کنه.مشتری رو ترغیب کنه محصولش رو بخرن وقتی مشتری ببینه کارت گیگا و ایسوس هم ساکتتر و هم خنکترن میره اونها رو میخره.

2:انویدیا بد بخت مصرف رو آورده پایین که علاوه بر پول برق کمتر نویز و دمای کارت کم بشه نسبت به نسل قبل نه اینکه بدتر بشه

با توجه به سابقه خوب evga سهل انگاری مهندسی تعمدی برای کاهش هزینه(اشتفاده از امکانات مونتاژ مشترک یا استفاده از اجزا مشترک با یه کارت دیگه) خیلی محتمل تره تا اینکه evga از بیخ (نسبت به کمپانی های مطرح رقیب) یک کولر بد طراحی کرده باشه یا نفهمیده باشه همچین چیزیو.به عکس pcb دقت کنین:

evga970-11w.jpg

جای کانکتور ها رو نگاه کنین همونجایی هستن که هیت سینک و هیت پایپ ناقص شده اینو خورونده رو 970.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...