رفتن به مطلب

Recommended Posts

شرکت سامسونگ الکترونیکس از پیشگامان و نوآوران عرصه تولید و استفاده از حافظه های NAND، از تولید وسیع SSD های صنعتی 3.2 ترابایتی PCI-E NVMe خود خبر داد. این درایو پیشرفته برای استفاده در سرور های صنعتی تجاری طراحی شده است و از جدید ترین نوع حافظه های فلش 3D V NAND استفاده می کند.

n12n0h8xlxg1fjrm70z.jpg

این درایو با نام تجاری NVMe PCIe SSD SM1715 با استفاده از آخرین اختراع سامسونگ 3D V NAND در سایز HHHL مخفف half-height – half-length در حجم های 3.2 و 1.6 ترابایت عرضه می شود.

سرعت خوانش و نوشتار متوالی این درایو به ترتیب 3000 و 2200 مگابایت در ثانیه است. سرعت خوانش و نوشتار غیر متوالی این درایو به ترتیب 750.000IOPS و 130.000IOPS می باشد.

این درایو با قدرت دوام 10 DWPDs می تواند 10 نوشتار کامل درایو در روز را تا 5 سال تحمل کند.

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

لینک به دیدگاه

این قیمتش بالای 10 هزار دلار خواهد بود.

لینک به دیدگاه

من اگه تا چند وقت مرتب  به لیون سر بزنم واین خبرا رو بخونم  دچار افسردگی میشم

نه خدایش مثلا داشته باشی این هاردو بخری,کلی هم با امنیت نگهداری اطلاعاتش کیفور باشی

بعد تو ویندوز 8.1 بعد از یک بلو پیج خشگل هدایتت کنه برا ریسیت ویندوز(برا اولین بار بود خاستم تستش کنم)

بعد هدایت کنه برا پاک کردن داریو(من فک کردم میخاد درایو سخت افزاری مادر بورد و بقیه رو پا کنه چه میدونستم میخاد هرچی هارد روی سیستمه رو بترکونه)

بعد بزنه 700 گیگ اطلاعات نازنینتو پاک کنه

نوچ فایده نداره با همون هار1د ترا 200 تومنی خودمون بیتره(حداقل سوزشش کمتره) :laughing:

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

من اگه تا چند وقت مرتب  به لیون سر بزنم واین خبرا رو بخونم  دچار افسردگی میشم

نه خدایش مثلا داشته باشی این هاردو بخری,کلی هم با امنیت نگهداری اطلاعاتش کیفور باشی

بعد تو ویندوز 8.1 بعد از یک بلو پیج خشگل هدایتت کنه برا ریسیت ویندوز(برا اولین بار بود خاستم تستش کنم)

بعد هدایت کنه برا پاک کردن داریو(من فک کردم میخاد درایو سخت افزاری مادر بورد و بقیه رو پا کنه چه میدونستم میخاد هرچی هارد روی سیستمه رو بترکونه)

بعد بزنه 700 گیگ اطلاعات نازنینتو پاک کنه

نوچ فایده نداره با همون هار1د ترا 200 تومنی خودمون بیتره(حداقل سوزشش کمتره) :laughing:

Like

اونم ده بار  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...