رفتن به مطلب

ورود کیس های جدید گرین در بازار بدون رقیب

Recommended Posts

برا 24 و 28 فک کنم باس فول تاور بگیری.!

بعید میدونم جا بشه توش

صبر می کنم ببینم چی میشه به احتمالی جا میشه چون تو سایت گرین x8 هم رده x9 گذاشته بودن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان با توجه به اینکه این تاپیک رو در تاریخ 7 مهر ایجاد کردم، فکر میکردم که بزودی یا واژه Coming Soon به معنای واقعی کلمه باشه ولی به نظر هیچ خبری از این مدل کیس ها نیست در بازار و از اون بدتر کیس MAC رو بدون اینکه تبلیغی کنه گرین داده تو بازار

آیا دوستان خبر دارن که چه وقتی احتمال عرضه سری جدید کیسهای گرین در بازار هست ؟

الان حدود 3 ماه هست که توی سایتشون زدن که Coming Soon :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این جور سوالا رو باید از مهدی لیون بپرسی :laughing:

آخه من موندم الان 3 ماه هست هیچ خبری نیست

خب یکی نیست بگه هر وقت قطعی شد که مثلاً فلان تاریخ میارید و عرضه میکنید اون موقع اقدام به تبلیغ کنید نهایتاً 1 ماه قبلش  که همه چی قطعی شد شروع به تبلیغ کنید

لینک به دیدگاه

آخه من موندم الان 3 ماه هست هیچ خبری نیست

خب یکی نیست بگه هر وقت قطعی شد که مثلاً فلان تاریخ میارید و عرضه میکنید اون موقع اقدام به تبلیغ کنید نهایتاً 1 ماه قبلش  که همه چی قطعی شد شروع به تبلیغ کنید

گرینه دیگه، کلا شرکتا ایرانی همینن، کلا حساب کتاب دقیق ندارن، که البته کل ایران همینه

من خودم تو یه طرح امارگیری بودم، قبل از امارگیری چقدر حرفا الکی زدن، زمانی

که طرح شروع شد اصلا اون کارا صورت نگرفت و بی برنامگی داد میکرد!!!

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلام

من کیس x3 دارم ولی پایه های پلاستیکی و گیره های dvd رام ها شکسته می خوام بدونم این وسایل پلاستیکی داخل کیس در نمایندگی ها و خدمات پس از فروش گیر می یاد یا نه؟و از کجا می تونم گیر بی یارم؟

لینک به دیدگاه

سلام

من کیس x3 دارم ولی پایه های پلاستیکی و گیره های dvd رام ها شکسته می خوام بدونم این وسایل پلاستیکی داخل کیس در نمایندگی ها و خدمات پس از فروش گیر می یاد یا نه؟و از کجا می تونم گیر بی یارم؟

سلام ، پاساژ ایران طبقه زیر همکف ( راه رو دست دوم فروشا ) من از اونجا برای کیس گرین مگنوم 2 رو خریدم . اسمه مغازش یادم نیست فقط .

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...