رفتن به مطلب

(نظرسنجی+ تحلیل) کدام کارت گرافیک آتی رو می گیرین؟

AORUS
 اشتراک گذاری

کارت گرافیک بعدیتان چه خواهد بود  

133 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نسبت به کارت گرافیک های جدید چه واکنشی خواهید داشت؟

• GTX 970 میخرم
    • Radeon فعلی کافیه برام
    • هیچ تصمیمی ندارم
    • GeForce فعلی کافیه برام
    • Radeon میخرم
    • منتظر عرضه کارت بهتری از سوی NVIDIA میشم
    • GTX 980 میخرم
    • منتظر کارت ارزانتری و یا کاهش قیمت میشم

Recommended Posts

اون دنیا به اندازه تک تک ریالی که به زور از ما گیمر های بیچار سر قطعات سیستم گرفتن - 666 بار با چاقو نایفشون میکنم :mad:

ویرایش شده توسط king-baxx
لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اصن کو پول؟؟؟؟!!!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!

فعلا با همین 7850 میگذرونیم 

لینک به دیدگاه

خداییش با این وضع بازار برای من یکی که نمیرزه بخوام برای چند فریم بالاتر کارتم رو به نصف قیمت و حتی کمتر بفروشم و 970 بگیریم

ولی قبول دارم که 970 واقعا نسبت به قیمتی که داره کارایی خیلی خوبی داره

من همیشه گرافیکم رو هر دو سری عوض میکنم

مثلا گرافیک قبلیم از سری 500 بود

بعد که 700 اومد.......770 گرفتم

فعلا با این یکی سر میکنم تا سری بعدی انویدیا(1000) بیاد بعد میرم سراغش :D  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

وقتی داشتم مقالات  رو میخوندم درباره  این کارتها-اکثرا اشاره شده بود که حرکت از 780 یا 780 ti به این نسل بی مورده و در واقع از 760 به زیر مثل دارندگان سری 600  و یا ماقبل خوبه که کوچ کنند -چون همانطور که در تست ها و مقالات هم گفتم این کارتها فریم پوشر نیستند و بیشتر از لحاظ مدیریت مصرف نیرو خیلی جالب عمل کرده اند و به خاطر بهینه تر ساخته شدن هم ارزون تر شدند هم کم مصرف برای همین خیلی جذاب به نظر میانند

من قطعا 970  رو sli خواهم بست!چون باید ویچر 3 رو روی آخرین حد تنظیمات بازی کنم-البته با یک عدد 970 شروع میکنم و لی کمی قیمت ها جا بی افتند اقدام خواهم کرد چون در ابتدای عرضه اولا قیمت ها غیر طبیعی هستند و بعد هم برد های متنوعی  وارد نمیشوند و اکثرا شاید مثلا ازدو برند وارد بشه-پس کمی صبر کنید تا همه چیز آرام شود هرچند صبر کردن مساوی است با عرضه جیفورس 1000 و AMD رادئون 300 سریز!!!!!!!!پس صبر نکنید و بخرید!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

این طور که به نظر میرسه با عرضه ddr4 و بردول ها  و دایرکس 12 کل سیستم های pc داره تغییر میکنه و قطعات با سرعت  بیشتری کهنه میشن . به همین دلیل باید فعلا صبر کرد تا نسل ها عوض بشه و بازار کمی قرار بگیره .

لینک به دیدگاه

فک کنم باید صب کنیم یه نسل جدید بیاد این نسل یعنی gtx دیگه زیاد ازین به بعد فرقی نمی کنن باس یکی دیگه بیاد اونوقته که میشه تصمیم گرفت 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ابتدا از همه اساتید و دوستان عزیزی که مثل همیشه نظرات با ارزششان را در اختیار همه ما قرار دادن تشکر میکنم @};-

من فعلا با همین گرافیک داخلیه 4770K که HD4600 هست کارم راه می افته  :D  ولی اگر قیمت ها واقعی بشه و 970 و 780 به حدود 1300 و 1200 برسن به نظرم یه 780 کارکرده زیر 1 میلیون گزینه خوبی باشه  :laughing:

960 هم با توجه به کارایی و قیمتش ممکنه گزینه مناسبی باشه

سلام جناب بهمن عزیز، :blink: نظر جالبیه،اگه 780ارزون بشه برای اکثر کاربران که نمیتونن گرافیک های گرون قیمت رو تهیه کنند واقعا انقلابیه واسه خودش.

درود

وقتی داشتم مقالات  رو میخوندم درباره  این کارتها-اکثرا اشاره شده بود که حرکت از 780 یا 780 ti به این نسل بی مورده و در واقع از 760 به زیر مثل دارندگان سری 600  و یا ماقبل خوبه که کوچ کنند -چون همانطور که در تست ها و مقالات هم گفتم این کارتها فریم پوشر نیستند و بیشتر از لحاظ مدیریت مصرف نیرو خیلی جالب عمل کرده اند و به خاطر بهینه تر ساخته شدن هم ارزون تر شدند هم کم مصرف برای همین خیلی جذاب به نظر میانند

من قطعا 970  رو sli خواهم بست!چون باید ویچر 3 رو روی آخرین حد تنظیمات بازی کنم-البته با یک عدد 970 شروع میکنم و لی کمی قیمت ها جا بی افتند اقدام خواهم کرد چون در ابتدای عرضه اولا قیمت ها غیر طبیعی هستند و بعد هم برد های متنوعی  وارد نمیشوند و اکثرا شاید مثلا ازدو برند وارد بشه-پس کمی صبر کنید تا همه چیز آرام شود هرچند صبر کردن مساوی است با عرضه جیفورس 1000 و AMD رادئون 300 سریز!!!!!!!!پس صبر نکنید و بخرید!!

سلام جناب رضا،مثل همیشه کلیک رنجه فرمودین :Not Worthy: ،شما که مکس ول هارو کاملا کالبد شکافی کردین و شکی ندارم نظر شما بسیار منطقیه،چون الان گلهای سرسبد مکسول ارائه نشده و بنظرم باید منتظر محصولاتی بود که هرچه بیشتر از پتانسیل این معماری استفاده میکنند یا حداقل باید کمی صبر کرد تا قیمت ها تثبیت بشن.

اگه بحث گیم باشه "Radeon فعلی کافیه برام" مدل کارتم 7950 هست فیکس شده روی فرکانس هسته 1120 و مموری 1600 که به راحتی 7970 رو رد میکنه

تا همین الانم جز کرایسیس 3 به بازی ای برخورد نکردم که فریم بیوفته زیر 45

اما اگه بحث تست گرفتن باشه باید صبر کنم کارت بعد از 980 بیاد

سلام فرجام خان خوش اومدین، :Peace Sign: این نظر براستی که خیلی عاقلانه است،وقتی نیاز آدم برطرف میشه الکی چرا دنبال مد روز بره.

اون دنیا به اندازه تک تک ریالی که به زور از ما گیمر های بیچار سر قطعات سیستم گرفتن - 666 بار با چاقو نایفشون میکنم :mad:

سلام،دوست عزیز مملک روی هواست،برین  پرواز یاد بگیرین :-t

همش دوتا کارت معرفی کرده.

پس برا خرید زوده !!! صد در صد کارت های بیشتری هم وجود داره مثلا 960

بدون شک یکی ازش میخرم چون خرید 760 از کلم افتاد.

سلام دوست خوبم،سیاست فروش غولها به شکلیه که همیشه یه محصول برتری  رو اماده عرضه میکنن،درواقع هرگز کل توانشون رو صرف ارائه یک flag shipبه تمام معنا نمیکنند،یعنی هر روز بهتر از دیروز که متاسفانه اصلا به نفع جیب های مبارک نیست.

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من منتظرم ببینم رادیون چه گلی بسرمون میزنه... ! :big hug:

(اما انویدیا همیشه x70 هاش گزینه های مناسبی برای خرید بوده و هستند پس بنظر من زیاد تغییر نکرده و چیز تازه ای نیست... )  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آنالیز نتایج(چهارشنبه - 9 مهر ۱۳۹۳-ساعت18 ):

fzeu9s8pc7xnvy7xwg01.jpg

stnrnh6941jd0ej5z0mc.jpg

تغییرات نسبت به دیروز: پس از ابراز نظر برخی از اساتید و دوستان درکنار تحلیل ارائه شده شاهد تغییر در نتیجه آمار لیونی ها بودیم.

همانطور که از نتایج نظرسنجی مشخصه اغلب شرکت کنندگانtechpowerup قصد خریدGTX970رو دارن(26%-بدون تغییر)،اما در این سو کاربران لیون منتظر کارت ارزانتری ویا کاهش قیمت میمانند(23%-افزایش4%ی نسبت به دیروز)  یاعرضه کارت بهتری(قطعا گرانتری)از سوی انویدیا (13%-کاهش6%ی نسبت به دیروز)هستند،یعنی جمعا36% (کاهش2%ی نسبت به دیروز)کاربران لیون هیچ کارتی را فعلا نمی پسندند.

درواقع آنچه که در نتایج  نظرسنجی سایت techpowerup جلب توجه میکند این است که به دلیل اختلاف کمی که در قدرت دو پردازندهGTX980وGTX970 وجود دارد،اغلب شرکت کنندگان حاضر به پرداخت پول بیشتری برایGTX980 نیستند و GTX970را ترجیح میدهند،چه بسا که این اختلاف قیمت برای ما ایرانیان بسیار بیشتر خواهد بود.

از طرف دیگه 28درصد(بدون تغییر)(10درصد جی فورس،18درصد Radeon) شرکت کنندگان techpowerupاز کارت گرافیک فعلی رضایت دارند در مقابل27درصد(کاهش2%ی نسبت به دیروز)(12درصد جی فورس،15درصد Radeon) شرکت کنندگان لیون کارت گرافیک فعلی رو کافی میدونن.

درواقع میزان رضایت شرکت کنندگانtechpowerup نسبت به کارتهای AMDبیش از Nvidia است(10درصد جی فورس در مقابل 18درصد Radeon) همچنین میزان رضایت کاربران لیون نسبت به کارتهای Radeonبیشتر است(12درصد جی فورس در مقابل 15درصد Radeon) .

%2 شرکت کنندگان لیون قصد خرید کارتهای  Radeon را دارند درمقابل9% شرکت کنندگان سایت techpowerup قصد انتخاب Radeon را به عنوان کارت بعدی دارند.

در پایان به نظر میرسد کارتهایRadeon در ایران از محبوبیت کافی برخوردار نیستند،اما این درحالی است که 27درصد شرکت کنندگانtechpowerup یا کارت های Radeon  دارند و یا قصد خرید آن را  که چنین تفاوت معناداری منطقی به نظر نمی رسد.

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

فعلا که یه 5450 داریم تا ببینیم چه خواهد شد

ویرایش شده توسط morteza pc
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلا که یه 5450 داریم تا ببینیم چه خواهد شد

سلامwww.pichak.net-485.gif

این کارت سال 2009 عرضه شده!

لینک به دیدگاه

290 دارم تا یک سال دیگه کاملا جوابگو در تنظیمات ultra با AA مناسب خواهد بود ، اگر DX12 تغییر چشم گیری ایجاد کرد ، و اگر پول داشتم R9 380 میگیرم { 980 رو میخوره !! }

داداش بزار اصلا 380 معرفی بشه :D بعد کل کل رو با فن های Nvidia شروع کن 

من که واسم انتخاب برند بی طرفم   ، تنها چیزی که مهمه اینه که اون کارت نسبت به قیمتش مقرون به صرفه باشه و اینده خوبی  داشته باشه ،  با جیب ما هم سازگاری داشته باشه :|

لینک به دیدگاه

اگر پولم برسه قطعا یه 270x خواهم گرفت! از لحاظ قیمت به کارایی واقعا بصرفه هستش!

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

من موندم چرا از دوستان تایپک های زیر خاکی میارن بالا. تو فروم پرشین تو قسمت پاتوق یک تایپکی ایجاد شده به نام خز ترین کار به نظرتون چه کاری هست من میخاستم بنویسم بالا آوردن تایپکهای زیر خاکی که دیدم یک نفر دیگه این نظر رو گذاشته.

لینک به دیدگاه

من موندم چرا از دوستان تایپک های زیر خاکی میارن بالا. تو فروم پرشین تو قسمت پاتوق یک تایپکی ایجاد شده به نام خز ترین کار به نظرتون چه کاری هست من میخاستم بنویسم بالا آوردن تایپکهای زیر خاکی که دیدم یک نفر دیگه این نظر رو گذاشته.

تاپیکو من اشتباهی بالا اوردم

اشتباهی تو تاپیک کامنت گذاشتم در حالی که تو نظرسنجی یکی  رو باید انتخاب میکردم

دوباره کامنتو ویرایش کردم که دیگه بالا اومد.

لینک به دیدگاه

لایک

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

اتفاقا منم دیدم که اخرین کامنت 2014 و حالا....

گفتم بالا نگهش داریم

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

در ضمن بنظر منم خزترین کار تو تاپیکی که چندین ماه پیش تاریخش گذشته و پروندش هم تموم شده بیای کامنت بزاری و جنابعالی ارزوی باندل کنی  =))

منظورم این تاپیکه خخخ

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=40663&page=18

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

تاپیکو من اشتباهی بالا اوردم

اشتباهی تو تاپیک کامنت گذاشتم در حالی که تو نظرسنجی یکی رو باید انتخاب میکردم

دوباره کامنتو ویرایش کردم که دیگه بالا اومد.

اگه تو نظر سنجی هم شرکت کنی هم بازم تایپک بالا میاد.
لینک به دیدگاه

در ضمن بنظر منم خزترین کار تو تاپیکی که چندین ماه پیش تاریخش گذشته و پروندش هم تموم شده بیای کامنت بزاری و جنابعالی ارزوی باندل کنی =))

منظورم این تاپیکه خخخ

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=40663&page=18

حرفت درسته ولی این نظر سنجی مال پارسال هست و مال اون موقع هست که amd سری r300 رو نداده بود ولی اونجا همه میدونن قرعه کشی تموم شدن و تایپک شده آرزوی داشتن قطعات دلخواهشون و من اونو بالا نیاوردم ولی بازم سر حرفم هستم خیلی کار خزی هست بالا آوردن تایپک زیر خاکی.
لینک به دیدگاه

فعلا گرافیک ندارم  پول دستم بیاد بین 970 یا 290X دسته دوم یکی رو میگیرم.

حرجیحا 970   یک تومن هم بیشتر هزینه نمیکنم.

اگر قرار باشه کارت های جدید انویدیا تا قبل از عید بیاد GTX 950 میگیرم یا یه 960 دسته دوم یا یه چیز دسته دوم تا 700.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...