رفتن به مطلب

مدیریت پهنای باند برای دانلود با برنامه NetBalancer (اموزش)

naderblue
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گاهی برای خودم پیش اومده که دوست داشتم دانلود کنم و درعین حال

صفحات وب هم مشاهده کنم با سرعت مطلوب اما خوب وقتی دانلود میکردم صفحات وب با سرعت خیلی پایین باز میشد

البته این مشکل با سرعت 70 کیلوبایت برای من پیش می اومد سرعت بالاتر چک نکردم اطلاع ندارم

امروز یک برنامه دانلود کردم کمی باهاش کار کردم مشکل من رفع کرد گفتم شما هم اگه این مشکل دارید ازش استفاده کنید

اول برنامه دانلود و نصب کنید 

http://dl2.soft98.ir/soft/n/NetBalancer.8.2.1.rar

PASS" soft98.ir

داخل برنامه روی برنامه دانلود منجر idm 

کلیک راست کنید گزینه  edit proity

انتخاب کنید

و درصد به این شکل وارد کنید البته بستگی داره خودتون چقدر بخواهید از پهنای باند کم کنید و به بقیه برنامه ها اختصاص بدید

1.0 درصد من انتخاب کردم نتیجه بهتریی داره اگه این درصد جواب نگرفتید 5 درصد قرار بدید

Snapshot_2014_09_30_014110.png

تست کنید اولش کمی گیر داره اما بعدش بالانس بین دانلود و مشاهده صفحات وب یا برنامه ها دیگه بهترین حالت ممکن انجام میشه 

سرعت مشاهده صحات وب واقعا بالا می ره به حالت عادی نزدیک هست 

این پستم در حال دانلود هستم که ارسال کردم  :D

موفق باشید

منبع: http://lioncomputer.ir/

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

:clapping: :clapping: :clapping:

مرسی نادر جان.برنامه بسیار مفیدی هستش مخصوصا واسه من که همش در حال دانلودم.لیون هم نمیتونم بیخیالشم یه دقیقه

لینک به دیدگاه

:clapping: :clapping: :clapping:

مرسی نادر جان.برنامه بسیار مفیدی هستش مخصوصا واسه من که همش در حال دانلودم.لیون هم نمیتونم بیخیالشم یه دقیقه

خواهش میکنم حامد جان  @};-

خودم خیلی با این مسئله مشکل داشتم برنامه ها زیادی چک کردم که جواب درستی نگرفته بودم ازشون

این برنامه هم با این تنظیم خیلی خوب جواب میده البته درصد 1.0  حالت قرار داده بشه بهتر عمل میکنه

دوستان دیگم پیشنهاد میکنم حتما تست کنید 

لینک به دیدگاه

این برنامه میاد موقع باز کردن صفحات اولیت رومیده به مرورگر

همیه 10 کیلوبایت از دانلود رو قفل کنید واسه کارای دیگه

اما ممنون نادور برنامه مفیدیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گرامی ،

اگه فقط برای این نصب کردید که سرعت دانلود رو محدود کنید اکثر دانلود منیجر ها خودشون همچین گزینه ای رو دارند .

idm که شما استفاده میکنید همچین گزینه ای داره .

idm_speedlimiter.png

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی ،

اگه فقط برای این نصب کردید که سرعت دانلود رو محدود کنید اکثر دانلود منیجر ها خودشون همچین گزینه ای رو دارند .

idm که شما استفاده میکنید همچین گزینه ای داره .

idm_speedlimiter.png

این گزینه خیلی وقته بر روی همه دانلود منجرها هست اما یک مشکل داره عدم بالانس درست هست وقتی این گزینه روشن میکنید سرعت دانلود رو 50 قفل میشه 

اما تعداد کانکشن ها دانلود که 8 عدد هست روی 2 عدد قفل میشه و عملا سرعت دانلود کم میکنه در کل به کار نمیاد اما یک مشکل دیگه داره

بعد از 10 مین کلا برنامه گیر میکنه دانلود سرعتش به زیر 10 کیلوبایت میرسه 

Snapshot_2014_10_01_111638.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام وخسته نباشین...یه سوالی در مورداین برنامه داشتم,من بازی های آنلاین مثل LoL و DotA انجام میدم وخیلی وقت ها مشکل پینگ دارم ازاین برنامه میشه در مورد بازی های آنلاین هم انجام داد تا پینگ دربازی همیشه ثابت و کم بمونه... ؟! :-?اگه میشه ممنون میشم اگه دراین مورد به من توضیح بدین البته خودم هم این برنامه رو دانلودکردم وبطوردقیق نمیدونستم چه جوری باهاش کار کنم برای همین تمام priority برنامه هارو روی normal گذاشتم :D  وبرنامه ی که میخواستم اجراکنم رو high کردم آیا این کار مائثره؟ ^_^

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...