رفتن به مطلب

مشکل کارت ( R9 280X )

valizadeh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

دوستم یه کارت R9 280x گرفته البته کارکرد ولی هر آپدیتی به جز اونی که توی جعبه هست رو نصب میکنه کلا پرش تصویر پیدا میکنه و تصویر قطع میشه ولی با آپدیت توی خود جعبه کار میکنه بازی ها رو اجرا میکنه مثلا همین 14.9 رو نصب کرده بازم دچار مشکل شده!!!

به نظرتون مشکلش چیه؟ باید چیکار کنه؟

خیلی ممنون.

ویرایش شده توسط Man V To
لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دادش خودتو اذیت نکن AMD-ATI  همینطوریه درایور خودش هم بگیری هیچ فایده نداره

برو توسایت سازندش درایور کارت بگیر شاید بهترشه!!!!!! :D

دادش به دوستت بگو بفروشه بجاش مرغ و خروس بگیره!!!! @};- @};- @};-

اخه AMD-ATI شد کارت!!!!! :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: =))

لینک به دیدگاه

اگه دقت کرده باشی گفتم برای دوستمه وگرنه من پول کجا بود که R9 280X بگیرم!! :(

نمیدونم ولی فک نکنم که پاک کرده باشه!

نمیدونی مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

اخه AMD-ATI شد کارت!!!!! :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: =))

کی میگه؟ من تمامی کارتام AMD بود و هیچ مشکلی نداشتم و مثل خر برام کار کردند و فقط یه خرابی داشتم و اونم انویدیا بود ( GTX 460 ) که چیپش مشکل پیدا کرده بود!!

حالا کدوم بهتره؟ :)

==================

در ضمن یه راه حل جلو پام بزار نه اینکه بیا یه چیز در کنی!!

لینک به دیدگاه

فعلا که انگاری مشکلش حل شده!!

چون میگه دلیلشو فهمیدم R9 ها درایور مخصوص دارن که توی خود جعبه اش هست AMD هم گفته در اینده قراره یه درایور برای سری R9 (بیشتر توی 290 و 280  این مشکل پیش میاد) بده.

بعدشم میگه  کارت رو هم برای گارانتی فرستادم گفتن مشکلی نداره و باید صبر کنید تا اپدیت مخصوص این نوع کارت ها منتشر بشه البته فقط من این مشکلو ندارم چند نفر دیگه هم هستن ( بیشتر توی 290 و 280 این اتفاق میوفته و فقط میشه از درایور مخصوص این کارت در جعبه اش استفاده کرد.
===============
نظرتون چیه؟
واقعا اینطوریه این سری کارتا؟ ( 280 , 290 )
???????
لینک به دیدگاه

خدا همگانمان را به راه راست هدایت کند

شرط میبندم اصلاً تو عمرت کارت AMD نداشتی اینطوری حرف میزنی

قویترین کارت فعلا مال AMD هست (295X2)

گرچه بعضی دوستان عقیده دارن TITAN Z قویتره ولی من قبول ندارم...

قیمت هم که همین 295X2 که از تیتن زد قوی تره نصفش قیمت داره! 3000 دلار کجا و 1500 کجا!

ویرایش شده توسط FPS Doug
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آخرین درایور همیشه از کلیه محصولات پشتیبانی میکنه.

باید سلامت ویندوز بررسی و ترجیحا نصب مجدد بشه.

درایور همراه کارت ها همیشه قدیمی و پر از اشکاله.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اینجا تاپیک جنگو جدال بین انودیا و amdنیس که ؟!! اومدی حرف بی ربط میزنی!

ایشون تاپیک زدن تا مشکل دوستشونو حل کنن.

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

با برنامه زیر درایور قدیم رو پاک کن و درایور جدید رو نصب کن احتمالا مشکلت حل میشه

http://www2.ati.com/drivers/amd_cleanup_util_1.2.1.0.exe

لینک به دیدگاه

با برنامه زیر درایور قدیم رو پاک کن و درایور جدید رو نصب کن احتمالا مشکلت حل میشه

http://www2.ati.com/drivers/amd_cleanup_util_1.2.1.0.exe

دوست عزیز اگه مشکلشون پاک نشدن کامل درایور باشه این برنامه بهتر از اون نرم افزار amd عمل میکنه

http://soft98.ir/software/17418-Display-Driver-Uninstaller.html

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

کی میگه؟ من تمامی کارتام AMD بود و هیچ مشکلی نداشتم و مثل خر برام کار کردند و فقط یه خرابی داشتم و اونم انویدیا بود ( GTX 460 ) که چیپش مشکل پیدا کرده بود!!

حالا کدوم بهتره؟ :)

==================

در ضمن یه راه حل جلو پام بزار نه اینکه بیا یه چیز در کنی!!

دادش خیلی اعصابت خرابه!!!!!!!؟؟؟؟

منم واسه دوستم amd-ati HD4770 چیپش سوخت دادش!!!!

لینک به دیدگاه

متاسفانه r 290 DCII دارم همین مشکل رو داره فقط با 13.12 میشه ازش استفاده کرد

لینک به دیدگاه

فعلا که انگاری مشکلش حل شده!!

چون میگه دلیلشو فهمیدم R9 ها درایور مخصوص دارن که توی خود جعبه اش هست AMD هم گفته در اینده قراره یه درایور برای سری R9 (بیشتر توی 290 و 280  این مشکل پیش میاد) بده.

بعدشم میگه  کارت رو هم برای گارانتی فرستادم گفتن مشکلی نداره و باید صبر کنید تا اپدیت مخصوص این نوع کارت ها منتشر بشه البته فقط من این مشکلو ندارم چند نفر دیگه هم هستن ( بیشتر توی 290 و 280 این اتفاق میوفته و فقط میشه از درایور مخصوص این کارت در جعبه اش استفاده کرد.
===============
نظرتون چیه؟
واقعا اینطوریه این سری کارتا؟ ( 280 , 290 )
???????

سلام عزیز من همین کارت رو دارم هم نسخه 13.9 و هم نسخه 14.4 و آخری نسخه 14.8 رو دانلود و نصب کردم و هیچ مشکلی نداشتم البته نسخه 13.9 تو خود جعبه اش بود.

لینک به دیدگاه

دادش خیلی اعصابت خرابه!!!!!!!؟؟؟؟

منم واسه دوستم amd-ati HD4770 چیپش سوخت دادش!!!!

نه من عصبی نیستم.

فقط خواسم بگم خرابی های انویدیا خیلی کمم نیست! :)

در ضمن بدون دلیل هم طرفداری چیزی رو نکن!

لینک به دیدگاه

سلام عزیز من همین کارت رو دارم هم نسخه 13.9 و هم نسخه 14.4 و آخری نسخه 14.8 رو دانلود و نصب کردم و هیچ مشکلی نداشتم البته نسخه 13.9 تو خود جعبه اش بود.

خب مشکل همین جاست که فقط نسخه 13.26 که مال خود جعبش بود رو قبول میکنه و فعلا داره با همون کار میکنه تا بعد ببین آپدیت جدید میاد یا نه.

در ضمن میگه با همین آپدیت Watch Dogs رو Ultra بازی کرده!!!

لینک به دیدگاه

نه من عصبی نیستم.

فقط خواسم بگم خرابی های انویدیا خیلی کمم نیست! :)

در ضمن بدون دلیل هم طرفداری چیزی رو نکن!

دادش ی چیزی میگم ناراحت نشو AMD نه CPU هاش رقیب Intel هستن نه AMD-ATI رقیب Nvidia فقط برای پر کردن بازار خوب هستن دادش خودت هم میدونی چی دارم میگم آخرین سی پی یو و کارتش همیشه رقیب نسل قبل رقیبشه

دادش بی دلیل طرف دار نیستم - مُشک آن است خود بگوید نه اعطار بگوید!!

ی آمار کوچیک بگیر تو سطح دنیا بیشترین فروش کارت مال کدوم شرکته و تو کشور ما هم بگیر بعد قدرت کدوم بهتر و کدومشون از تکنولوژی بیشتری داره و قویتره ی PhysX تمام شرکت AMD-ATI می هرزه..........دادش تعصب نداشته باش قبول کن همه چی Nvidia سره از درایورش بگیر تا سخت افزارش شک نکن همه دنیا اشتباه نمیکنن و شما درست بگین

ویرایش شده توسط Masoud-Tops
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دادش ی چیزی میگم ناراحت نشو AMD نه CPU هاش رقیب Intel هستن نه AMD-ATI رقیب Nvidia فقط برای پر کردن بازار خوب هستن دادش خودت هم میدونی چی دارم میگم آخرین سی پی یو و کارتش همیشه رقیب نسل قبل رقیبشه

دادش بی دلیل طرف دار نیستم - مُشک آن است خود بگوید نه اعطار بگوید!!

ی آمار کوچیک بگیر تو سطح دنیا بیشترین فروش کارت مال کدوم شرکته و تو کشور ما هم بگیر بعد قدرت کدوم بهتر و کدومشون از تکنولوژی بیشتری داره و قویتره ی PhysX تمام شرکت AMD-ATI می هرزه..........دادش تعصب نداشته باش قبول کن همه چی Nvidia سره از درایورش بگیر تا سخت افزارش شک نکن همه دنیا اشتباه نمیکنن و شما درست بگین

درود

هر کدوم از شرکتها خصوصیات منحصر به فرد برای خودشون دارن مثلا اگه انودیا فیزیک داره amd هم tress fx داره

هر دوتا شرکت طرف دارای خاص خودشون رو دارن این بحث کاملا بی دلیل هست سعی کنید دوستمون رو راهنمایی کنید نه اینکه بحث فن بازی راه بندازید

لینک به دیدگاه

درود

هر کدوم از شرکتها خصوصیات منحصر به فرد برای خودشون دارن مثلا اگه انودیا فیزیک داره amd هم tress fx داره

هر دوتا شرکت طرف دارای خاص خودشون رو دارن این بحث کاملا بی دلیل هست سعی کنید دوستمون رو راهنمایی کنید نه اینکه بحث فن بازی راه بندازید

دادش دمت گرم حق با شماست اما خداوکیلی nvidia برتری های زیاد دار

مشکل دوستمون فقط باید حتما درایور کارتشو از خود سایت بردش بگیر مثلا اگه asus از خود asus بگیره دلیلش اینکه بایوس کارتش انحصاریه و هماهنگ با درایور مرجع نیست

لینک به دیدگاه

مسعود عزیز می بنید یک نظر بی جا چقدر گرون تموم می شه این همه منفی می خوره برات ... چون پشت نظر هیچ عقل و منطقی نیست

در دنیای گرافیک قدرت هیچ طرفی بر طرف دیگه غالب نیست هر دو در یک سطح حرکت می کنن گاهی انویدیا جلو هست گاهی ای ام دی ...

این که الان شما مثلا 760,770,780 و... به قیمت پایین خرید می کنید و یا بر عکس صدقه سری رقابت بین انویدیا و ای ام دی هست مگر نه قول بهت میدم در صورت نبودن رقابت دو برابر قیمت باید کارت تهیه می کردید .

ویرایش شده توسط VR BLACK
لینک به دیدگاه

درایور 14.9 تغییرات خیلی زیادی داشت بهتر درایور قبلی کلن پاک کنی اگه نشد ویندوز عوض کن با درایور جدید نصب کن مشکل حال میشه

تغییر تو منتال اضافه شدن opencl 2 بهینه تر شدن terss این درایور جدید خیلی تفاوت داره با درایور های قبلی تو چند تا تستی که من انجام دادم باهاش.

لینک به دیدگاه

مسعود عزیز می بنید یک نظر بی جا چقدر گرون تموم می شه این همه منفی می خوره برات ... چون پشت نظر هیچ عقل و منطقی نیست

در دنیای گرافیک قدرت هیچ طرفی بر طرف دیگه غالب نیست هر دو در یک سطح حرکت می کنن گاهی انویدیا جلو هست گاهی ای ام دی ...

این که الان شما مثلا 760,770,780 و... به قیمت پایین خرید می کنید و یا بر عکس صدقه سری رقابت بین انویدیا و ای ام دی هست مگر نه قول بهت میدم در صورت نبودن رقابت دو برابر قیمت باید کارت تهیه می کردید .

ممنون از ادبت دادش!!!

مهم نیست نمره منفی بدن خدا کنه تا 9999999999 بره مهم اینکه به حرفم اعتقاد دارم پایان نامه دانشگاهیم GPGPU یا همون)General-purpose computing on graphics processing units( هستش خواهشاً برید تحقیق کنیدبعد حرف بزنید آدمی نیستم بی سواد باشم یا ازاین بچه دبیرستانی ها باشم چیزی مزخرفی بگم

به شما هم توصیه میکنم این علم دکتراتون رو تقویت کنید و تو wikipedia جستجو کنی که کارت گرافیک فقط برای بازی نیست اینم بگم تو اکثر پهباد ها از تکنولوژی NVIDIA برای محاسبات تصاویر و دقت شکار هدف استفاده میشه

ویرایش شده توسط Masoud-Tops
لینک به دیدگاه

دادش دکتر اینم لینکش

یکم سواد بهتر که وقتی حرفی میزنه بتونی دفاع کنی

http://en.wikipedia.org/wiki/General-purpose_computing_on_graphics_processing_units

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از ادبت دادش!!!

مهم نیست نمره منفی بدن خدا کنه تا 9999999999 بره مهم اینکه به حرفم اعتقاد دارم پایان نامه دانشگاهیم GPGPU یا همون)General-purpose computing on graphics processing units( هستش خواهشاً برید تحقیق کنیدبعد حرف بزنید آدمی نیستم بی سواد باشم یا ازاین بچه دبیرستانی ها باشم چیزی مزخرفی بگم

به شما هم توصیه میکنم این علم دکتراتون رو تقویت کنید و تو wikipedia جستجو کنی که کارت گرافیک فقط برای بازی نیست اینم بگم تو اکثر پهباد ها از تکنولوژی NVIDIA برای محاسبات تصاویر و دقت شکار هدف استفاده میشه

درود

دوست عزیز میشه در مورد پست اولتون که کوت کردم اون قسمت های بولد شده رو یه مقدار توضیح بدید و با توجه به اینکه فرمودید پایان نامتون هم در همین مورد هست پست اولتون رو از نظر علمی توضیح بدید؟!!

در مورد پست دومتون هم عرض کنم بله کارت گرافیک فقط برای بازی نیست اما این دوستمون کارت رو برای بازی میخواد و موارد استفاده پهباد برای ایشون کاربردی نداره.

پ.ن : اون Reputation قرمز و منفی حس خاصی رو نسبت به اون فرد به آدم میده البته With no Offense

ویرایش شده توسط MehDi-ZP
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...