رفتن به مطلب

انتخاب رم از بین این گزینه ها …

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان قصد خرید 8 گیگ رم دو عدد 4 گیگ رو دارم با توجه به مشخصات رم ها …باس ^ تایمینگ و داشتن گارانتی کدوم گزینه رو پیشنهاد میکنید مادربردم تا باس 2400 ساپورت میکنه

…………………………………

AData XPG Gaming V2 8GB 4GBx2 2400

Kingston Technology HyperX Predator 8GB 4GBx2 2400

G skill 8GB 4GBx2 2400

…………………………………

باس رم تو عملکرد رم خیلی تاسیر داره ؟ چون قیمت این رم ها 350 به بالاست با این پول میشه 16 گیگ رم دسته دو خرید 4 تا 4 گیگ …!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با سلام

بنظر برای این باس هزینه کردن  بخصوص که تفاوت  قیمتش هم زیاده چندان معقول نیست  چون تاثیرشم به اندازه هزینش اصلا نیست مگر برای کسانی که اورکلاک میکنند که بحثش جداست

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگر 16 گیگ رم رو با 350 سراغ دارید خرید منطقی تریه تا 8 گیگ رم باس بالا

لینک به دیدگاه

با سلام

بنظر برای این باس هزینه کردن  بخصوص که تفاوت  قیمتش هم زیاده چندان معقول نیست  چون تاثیرشم به اندازه هزینش اصلا نیست مگر برای کسانی که اورکلاک میکنند که بحثش جداست

اختلاف قیمتش زیاده :-( قصد اور ندارم شاید بعضی مواقع یه دست گیم بزنم شیطون میگه 4 تا 4 گیگ بدون هدسینگ و معمولی بگیر 400 :-)

لینک به دیدگاه

حالا از بین اینها کدوم رو انتخاب کنم کینگستون رو سایت تک مکس 330 میده ظاهرش قشنگه ! بگیرم همینو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

G skill که مشخصا سرتره

شما  باس پایینتر و البته برند  با چیپ و کیفیت بهتر بگیری  خیلی بهتر مخصوصا دربازیها و زمانی که سیستم تحت فشار  و همچنین طول عمرشون

لینک به دیدگاه

ظاهر و قیافه رو بیخیال دوست عزیز

رمی که توی یه فرکانسی پایینترین تایمینگ رو داشته باشه بهترین انتخابه.تایمینگ واقعا توی سرعت اجرا تاثیر داره و من به چشم دیدم این قضیه رو.فکر میکنم که همین مدل جی اسکیل که گفتین تایمینگ 10 داره که از بقیه پایینتر و مناسبتر و همینطور اورپذیری خیلی بهتری داره.

از نظر کیفیت هم برند جی اسکیل حرف اول رو میزنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

G skill که مشخصا سرتره

شما  باس پایینتر و البته برند  با چیپ و کیفیت بهتر بگیری  خیلی بهتر مخصوصا دربازیها و زمانی که سیستم تحت فشار  و همچنین طول عمرشون

با استناد به چي ؟

لینک به دیدگاه

ظاهر و قیافه رو بیخیال دوست عزیز

رمی که توی یه فرکانسی پایینترین تایمینگ رو داشته باشه بهترین انتخابه.تایمینگ واقعا توی سرعت اجرا تاثیر داره و من به چشم دیدم این قضیه رو.فکر میکنم که همین مدل جی اسکیل که گفتین تایمینگ 10 داره که از بقیه پایینتر و مناسبتر و همینطور اورپذیری خیلی بهتری داره.

از نظر کیفیت هم برند جی اسکیل حرف اول رو میزنه.

تایمینگ هر سه تاشون یکیه. بعد برند جی اسکیل فاقد گارانتیه یعنی بعد مشکل ساز نمیشه؟

لینک به دیدگاه

رم با باس 1600 و تایمینک 8.8.8.24 بهتر از رم با باس 2400 و تایمینگ بیشتره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رم با باس 1600 و تایمینک 8.8.8.24 بهتر از رم با باس 2400 و تایمینگ بیشتره؟

در پلتفورم اينتل هرچي فرکانس رم بالا بره سرعت خواندن و نوشتن و کپي کردن حافظه هم بطرز چشمگيري بالا ميره !

تايم تنگ براي پلتفورم هايي خوب هست که از لحاظ افزايش فرکانس محدوديت دارند !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی باس رم بالا میره تایمینگشم بیشتر میشه  خب هرجی رم باسش بالاتر و تایمینگ کمتر باشه مسلما بهتره و البته گرونتر  و این هم حدی داره 

مثلا باس 1600 با تایمیگ اینقدر مثل کمتر نداریم و این بهترین حالته 

درباس 1333 همینطور  ودیگر باسها 

لینک به دیدگاه

پیشنهاد بنده Gskill TeridentX

این برند GSKILL امتیاز خاصی نسبت به برندهای دیگه داره؟ چون فرکانس و تایمینگش با دو مورد دیگه برابره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیفیت قطعات (بخصوص چیپ های رم) و ساختش-  نوع هیتسینگ - 

لینک به دیدگاه

C10 که اخر اسم بعضی از رم ها میاد همون تایمینگه؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

C10 که اخر اسم بعضی از رم ها میاد همون تایمینگه؟!

بله  cas  latency

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

بله  cas  latency

پس هر چقدر کمتر باشه بهتره یعنی C9 بهتر از C10..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس هر چقدر کمتر باشه بهتره یعنی C9 بهتر از C10..

البته

لینک به دیدگاه

درود

عزیز تاپیکتو تبدیل به نظرسنجی کن کاربرا رای بدن بعدا تصمیم بگیر( اولین نفر میزنم gskill)

لینک به دیدگاه

دوستان قصد خرید 8 گیگ رم دو عدد 4 گیگ رو دارم با توجه به مشخصات رم ها …باس ^ تایمینگ و داشتن گارانتی کدوم گزینه رو پیشنهاد میکنید مادربردم تا باس 2400 ساپورت میکنه

…………………………………

AData XPG Gaming V2 8GB 4GBx2 2400

Kingston Technology HyperX Predator 8GB 4GBx2 2400

G skill 8GB 4GBx2 2400

…………………………………

باس رم تو عملکرد رم خیلی تاسیر داره ؟ چون قیمت این رم ها 350 به بالاست با این پول میشه 16 گیگ رم دسته دو خرید 4 تا 4 گیگ …!

دادش هیچ cpu در حال حاضر از 1866 بیشتر پشتیبانی نمی کنن، این نکته یادت نره که مقدار حجم رم و باس از مدار کنترل چیپ شمالی جدا شده و داخل cpu قرار گرفته یعنی مدار کنترل رم داخل cpu هستش پس برای رسیدن به فرکانس بالا باید cpu خوب انتخاب کنی و بعد باید اورکلاک کنی،تایمینگ رم بسیار مهم و حساسه بنده با تجربه ی که دارم g.skill ripjwas 1600 7.8.8.8.24 رو بهتون پیشنهاد میدم چون با تمام cpu ها سازگاره  و تیمینگ xmp اینتل رو داره و بسیار حرفه ی و خوش ساخته

لینک به دیدگاه

دادش هیچ cpu در حال حاضر از 1866 بیشتر پشتیبانی نمی کنن، این نکته یادت نره که مقدار حجم رم و باس از مدار کنترل چیپ شمالی جدا شده و داخل cpu قرار گرفته یعنی مدار کنترل رم داخل cpu هستش پس برای رسیدن به فرکانس بالا باید cpu خوب انتخاب کنی و بعد باید اورکلاک کنی،تایمینگ رم بسیار مهم و حساسه بنده با تجربه ی که دارم g.skill ripjwas 1600 7.8.8.8.24 رو بهتون پیشنهاد میدم چون با تمام cpu ها سازگاره  و تیمینگ xmp اینتل رو داره و بسیار حرفه ی و خوش ساخته

سی پی یو من 2500k هست پس انتخاب رم با باس بیشتز از 1866 پول دور ریختن ! این مورد رو نمیدونستم ممنون

لینک به دیدگاه

یعنی چی که هیچ سی پی یوی بیشتر ساپورت نمیکنه؟

فقط باید پروفایل xmp رو فعال کرد........

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...